دوره آموزش فی ریمووال

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای

در دوره آموزش فی ریمووال، یک روند کامل پاکسازی تتو و سایر آرایش های دائم و نیمه دائم جهت رفع نیازهای مشتری به شما آموزش داده می شود. این دوره شامل آموزش های پاک کردن تتوهای قدیمی با برندهای مختلف به صورت چند جلسه ای و تک جلسه ای می باشد. این روش ها شامل: فی ریمووال، گلوری، کالرفیت و رژوی (تک جلسه ای) است. شما با اموزش این چند روش و همچنین آموزش آنزیم تراپی و کوکتل تراپی پوست های آسیب دیده، جای اسکار و ابروهای قرمز مشتری را نیز برطرف کنید. ضمنا آموزش های جامع مربوط به فی ریمووال از جمله: آموزش آشنایی با لایه های پوست، آموزش آشنایی با مواد مورد استفاده در فی ریمووال، آموزش حرکت صحیح دست هنگام انجام فی ریمووال، آموزش نحوه مراقبت از پوست ناحیه ریموو شده بعد از انجام فی ریمووال می شود. هنرجو در این دوره با نحوه صحیح ریموو کردن ، ریموو ابرو، خط چشم، خط لب با تکنیک آکادمی فی اروپا، بدون ایجاد اسکار و آسیب بافتی را می آموزد. هدف این دوره آموزشی تربیت افراد ماهر و متخصصی است که توانایی پاک کردن انواع تتوها های صورت و بدن با همه روش های گفته شده و همچنین روش آکادمی فی را برای مشتریان دارند.

نام حرفهآموزش فی ریمووال
پیش نیازندارد
مدت زمان آموزش2 جلسه 3 ساعت
شهریه کلاس ۲.۵۰۰.۰۰۰ تومان
شهریه کلاس فشرده۲.۷۰۰.۰۰۰ تومان
مدرک فنی حرفه ایندارد
تاریخ شروع دورهروزهای فرد
مدرک بین المللیدارد
تعداد نفرات هر کلاس4 تا 8 نفر
کارورزیدارد

سرفصل های دوره آموزش فی ریمووال

دوره آموزش فی ریمووال صفر تا صد در دترلند

مدارک بین المللی قابل ارائه

کلاس های آموزش دوره فی ریمووال با تضمین یادگیری کامل و پشتیبانی نامحدود هنرجویان حتی بعد از ورود به بازار کار، برگزار می شود. در پایان دوره فی ریمووال، هنرجویان مدرک معتبر بین المللی دریافت می کنند.

دریافت مدرک بین المللی

آموزش پاک کردن تتو

مراحل آموزش فی ریمووال

  • در ابتدای آموزش فی ریمووال با انواع مختلف تاتو ابرو آشنا می شوید.
  • سپس مربی به معرفی مواد مورد استفاده در روش فی ریمووال و سایر روش های ریموو می پردازد.
  • در این مرحله، ریموو تاتو ابرو و ریموو تاتو خط لب، ریموو خط چشم را آموزش می بینید.
  • در مرحله چهارم، روش صحیح انجام کار و میزان فشار دست در ریموو تاتو را یاد می گیرید.
  • در نهایت با کمک مربی،آنزیم تراپی، کوکتل تراپی برای رفع مشکلات اسکار و قرمزی ابرورا می آموزید.
  •  

دوره آموزش فی ریمووال

آموزش های مربوط به فی ریمووال و ریموو تتو در دو بخش تئوری و عملی انجام می گیرد. در مرحله اول، اصول بهداشتی و نکاتی که باید هنرجو در زمان انجام فی ریمووال در نظر بگیرد، آموزش داده می شود. سپس با مواد به کار رفته برای تکنیک های فی ریمووال، رژوی، کالرفیت و گالری آشنا شده و نحوه صحیح حرکت دست، آموزش داده می شود. نهایتا، در قسمت عملی، اصول عملی انجام فی ریمووال و سایر تکنیک های ریموو به هنرجویان آموزش داده می‌شود.

