آموزش میکروبلیدینگ

دوره آموزش میکروبلیدینگ به صورت آنلاین و حضوری برگزار می شود. در دوره آموزش میکروبلیدینگ ابرو، یک روند کامل طراحی و کشیدن خطوط ظریف و طبیعی مانند موی ابرو جهت زیبا به نظر رسیدن چهره، به شما اموزش داده می شود. این دوره شامل آموزش های جامع مربوط به میکروبلیدینگ ابرو از جمله: آشنایی با آناتومی صورت و طراحی ابرو بر اساس فرم صورت مشتری، نحوه ترسیم خط های هاشور مانند در ابرو و آموزش صحیح حرکات دست هنگام کار با قلم میکروبلیدینگ می شود. هنرجو در این دوره نحوه انتخاب رنگ مناسب برای ابروی هر مشتری و نحوه آموزش صحیح مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ به مشتری را می آموزد. هدف این دوره آموزشی، تربیت افراد ماهر و متخصصی است که توانایی اجرای صحیح تکنیک میکروبلیدینگ برای تمام فرم های صورت را دارند. تکنیک میکروبلیدینگ ابرو بین ۶ ماه تا ۱ سال ماندگاری دارد و پس از آن نیاز به ترمیم مجدد می باشد.

گالری عکس دوره های قبلی:

آموزش میکروبلیدینگ
کلاس آموزش میکروبلیدینگ
آموزش میکروبلیدینگ در تهران
طراحی و قرینه سازی ابرو
آموزش هاشور ابرو با دستگاه
میکروبلیدینگ طبیعی ابرو
دوره آموزشی فیبروز
میکروبلیدینگ ابرو قهوه ای
آموزش هاشور ابرو
میکروبلیدینگ طبیعی و زیبای ابرو
دوره تخصصی آموزش میکروبلیدینگ

مربی حرفه ای میکروبلیدینگ ندا پاکروان مربی اختصاصی دترلند

  سرفصل های دوره آموزش میکروبلیدینگ

 • نحوه ترسیم ابروها پیش از میکروبلیدینگ
 • آموزش میکروبلیدینگ ابرو
 • آموزش تکنیک لیفت
 • آموزش تکنیک نچرال
 • میکروشیدینگ دستی ابرو
 • روش های تلفیقی میکروبلیدینگ
 • آموزش مراقبت های بعد از میکروبلدینگ

دوره آموزش میکروبلیدینگ در دترلند

مدارک بین المللی قابل ارائه

کلاس های آموزش دوره میکروبلیدینگ با تضمین یادگیری کامل و پشتیبانی نامحدود هنرجویان حتی بعد از ورود به بازار کار، برگزار می شود. در پایان دوره میکروبلیدینگ، هنرجویان قادر به دریافت مدرک معتبر GRS انگلیس با پرداخت هزینه جداگانه می باشند.

دریافت مدرک از
سازمان فنی و حرفه ای

مراحل آموزش میکروبلیدینگ

 1. در ابتدای آموزش میکروبلیدینگ، با قلم مخصوص میکروبلیدینگ آشنا می شوید.
 2. سپس مربی به معرفی برندهای رنگ مورد استفاده در میکروبلیدینگ می پردازد.
 3. در این مرحله، میکروبلیدینگ را به صورت مرحله به مرحله آموزش می بینید.
 4. در مرحله چهارم، روش صحیح انجام کار و میزان فشار مناسب دست را یاد می گیرید.
 5. در نهایت با کمک مربی، تمرین عملی میکروبلیدینگ را روی مدل انجام می دهید.

