آموزش فی اسکالپ

دوره آموزشی فی اسکالپ در قسمت آموزش خدمات مو آموزشگاه دترلند ارائه شده است. در یک راهکار ترکیبی و مدرن، شرکت معتبر Phi روشی را برای ترمیم کم‌پشتی موهای سر ارائه کرده است. در این روش، از تکنیک میکروپیگمنتیشن برای پر کردن نواحی خالی سر استفاده شده است. از این تکنیک هم برای ترمیم موهای سر بانوان و هم آقایان استفاده می‌شود. طبق پژوهش‌های انجام شده بر روی مردان، از هر هفت نفر، چهار نفر دارای ژن کچی بوده و علاوه بر آن، با بالا رفتن سن (خصوصا بالای ۴۰ سال)، افرادی که با مشکل ریزش مو و یا کچلی روبرو می‌شوند، به شدت افزایش می‌یابد. در بانوان نیز از هر چهار نفر، یک نفر دارای موهای کم‌پشت است. در این روش مدرن، از دستگاه میکروپیگمنتیشن استفاده می‌شود. از مزایای این روش، ماندگاری بالای رنگدانه‌ها در نواحی است که در حقیقت، نوعی درمان طولانی مدت ریزش مو است. این دوره آموزشی مخصوص هنرجویانی است که می‌خواهند با یادگیری این روش مدرن، به سرعت جذب بازار کار شده و یا کسب و کار شخصی خود را راه اندازی کنند.

دوره فی اسکالپ

سرفصل های فنی حرفه ای دوره آموزش فی اسکالپ

  • بهداشت؛ شناخت و جلوگیری از عوامل بیماری زا در انجام فی اسکالپ
  • آشنایی با لایه‌ های پوست سر
  • اآشنایی با اصول تعیین رنگ
  • آشنایی با دستگاه میکروپیگمنتیشن
  • انواع پیگمنت برای فی اسکالپ و کاربرد هر یک
  • اصول ارگونومی در انجام فی اسکالپ
  • حرکت صحیح دست
  • بایدها و نباید ها پیش و پس از انجام فی اسکالپ

دوره آموزش فی اسکالپ در دترلند

دوره فی اسکالپ در قسمت آموزش آرایش مو دترلند ارائه شده و بخشی از خدمات پوست است. هزینه های دوره ی آموزش فی اسکالپ در جدول زیر ارائه شده است. آموزش های ارائه شده در دترلند با تضمین یادگیری کامل هنرجو جهت معرفی به سازمان فنی و حرفه ‌ای و اخذ مدرک رسمی، برگزار می‌ گردد.

دوره مبتدی رنگ و مش

دوره فی اسکالپ

دوره آموزشی فی اسکالپ به هنرجو این توانمندی را می دهد که پس از اتمام دوره و یادگرفتن موارد آموزش داده شده، مستقیما وارد بازار کار شود. آموزش های مربوط به فی اسکالپ در دو بخش تئوری و عملی انجام می گیرد. در مرحله اول، اصول بهداشتی و نکاتی که باید هنرجو در زمان انجام فی اسکالپ در نظر بگیرد، آموزش داده می شود. سپس با ابزار و مواد به کار رفته برای فی اسکالپ آشنا شده و نحوه ی صحیح حرکت دست، آموزش داده شده و نهایتا، در قسمت عملی، اصول علمی و روش انجام فی اسکالپ به هنرجویان آموزش داده خواهد شد. طی این دوره، مشاوران دترلند در کنار شما هستند تا تمامی مراحل را به خوبی یاد بگیرید. در مرحله آخر، نکاتی در خصوص بایدها و نبایدهای قبل و بعد از انجام فی اسکالپ به هنرجویان آموزش داده می‌شود. رعایت این نکات، برای بهتر انجام شدن فی اسکالپ، ضروری است. بنابراین برای راه‌اندازی کسب و کار موفق، هنرجویان باید این قواعد و اصول را یاد گرفته و به مشتری‌های خود گوشزد کنند.

