دوره آموزش آرایش دائم

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای

در دوره آموزش آرایش دائم صورت، روند کامل طراحی و اجرای انواع روش های آرایش دائم جهت رفع نواقص و زیبا تر کردن چهره به شما آموزش داده می شود. این دوره شامل آموزش های جامع مربوط به آرایش دائم از جمله: آموزش میکروبلیدینگ با تکنیک فیبروز، بولدبروز، نانوبروز، نانولیفت نچرال، همراه با میکروشیدینگ دستی ابرو از پایه و …آموزش میکروپیگمنتیشن با تکنیک شیدینگ، خط چشم کامل، خط چشم مینیاتوری ،سایه مژه، بن مژه ،فیکانتور لب، تکنیک رژلب دایم،شیدینگ لب با تکنیک ساکورالیبس، لیپ بلاش، فول شید و نحوه تنظیم فشار دست هنگام کار را شامل می شود.
همچنین، هنرجومی تواند با انتخاب پکیج صفر تا صد دوره ارایش دایم، اموزش کامل ریموو تتو شامل فی ری مووال، گلوری، کالرلیفت، رجوی، اموزش انزیم تراپی، کوکتل تراپی برای پوست های اسیب دیده را اموزش ببیند و تفاوت های هریک را به صورت کاربردی و مرحله به مرحله بیاموزد.
این دوره در دوازده جلسه سه ساعته برگزار می شود و هنرجو برای تمرین بیشتر می تواند دوره کارورزی را شرکت کند. هدف این دوره آموزشی تربیت افراد ماهر و متخصصی است که توانایی کار با تمام روش های آرایش دائم متناسب با رنگ پوست مشتریان را دارند.

نام حرفهآموزش آرایش دائم
پیش نیازندارد
مدت زمان آموزش10 جلسه(تئوری دو ساعت عملی سه ساعت)
شهریه کلاس 8،500،000 تومان
شهریه کلاس فشرده9،400،000 تومان
تاریخ شروع دورهروز های فرد
مدرک فنی حرفه ایدارد
مدرک بین المللیدارد
تعداد نفرات هر کلاس۴ تا ۸ نفر
کارورزیدارد

معرفی دوره آموزش آرایش دائم

سرفصل های فنی و حرفه ای آرایش دائم

دوره آموزش آرایش دائم صفر تا صد در دترلند

دوره آموزش آرایش دائم در دترلند

کلاس های آموزش دوره آرایش دائم با تضمین یادگیری کامل و پشتیبانی نامحدود هنرجویان حتی بعد از ورود به بازار کار، برگزار می شود. در پایان دوره آرایش دائم، هنرجویان جهت دریافت مدرک معتبر توسط آموزشگاه به سازمان فنی حرفه ای معرفی می شوند.

دریافت مدرک از سازمان فنی و حرفه ای
مراحل آموزش آرایش دائم

مراحل آموزش آرایش دائم صورت

 • در ابتدای آموزش آرایش دائم صورت با انواع روش های آرایش دائم آشنا می شوید.
 • سپس مربی به ابزارهای مختلف مورد استفاده در آرایش دائم می پردازد.
 • در این مرحله، طراحی قبل از کار را به چندین روش مختلف آموزش می بینید.
 • در مرحله چهارم، روش صحیح انجام کار و میزان فشار دست در هر روش را یاد می گیرید.
 • در نهایت با کمک مربی، تمرین عملی مدل های مختلف خط چشم، بن مژه و … را روی مدل انجام می دهید.

دوره آموزش آرایش دائم

این دوره شامل آموزش نحوه استفاده از بی حس کننده ها و آشنایی با عوارض آن، استفاده درست از ابزار و مواد مصرفی مناسب، چگونگی استفاده از پمادهای مخصوص بعد از آرایش دائمی، آشنایی با خطوط مختلف ابرو روی پوست طبیعی و مصنوعی، خطوط مختلف هاشور ابرو، چگونگی هاشور زدن با دستگاه روی پوست مصنوعی، نحوه سایه زدن با دستگاه روی پوست طبیعی و مصنوعی، نحوه هاشور زدن با دستگاه روی پوست طبیعی و چگونگی هاشور زدن با دستگاه میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن می شود.

