آموزش فیبروز ابرو

در دوره آموزش فیبروز ابرو، یک روند کامل طراحی و رفع نواقص قسمت های خالی در ابرو جهت زیباتر کردن چهره، به شما آموزش داده می شود. این دوره شامل آموزش های جامع مربوط به فیبروز ابرو از جمله: طراحی اصولی ابرو بر اساس فرم چهره هر مشتری، آشنایی با رنگ های برند آکادمی فی، آموزش کار با قلم میکروبلیدینگ و ایجاد خطوط ظریف هاشور مانند در ابرو، می شود. هنرجو در این دوره نحوه انتخاب رنگ مناسب برای ابروی هر مشتری و کشیدن خط هایی مانند موی ابروی طبیعی را می آموزد. هدف این دوره آموزشی، تربیت افراد ماهر و متخصصی است که توانایی کار با رنگ های برند آکادمی فی را برای انجام تکنیک میکروبلیدینگ دارند. تکنیک فیبروز ابرو بین ۶ ماه تا ۱ سال ماندگاری دارد و پس از آن نیاز به ترمیم مجدد می باشد.

گالری عکس دوره های قبلی:

آموزش فیبروز ابرو
فیبروز ابرو
آموزش فیبروز ابرو در تهران
آموزش مراحل فیبروز ابرو
دوره فیبروز
فیبروز ابرو با قلم بلید
دوره آموزشی فیبروز
آموزش پیشرفته فیبروز ابرو
آموزش هاشور ابرو
فیبروز و قرینه سازی ابروها
دوره تخصصی آموزش فیبروز ابرو

مربی حرفه ای فیبروز ابرو ندا پاکروان مربی اختصاصی دترلند

سرفصل های دوره آموزش فیبروز ابرو

 • آموزش تکنیک لیفت
 • آموزش تکنیک نچرال
 • میکروشیدینگ دستی ابرو
 • روش های تلفیقی فیبروز ابرو
 • آموزش مراقبت های بعد از فیبروز
 • آموزش میکروبلیدینگ با تکنیک فیبروز

دوره آموزش فیبروز ابرو در دترلند

مدارک بین المللی قابل ارائه

کلاس های آموزش دوره فیبروز ابرو با تضمین یادگیری کامل و پشتیبانی نامحدود هنرجویان حتی بعد از ورود به بازار کار، برگزار می شود. در پایان دوره فیبروز ابرو، هنرجویان قادر به دریافت مدرک معتبر QAL انگلیس با پرداخت هزینه جداگانه می باشند.

دریافت مدرک از
سازمان فنی و حرفه ای

مراحل آموزش فیبروز ابرو

 

 1. در ابتدای آموزش فیبروز با قلم مخصوص فیبروز آشنا می شوید.
 2. سپس مربی به معرفی رنگ های برند فی می پردازد.
 3. در این مرحله، طراحی قبل از کار را به چندین روش مختلف آموزش می بینید.
 4. در مرحله چهارم، فیبروز ابرو و نحوه تنظیم فشار دست در حین کار را یاد می گیرید.
 5. در نهایت با کمک مربی، تمرین عملی فیبروز را روی پوست مصنوعی و طبیعی انجام می دهید.

 

 

