آموزش آرایش دائم

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای

در دوره آموزش آرایش دائم، روند کامل طراحی و اجرای انواع روش های آرایش نیمه دائم جهت رفع نواقص و زیبا تر کردن چهره به شما آموزش داده می شود. این دوره شامل آموزش های جامع مربوط به آرایش دائم از جمله: آموزش میکروبلیدینگ، آموزش فیبروز ابرو، آموزش هاشور ابرو، آموزش میکروشیدینگ، آموزش میکروپیگمنتیشن و نحوه تنظیم فشار دست هنگام کار با قلم های میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن می شود. هنرجو در این دوره کار صحیح و اصولی با قلم میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن و تفاوت های هریک را به صورت کاربردی و مرحله به مرحله می آموزد. هدف این دوره آموزشی تربیت افراد ماهر و متخصصی است که توانایی کار با تمام روش های آرایش دائم را با انواع رنگ های درخواستی مشتریان دارند.

گالری عکس دوره های قبلی:

آموزش تاتو خط لب

 

آموزش میکروبلیدینگ ابرو
 آموزش تاتو رژلب

 

آموزش تاتو ابرو
آموزش تاتو خط چشم

 

تاتو ابرو با قلم فیبروز
 آموزش تاتو لب

 

آموزش میکروپیگمنتیشن لب
آموزش فیبروز ابرو

 

میکروبلیدینگ ابرو

مربی حرفه ای آرایش دائم ندا پاکروان مربی اختصاصی دترلند

سرفصل های فنی و حرفه ای آرایش دائم

 • آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو
 • آموزش هاشور ابرو
 • آموزش سایه ابرو
 • آموزش فیبروز ابرو
 • آموزش میکربلیدینگ ابرو
 • آموزش میکروشیدینگ ابرو
 • آموزش بن مژه
 • آموزش تاتو خط چشم
 • آموزش تاتو خط لب
 • آموزش تاتو رژ لب

دوره آموزش آرایش دائم در دترلند

مدارک بین المللی قابل ارائه

کلاس های آموزش دوره آرایش دائم با تضمین یادگیری کامل و پشتیبانی نامحدود هنرجویان حتی بعد از ورود به بازار کار، برگزار می شود. در پایان دوره آرایش دائم، هنرجویان جهت دریافت مدرک معتبر توسط آموزشگاه به سازمان فنی حرفه ای معرفی می شوند.

دریافت مدرک از
سازمان فنی و حرفه ای

 

مراحل آموزش آرایش دائم

 

 1. در ابتدای آموزش آرایش دائم با انواع روش های آرایش دائم آشنا می شوید.
 2. سپس مربی به ابزارهای مختلف مورد استفاده در آرایش دائم می پردازد.
 3. در این مرحله، طراحی قبل از کار را به چندین روش مختلف آموزش می بینید.
 4. در مرحله چهارم، روش صحیح انجام کار و میزان فشار دست در هر روش را یاد می گیرید.
 5. در نهایت با کمک مربی، تمرین عملی مدل های مختلف خط چشم، بن مژه و … را روی مدل انجام می دهید.
 

دوره آموزش آرایش دائم

این دوره شامل آموزش نحوه استفاده از بی حس کننده ها و آشنایی با عوارض آن، استفاده درست از ابزار و مواد مصرفی مناسب، چگونگی استفاده از پمادهای مخصوص بعد از آرایش دائمی، آشنایی با خطوط مختلف ابرو روی پوست طبیعی و مصنوعی، خطوط مختلف هاشور ابرو، چگونگی هاشور زدن با دستگاه روی پوست مصنوعی، نحوه سایه زدن با دستگاه روی پوست طبیعی و مصنوعی، نحوه هاشور زدن با دستگاه روی پوست طبیعی و چگونگی هاشور زدن با دستگاه میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن می شود.

آموزش تاتو لب

در بخش آموزش تاتو لب شما سرفصل های: آشنایی با خطوط مختلف انواع لب، خطوط مختلف هاشور لب، زدن سایه و روشن های مختلف لب، مواد مصرفی مناسب و ابزار کار ، انتخاب مناسب مواد مصرفی، ایجاد طراحی مناسب لب، ترسیم خط لب مناسب، سایه زدن صحیح لب و کشیدن خط لب با دستگاه روی پوست مصنوعی را آموزش می بینید.

آموزش تاتو چشم

این دوره شامل مباحث: آشنایی با فرم های مختلف چشم، بن مژه های مختلف، مواد مصرفی مناسب و ابزار کار، ترسیم اولیه بن مژه متناسب با فرم چشم، ترسیم مناسب بن مژه با دستگاه، کشیدن بن مژه با دستگاه بر روی پوست مصنوعی، استفاده صحیح از بی حس کننده در خصوص بن مژه و کشیدن بن مژه با دستگاه می شود.