 

آموزش تاتو لب

در بخش آموزش تاتو لب شما سرفصل های: آشنایی با خطوط مختلف انواع لب، خطوط مختلف هاشور لب، زدن سایه و روشن های مختلف لب، مواد مصرفی مناسب و ابزار کار ، انتخاب مناسب مواد مصرفی، ایجاد طراحی مناسب لب، ترسیم خط لب مناسب، سایه زدن صحیح لب و کشیدن خط لب با دستگاه روی پوست مصنوعی را آموزش می بینید.

 

آموزش تاتو چشم

این دوره شامل مباحث: آشنایی با فرم های مختلف چشم، طراحی خط چشم برای انواع چشم، شناخت نقاط ممنوعه چشم، آموزش انجام بن مژه، آشنایی با لوازم و ابزار مصرفی مناسب، استفاده صحیح از بی حس کننده در خصوص بن مژه و خط چشم، ابتدا تمام تکنیک های ذکر شده روی پوست مصنوعی و در ادامه روی مدل زنده زیر نظر مربی، توسط هنرجو، آموزش داده می شود.

Microblading11-min

پکیج اقتصادی آرایش دائم

فقط 12,500,00 11,500,000 تومان

پکیج ویژه آرایش دائم با قیمت فوق العاده مناسب برای صرفه جویی در هزینه هنرجویان طراحی شده است. این پکیج شامل تمام دوره های کاربردی مربوط به ابرو از جمله: دوره فیبروز ابرو، دوره میکروبلیدینگ، دوره فی کانتور، دوره فی ریمووال و دوره میکروپیگمنتیشن می شود. این دوره در ۱۲ جلسه سه ساعته برگزار شده و وسایل تمرین از طرف آموزشگاه با هزینه پانصد هزار تومان در اختیار هنرجو قرار میگیرد.

پکیج اقتصادی آرایش دائم

نحوه برگزاری دوره آرایش دائم

تعداد شرکت کنندگان

کلاس های دوره آموزش تاتو به صورت، خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین ۲ تا ۳نفر و نیمه خصوصی ۴ تا ۸ نفر تشکیل می شود. کلاس ها بعد از به حد نصاب رسیدن با هماهنگی مربی هفته ای سه بار، روزهای فرد برگزار می شود. ضمنا برای خانم های کارمند و خانم هایی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها و روزهای تعطیل به صورت فشرده و ساهت های عصر نیز وجود دارد.

ابزار و وسایل مورد نیاز

ابزار و وسایل آموزشی در قالب پک های آموزشی به هنرجویان ارائه می شود. هزینه پک ها بر عهده هنرجو می باشد. این ابزار شامل موارد زیر می شود: رنگ تمرینی، پوست مصنوعی یک رو لب ، پوست مصنوعی یک رو چشم، پوست دو رو ابرو، قلم بلید مشکی، خودکار سفید، انگشتی، مداد، استین، گان و کلاه یک بار مصرف، دیوایدر و سوزن تمرینی، خط کش

بعد از اتمام دوره آرایش دائم، چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از اتمام دوره آرایش دائم و شرکت در دوره های کارورزی و کار روی مدل زنده، و تکرار و تمرین سه ماهه، شما می توانید با تسلط کامل، انواع تکنیک های میکروبلیدینگ ابرو، هاشور ابرو، فیبروز ابرو، میکروشیدینگ و میکروپیگمنتیشن را برای مشتریان خود اجرا کنید. علاوه بر آموزش های گفته شده در قسمت سرفصل ها، آموزش هاشور زدن ابرو، آموزش کار با دستگاه تاتو ابرو، آموزش میکروبلیدینگ به روش فیبروز، آموزش طراحی ابرو، آموزش تاتو ابرو به روش هاشور، تمرین هاشور ابرو روی پوست مصنوعی، آموزش بلید ابرو و آموزش هاشور مویی نیز به شما داده خواهد شد.