فی ریمووال و ریموو تتو، با استفاده از مواد مختلفی انجام می شود، که هر کدام عملکرد خاصی دارند. بنابراین، هنرجو باید ابتدا با انواع مواد آشنا شده و بسته به تتو و مقدار کاشت رنگ در لایه های پوست، ماده مناسب برای ریموو را انتخاب کند.  سپس آنزیم تراپی و کوکتل تراپی برای رفع اسکار و قرمزی تتو آموزش داده می شود. در مرحله آخر، نکاتی در خصوص بایدها و نبایدهای بعد از انجام فی ریمووال به هنرجویان ارائه داده می‌شود. رعایت این نکات، برای بهتر انجام شدن فی ریمووال و ریمووهای تتو رضروری است.

آموزش فیریموال

پکیج اقتصادی آرایش دائم

فقط 12,500,000 تومان 11,500,000 تومان

پکیج ویژه آرایش دائم با قیمت فوق العاده مناسب برای صرفه جویی در هزینه هنرجویان طراحی شده است. این پکیج شامل تمام دوره های کاربردی مربوط به ابرو از جمله: دوره فیبروز ابرو، دوره میکروبلیدینگ، دوره فی کانتور، دوره فی ریمووال و دوره میکروپیگمنتیشن می شود. این دوره در ۱۲ جلسه سه ساعته برگزار شده و وسایل تمرین از طرف آموزشگاه با هزینه پانصد هزار تومان در اختیار هنرجو قرار میگیرد.

پکیج اقتصادی آرایش دائم

نحوه برگزاری دوره فی ریمووال

تعداد شرکت کنندگان

کلاس های دوره آموزش فی ریمووال ابرو به صورت نیمه خصوصی در دو حالت عادی و فشرده برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین ۲ تا ۳نفر و نیمه خصوصی ۴ تا ۸ نفر تشکیل می شود. کلاس ها بعد از به حد نصاب رسیدن با هماهنگی مربی ماهی یکبار، روزهای فرد از ساعت 9 تا 18 برگزار می شود. ضمنا برای خانم های کارمند و خانم هایی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها و  روزهای تعطیل به صورت فشرده و همچنین ساعت های عصر نیز وجود دارد.

ابزار و وسایل مورد نیاز:

ابزار لازم جهت این دوره: ابزار و وسایل آموزشی در قالب پک های آموزشی به هنرجویان ارائه می شود. هزینه پک تمرینی بر عهده هنرجو می باشد. این ابزار شامل موارد زیر می شود:  می باشد. ابزار مورد نیاز: مواد ریموور، سوزن شماره پنج، پد سکه ای، میکروبراش، دستگاه میکروپیگمنتیشن، آب مقطر، بی حسی زایلاپی، تشتک انگشتری و کلاه و دستکش یکبار مصرف می باشد.

بعد از اتمام دوره فی ریمووال، چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از اتمام دوره فی ریمووال شما می توانید با تسلط کامل و به صورت حرفه ای، انواع تتوی صورت و تاتوی بدن را که مشتری از آنها ناراضی می باشد، پاک کنید. در نهایت پس از شرکت در دوره آموزش فی ریمووال، می توانید به راحتی شروع به کسب درآمد کنید و یا کسب و کار فعلی خودتان را بهبود ببخشید.

بازار کار فی ریمووال چطوره؟

روش جدید فی ریمووال که قادر به پاک کردن تتوهایی با طیف رنگی قرمز است، کاملا سریع و بدون درد بوده و به همین جهت کاربرد گسترده‌ای پیدا کرده است. اکثر کسانی که تتو می‌کنند، پس از مدتی (به دلیل پخش پیگمنت‌ها، مهارت کم تتوکار، بالا رفتن سن و …) تمایل به پاک کردن یا تغییر آن دارند، بنابراین، این روش کاربرد گسترده‌ای پیدا کرده است و بازار کار مناسبی دارد.

 

سوالات متداول

بعد از اتمام دوره چه مدرکی دریافت میکنیم؟

بعد از گذراندن دوره با پرداخت هزینه جداگانه مدرک TQS را دریافت می کنید

آیا با مدرک فی ریمووال میتوان اقدام به تاسیس سالن کرد؟

خیر، برای تاسیس سالن باید یک دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید و یا دوره های هفت مهارت جداگانه را بگذرانید.

