دوره آموزش فی کانتور

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای

در دوره آموزش فی کانتور آموزشگاه آرایشگری دترلند،یک روند کامل طراحی و اجرای انواع آرایش نیمه دائم جهت رفع نواقص و زیبایی بیشتر چهره به شما آموزش داده می شود. این دوره شامل آموزش های جامع مربوط به فی کانتور از جمله: آموزش آشنایی با لایه های پوست، آموزش آشنایی با ابزار انجام فی کانتور، آموزش کار با رنگ های برند آکادمی فی، آموزش نحوه انجام فی کانتور برای ابرو، خط چشم، رژ لب و خط لب می شود. این آموزش ها شامل : آموزش طراحی اصولی و قرینه سازی لب و چشم، آموزش شیدینگ، خط چشم کامل، خط چشم مینیاتوری، سایه مژه، بن مژه، فیکانتور لب، تکنیک رژلب دائم، شیدینگ لب با تکنیک های لیپ بلاش و فول شید و دکوپاژ تتوهای آبی قرمز، برطرف کردن کبودی لب ها با تکنیک نچرال، آموزش ترکیب رنگ، انجام کار روی مدل زنده نیز می شود. هنرجو در این دوره نحوه انتخاب. هدف این دوره آموزشی، تربیت افراد ماهر و متخصصی است که توانایی اجرای تمام شاخه های رشته تاتو را با انواع رنگ های درخواستی مشتری دارند.

نام حرفهآموزش فی کانتور
پیش نیازندارد
مدت زمان آموزش5 جلسه 3 ساعت
شهریه کلاس5.000.000 تومان
شهریه کلاس فشرده5.500.000 تومان
مدرک فنی حرفه ایدارد
تاریخ شروع دورهروزهای فرد
مدرک بین المللیدارد
تعداد نفرات هر کلاس4 تا 8 نفر
کارورزیدارد

سرفصل های دوره آموزش فی کانتور

دوره آموزش فی کانتور صفر تا صد در دترلند

مدارک بین المللی قابل ارائه

کلاس های آموزش دوره فی کانتور با تضمین یادگیری کامل و پشتیبانی هنرجویان حتی بعد از ورود به بازار کار، برگزار می شود. در پایان این دوره، هنرجویان جهت دریافت مدرک بین المللی و قابل ترجمه فنی حرفه ای از طرف آموزشگاه به سازمان فنی حرفه ای معرفی می شوند. ضمنا هنرجویان می توانند با پرداخت هزینه جداگانه، مدرک  TQS انگلیس دریافت کنند.

دریافت مدرک از سازمان فنی و حرفه ای
آموزش فی کانتور با مدرک

مراحل آموزش فی کانتور

  • در ابتدای آموزش فی کانتور با دستگاه فی کانتور آشنا می شوید.
  • سپس مربی به انجام طراحی قبل از کار فی کانتور می پردازد.
  • در این مرحله، فی کانتور تمام اجزای صورت را آموزش می بینید.
  • در مرحله چهارم، روش صحیح انجام کار و میزان فشار دست در فی کانتور را یاد می گیرید.
  • در نهایت با کمک مربی، تمرین عملی فی کانتور را روی مدل انجام می دهید.

دوره آموزش فی کانتور

دوره آموزش فی کانتور در آموزشگاه دترلند، شامل دو مرحله تئوری و عملی است. طی این دو مرحله، هنرجو موارد زیر را می آموزد:  در مرحله اول، اصول بهداشتی و نکاتی که باید هنرجو در زمان انجام فی کانتور در نظر بگیرد، آموزش داده می شود. سپس با ابزار و مواد به کار رفته برای فی کانتور آشنا شده و نحوه صحیح حرکت دست، آموزش داده می شود. نهایتا، در قسمت عملی، اصول علمی روش انجام فی کانتور به هنرجویان آموزش داده می‌ شود.

 در مرحله آخر، نکاتی در خصوص بایدها و نبایدهای قبل و بعد از انجام فی کانتور به هنرجویان آموزش داده می ‌شود. رعایت این نکات، برای بهتر انجام شدن فی کانتور، ضروری است. یکی از موارد بسیار مهم، رعایت اصول بهداشتی برای انجام فی کانتور است. زمانیکه پوست در حال ترمیم است (مثلا بعد از زخم، جوش یا بریدگی) انجام این روش، توصیه نشده و ممکن است باعث حساسیت پوست شود.

آموزش فی کانتور

پکیج اقتصادی آرایش دائم

فقط 12,500,000 تومان 11,500,000 تومان

پکیج ویژه آرایش دائم با قیمت فوق العاده مناسب برای صرفه جویی در هزینه هنرجویان طراحی شده است. این پکیج شامل تمام دوره های کاربردی مربوط به ابرو از جمله: دوره فیبروز ابرو، دوره میکروبلیدینگ، دوره فی کانتور، دوره فی ریمووال و دوره میکروپیگمنتیشن می شود. این دوره در ۱۲ جلسه سه ساعته برگزار شده و وسایل تمرین از طرف آموزشگاه با هزینه پانصد هزار تومان در اختیار هنرجو قرار میگیرد.