بازار کار آرایش دائم چطوره؟

با توجه به تغییرات هر روزه در دنیای مد و درخواست های متغیر مشتریان، این دوره به دلیل دربر گرفتن تمام رشته های آرایش نیمه دائم، از جمله رشته های بسیار پرطرفدار به حساب می آید. با تغییراتی که روز به روز در روش های آن انجام آن می شود شما باید هم یشه به روز باشید تا مشتریان خود را راضی نگه دارید. در صورتی که به دنبال درآمد بالا از طریق رشته های آرایش نیمه دائم هستید، پیشنهاد می شود این دوره بسیار کامل را بگذرانید.

هزینه آموزش آرایش دائم

هزینه آموزش آرایش دائم در آموزشگاه دترلند به عوامل مختلفی بستگی دارد که در متن ذیل، به آنها اشاره می‌کنیم:

 • دوره‌های مبتدی: این دوره‌ها برای کسانی است که هیچ تجربه قبلی در آرایش دائم ندارند.
 • دوره‌های پیشرفته: این دوره‌ها برای افرادی است که تجربه قبلی در این حوزه دارند و می‌خواهند مهارت‌هایشان را ارتقا دهند.
 • دوره‌های تخصصی: این دوره آموزش آرایش دائم، بر روی یک تکنیک یا ناحیه خاص از آرایش دائم مانند: میکروبلیدینگ ابرو یا خط چشم تمرکز دارند.
 • دوره‌های فشرده: این دوره‌ها در مدت‌زمان کوتاه‌تری برگزار می‌شوند و شهریه آنها بیشتر است.
 • دوره‌های عادی: این دوره از آموزش آرایش دائم در مدت‌زمان طولانی‌تری برگزار می‌گردند و هزینه آنها کمتر محاسبه می‌شود.
 • دوره‌های خصوصی: این دوره‌ها به صورت خصوصی با یک مدرس برگزار می‌شوند و شهریه آنها بیشتر است.
 • دوره‌های نیمه‌خصوصی: این دوره از آموزش آرایش دائم به صورت نیمه‌خصوصی با چند هنرجو برگزار می‌گردند و شهریه آنها کمتر از دوره‌های خصوصی خواهد بود.
 • دوره‌های گروهی: این دوره‌ها به صورت گروهی با تعداد زیادی هنرجو اجرا می‌شوند و شهریه آنها به نسبت دوره‌های قبلی کمتر است.

با توجه به این عوامل، هزینه آموزش آرایش دائم در آموزشگاه دترلند متغیر خواهد بود. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات دقیق‌تر در مورد هزینه‌ها و همچنین ثبت‌نام در دوره‌های آموزش آرایش دائم فنی حرفه ای، با آموزشگاه دترلند تماس بگیرید.

هزینه آموزش آرایش دائم

انواع آرایش دائم

  میکروبیلدینگ

میکروبیلدینگ، یکی از روش‌های محبوب آرایش دائم است که برای ایجاد ابروهایی طبیعی و پرپشت استفاده می‌گردد. در این دوره از آموزش آرایش دائم، با استفاده از قلم مخصوص و سوزن‌های ظریف، خطوط باریکی شبیه به موهای ابرو در پوست ایجاد می‌شود. این روش، به ویژه برای افرادی که ابروهای کم‌پشت یا نامتقارن دارند، کاربرد فوق‌العاده‌ای را دارد.

