آموزش فی ریمووال

دوره آموزشی فی ریمووال در قسمت آموزش خدمات پوست در آموزشگاه دترلند ارائه شده است. آرایش دائم و تتو به یکی از رایج‌ترین خدمات سالن‌های زیبایی تبدیل شده‌است. با این حال، بعد از مدتی ممکن است که خانم‌ها از طرح یا رنگ تتو و میکروبلیدنیگ انجام شده خسته شده و ترجیح دهند آن‌را پاک کنند. یکی از مدرن‌ترین روش‌های پاکسازی تتو و سایر آرایش‌های دائم، روش فی ریمووال است که توسط شرکت مطرح PhiRemoval معرفی شده‌ است. این روش مدرن که بسیار سریع و موثر است، کاملا بدون درد بوده و علاوه بر پاکسازی رنگ‌های مشکی و قهوه‌ای، می‌تواند رنگ‌های خانواده قرمز را نیز به کلی پاک کند. به همین جهت، از فی ریمووال برای پاک کردن خط لب (به روش میکروپیگمنتیشن یا میکروبلیدینگ) نیز استفاده می‌شود. به دلیل کاربرد این هنر در سالن‌های آرایشی، دترلند دوره‌ی آموزشی فی ریمووال را برای هنرجویان ارائه کرده است. این دوره آموزشی مخصوص هنرجویانی است که می‌خواهند با مواد به کار رفته در این روش آشنا شده و نحوه‌ی انجام را به صورت عملی یاد بگیرند. علاوه بر آن، هنرجو در پایان دوره¬ی آموزشی و گرفتن مدرک معتبر، می¬تواند مستقیما وارد بازار کار شده و درآمد مناسبی را برای خود ایجاد نماید.

آموزش فیریموال

سرفصل های فنی حرفه ای دوره آموزش فی ریمووال

  • بهداشت؛ شناخت و جلوگیری از عوامل بیماری زا در انجام فی ریمووال
  • آشنایی با لایه های پوستی
  • مواد مورد نیاز برای فی ریمووال و کاربرد هر یک
  • اصول ارگونومی در انجام فی ریموال
  • حرکت صحیح دست
  • باید ها و نباید ها پس از انجام فی ریمووال

دوره آموزش فی ریمووال

دوره فی ریمووال در قسمت آموزش خدمات پوست دترلند ارائه شده و بخشی از خدمات پاکسازی پوست صورت زنانه است. هزینه های دوره ی آموزش فی ریمووال در جدول زیر ارائه شده است. آموزش های ارائه شده در دترلند با تضمین یادگیری کامل هنرجو جهت معرفی به سازمان فنی و حرفه‌ای و اخذ مدرک رسمی، برگزار می‌گردد.

دوره مبتدی رنگ و مش

دوره فی ریمووال

در دوره ی آموزشی فی ریمووال، هنرجو زیر نظر مربی فنی حرفه‌ای آموزش دیده و برای شرکت در آزمون فنی حرفه ای و گرفتن مدرک معتبر این سازمان، آماده می شود. دوره آموزشی فی ریمووال به هنرجو این توانمندی را می دهد که پس از اتمام دوره و یادگرفتن موارد آموزش داده شده، مستقیما وارد بازار کار شود. آموزش های مربوط به فی ریمووال در دو بخش تئوری و عملی انجام می گیرد. در مرحله اول، اصول بهداشتی و نکاتی که باید هنرجو در زمان انجام فی ریمووال در نظر بگیرد، آموزش داده می شود. سپس با مواد به کار رفته برای فی ریمووال آشنا شده و نحوه ی صحیح حرکت دست، آموزش داده می شود. نهایتا، در قسمت عملی، اصول علمی روش انجام فی ریمووال به هنرجویان آموزش داده می‌شود. فی ریمووال با استفاده از مواد مختلفی انجام شده که هر کدام عملکرد خاصی دارند. بنابراین، هنرجو باید ابتدا با انواع مواد آشنا شده و بسته به فی ریمووال، ماده مناسب را انتخاب کند. طی این دوره، مشاوران دترلند به هنرجویان در کنار شما هستند تا تمامی مراحل را به خوبی یاد بگیرید. در مرحله آخر، نکاتی در خصوص بایدها و نبایدهای بعد از انجام فی ریمووال به هنرجویان آموزش داده می‌شود. رعایت این نکات، برای بهتر انجام شدن فی ریمووال، ضروری است. بنابراین برای راه‌اندازی کسب و کار موفق، هنرجویان باید این قواعد و اصول را یاد گرفته و به مشتری های خود گوشزد کنند.