دوره آموزش فیبروز ابرو

در این دوره هنرجو انتخاب رنگ ابرو متناسب با رنگ مو، استفاده ازمواد بی حسی برای انجام فیبروز، وارد کردن جوهر به پوست توسط سوزن های تاتو مخصوص، ترمیم و ریمو ابرو را می آموزد. روش انجام کار در فیبروز: ابتدا با استفاده از کرم بی حسی، ابروی مشتری بی حس می شود. پس از مدت زمان ۲۰ دقیقه کرم بی حسی از روی ابروها پاک می شود. با استفاده از مداد ناحیه مشخصی برای فیبروز ابرو روی صورت کشیده می شود. سپس تیغ یکبار مصرف را درون قلم می گذاریم. انتخاب رنگ در فیبروز ابرو، با سلیقه مشتری انجام می شود. اما رنگ باید تیره تر از رنگ ابرو انتخاب شود تا با گذشت زمان که کمرنگ شد، ابرو خالی به نظر نرسد.
در مرحله بعد به آهستگی خطوط ظریف و نازک را در قسمت های خالی ابرو و در محل رویش مو می کشیم. فشار دست در فیبروز ابرو خیلی نکته مهمی است. سعی کنید زاویه دست کاملا عمود نباشد تا رنگ به لایه های زیرین پوست تزریق شود. در مرحله آخر مقداری رنگ را روی ابروها می مالیم تا به همه نقاط نفوذ کند. بعد از چند دقیقه رنگ را پاک می کنیم. اگر نقصی در ابرو مشاهده شد مجدد بلید را انجام می دهیم.

جدول زمانبندی و هزینه دوره فیبروز ابرو

نام حرفه آموزش فیبروز ابرو
پیش نیاز دوره آموزش میکروپیگمنتیشن
مدت زمان آموزش ۱۲ ساعت
شهریه کلاس نیمه خصوصی ۳.۵۰۰.۰۰۰ تومان
شهریه کلاس فشرده ۳.۷۰۰.۰۰۰ تومان
تاریخ شروع دوره روزهای دوشنبه و چهارشنبه

ساعت ۹ الی ۱۲، ۱۲ الی ۱۵ و ۱۵ الی ۱۸

پکیج اقتصادی آرایش دائم

۱۰.۰۰۰.۰۰۰۷.۵۰۰.۰۰۰فقط

پکیج ویژه آرایش دائم با قیمت فوق العاده مناسب برای صرفه جویی در هزینه هنرجویان طراحی شده است. این پکیج شامل تمام دوره های کاربردی مربوط به مژه از جمله: دوره فیبروز ابرو، دوره میکروبلیدینگ، دوره فی کانتور، دوره فی ریمووال و دوره میکروپیگمنتیشن می شود. این دوره در ۹ جلسه سه ساعته برگزار شده و وسایل تمرین از طرف آموزشگاه با هزینه ششصد هزار تومان در اختیار هنرجو قرار میگیرد.

نحوه برگزاری دوره فیبروز ابرو

تعداد شرکت کنندگان

کلاس های دوره آموزش میکروبلیدینگ به دو صورت، خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین ۱ تا ۳ نفر و نیمه خصوصی ۳ تا ۸ نفر تشکیل می شود. کلاس ها بعد از به حد نصاب رسیدن با هماهنگی مربی هفته ای سه بار برگزار می شود. ضمنا برای خانم هایی کارمند و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل و ساعت های عصر نیز وجود دارد

ابزار و وسایل مورد نیاز:

ابزار لازم جهت این دوره: ابزار و وسایل آموزشی در قالب پک های آموزشی به هنرجویان ارائه می شود. هزینه پک تمرینی بر عهده هنرجو می باشد. این ابزار شامل موارد زیر می شود: قلم دستی نقره سنگین، قلم خارج از مرکز، سوزن های یکبار مصرف ،سوزن سر کج، devider خط کش قرینه ساز ابرو، رنگ های فیبروز، پوست طبیعی

آموزش فیبروز ابرو با مدرک فنی و حرفه ای
 

بعد از اتمام دوره، چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از اتمام دوره فیبروز شما می توانید با تسلط کامل ابتدا طراحی مناسب هر چهره را انجام دهید و با استفاده از رنگ های آکادمی فی، تکنیک فیبروز را بر روی ابروهای مشتری اجرا کنید. علاوه بر آموزش های گفته شده در قسمت سرفصل ها، آموزش هاشور زدن ابرو، آموزش کار با دستگاه تاتو ابرو، آموزش میکروبلیدینگ به روش فیبروز، آموزش طراحی ابرو، آموزش تاتو ابرو به روش هاشور، تمرین هاشور ابرو روی پوست مصنوعی، آموزش بلید ابرو و آموزش هاشور مویی نیز به شما داده خواهد شد.