دوره آموزش فی ریمووال در چند جلسه برگزار میشه؟

این دوره در ۲ جلسه ۳ ساعته برگزار می شود.

من ساکن تهران نیستم. میتونم تو دوره های آموزشی شرکت کنم؟

بله. دترلند آموزش ها رو در زمان های متفاوت و به صورت فشرده و نیمه فشرده برگزار می کند تا هنرجویان بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند و همچنین در صورت نیاز از خوابگاه نیز استفاده کنند.

جزوه آموزشی هم دارید؟

در ابتدای دوره آموزش فی ریمووال، شما جزوه آموزشی کل دوره را دریافت خواهید کرد.

آیا در دوره آموزشی فی ریمووال بر روی پوست واقعی آموزش داده می شویم؟

بله. آموزش های فی ریمووال در دو مرحله تئوری و عملی انجام می گیرد. در مرحله عملی، ابتدا بر روی پوست مصنوعی آموزش های لازم داده می شود. پس از کسب تجربه و بالا رفتن توانمندی، آموزش بر روی پوست صورت نیز انجام می شود.

آیا استفاده از فی ریمووال برای قسمت های حساس (مثل پلک و زیر ابرو)، مجاز هست؟

بله. یکی از کارهای درمانی انجام شده با فی ریمووال، پاک کردن تتو و آرایش‌های دائم در نقاط حساس بدن همانند خط چشم و خط لب است. این روش کاملا بی‌خطر بوده و به همین جهت می‌توان از آن برای تمامی نقاط بدن استفاده کرد.

آیا تتوهای بزرگ را نیز می‌توان با استفاده از فی ریمووال پاک کرد؟

بله، با استفاده از این روش می‌توان تمامی تتوها (با هر رنگ) را از تمامی نقاط بدن پاک کرد. این روش، بسیار سریع بوده و هیچگونه جای زخمی به جای نمی‌گذاره.

آیا برای دریافت مدرک فنی حرفه ای نیاز به مدرک تحصیلی دارم؟

خیر، برای دریافت مدرک فنی حرفه ای نیاز به هیچ گونه مدرک تحصیلی ندارید.

اگر در پایان دوره، نیاز به آموزش بیشتر داشتم باید دوباره هزینه پرداخت کنم؟

خیر، در پایان کلاس ها، جلسات رفع اشکال برگزار می شود و تا ۶ ماه از پشتیبانی مربیان برخوردار خواهید بود.

بعد از گرفتن مدرک میتونم در آموزشگاه به عنوان کارآموز مشغول به کار بشم؟

بله، در صورت تایید مربی با پرداخت هزینه جداگانه می توانید در آموزشگاه مشغول به کارآموزی شوید.

بعد از پایان دوره میتونم بلافاصله وارد بازار کار بشیم؟

بله، سرفصل های تمام دوره های آموزشی دترلند، ویژه ورود سریع به بازارکار طراحی شده است.

فی ریمووال چیست؟

دغدغه پاک کردن تاتوهای قدیمی و ناخواسته، دیگر جای نگرانی ندارد! فی ریمووال (ریموور فیبروز)، به عنوان یکی از پیشرفته‌ترین متدهای موجود، پاک کردن تاتوهای صورت (ابرو، خط چشم و لب) و تاتوهای ریز بدن را به طور کامل و حرفه‌ای برای شما به ارمغان می‌آورد.

این روش با استفاده از مواد اختصاصی فی ریمووال که شامل: چهار محلول آنزیم، لایت، لایت اس و نوترالایزر است، به طور تخصصی برای پاک کردن تاتوهای قدیمی با تکنیک فی عمل می‌کند. هر کدام از این محلول‌ها، وظیفه‌ای خاص را در فرایند ریمووال بر عهده دارند و با ظرافتی مثال‌زدنی، رنگدانه‌های تاتو را از زیر پوست خارج می‌کنند.