زمانبندی و هزینه دوره

نام حرفه فی ریمووال
پیش نیاز ندارد
مدت زمان آموزش ۸ ساعت
شهریه کلاس گروهی ۱.۵۰۰.۰۰۰ تومان
شهریه کلاس نیمه خصوصی ۲.۵۰۰.۰۰۰ تومان
شهریه کلاس خصوصی ۳.۰۰۰.۰۰۰ تومان
تاریخ شروع دوره اول هر هفته

نحوه برگزاری این دوره

تعداد شرکت کنندگان:

کلاس های دوره آموزش فی ریمووال به صورت گروهی برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین ۱ تا ۳ نفر، نیمه خصوصی ۳ تا ۸ نفر و گروهی از ۸ تا ۲۰ نفر تشکیل می شود. کلاس ها بعد از به حد نصاب رسیدن با هماهنگی مربی، هفته ای سه بار برگزار می شود. ضمنا برای خانم های کارمند و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل و ساعت های عصر نیز وجود دارد.

ابزار و وسایل مورد نیاز:

فی ریمووال با استفاده از موادی بر پایه‌ی گلیکولیک اسید انجام شده و کاملا بی‌خطر هستند. به همین جهت می‌توان از آن برای پاک کردن تتو و آرایش دائم در نواحی حساسی همچون خط چشم و لب نیز استفاده کرد. ابزار و وسایل آموزشی در قالب پک های آموزشی به هنرجویان ارائه می شود. هزینه پک ها بر عهده هنرجو می باشد..

آموزش فی ریمووال

بعد از اتمام دوره فی ریمووال، چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از گذراندن دوره فی ریمووال، هنرجو اصول بهداشتی در انجام فی ریمووال، نحوه انجام فی ریمووال را یاد گرفته و می تواند در سالن های زیبایی کار کرده و یا کسب و کار خود را راه اندازی کند. با توجه به اینکه فی ریمووال با سلامت افراد در ارتباط است، پیشنهاد ما این است که حتما مدرک خود را از سازمان فنی و حرفه ای کشور دریافت نموده و سپس وارد بازار کار شوید.

سوالات متداول

1پکیج آموزشی هم دارید؟
بله، در اتمام دوره، شما جزوه آموزشی کل دوره را دریافت خواهید کرد.
2مواد و ابزار فی ریمووال رو چطور میتونم تهیه کنم؟
برای تهیه ابزار و مواد، دترلند پکیج کامل را برای شما تهیه می کند و یا شما را برای خرید راهنمایی می کند.
3آیا دوره آموزشی فی ریمووال، بر روی پوست واقعی آموزش داده می شویم؟
بله، آموزش های فی ریمووال در دو مرحله تئوری و عملی انجام می گیرد. در مرحله عملی و پس از کسب تجربه کافی و بالا رفتن توانمندی، آموزش بر روی صورت انجام می شود.
4کلا چند جلسه باید بگذرونیم تا کاملا حرفه ای بشیم؟
این سوال دقیقا به سطح مهارت و یادگیری شما برمیگرده. در دوره عملی، شما نیاز دارید حتما روی مدل طبیعی کارکنید. هر چقدر شما سریعتر به این مرحله برسید، نیاز به تعداد جلسات کمتری خواهید داشت و بالعکس.
5آیا به دستگاه خاصی برای فی ریمووال نیاز است؟
خیر. برای انجام فی ریمووال به دستگاه خاصی نیاز نیست و تنها به مواد پاک‌کننده‌ی خاصی نیاز هست.
6من ساکن تهران نیستم. میتونم تو دوره های آموزشی شرکت کنم؟
بله، دترلند آموزش ها رو در زمان های متفاوتی ارائه می کند تا هنرجو بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند.
7اگر پس از فی ریمووال، صورت مشتری سرخ شد و حس سوختگی در پوست ایجاد شد، چیکار کنیم؟
احساس گرما و ورم و قرمز شدن تا یک هفته بعد از درمان طبیعی بوده و به مرور زمان رفع می‌شود.
8آیا استفاده از فی ریمووال برای قسمت های حساس (مثل پلک و زیر ابرو)، مجاز هست؟
بله. یکی از کارهای درمانی انجام شده با فی ریمووال، پاک کردن تتو و آرایش‌های دائم در نقاط حساس بدن همانند خط چشم و خط لب است. این روش کاملا بی‌خطر بوده و به همین جهت می‌توان از آن برای تمامی نقاط بدن استفاده کرد.
9آیا تتوهای بزرگ را نیز می‌توان با استفاده از فی ریمووال پاک کرد؟
بله، با استفاده از این روش می‌توان تمامی تتوها (با هر رنگ) را از تمامی نقاط بدن پاک کرد. این روش، بسیار سریع بوده و هیچگونه جای زخمی به جای نمی‌گذاره.
10آیا با مدرک فی ریمووال می توان سالن آرایشگری تاسیس کرد؟
خیر، برای تاسیس سالن آرایشگری باید دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید.
ثبت نام آنلاین