دوره آموزش میکروبلیدینگ

دوره آموزش میکروبلیدینگ در دترلند شامل دو مرحله تئوری و عملی است. طی این دو دوره، هنرجو موارد زیر را می آموزد: بهداشت فردی، شناخت عوامل ایجاد بیماری در انجام میکروبلیدینگ، آشنایی با آناتومی صورت و رنگ پوست، آشنایی با ابزارهای انجام میکروبلیدینگ، نحوه انجام میکروبلیدینگ: شامل نحوه طراحی، نحوه حرکت دست، نحوه انتخاب رنگ متناسب با صورت، توصیه ها و نکات بهداشتی پس از انجام میکروبلیدینگ. در مرحله عملی آموزش، هنرجو با استفاده از مداد آرایشی، شکل اولیه ابرو را ترسیم می کند. پس از تایید مشتری، رنگ مورد نظر برای رنگدانه ها را انتخاب می کند. برای از بین بردن هرگونه درد و احساس ناخوشایند، از ژل بی حس کننده در محل انجام میکروبلیدینگ استفاده می کند، سپس با استفاده از ابزاری قلمو مانند که در انتهای آن، ۱۰ الی ۱۲ سوزن کوچک تعبیه شده است، بلید را انجام می دهد.
در این روش، مربی با استفاده از این ابزار و با تکیه بر نیروی دست، خطوط منحنی شکل و یا صافی را در محل ابرو ایجاد کرده که رنگدانه ها تا عمق لایه اپیدرم پوست وارد می شوند. یکی از نکاتی که در این دوره آموزشی حتما باید یاد بگیرید: میزان کشیدن پوست پیشانی جهت انجام میکروبلیدینگ است. در صورتیکه پوست زیاد کشیده شود، برش ها عمیق شده و باعث تورم و حس ناخوشایند در فرد می شود. از طرفی اگر میزان کشیدگی کم باشد، رنگدانه ها به عمق مناسبی تزریق نشده که عملا میزان کارآمدی میکروبلیدینگ را کاهش می دهد.

جدول زمانبندی و هزینه دوره میکروبلیدینگ

نام حرفه آموزش میکروبلیدینگ
پیش نیاز دوره آموزش میکروپیگمنتیشن
مدت زمان آموزش ۱۲ ساعت
شهریه کلاس نیمه خصوصی ۳.۵۰۰.۰۰۰ تومان
شهریه کلاس فشرده ۳.۷۰۰.۰۰۰ تومان
نحوه برگزاری آنلاین و حضوری

پکیج اقتصادی آرایش دائم

۱۰.۰۰۰.۰۰۰۷.۵۰۰.۰۰۰فقط

پکیج ویژه آرایش دائم با قیمت فوق العاده مناسب برای صرفه جویی در هزینه هنرجویان طراحی شده است. این پکیج شامل تمام دوره های کاربردی مربوط به مژه از جمله: دوره فیبروز ابرو، دوره میکروبلیدینگ، دوره فی کانتور، دوره فی ریمووال و دوره میکروپیگمنتیشن می شود. این دوره در ۹ جلسه سه ساعته برگزار شده و وسایل تمرین از طرف آموزشگاه با هزینه ششصد هزار تومان در اختیار هنرجو قرار میگیرد.

نحوه برگزاری دوره میکروبلیدینگ

تعداد شرکت کنندگان

کلاس های دوره آموزش میکروبلیدلینگ به دو صورت، آنلاین و حضوری برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین ۲ تا ۳ نفر و نیمه خصوصی ۳ تا ۸ نفر تشکیل می شود. کلاس ها بعد از به حد نصاب رسیدن با هماهنگی مربی هفته ای سه بار برگزار می شود. ضمنا برای خانم هایی کارمند و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل و ساعت های عصر نیز وجود دارد

ابزار و وسایل مورد نیاز:

ابزار و وسایل آموزشی در قالب پک های آموزشی به هنرجویان ارائه می شود. هزینه پک تمرینی بر عهده هنرجو می باشد. این ابزار شامل موارد زیر می باشد: جزوه، پوست یکرو،پوست لب، پوست ابرو، قلم بلید، رنگ تمرین، انگشتی، مداد،سوزن، دیوایدر، خط کش،گان،استین، کلاه

آموزش میکروبلیدینگ با مدرک فنی و حرفه ای

بعد از اتمام دوره میکروبلیدینگ، چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از اتمام دوره میکروبلیدینگ شما می توانید با تسلط کامل، ابتدا طراحی مناسب هر چهره را انجام دهید و تکنیک میکروبلیدینگ را بر روی ابروهای مشتری اجرا کنید. علاوه بر آموزش های گفته شده در قسمت سرفصل ها، آموزش هاشور زدن ابرو، آموزش کار با دستگاه تاتو ابرو، آموزش میکروبلیدینگ به روش فیبروز، آموزش طراحی ابرو، آموزش تاتو ابرو به روش هاشور، تمرین هاشور ابرو روی پوست مصنوعی، آموزش بلید ابرو و آموزش هاشور مویی نیز به شما داده خواهد شد.

بازار کار میکروبلیدینگ چطوره؟

با توجه به تغییرات هر روزه در دنیای مد و درخواست خانم ها برای داشتن چهره ای طبیعی تر و به دنبال آن آرایش های نچرال، بنابراین درخواست برای خدمات میکروبلیدینگ ابرو بر خلاف تاتوی ابرو رو به افزایش است. در صورتی که به دنبال درآمد بالا در رشته های بلیدینگ هستید، پیشنهاد می شود همزمان با این دوره در دوره های مربوط به میکروپیگمنتیشن صورت نیز شرکت کنید.

