آموزش فیبروز

فیبروز ابرو یکی از تکنیک های زیر مجموعه میکروبلیدینگ است. در این تکنیک از رنگ های برند فی استفاده می شود. و به همین دلیل این تکنیک به فیبروز شهرت دارد. در فیبروز ابرو با استفاده از یک قلم دستی خطوط نامنظم در جهت موهای ابرو کشیده می شود. قلم فیبروز به یک تیغ یک بار مصرف مجهز می شود. با استفاده از این تیغ روی پوست خراش های کوچکی ایجاد می شود. و از این طریق رنگ به عمق پوست نفوذ می کند. این تکنیک بعد از ترمیم، یک سال ماندگاری دارد. فیبروز ابرو یک روش نیمه دائمی است.

آموزش  فیبروز در دترلند

دوره آموزش فیبروز در دترلند

هزینه های دوره ی در جدول زیر به تفکیک ارائه شد است. آموزش های ارائه شده در دترلند با تضمین یادگیری کامل هنرجو جهت معرفی به سازمان فنی و حرفه ای برگزار می گردد.

دوره مبتدی رنگ مو و مش

دوره فیبروز ابرو

در این دوره هنرجو زیر نظر مربی فنی حرفه ای موارد زیر را آموزش می بیند: آموزش انتخاب رنگ ابرو متناسب با رنگ مو، آموزش استفاده ازمواد بی حسی برای انجام فیبروز، وارد کردن جوهر به پوست توسط سوزن های مخصوص، پاک کردن رنگ های اضافی، استفاده از پمادهای قندی بعد از انجام فیبروز بر روی مدل طبیعی، ترمیم و ریمو ابرو روش انجام کار در فیبروز:‌ ادر ابتدا با استفاده از کرم بی حسی، ابروی مشتری بی حس می شود. پس از مدت زمان ۲۰ دقیقه کرم بی حسی از روی ابروها پاک می شود. با استفاده از مداد ناحیه مشخصی برای فیبروز ابرو روی صورت کشیده می شود. این مرحله باید با نظر مشتری صورت بگیرد. سپس تیغ یکبار مصرف را درون قلم می گذاریم. باید دقت داشته باشید که حتما تیغ سر جای خود محکم شود. در غیر این صورت در حین کار، تیغ تکان می خورد. انتخاب رنگ در فیبروز ابرو، با سلیقه مشتری انجام می شود. اما رنگ باید تیره تر از رنگ ابرو انتخاب شود. تا با گذشت زمان که کمرنگ شد، ابرو خالی به نظر نرسد. در مرحله بعد کمی از رنگ را با تیغ بردارید. باید دقت کنید که مقدار رنگ زیاد نباشد زیرا روی پوست پخش می شود. به آهستگی خطوط ظریف و نازک را در قسمت های خالی ابرو و در محل رویش مو می کشیم. بهتر است برای کشیدن خطوط از تاج ابرو شروع کنید. فشار دست در فیبروز ابرو خیلی نکته مهمی است.سعی کنید زاویه دست کاملا عمود نباشد. تا رنگ به لایه های زیرین پوست تزریق شود. در مرحله آخر مقداری رنگ را روی ابروها می مالیم تا به همه نقاط نفوذ کند. بعد از چند دقیقه رنگ را پاک می کنیم. اگر نقصی در ابرو مشاهده شد مجدد بلید را انجام می دهیم.

زمانبندی و هزینه دوره

نام حرفه فیبروز ابرو
پیش نیاز دوره آموزش میکروپیگمنتیشن
مدت زمان آموزش ۱۲ ساعت
شهریه کلاس گروهی ۱.۱۰۰.۰۰۰ تومان
شهریه کلاس نیمه خصوصی ۲.۵۰۰.۰۰۰ تومان
شهریه کلاس خصوصی ۳.۰۰۰.۰۰۰ تومان
تاریخ شروع دوره روزهای دوشنبه و چهارشنبه ساعت ۹ الی ۱۲، ۱۲ الی ۱۵ و ۱۵ الی ۱۸

نحوه برگزاری این دوره

تعداد شرکت کنندگان:

کلاس های دوره آموزش فیبروز ابرو به سه صورت، خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین ۱ تا ۳ نفر، نیمه خصوصی ۳ تا ۸ نفر و گروهی از ۸ تا ۲۰ نفر تشکیل می شود. کلاس ها بعد از به حد نصاب رسیدن با هماهنگی مربی هفته ای سه بار برگزار می شود. ضمنا برای خانم هایی کارمند و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل و ساعت های عصر نیز وجود دارد.