زمانبندی و هزینه دوره

نام حرفه فی اسکالپ
پیش نیاز ندارد
مدت زمان آموزش ۸ ساعت
شهریه کلاس گروهی ۲.۵۰۰.۰۰۰ تومان
تاریخ شروع دوره اول هر هفته

نحوه برگزاری این دوره

تعداد شرکت کنندگان:

کلاس های دوره آموزش فی اسکالپ به سه صورت، خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین ۱ تا ۳ نفر، نیمه خصوصی ۳ تا ۸ نفر و گروهی از ۸ تا ۲۰ نفر تشکیل می شود. کلاس ها بعد از به حد نصاب رسیدن با هماهنگی مربی، هفته ای سه بار برگزار می شود. ضمنا برای خانم های کارمند و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل و ساعت های عصر نیز وجود دارد.

ابزار و وسایل مورد نیاز:

برای انجام فی اسکالپ، باید از ابزار میکروپیگمنتیشن استفاده کرده و خطوط را با استفاده از رنگدانه‌ها ترسیم کرد. تمامی تجهیزات مورد نیاز توسط دترلند در اختیار شما قرار خواهد گرفت: ۱- ابزار میکروپیگمنتیشن ۲- پیگمنت ۳- ژل بی حسی ابزار و وسایل آموزشی در قالب پک های آموزشی به هنرجویان ارائه می شود. هزینه پک ها بر عهده هنرجو می باشد.

آموزش فی اسکالپ

بعد از اتمام دوره فی اسکالپ، چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از گذراندن دوره فی اسکالپ، هنرجو اصول بهداشتی در انجام فی اسکالپ، نحوه انجام فی اسکالپ را یاد گرفته و می تواند در سالن های زیبایی کار کرده و یا کسب و کار خود را راه اندازی کند. با توجه به اینکه فی اسکالپ با سلامت افراد در ارتباط است، پیشنهاد ما این است که حتما مدرک خود را دریافت نموده و سپس وارد بازار کار شوید.

سوالات متداول

1پکیج آموزشی هم دارید؟
بله. در اتمام دوره، شما جزوه آموزشی کل دوره را دریافت خواهید کرد.
2مواد و ابزار فی اسکالپ رو چطور میتونم تهیه کنم؟
مواد و ابزرا توسط آموزشگاه دترلند برای شما خریداری می شود و یا برای خرید راهنمایی می شوید.
3کلا چند جلسه باید بگذرونیم تا کاملا حرفه ای بشیم؟
این سوال دقیقا به سطح مهارت و یادگیری شما برمیگرده. در دوره عملی، شما نیاز دارید حتما روی مدل طبیعی کارکنید. هر چقدر شما سریعتر به این مرحله برسید، نیاز به تعداد جلسات کمتری خواهید داشت و بالعکس.
4آیا میتونم کسب و کار خودمو راه بندازم؟
بله. بعد از گرفتن مدرک، میتونید کسب و کار خودتون رو راه بندازید.
5من ساکن تهران نیستم. میتونم تو دوره های آموزشی شرکت کنم؟
بله. دترلند آموزش ها رو در زمان های متفاوتی ارائه می کند تا هنرجو بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند.
6آیا دوره آموزشی فی اسکالپ، بر روی پوست واقعی آموزش داده می شویم؟
بله، آموزش های فی اسکالپ در دو مرحله تئوری و عملی انجام می گیرد. پس از اتمام دوره تئوری، هنرجو بر روی پوست مصنوعی تمرین کرده و سپس در مرحله عملی و بعد از کسب تجربه کافی و بالا رفتن توانمندی، آموزش بر روی پوست انجام می شود.
7اگر پس از فی اسکالپ، پوست مشتری سرخ شد و حس سوختگی در ایشون ایجاد شد، چیکار کنیم؟
احساس گرما و ورم و قرمز شدن تا یک هفته بعد از درمان طبیعی بوده و به مرور زمان رفع می‌شود.
8آیا به دستگاه خاصی برای فی اسکالپ نیاز است؟
بله، به ابزار مخصوص فی اسکالپ که همان دستگاه میکرو پیگمنتیشن است.
9آیا فی اسکالپ درد دارد؟
بسته به تحمل مشتری، این درد ممکن است کم یا زیاد باشد که برای رفع آن، از بی حسی موضعی استفاده می‌شود.
10آیا با گرفتن مدرک فی اسکالپ می توان سالن تاسیس کرد؟
خیر، برای تاسیس سالن نیاز به گرفتن مدرک آرایش و پیرایش دارید.
ثبت نام آنلاین