یکی از فواید آموزش میکروبیلدینگ، داشتن شغلی پردرآمد است. با توجه به افزایش تقاضا برای خدمات آرایش دائم، میکروبیلدینگ می‌تواند شغلی پرسود باشد. افراد علاقه‌مند در این حوزه، می‌توانند به‌عنوان میکروبیلدر به صورت مستقل کار کنند و ساعات کاری خود را تنظیم نمایند. در این آموزش آرایش دائم، هنرجویان با آناتومی صورت و ابرو، انتخاب رنگ مناسب، طراحی ابرو و مراقبت‌های بعد از میکروبیلدینگ آشنا می‌شوند.

این دوره معمولاً به صورت حضوری برگزار می‌گردند و در نهایت، مدرک فنی حرفه ای آرایش دائم نیز ارائه می‌شود. این دوره‌ها اغلب به صورت فشرده و با تمرکز بر روی تکنیک‌های خاص میکروبیلدینگ برگزار می‌گردند. در نهایت، اگر به دنبال شغلی پردرآمد، مستقل و رضایت‌بخش هستید، آموزش میکروبیلدینگ می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

  میکروپیگمنتیشن

میکروپیگمنتیشن (Micropigmentation) که به آن آرایش دائم یا میکروتاتو نیز گفته می‌شود، روشی برای تزریق رنگدانه به لایه‌های سطحی پوست است که برای اهداف زیبایی به کار می‌رود. این متد از آموزش آرایش دائم صورت، می‌تواند برای پر کردن نواقص ابرو، تقارن ابروها و یا ایجاد ابروهایی کاملاً جدید برای افرادی که به دلیل بیماری یا شیمی‌درمانی ابروهای خود را از دست داده‌اند، استفاده شود.

میکروپیگمنتیشن می‌تواند برای اصلاح خط لب، برجسته‌تر کردن لب‌ها و یا حتی رژ لب دائمی مورداستفاده قرار گیرد. این دوره از آموزش آرایش دائم، توسط دستگاهی به نام میکروپیگمنتر انجام می‌شود که شبیه به دستگاه تاتو است. سوزن‌های این دستگاه بسیار ظریف‌تر از سوزن‌های تاتو هستند و به همین دلیل درد کمتری دارند.

بازار کار میکروپیگمنتیشن در حال رشد بوده و تقاضا برای این تخصص، در حال افزایش است و دلیل این امر، علاقه روزافزون مردم به زیبایی طبیعی و دائمی شناخته می‌شود. اگر به دنبال یادگیری میکروپیگمنتیشن هستید، می‌توانید در دوره‌های آموزش آرایش دائم صورت شرکت کنید و پس از گذراندن دوره آموزشی، در یک سالن زیبایی یا به صورت مستقل در این حوزه، فعالیت داشته باشید.

  میکرو فیبروز

میکرو فیبروز، یکی از روش‌های محبوب آرایش نیمه‌دائمی ابرو است که با استفاده از سوزن‌های ظریف و دستگاهی مخصوص، خطوط و هاشورهایی شبیه به موهای ابرو در لایه‌های سطحی پوست ایجاد می‌گردد.

میکرو فیبروز به عنوان نسل جدید میکروبلیدینگ شناخته می‌شود و مزایای متعددی نسبت به آن دارد. به عنوان مثال، سوزن‌های مورداستفاده در این آموزش آرایش دائم، ظریف‌تر از سوزن‌های میکروبلیدینگ هستند و به همین دلیل خطوط و هاشورهای ایجاد شده با این روش بسیار طبیعی‌تر و ظریف‌تر به نظر می‌رسند. با آموزش میکرو فیبروز می‌توانید یک کسب‌وکار پردرآمد برای خودتان راه‌اندازی کنید.

اگر به دنبال یادگیری میکرو فیبروز هستید، منابع آموزشی مختلفی در دسترس شما هستند. شما می‌توانید در دوره‌های آموزش آرایش دائم صورت دترلند شرکت نمایید.