 

جدول زمانبندی و هزینه دوره آرایش دائم

نام حرفه آموزش آرایش دائم
پیش نیاز ندارد
مدت زمان آموزش ۴ جلسه ۳ ساعته و ۲ جلسه ۲ ساعته
شهریه کلاس نیمه خصوصی ۶.۰۰۰.۰۰۰ تومان
شهریه کلاس فشرده ۶.۵۰۰.۰۰۰ تومان
تاریخ شروع دوره

روزهای فرد

ساعت ۹ الی ۱۲، ۱۲ الی ۱۵ و ۱۵ الی ۱۸

پکیج اقتصادی آرایش دائم

۹.۵۰۰.۰۰۰ ۱۰.۴۰۰.۰۰۰فقط

پکیج ویژه آرایش دائم با قیمت فوق العاده مناسب برای صرفه جویی در هزینه هنرجویان طراحی شده است. این پکیج شامل تمام دوره های کاربردی مربوط به مژه از جمله: دوره فیبروز ابرو، دوره میکروبلیدینگ، دوره فی کانتور، دوره فی ریمووال و دوره میکروپیگمنتیشن می شود. این دوره در ۹ جلسه سه ساعته برگزار شده و وسایل تمرین از طرف آموزشگاه با هزینه ششصد هزار تومان در اختیار هنرجو قرار میگیرد.

نحوه برگزاری دوره آرایش دائم

تعداد شرکت کنندگان

کلاس های دوره آموزش تاتو به دو صورت، خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین ۲ تا ۳نفر و نیمه خصوصی ۴ تا ۸ نفر تشکیل می شود. کلاس ها بعد از به حد نصاب رسیدن با هماهنگی مربی هفته ای سه بار برگزار می شود. ضمنا برای خانم هایی کارمند و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل و ساهت های عصر نیز وجود دارد.

ابزار و وسایل مورد نیاز:

ابزار و وسایل آموزشی در قالب پک های آموزشی به هنرجویان ارائه می شود. هزینه پک ها بر عهده هنرجو می باشد. این ابزار شامل موارد زیر می شود: رنگ تمرینی، کیت رنگ ابرو قلم بلید، پوست مصنوعی(لب،چشم،ابرو)، شابلون استین، گان و کلاه یک بار مصرف، دیوایدر، مداد طراحی و سوزن تمرینی

آموزش آرایش دائم با مدرک فنی و حرفه ای

 

بعد از اتمام دوره آرایش دائم، چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از اتمام دوره آرایش دائم شما می توانید با تسلط کامل، انواع تکنیک های میکروبلیدینگ ابرو، هاشور ابرو، فیبروز ابرو، میکروشیدینگ و میکروپیگمنتیشن را برای مشتریان خود اجرا کنید. علاوه بر آموزش های گفته شده در قسمت سرفصل ها، آموزش هاشور زدن ابرو، آموزش کار با دستگاه تاتو ابرو، آموزش میکروبلیدینگ به روش فیبروز، آموزش طراحی ابرو، آموزش تاتو ابرو به روش هاشور، تمرین هاشور ابرو روی پوست مصنوعی، آموزش بلید ابرو و آموزش هاشور مویی نیز به شما داده خواهد شد.

بازار کار آرایش دائم چطوره؟

با توجه به تغییرات هر روزه در دنیای مد و درخواست های متغیر مشتریان، این دوره به دلیل دربر گرفتن تمام رشته های آرایش نیمه دائم، از جمله رشته های بسیار پرطرفدار به حساب می آید. با تغییراتی که روز به روز در روش های آن انجام آن می شود شما باید همیشه به روز باشید تا مشتریان خود را راضی نگه دارید. در صورتی که به دنبال درآمد بالا از طریق رشته های آرایش نیمه دائم هستید، پیشنهاد می شود این دوره بسیار کامل را بگذرانید.

سوالات متداول

دیگران در مورد دوره آرایش دائم چی می پرسند؟

1بعد از اتمام دوره چه مدرکی دریافت میکنیم؟

بعداز اتمام دوره شما مدرک فنی حرفه ای با عنوان آرایش دائم زنانه دریافت می کنید.

2آیا با مدرک آرایش دائم می توان اقدام به تاسیس سالن کرد؟

خیر، برای تاسیس سالن باید یک دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید و یا دوره های هفت مهارت جداگانه را بگذرانید.

3دوره آموزش آرایش دائم در چند جلسه برگزار میشه؟

این دوره در ۴ جلسه ۳ ساعته و ۲ جلسه ۲ ساعته برگزار می شود.