سوالات متداول

دیگران در مورد دوره فیبروز ابرو چی می پرسند؟
1بعد از اتمام دوره چه مدرکی دریافت میکنیم؟

برای گرفتن مدرک فنی حرفه ای باید دوره آرایش دائم را بگذرانید که علاوه بر فیبروز ابرو، شامل دوره میکروپیگمنتیشن هم می شود.

2آیا با مدرک فیبروز ابرو میتوان اقدام به تاسیس سالن کرد؟

خیر، برای تاسیس سالن باید یک دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید و یا دوره های هفت مهارت جداگانه را بگذرانید.

3دوره آموزش فیبروز ابرو در چند جلسه برگزار میشه؟

این دوره در ۴ جلسه ۳ ساعته برگزار می شود.

4من ساکن تهران نیستم. میتونم تو دوره های آموزشی شرکت کنم؟

بله. دترلند آموزش ها رو در زمان های متفاوت و به صورت فشرده و نیمه فشرده برگزار می کند تا هنرجویان بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند و همچنین در صورت نیاز از خوابگاه نیز استفاده کنند.

5جزوه آموزشی هم دارید؟

در اتمام دوره آموزش فیبروز ابرو، شما جزوه آموزشی کل دوره را دریافت خواهید کرد.

6آیا در دوره آموزشی فیبروز ابرو بر روی پوست واقعی آموزش داده می شویم؟

بله. آموزش های فیبروز ابرو در دو مرحله تئوری و عملی انجام می گیرد. در مرحله عملی، ابتدا بر روی پوست مصنوعی (پوست فیبروز)آموزش های لازم داده می شود. پس از یک ماه تمرین و کسب تجربه، بالا رفتن توانمندی، انجام فیبروز ابرو بر روی مدل طبیعی انجام می شود. علاوه بر این آموزش و آموزش های گفته شده در قسمت سر فصل ها، آموزش کار با دستگاه آموزش بلیدینگ به روش فیبروز، تاتو ابرو، آموزش هاشور ابرو با دستگاه، آموزش طراحی ابرو برای تاتو و آموزش تاتو ابرو هاشور نیز به شما داده خواهد شد.

7اپلیکیشن فیبروز چیه و چطور به هنرجو کمک میکنه؟

یک اپلیکیشن بسیار کاربردی متعلق به آکادمی فی که برای قرینه سازی ابرو، خط لب، خط چشم استفاده می شود. این اپلیکیشن در زمان آموزش از طرف مربی آکادمی فی در اختیار هنرجو قرار می گیرد. از آن جایی که هنرجو در ابتدای کار به سختی قادر خواهد بود قرینه سازی را انجام دهد با استفاده از این اپلیکیشن شما به راحتی می توانید کادربندی متناسب برای ابرو را مشخص کنید.

8آیا ریموو تاتو هم در این دوره آموزش داده میشه؟

خیر، رنگ های فیبروز ابرو گیاهی هستند و بعد از گذشت چند سال خود به خود پاک می شوند. برای یادگیری ریموو تاتو می توانید در دوره فی ریمووال شرکت کنید.

9آیا برای دریافت مدرک فنی حرفه ای نیاز به مدرک تحصیلی دارم؟

خیر، برای دریافت مدرک فنی حرفه ای نیاز به هیچ گونه مدرک تحصیلی ندارید.

10اگر در پایان دوره، نیاز به آموزش بیشتر داشتم باید دوباره هزینه پرداخت کنم؟

خیر، در پایان کلاس ها، جلسات رفع اشکال برگزار می شود و تا ۶ ماه از پشتیبانی مربیان برخوردار خواهید بود.

11بعد از گرفتن مدرک میتونم در آموزشگاه به عنوان کارآموز مشغول به کار بشم؟

بله، در صورت تایید مربی با پرداخت هزینه جداگانه می توانید در آموزشگاه مشغول به کارآموزی شوید.

12بعد از پایان دوره میتونم بلافاصله وارد بازار کار بشیم؟

بله، سرفصل های تمام دوره های آموزشی دترلند، ویژه ورود سریع به بازارکار طراحی شده است.