بازار کار فیبروز ابرو چطوره؟

با توجه به تغییرات هر روزه در دنیای مد و درخواست خانم ها برای داشتن چهره ای طبیعی تر و به دنبال آن آرایش های نچرال، بنابراین درخواست برای خدمات فیبروز بر خلاف تاتوی ابرو رو به افزایش است. در صورتی که به دنبال درآمد بالا در رشته های بلیدینگ هستید، پیشنهاد می شود همزمان با این دوره در دوره های مربوط به میکروپیگمنتیشن صورت نیز شرکت کنید.

سوالات متداول

دیگران در مورد دوره فیبروز ابرو چی می پرسند؟
1جزوه آموزشی هم دارید؟

در اتمام دوره آموزش فیبروز، شما جزوه آموزشی کل دوره را دریافت خواهید کرد.

2بعد از اتمام دوره چه مدرکی دریافت میکنیم؟

برای گرفتن مدرک فنی حرفه ای باید دوره آرایش دائم را بگذرانید که علاوه بر فیبروز ابرو، شامل دوره میکروپیگمنتیشن هم می شود.

3قیمت ابزار فیبروز برای شروع یک دوره آموزشی تقریبا چقدر است؟

قیمت ابزار فیبروز بدون رنگ ها تقریبا بین 250 تا 400 هزار تومان می باشد اما رنگ های فیبروز قیمت بالایی دارد و چون بسته به قیمت یورو تغییر میکند در هر زمانی ممکن است قیمت متفاوتی داشته باشد. نکته قابل ذکر این است که شما برای تمرین و آموزش فیبروز نیازی به استفاده از رنگ های اصلی فیبروز ندارید. و بعد از آموزش هم می توانید بنا به درخواست مشتری، رنگ مورد نیاز متناسب با رنگ موی مشتری خود را انتخاب کنید.

4اپلیکیشن فیبروز چیه و چطور به هنرجو کمک میکنه؟

یک اپلیکیشن بسیار کاربردی متعلق به آکادمی فی که برای قرینه سازی ابرو، خط لب، خط چشم استفاده می شود. این اپلیکیشن در زمان آموزش از طرف مربی آکادمی فی در اختیار هنرجو قرار می گیرد. از آن جایی که هنرجو در ابتدای کار به سختی قادر خواهد بود قرینه سازی را انجام دهد با استفاده از این اپلیکیشن شما به راحتی می توانید کادربندی متناسب برای ابرو را مشخص کنید.

5آیا با مدرک فیبروز ابرو می توان اقدام به تاسیس سالن کرد؟

خیر، برای تاسیس سالن باید یک دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید و یا دوره های هفت مهارت جداگانه را بگذرانید.

6آیا برای دریافت مدرک فنی حرفه ای نیاز به مدرک تحصیلی دارم؟

خیر، برای دریافت مدرک فنی حرفه ای نیاز به هیچ گونه مدرک تحصیلی ندارید.

7من ساکن تهران نیستم. میتونم تو دوره های آموزشی شرکت کنم؟

بله. دترلند آموزش ها رو در زمان های متفاوتی ارائه می کند تا هنرجویان بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند

8ریمو کردن فیبروز هم در دوره آموزشی گنجانده میشه ؟

رنگ های فیبروز گیاهی هستند و بعد از گذشت ۳ تا ۶ ماه خود به خود محو می شوند. البته روش کامل ریمو کردن و ترمیم فیبروز در این دوره آموزش داده می شود. علاوه بر این آموزش و آموزش های گفته شده در قسمت سر فصل ها، آموزش کار با دستگاه آموزش بلیدینگ به روش فیبروز، تاتو ابرو، آموزش هاشور ابرو با دستگاه، آموزش طراحی ابرو برای تاتو و آموزش تاتو ابرو هاشور نیز به شما داده خواهد شد.

آخرین مقالات آرایش دائم

ثبت نام