موفقیت در آموزش میکرو فیبروز به عوامل مختلفی از جمله: اشتیاق، پشتکار و تعهد شما بستگی دارد. اگر علاقه‌مند به یادگیری این هنر هستید و حاضرید تلاش کنید، می‌توانید به یک میکرو فیبروز ماهر و موفق تبدیل شوید.

  میکروشیدینگ

میکروشیدینگ، یکی از دوره‌های محبوب آموزش آرایش دائم صورت است که با استفاده از دستگاه مخصوص و سوزن‌های ظریف، نقاط ریزی شبیه به ذرات پودر در لایه‌های سطحی پوست ایجاد می‌گردد. این نقاط ریز به مرور زمان به عمق بیشتر پوست نفوذ کرده و حالتی سایه‌ای و پودری به ابروها می‌دهند.

میکروشیدینگ به عنوان تکمیل‌کننده میکروبلیدینگ شناخته می‌شود و به دلیل ایجاد نقاط ریز، ظاهری بسیار طبیعی‌تر به ابروها می‌دهد و به همین جهت برای افرادی که به دنبال ابروهایی با حالتی پودری و سایه‌ای هستند، مناسب‌تر است.

شما می‌توانید میکروشیدینگ را از طریق دوره‌های آموزش آرایش دائم فنی حرفه ای یاد بگیرید. در این دوره‌ها، شما با آناتومی صورت و ابرو، اصول طراحی ابرو، نحوه استفاده از دستگاه و سوزن میکروشیدینگ، رنگ‌شناسی و انتخاب رنگ مناسب، مراقبت‌های قبل و بعد از میکروشیدینگ و نکات بهداشتی آشنا خواهید شد.

هزینه دوره آموزش آرایش دائم میکروشیدینگ به عواملی همچون: نوع دوره، حجم دوره، نحوه برگزاری و… بستگی دارد.

  میکروپیگمنتیشن

  دوره هاشور ابرو

هاشور ابرو، یکی از دوره‌های پرطرفدار آرایش دائم صورت است که می‌تواند ظاهری طبیعی و پرپشت به ابروها بدهد و به شما کمک کند تا به فرم دلخواه ابروهایتان برسید. با هاشور ابرو، افراد دیگر نیازی به صرف وقت و هزینه برای آرایش روزانه ابروها ندارند.

شما می‌توانید با گذراندن دوره هاشور ابرو، از طریق دوره‌های آموزشی حضوری با آناتومی صورت و ابرو، اصول طراحی ابرو، رنگ‌شناسی و انتخاب رنگ مناسب و…آشنا شوید. بعد از گذراندن این دوره، شما می‌بایست به طور مرتب تمرین کنید تا مهارت‌های خود را ارتقا دهید.

در دوره آموزش آرایش دائم صورت، شما زیر نظر مربیان مجرب، اصول و تکنیک‌های هاشور ابرو را به صورت اصولی و علمی یاد می‌گیرید و با جدیدترین متدها و روش‌های هاشور ابرو آشنا می‌شوید و پس از گذراندن این دوره آموزشی، شما می‌توانید مدرک فنی حرفه ای آرایش دائم را دریافت نمایید.

سایه ابرو

سایه ابرو، یکی از دوره‌های آموزش آرایش دائم فنی حرفه ای است که برای پر کردن ابروهای کم‌حجم و برجسته‌کردن آنها بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. سایه ابرو شباهت زیادی به تاتو ابرو دارد؛ اما با این تفاوت که رنگ روشن‌تری را شامل می‌شود و ملایم‌تر است. به همین دلیل، بسیاری از افراد سایه ابرو را به تاتو ترجیح می‌دهند؛ زیرا طبیعی‌تر به نظر می‌رسد و شباهت بیشتری به ابروهای طبیعی دارد.