میکروبلیدینگ

میکروبلیدینگ یک راه حل ایده آل برای خانمهایی است که ابروهای نازک یا ناهموار دارند و به دنبال طبیعیترین نتایج هستند. بااین حال همه افراد، کاندیدای میکروبلیدینگ نیستند و عناصر مختلفی مانند وضعیت پوست و سلامتی باید در نظر گرفته شود. میکروبلیدینگ برای افرادی با پوست نرمال و منافذ کوچک مناسب است. وجود چربی در پوست میتواند باعث گسترش و پخش شدن خطوط میکروبلیدینگ شود. بنابراین اگر پوست مشتری کم چرب باشد، نتیجه بهتری خواهد داشت. در این تکنیک، خطوط ایجاد شده بسیار طبیعی و ظریفتر از تکنیک های مشابه است. روش میکروبلیدینگ بهترین جایگزین برای مواد و ابزار آرایشی مانند مداد ابرو، ریمل ابرو یا سایه ابرو است.

نحوه انجام میکروبلیدینگ

میکروبلیدینگ شکلی از آرایش نیمه دائمی است که با استفاده از یک ابزار دستی یکبار مصرف که با سوزنهای بسیار ظریفی شبیه به شکل تیغه که آن را میکروبلید می نامیم، انجام می شود. رنگ دانه ها با فشار دست تاتو کار، از طریق خراشهای روی پوست که با تیغه قلم ایجاد شده است، به پوست تزریق می شوند. در این تکنیک رنگ تاتو در عمق پوست تزریق نمی شود، با این حال پوست زیاد آسیب نمی بیند. رنگی که در این روش استفاده می شود بسیار با کیفیت است. این روش برای افرادی هم که به دلایل مختلفی دچار آسیب یا شکستگی و یا سوختگی شده اند می تواند مناسب باشد.

مراحل انجام کار در میکروبلیدینگ به شرح زیر است:

طراحی ابرو:

تاتو کار بنابه سلیقه مشتری و فرم صورت، حالت چشمها و اندازه پیشانی به وسیله مدادابرو طراحی ابرو را انجام میدهد. در صورت وجود موهای زائد در ابرو، تاتوکار باید ابرو را کامل اصلاح کند و بعد کار میکروبلیدینگ را انجام دهد.

قرینه سازی ابرو:

پس از طراحی ابرو تاتوکار به وسیله روش نخ یا با کولیس ابروها را با هم قرینه میکند. کولیس بیشتر از هر ابزار دیگری می تواند کمک کننده باشد زیرا دارای سانتی متر است و میتوان دقیق اندازه گیری کرد.

انجام تاتو:

پس از طراحی و قرینه سازی به وسیله قلم تاتوکار ابروها را با هنر خود هاشور می زند.

تزریق رنگ دانه:

پس از انجام هاشور ابرو، سطح کلی ابرو را تاتوکار با رنگ تاتو آغشته می کند و پس از گذشت 10 تا 15 دقیقه با پنبه تمیز می کند.

ماندگاری میکروبلیدینگ

برای ماندگاری میکرو بلیدینگ پس از انجام یک مرحله باید بعد از یک ماه ترمیم انجام شود، زیرا در مرحله اول با کمی ریزش همراه است و از این رو نیاز به ترمیم دارد. مدت ماندگاری در این روش تقریبا 12 تا 18 ماه است. عوامل مختلفی میتواند باعث محو شدن خطوط میکروبلید شوند که از این میان می توان به قرار گرفتن در معرض نور خورشید و همچنین عوامل داخلی مانند تجزیه تدریجی رنگ دانه ها به دلیل متابولیسم بدن، عناصر موجود در محصولات مراقبت از پوست و یا دارو، عمق کاشت رنگ، رعایت نکردن مراقبتهای بعد از انجام کار و… اشاره کرد. در شرایط کلی رنگهای تیره تر در این روش از ماندگاری بالاتری برخوردار هستند.

یکی از تاثیر گذارترین عوامل در ماندگاری میکرو نوع پوست است. بر روی پوست معمولی ماندگاری میکرو بیشتر است زیرا چربی در پوست معمولی متعادل است. میکروبلیدینگ بر روی پوست خشک ماندگاری کمتری دارد زیرا این نوع پوست به شدت خشک است و حالت پوسته پوسته شدن به خود می گیرد. افرادی که دارای پوست چرب هستند به دلیل اینکه ترشح چربی در این پوست بیشتر است و منافذ باز دارند، ماندگاری میکروبلیدینگ کمتر است. همچنین کیفیت و مرغوب بودن مواد و ابزاری که برای انجام این روش استفاده می شود، بسیار تاثیر دارد.

آخرین مقالات آرایش دائم

ثبت نام آنلاین رشته

لطفا اطلاعات خود را با دقت وارد نمایید. پس از تکمیل این فرم، پیش ثبت نام شما در آموزشگاه آرایشگری دترلند انجام خواهد شد.

ثبت نام آنلاین