ابزار و وسایل مورد نیاز:

ابزار لازم جهت این دوره: ابزار و وسایل آموزشی در قالب پک های آموزشی به هنرجویان ارائه می شود. هزینه پک ها بر عهده هنرجو می باشد. این ابزار شامل موارد زیر می شود: قلم دستی نقره ی سنگین، قلم خارج از مرکز، سوزن های یکبار مصرف ،سوزن سر کج، devider خط کش قرینه ساز ابرو، رنگ های فیبروز، پوست طبیعی

آموزش  فیبروز در دترلند

بعد از اتمام این دوره چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از اتمام این دوره فیبروز شما قادر خواهید بود رنگ های مورد استفاده برای هر فرد را تشخیص دهید، هر چهار مدل ابرو تایید شده آکادمی فیبروز رو به تناسب ابروی مشتری انتخاب و انجام دهید. این آموزش تا تسلط کامل شما ادامه پیدا می کند. علاوه بر آموزش های گفته شده در قسمت سرفصل ها آموزش هاشور زدن ابرو، آموزش کار با دستگاه تاتو ابرو، آموزش میکروبلیدینگ به روش فیبروز، آموزش طراحی ابرو، آموزش تاتو ابرو به روش هاشور، تمرین هاشور ابرو روی پوست مصنوعی، آموزش بلید ابرو و آموزش هاشور مویی نیز به شما داده خواهد شد. ما امیدواریم که شما پس از گذراندن این دوره شروع به کسب درآمد کنید و یا کسب و کار فعلی خودتان را بهتر کنید.

سوالات متداول

1اپلیکیشن فیبروز چیه و چطور به هنرجو کمک میکنه؟
یک اپلیکیشن بسیار کاربردی متعلق به آکادمی فی که برای قرینه سازی ابرو، خط لب، خط چشم استفاده می شود. این اپلیکیشن در زمان آموزش از طرف مربی آکادمی فی در اختیار هنرجو قرار می گیرد. از آن جایی که هنرجو در ابتدای کار به سختی قادر خواهد بود قرینه سازی را انجام دهد با استفاده از این اپلیکیشن شما به راحتی می توانید کادربندی متناسب برای ابرو را مشخص کنید.
2قیمت ابزار فیبروز برای شروع یک دوره آموزشی تقریبا چقدر است؟
قیمت ابزار فیبروز بدون رنگ ها تقریبا بین 250 تا 400 هزار تومان می باشد اما رنگ های فیبروز قیمت بالایی دارد و چون بسته به قیمت یورو تغییر میکند در هر زمانی ممکن است قیمت متفاوتی داشته باشد. نکته قابل ذکر این است که شما برای تمرین و آموزش فیبروز نیازی به استفاده از رنگ های اصلی فیبروز ندارید. و بعد از آموزش هم می توانید بنا به درخواست مشتری، رنگ مورد نیاز متناسب با رنگ موی مشتری خود را انتخاب کنید.
3آموزش فیبروز با رنگ های فیبروز انجام میشه ؟
رنگ های فیبروز پایه گیاهی دارند و بدون فلزات سنگین هستند، این رنگ ها در 5 مدل رنگی ارایه می شود . Blonde- auburn- chocolate- dark brown- ebony رنگ های فیبروز قیمت بالایی دارد و به همین دلیل، آموزش فیبروز با رنگ های غیر فی انجام می شود.
4تعداد جلسات مورد نیاز برای یادگیری فیبروز چقدر است؟
تعداد جلسات آموزشی فیبروز و آموزش هاشور ابرو به دو قسمت تیوری و عملی تقسیم می شود که موارد تیوری آن در یک جلسه به صورت کامل آموزش داده می شود و جزوه آن در اختیار شما قرار می گیرد. در جلسه بعدی شما آموزش کامل فیبروز رو به صورت عملی از مربی آکادمی فیبروز دریافت میکنید، سپس روی پوست طبیعی مدل های مشخص شده را تمرین می کنید . در ادامه زیر نظر مربی، فیبروز را بر روی مدل طبیعی انجام می دهید . بسته به سطح یادگیری هنرجو تعداد جلسات عملی هنر جو قابل افزایش خواهد بود.
5آیا دوره فیبروز مدرک فنی حرفه ای دارد؟
بله. دوره های آموزشی فیبروز و آموزش هاشور زدن در دترلند با تدریس اساتید مجرب فنی حرفه ای برگزار شده و پس از آموزش دیدن، هنرجو به سازمان فنی حرفه ای معرفی می شود. در نظر داشته باشید برای گرفتن مدرک فنی حرفه ای آرایش دائم هنرجو می بایست علاوه بر دوره فیبروز دوره میکروپیگمنتیشن را هم بگذراند و بعد از قبول شدن در آزمون های سازمان فنی حرفه ای، مدرک معتبر خود را دریافت می کند.
6ریمو کردن فیبروز هم در دوره آموزشی گنجانده میشه ؟
رنگ های فیبروز گیاهی هستند و بعد از گذشت ۳ تا ۶ ماه خود به خود محو می شوند. البته روش کامل ریمو کردن و ترمیم فیبروز در این دوره آموزش داده می شود. علاوه بر این آموزش و آموزش های گفته شده در قسمت سر فصل ها، آموزش کار با دستگاه آموزش بلیدینگ به روش فیبروز، تاتو ابرو، آموزش هاشور ابرو با دستگاه، آموزش طراحی ابرو برای تاتو و آموزش تاتو ابرو هاشور نیز به شما داده خواهد شد.
7آیا با مدرک فیبروز می توان اقدام به تاسیس سالن کرد؟
خیر، برای تاسیس سالن باید یک دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید و یا دوره های هفت مهارت جداگانه را بگذرانید.
ثبت نام آنلاین