پکیج اقتصادی آرایش دائم

نحوه برگزاری دوره فی کانتور

تعداد شرکت کنندگان

کلاس های دوره آموزش فی کانتور ابرو به دو صورت خصوصی و نیمه خصوصی  در دو حالت عادی و فشرده برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین ۲ تا ۳نفر و نیمه خصوصی ۴ تا ۸ نفر تشکیل می شود. کلاس ها بعد از به حد نصاب رسیدن با هماهنگی مربی هفته ای سه بار، روزهای فرد از ساعت 9 تا 12 برگزار می شود. ضمنا برای خانم های کارمند و خانم هایی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها و  روزهای تعطیل به صورت فشرده و همچنی ساعت های عصر نیز وجود دارد.

ابزار و وسایل مورد نیاز:

ابزار لازم جهت این دوره: ابزار و وسایل آموزشی در قالب پک های آموزشی به هنرجویان ارائه می شود. هزینه پک تمرینی بر عهده هنرجو می باشد. این ابزار شامل موارد زیر می شود:پوست مصنوعی لب، پوست مصنوعی چشم، رنگ تمرین، وازلین، سوزن شماره یک، سوزن، شماره سه می باشد. همچمنین برای انجام کار حین دوره، دستگاه میکروپیگمنتیش در اختیار شما قرار می گیرد. ملاک انتخاب دستگاه مناسب، لرزش پایین، خوش دست بودن و بی صدا بودن آن است. هر چقدر میزان لرزش کمتر تمرکز و دقت شما در انجام کار بیشتر خواهد شد و به همان نسبت ، باعث کاهش استرس مشتری حین انجام کار می شود.

بعد از اتمام دوره فی کانتور، چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از اتمام این دوره شما می توانید با تسلط کامل و به صورت حرفه ای، تمام روش های انجام میکروپیگمنتیشن را با رنگ های برند فی انجام دهید. در نهایت پس از شرکت در دوره آموزش فی کانتور، می توانید به راحتی شروع به کسب درآمد کنید و یا کسب و کار فعلی خودتان را بهبود ببخشید.

بازار کار فی کانتور چطوره؟

از فی کانتور برای قرینه سازی صورت استفاده می‌شود. این روش که بر خلاف کانتورهای قدیمی، نیمه دائم است، ماندگاری بالایی داشته و بنابراین، تمایل خانم‌ها به استفاده از این روش، بیشتر از روش‌های دیگر است. تمامی سالن‌های زیبایی و آرایشی مدرن، این خدمت را به مشتریان خود ارائه کرده و بنابراین، بازار کار آن، بسیار پردرآمد است.

سوالات متداول

بعد از اتمام دوره چه مدرکی دریافت میکنیم؟

بعداز اتمام دوره شما مدرک فنی حرفه ای با عنوان آرایش دائم زنانه دریافت می کنید.

آیا با مدرک فی کانتور می توان اقدام به تاسیس سالن کرد؟

خیر، برای تاسیس سالن باید یک دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید و یا دوره های هفت مهارت جداگانه را بگذرانید.

دوره آموزش فی کانتور در چند جلسه برگزار میشه؟

این دوره در ۳ جلسه ۴ ساعته برگزار می شود.

من ساکن تهران نیستم. میتونم تو دوره های آموزشی شرکت کنم؟

بله. دترلند آموزش ها رو در زمان های متفاوت و به صورت فشرده و نیمه فشرده برگزار می کند تا هنرجویان بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند و همچنین در صورت نیاز از خوابگاه نیز استفاده کنند.

جزوه آموزشی هم دارید؟

در اتمام دوره آموزش فی کانتور، شما جزوه آموزشی کل دوره را دریافت خواهید کرد.

آیا در دوره آموزشی فی کانتور بر روی پوست واقعی آموزش داده می شویم؟

بله. آموزش های فی کانتور در دو مرحله تئوری و عملی انجام می گیرد. در مرحله عملی، ابتدا بر روی پوست مصنوعی آموزش های لازم داده می شود. پس از کسب تجربه و بالا رفتن توانمندی، آموزش بر روی پوست صورت نیز انجام می شود.

آیا استفاده از فی کانتور برای قسمت های حساس (مثل پلک و زیر ابرو)، مجاز هست؟

بله، این روش برای قرینه‌سازی صورت استفاده شده و کاملا بی خطر است.

اگر پس از فی کانتور، صورت مشتری سرخ شد و حس سوختگی در پوست ایجاد شد، چیکار کنیم؟

احساس گرما و ورم و قرمز شدن تا یک هفته بعد از درمان طبیعی بوده و به مرور زمان رفع می‌شود.

آیا برای دریافت مدرک فنی حرفه ای نیاز به مدرک تحصیلی دارم؟

خیر، برای دریافت مدرک فنی حرفه ای نیاز به هیچ گونه مدرک تحصیلی ندارید.

اگر در پایان دوره، نیاز به آموزش بیشتر داشتم باید دوباره هزینه پرداخت کنم؟

خیر، در پایان کلاس ها، جلسات رفع اشکال برگزار می شود و تا ۶ ماه از پشتیبانی مربیان برخوردار خواهید بود.

بعد از گرفتن مدرک میتونم در آموزشگاه به عنوان کارآموز مشغول به کار بشم؟

بله، در صورت تایید مربی با پرداخت هزینه جداگانه می توانید در آموزشگاه مشغول به کارآموزی شوید.

بعد از پایان دوره میتونم بلافاصله وارد بازار کار بشیم؟

بله، سرفصل های تمام دوره های آموزشی دترلند، ویژه ورود سریع به بازارکار طراحی شده است.