دوام سایه ابرو دائمی به عوامل مختلفی مانند: نوع پوست، وضعیت فیزیکی بدن، عمق کاشت رنگ، میزان قرارگیری در نور آفتاب و… بستگی دارد و در حدود 6 ماه تا 1 سال دوام می‌آورد. این روش برای انواع ابرو اعم از: کم‌پشت، پرپشت، نازک و پهن، مناسب است. به همین جهت، افرادی که به دنبال راهی طبیعی و دائمی برای زیبایی چهره خود هستند، سایه ابرو را گزینه مناسبی برای خود می‌دانند. شما به راحتی با آموزش آرایش دائم فنی حرفه ای، می‌توانید توجه متقاضیان این روش را به هنر خود جلب نموده و از آن کسب درآمد داشته باشید.

 تاتو چشم

تاتو چشم، بدون شک، یکی از مهم‌ترین مراحل آرایش است و نقش بسزایی در زیبایی و جذابیت چشم‌ها دارد. کشیدن خط چشم ظریف و متقارن، به خصوص برای افرادی که مهارت کافی یا وقت لازم را برای آرایش‌های روزانه ندارند، می‌تواند چالش‌برانگیز باشد. در این شرایط، تاتو چشم راه‌حلی ایده‌آل و وسوسه‌کننده برای آنها خواهد بود.

تاتو خط چشم با استفاده از دستگاه مخصوص تاتو انجام می‌شود. در این روش، سوزن‌های ظریف دستگاه، رنگدانه‌های مخصوص را به لایه‌های زیرین پوست پلک تزریق می‌کنند و خطوطی ظریف و ماندگار ایجاد می‌کنند. تاتو خط چشم باید توسط افراد متخصص و آموزش‌دیده صورت گیرد؛ زیرا ظرافت و دقت بالایی را برای دستیابی به نتایج مطلوب و قرینه‌سازی لازم دارد.

شما با حضور در دوره آموزش آرایش دائم، می‌توانید هنر خود را به رخ متقاضیان این متد بکشانید و از این راه برای کسب درآمدی ایده‌آل، استفاده نمایید.

  تاتو چشم

تاتو رژ لب

تاتو رژ لب، یکی از دوره‌های خاص آموزش آرایش دائم صورت است که برای زیباتر کردن لب‌ها با استفاده از رنگ‌دهی به آن‌ها صورت می‌گیرد. رنگ لب‌ها، نقش مهمی در زیبایی چهره دارد و تاتو رژ لب می‌تواند راه‌حلی بی‌نظیر برای داشتن لب‌هایی جذاب و دائمی باشد. تاتو رژلب به دو روش انجام می‌شود که عبارتند از:

 • شیدینگ لب: در این متد، فقط قسمت‌های بیرونی لب به طور یکدست و با رنگ ملایم‌تری نسبت به داخل لب، رنگ‌دهی می‌شود.
 • رژلب کامل: در این روش، تمام سطح لب به طور کامل با رنگ دلخواه شما رنگ‌دهی می‌گردد.

اگر به دنبال روشی برای داشتن لب‌هایی زیبا، جذاب و دائمی هستید، تاتو رژ لب می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. مهارت تاتوکار در کیفیت نهایی تاتو رژلب بسیار مهم است. به همین منظور، افراد در زمان اجرای این متد، به دنبال افراد ماهری هستند تا کار خود را نزد آنها انجام دهند. پس با پرداخت هزینه آموزش آرایش دائم، می‌توانید مدرک معتبر فنی حرفه ای آن را دریافت نموده و به کار مشغول شوید.

  تاتو رژ لب

 مدرک فنی حرفه ای آموزش آرایش دائم صورت

آرایش دائم صورت، یکی از روش‌های محبوب برای زیبایی و جوان‌سازی پوست است که شامل تکنیک‌های مختلفی مانند: میکروپیگمنتیشن، میکروبلیدینگ، سایه ابرو، خط چشم و رژلب می‌شود. این روش‌ها با تزریق رنگدانه به لایه‌های زیرین پوست، به طور دائمی یا نیمه‌دائم به ابروها، چشم‌ها و لب‌ها فرم و رنگ می‌دهند.