4من ساکن تهران نیستم. میتونم تو دوره های آموزشی شرکت کنم؟

بله. دترلند آموزش ها رو در زمان های متفاوت و به صورت فشرده و نیمه فشرده برگزار می کند تا هنرجویان بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند و همچنین در صورت نیاز از خوابگاه نیز استفاده کنند.

5جزوه آموزشی هم دارید؟

بعد از اتمام دوره آرایش دائم، شما جزوه آموزشی کل دوره را دریافت خواهید کرد.

6آیا برای دریافت مدرک فنی حرفه ای نیاز به مدرک تحصیلی دارم؟

خیر، برای دریافت مدرک فنی حرفه ای نیاز به هیچ گونه مدرک تحصیلی ندارید.

7پاک کردن تاتو (آرایش دائم) به چه روش هایی امکان پذیر است؟

در مجموع برای پاک کردن تاتو(آرایش دایم) سه روش وجود دارد. ریمورهای گچی ، اسیدی، لیزر ریمورهای اسیدی همونطور که از اسمشون پیداست، پایه اسیدی دارند ، که احتمال خورندگی پوست را به دنبال خواهد داشت بنابراین باید پیش یک متخصص فوق حرفه ای انجام شود تا به پوست شما آسیبی وارد نشود. ریمورهای گچی که بیشتر با مارک دکتر ریبی و رجووی آمریکا ، ریمور دکتر ریبی در دو مرحله انجام می شود و رجووی امریکا در یک مرحله انجام می شود. هزینه های ریمو به علت بالا بودن قیمت مواد آن ها، بالاست. یک لیزر دستی هم وجود دارد که در صورتی که تاتو کوچک باشد به راحتی پاک می شود، اما دو ماه قرمزی آن باقی می ماند.در آرایشگاه ها اصولا با روش دکتر ریبی اقدام به ریمو کردن تاتو می کنند. از آن جایی که قیمت ریمور رجووی آمریکا به نسبت خیلی بالاتر است بنابراین به درخواست مشتری انجام می شود. یک راه دیگر برای پاک کردن تاتو، استفاده از لیزر است که در مواردی که تتوی شما به رنگ مشکی باشد صد در صد جواب میدهد . آخرین روش هم استفاده از مواد اسیدی است که به دلیل تاثیر بد روی پوست و احتمال ایجاد گوشت اضافه روی پوست شما اصلا پیشنهاد نمی شود.

8آرایش دائم چطوری انجام میشه؟

تاتو (آرایش دائم) توسط دستگاه های مخصوص میکروپیگمنتیشن یا میکروبلیدینگ با وارد کردن رنگ مخصوص در داخل پوست که می تواند در هر یک از لایه های اپیدرم، درم و هیپودرم و یا حتی در بافت چربی آن باشد، انجام می شود. .

9آیا در دوره آموزش آرایش دائم، پاک کردن تاتو هم آموزش داده می شود؟

برای یادگیری ریمو تاتو می توانید دوره فی ریموال که مخصوص پاک کردن انواع تاتوها می باشد را بگذرانید

10 چرا تاتو نیاز به ترمیم داره؟

تاتو یا وارد کردن ماده رنگی در داخل که می تواند در هر یک از لایه های اپیدرم، درم و هیپودرم و یا حتی در بافت چربی آن رخ می دهد. زمانی که این ماده رنگی وارد قسمت اپیدرم پوست می شود ، چون پوست در این قسمت مدام در حال بازسازی است بنابراین این تاتو موقت خواهد بود و با بازسازی پوست به آرامی از بین می رود و به همین دلیل تاتو نیاز به ترمیم دارد.

11به عنوان هنرجو، برای انجام تاتو ابرو چه مواردی رو در نظر بگیریم تا تاتو مشتری طبیعی به نظر برسد؟؟

فقط جاهای خالی رو با تاتو پر کنید، موهای ابرو نزدیک به تتو را کوتاه نکنید، رنگ تاتو را نزدیک به رنگ ابروهای مشتری انتخاب کنید.

12اگر در پایان دوره، نیاز به آموزش بیشتر داشتم باید دوباره هزینه پرداخت کنم؟

خیر، در پایان کلاس ها، جلسات رفع اشکال برگزار می شود و تا ۶ ماه از پشتیبانی مربیان برخوردار خواهید بود.

13بعد از گرفتن مدرک میتونم در آموزشگاه به عنوان کارآموز مشغول به کار بشم؟

بله، در صورت تایید مربی با پرداخت هزینه جداگانه می توانید در آموزشگاه مشغول به کارآموزی شوید.

14بعد از پایان دوره میتونم بلافاصله وارد بازار کار بشیم؟

بله، سرفصل های تمام دوره های آموزشی دترلند، ویژه ورود سریع به بازارکار طراحی شده است.

اشتراک
به من خبر بده، وقتی:
guest

0 کامنت ها
بازخورد درونخطی
نمایش تمام کامنت ها