فی ریمووال با قدرت منحصربه‌فرد خود، تاتوهای قدیمی و ماندگار را به طور کامل از بین می‌برد. این روش، با استفاده از مواد ایمن و ملایم انجام می‌شود و هیچ‌گونه آسیبی به پوست شما وارد نمی‌کند. همچنین با توجه به تخصص و مهارت متخصصان مجرب، فرایند ریمووال با سرعت و دقت بالا صورت می‌گیرد.

بیشتر افراد، به دنبال پاک کردن تاتوهای قدیمی و ناخواسته خود هستند، پس آموزش دوره فی ریمووال برای شما خالی از لطف نخواهد بود.

فی ریمووال لب

آیا از تاتو لب خود ناراضی هستید؟ رنگ تاتو لب شما به مرور زمان تغییر کرده است؟ یا به دنبال مد جدیدی در آرایش لب هستید؟ نگران نباشید! با آموزش فی ریمووال لب دترلند، خواهید توانست پاک کردن کامل یا اصلاح تاتو لب نامطلوب خود را انجام دهید.

فی ریمووال لب، یکی از روش‌های تخصصی برای پاک کردن تاتو لب است که با استفاده از مواد و تکنیک‌های خاص انجام می‌شود. اگر از رنگ یا فرم تاتو لب خود راضی نیستید، فی ریمووال می‌تواند برای اصلاح و تغییر آن به کار گرفته شود.

تعداد جلسات مورد نیاز برای ریمووال لب به عواملی مانند: عمق و تراکم تاتو، نوع رنگ و سابقه ریمووال‌های قبلی بستگی دارد. آموزش فی ریمووال لب، فرصتی عالی برای کسب درآمدی تصاعدی را در اختیارتان قرار می‌دهد.

فی ریمووال ابرو

فی ریمووال ابرو، یکی از روش‌های نوین جهت پاک کردن تاتو ابرو است. در این روش، رنگدانه‌های تاتو از زیر پوست ابرو به طور کامل خارج شده و ابرو شما به حالت طبیعی خود بازمی‌گردد. انواع مختلفی از روش‌های فی ریمووال ابرو همچون: روش شیمیایی، لیزری و ترکیبی وجود دارند که می‌توانند، برای پاک کردن تاتو قدیمی مورد استفاده قرار گیرند.

انتخاب روش مناسب برای فی ریمووال ابرو، به عواملی مانند: عمق و تراکم تاتو، نوع رنگ، سابقه ریمووال‌های قبلی و شرایط پوست شما بستگی دارد. شما باید پس از انجام فی ریمووال ابرو، مراقبت‌های لازم را به طور کامل رعایت کنید تا روند بهبودی به درستی طی شود.

فی ریمووال خط چشم

فی ریمووال خط چشم، یکی از متد تخصصی جهت پاک کردن خط چشم دائمی است که با استفاده از تکنیک‌های خاص صورت می‌گیرد. فی ریمووال خط چشم با قدرت بالا، خط چشم دائمی را به طور کامل از بین می‌برد و ظرافت آن، به بافت حساس پلک آسیبی نمی‌رساند.

این متد، با تکنیک‌های بی‌حسی موضعی انجام می‌شود و با توجه به تخصص و مهارت متخصصان مجرب، این فرایند با سرعت و دقت بالا صورت می‌گیرد. فی ریمووال خط چشم، برای پاک کردن انواع خط چشم دائمی اعم: از خط چشم مشکی، قهوه‌ای و رنگی مناسب است.

با توجه به تقاضای بسیار افراد برای خنثی کردن تاتوهای قدیمی، این روش مورد توجه قرار گرفته و فرصتی عالی برای کسب درآمد در این حوزه را، ایجاد نموده است. پس از ثبت نام در دوره آموزش فی ریمووال خط چشم هم غافل نمانید.

آموزش فی ریمووال
تومان2.500.000تومان2.700.000

دوره آموزش فی ریمووال ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه […]

مدرک فنی هنرجویان

درخواست مشاوره رایگان

۰۹۱۲۰۲۴۶۲۹۷