 مزایای دریافت مدرک فنی حرفه ای آموزش آرایش دائم

 • اعتبار و مهارت: داشتن مدرک آرایش دائم فنی حرفه ای، نشان‌دهنده مهارت و تخصص شما در این زمینه است و به شما اعتبار بیشتری در بین مشتریان و همکارانتان می‌دهد.
 • مجوز فعالیت: برای فعالیت در مراکز آرایشی و بهداشتی و انجام خدمات آرایش دائم، داشتن مدرک فنی حرفه ای الزامی است.
 • بهبود شغل: با داشتن مدرک فنی حرفه ای آرایش دائم، می‌توانید در مراکز معتبری مشغول به کار شوید و درآمد بیشتری کسب نمایید.
 • ایجاد فرصت‌های جدید: داشتن مدرک فنی حرفه ای به شما امکان می‌دهد تا در آموزشگاه‌های آرایشگری تدریس کنید یا به عنوان مدرس دوره‌های آموزشی آرایش دائم فعالیت نمایید.
 • مهاجرت: مدرک فنی حرفه ای آرایش دائم صورت، می‌تواند به شما در مهاجرت به برخی کشورها و یافتن شغل در این زمینه کمک کند.

برای دریافت مدرک فنی حرفه ای آموزش آرایش دائم صورت، باید در دوره‌های آموزشی این رشته در آموزشگاه دترلند شرکت کنید. هزینه دوره آموزش آرایش دائم صورت با توجه به نوع دوره، مدت‌زمان دوره و… متفاوت است.

 بازار کار آرایش دائم صورت در خارج از کشور

بازار کار آرایش دائم صورت در خارج از کشور، به خصوص در کشورهای اروپایی و آمریکای شمالی، رونق زیادی دارد. دلیل این امر، افزایش تقاضا برای خدمات زیبایی و جوان‌سازی پوست، به‌ویژه در بین افراد میانسال و مسن است.

شرایط کار در خارج از کشور برای متخصصان آرایش دائم صورت به عوامل مختلفی مانند: کشور موردنظر، قوانین مهاجرت، مدارک تحصیلی و تجارب کاری شما بستگی دارد. برای کار در خارج از کشور به‌عنوان متخصص آرایش دائم صورت، باید ابتدا از طریق روش‌های قانونی مانند ویزای کار یا ویزای سرمایه‌گذاری مهاجرت کنید.

تسلط به زبان کشور موردنظر برای برقراری ارتباط با مشتریان و همکاران و همچنین مطالعه منابع آموزشی و علمی ضروری است. قبل از مهاجرت به هر کشوری، حتماً در مورد شرایط بازار کار، قوانین مهاجرت، مدارک موردنیاز و هزینه‌های زندگی در آن کشور تحقیق کنید.

جمع‌آوری نمونه کارهای قوی و باکیفیت از خدمات خود، می‌تواند به شما در پیداکردن کار در خارج از کشور کمک کند. با توجه به موارد ذکر شده، بازار کار آرایش دائم صورت در خارج از کشور برای افراد دارای مهارت فرصت‌های خوبی را ارائه می‌دهد. با انجام تحقیقات لازم و ایجاد نمونه کار قوی، می‌توانید شانس موفقیت خود را در این زمینه افزایش دهید.

سوالات متداول

بعد از اتمام دوره چه مدرکی دریافت میکنیم؟

بعداز اتمام دوره شما مدرک فنی حرفه ای با عنوان آرایش دائم زنانه دریافت می کنید.

آیا با مدرک آرایش دائم می توان اقدام به تاسیس سالن کرد؟
خیر، برای تاسیس سالن باید یک دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید و یا دوره های هفت مهارت جداگانه را بگذرانید.
دوره آموزش آرایش دائم در چند جلسه برگزار میشه؟

این دوره در 10 جلسه ۳ ساعته برگزار می شود.

