قوانین آموزشگاه

این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران به ویژه قانون تجارت الکترونیک است و مسئولیت نادیده گرفتن این قوانین توسط کاربران، به عهده خود کاربران است.
یک توافق زمانی میان کاربر و آموزشگاه صورت می پذیرد که کاربر پیش ثبت نام خود را در وب سایت ثبت و میبایست ۳۰% مبلغ دوره ها را به شکل زیر پرداخت نماید.
پرداخت از طریق واریز بانکی یا خودپرداز، در صورت استفاده از این روش پرداخت، کاربر موظف به اعلام ۴ رقم آخر کارت خود از طریق ایمیل و یا تلفن می باشد.
مسئولین آموزشگاه هزینه دوره و زمان برگزاری دوره را به صورت ایمیل یا تلفن به کاربر اطلاع میدهند.
آموزشگاه در قبال عدم دسترسی منظم کاربر به وب سایت و عدم بررسی اعلان ها (ایمیل، پیامک و …) از سوی کاربر مسئولیتی نخواهد داشت.
در صورتی که پس از واریز پیش پرداخت، کارآموز قصد انصراف از دوره های ثبت نامی خود را داشته باشد مبلغ پیش پرداخت حداکثر تا یک روز قابل عودت می باشد و پس از آن این مبلغ به عنوان خسارت لحاظ گردیده و قابل عودت نخواهد بود.
آموزشگاه مسئولیتی در قبال عدم انجام تعهدات خود که در نتیجه مواردی خارج از اختیار آموزشگاه نظیر وقوع بلایای طبیعی، شرایط غیرعادی، قطعی کلی شبکه اینترنت و دیتا، خرابی در هاستینگ و … باشد، نخواهد داشت.
هزینه دوره ها به صورت عدم معرفی به سازمان فنی و حرفه ای جهت دریافت مدرک سازمان فنی و حرفه ای می باشد. در صورتی که کارآموز درخواست مدرک فنی و حرفه ای داشته باشد هزینه معرفی به سازمان جداگانه از سمت آموزشگاه دریافت خواهد شد.
در صورتی که کارآموز درخواست مدرک نموده و هزینه را پرداخت نماید این هزینه دیگر قابل عودت نخواهد بود.
در صورتی که کارآموز نتواند در آزمون فنی و حرفه ای حداقل نمره قبولی را کسب نمایید آموزشگاه هیچ گونه مسولیتی نخواهد داشت.
در صورتی که کارآموز نتواند برای بار دوم در یکی از آزمون های کتبی یا عملی سازمان فنی و حرفه ای حداقال نمره قبولی را کسب نمایید تجدید دوره خواهد شد که هزینه مجدد این دوره ها از کارآموز دریافت خواهد شد.
تمامی ارتباطات بین کارآموز و مربی از طریق آموزشگاه انجام می شود. و هیچکدام از دو طرف حق ندارد اطلاعات تماس (تلفن، ایمیل، سایت، …) را در اختیار دیگری قرار دهد.
سوء استفاده از امکانات سایت جهت کسب منافع شخصی خلاف قوانین سایت تلقی می‏گردد و کاربران حق فروش محصولات آماده سایت همچون ویدئوهای آموزشی، مطالب و مقالات و … را ندارند..
سایت حق تغییر در قوانین را برای خود محفوظ می داند و این قوانین و شرایط ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کنند. لطفا به صورت دوره ای این صفحه را مطالعه فرمایید.
واریز مبلغ پیش پرداخت جهت انجام سفارش به منزله قبول مفاد فوق می باشد.

سوالات متداول

هزینه های دوره های آرایشگری دترلند بر چه اساسی تعیین شده؟
در تعیین هزینه دوره ها عوامل مختلفی دخیل هستند. با توجه به کیفیت مواد مصرفی، استفاده از بهترین اساتید و طراحی آموزش های ویژه ورود به بازار کار، دترلند مناسب ترین هزینه ها را برای تمام دوره های آموزشی ارائه می کند.
آیا با مدرک فنی حرفه ای تمام دوره ها می توان اقدام به تاسیس سالن آرایشگری کرد؟
خیر، برای تاسیس سالن باید یک دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید و یا دوره های هفت مهارت جداگانه را بگذرانید.
آیا آموزشگاه آرایشگری دترلند، زیر نظر سازمان فنی حرفه ای فعالیت میکنه؟

بله، آموزشگاه آرایشگری دترلند دارای مجوز رسمی از سازمان فنی حرفه ای می باشد.

اگر بعد از پایان دوره، کامل مباحث رو یاد نگرفتم باید دوباره با هزینه خودم دوره رو بگذرونم؟

خیر، در پایان کلاس ها، جلسات رفع اشکال برگزار می شود و تا ۶ ماه از پشتیبانی مربیان برای هرگونه سوال و راهنمایی برخوردار خواهید بود

بعد از گرفتن مدرک میتونم در آموزشگاه به عنوان کارآموز مشغول به کار بشم؟

بله، در صورت تایید مربی با پرداخت هزینه جداگانه می توانید در آموزشگاه مشغول به کارآموزی شوید.

اگر ساکن شهرستان باشم چطور میتونم در دوره های دترلند شرکت کنم؟

آموزشگاه آرایشگری دترلند، آموزش ها را در زمان های متفاوت و به صورت فشرده و نیمه فشرده برگزار می کند تا هنرجویان بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند و همچنین در صورت نیاز از خوابگاه نیز استفاده کنند. همچنین امکان آموزش آنلاین آرایشگری برای تمام دوره ها نیز فراهم شده است.

چطور میتونم از کیفیت آموزش کلاس ها مطمئن بشم؟

شما می توانید قبل از ثبت نام کلاس های آرایشگری، یک جلسه آزمایشی در کلاس مربوط به آن دوره شرکت کنید.

تمام مربیان دترلند مدرک فنی حرفه ای دارند؟

بله همه اساتید دترلند علاوه بر مدرک فنی حرفه ای، دارای مدارک بین المللی رشته مربوطه نیز می باشند.