من ساکن تهران نیستم. میتونم تو دوره های آموزشی شرکت کنم؟

بله. دترلند آموزش ها رو در زمان های متفاوت و به صورت فشرده و نیمه فشرده برگزار می کند تا هنرجویان بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند و همچنین در صورت نیاز از خوابگاه نیز استفاده کنند.

جزوه آموزشی هم دارید؟

بعد از اتمام دوره آرایش دائم، شما جزوه آموزشی کل دوره را دریافت خواهید کرد.

آیا برای دریافت مدرک فنی حرفه ای نیاز به مدرک تحصیلی دارم؟

خیر، برای دریافت مدرک فنی حرفه ای نیاز به هیچ گونه مدرک تحصیلی ندارید.

پاک کردن تاتو (آرایش دائم) به چه روش هایی امکان پذیر است؟

پاک کردن تتو به چهار روش رجوی، کالرلیفت، فیریمووال، گلوری امکان پذیر است.

آرایش دائم چطوری انجام میشه؟

تاتو (آرایش دائم) توسط دستگاه مخصوص میکروپیگمنتیشن یا قلم میکروبلیدینگ با وارد کردن رنگ مخصوص در داخل پوست که می تواند در هر یک از لایه های اپیدرم، درم و هیپودرم و یا حتی در بافت چربی آن باشد، انجام می شود.

آیا در دوره آموزش آرایش دائم، پاک کردن تاتو هم آموزش داده می شود؟

برای یادگیری ریمو تاتو می توانید دوره فی ریموال که مخصوص پاک کردن انواع تاتوها می باشد را بگذرانید

چرا تاتو نیاز به ترمیم داره؟

تاتو بسته به جنس پوست افراد و لایه های پوستی ، فعالیت های روزانه، نحوره مراقبت به مرور زمان کمرنگ می شود ،که نیاز به ترمیم و شارژ مجدد دارد.
علت بدرنگ یا سایه شدن رنگ تاتو چیست: در صورت استفاده از رنگ نامرغوب و تکنیک اشتباه در زمان انجام تاتو، به مرور زمان ،تاتو به صورت سایه یا رنگ های کبود در می آید.

ماندگاری فیبروز چقدر است؟

ماندگاری فیبروز بسته به جنس پوست و تکنیک پیگمنتر بین شش ماه تا یکسال و نیم می باشد. نکته مهم: ماندگاری روی پوست های چرب به علت اسیدی بودن ،تعرق زیاد  ومنافذ باز کمتر از پوست های خشک و نرمال می باشد.

به عنوان هنرجو، برای انجام تاتو ابرو چه مواردی رو در نظر بگیریم تا تاتو مشتری طبیعی به نظر برسد؟

فقط جاهای خالی رو با تاتو پر کنید، موهای ابرو نزدیک به تتو را کوتاه نکنید، رنگ تاتو را نزدیک به رنگ ابروهای مشتری انتخاب کنید.

اگر در پایان دوره، نیاز به آموزش بیشتر داشتم باید دوباره هزینه پرداخت کنم؟

خیر، در پایان کلاس ها، شما می توانید در جلسات کارورزی شرکت کنید هم شود و همچنی تا ۶ ماه از پشتیبانی مربیان برخوردار خواهید بود.

بعد از گرفتن مدرک میتونم در آموزشگاه به عنوان کارآموز مشغول به کار بشم؟

بله، در صورت تایید مربی با پرداخت هزینه جداگانه می توانید در آموزشگاه مشغول به کارآموزی شوید.

بعد از پایان دوره میتونم بلافاصله وارد بازار کار بشیم؟

بله، با گذراندن دوره کارورزی و تکرار و تمرین حتما می توانید وارد بازار کار شوید. سرفصل های تمام دوره های آموزشی دترلند، ویژه ورود سریع به بازارکار طراحی شده است.