آموزش پدیکور و پارافین تراپی

پدیکور روشی است که علاوه بر خاصیت درمانی باعث زیباتر شدن ظاهر پاها و ناخن هایتان می شود. علاوه بر آن پدیکور به پیشگیری از بیماری های ناخن نیز کمک زیادی می کند. در عمل پدیکور، گوشت های اضافه دور ناخن های پا و همچنین پوسته های اضافه کف پا نیز گرفته می شود و باعث رفع ترک زدن پاشنه پا شده و در نهایت باعث لطیف و زیباتر شدن پاهای شما می شود. به طور کل پدیکور در سه مرحله انجام شده که شامل فرم دادن به ناخن‌ها، لایه‌برداری پوست پا و ماساژ درمانی و ریلکسی می باشد. در این روش برای رفع ترک پا از پارافین تراپی استفاده می شود و از انواع ماساژها مانند فیش اسپا نیز در این روش استفاده می شود. با این مزیت هایی که در روش پدیکور وجود دارد، علاقه خانم ها روز به روز به این روش بیشتر می شود زیرا هر روز با خواص درمانی و زیبایی آن بیشتر آشنا می شوند؛ از این رو این رشته آموزشی به یکی از رشته های محبوب و پر استقبال هنرجویان تبدیل شده است.

آموزش پدیکور و پارافین تراپی

سرفصل های فنی حرفه ای

  • شناخت آناتومی ناخن و پا
  • شناخت ابزار کار
  • دورگیری ناخن
  • لایه برداری و کفسابی
  • انواع ماساژ درمانی و ریلکسی

دوره آموزش پدیکور و پارافین تراپی در دترلند

دوره آموزشی پدیکور و پارافین تراپی در قسمت آموزش خدمات ناخن دترلند ارائه شده است. هزینه های دوره ی آموزش پدیکور و پارافین تراپی در جدول زیر ارائه شده است. آموزش های ارائه شده در دترلند با تضمین یادگیری کامل هنرجو جهت معرفی به سازمان فنی و حرفه ای برگزار می گردد.

دوره مبتدی رنگ و مش

دوره پدیکور و پارافین تراپی

دوره آموزش پدیکور به صورت تخصصی در ۲ لاین زیبایی و درمانی ارائه می شد. در پدیکور زیبایی شما ابتدا با آناتومی ناخن و پا و ابزار کار آشنا می شوید و سپس طریقه ی صحیح دورگیری و پدیکور خشک، کار با انواع ماسک ها و اسکراب ها ، انواع ماسک های مرتبط با هر نوع پوست ، لایه برداری و کفسابی، ماساژ حرفه ای ریلکسی تا زانو و طریقه ی صحیح لاک زدن را آموزش می بینید.

در پدیکور درمانی شما ابتدا با آناتومی ناخن و پا و ابزار کار آشنا می شوید و سپس طریقه ی صحیح دورگیری و پدیکور خشک، شناخت و درمان بیماری های ناخن پا ، درمان مشکلات مربوط به شست پا، اصلاح ناخن های دفرمه، پیلینگ و لایه برداری عمیق، انواع ماساژ های درمانی، ساخت کوکتل (Bath Bomb)، از بین بردن میخچه، اکسیژن رسانی به پوست و ناخن ها و پارافین تراپی را آموزش می بینید. علاقمندان به شرکت در هر کدام از کلاسهای آموزش پدیکور ، جزوه های کتبی و ویدیو های مربوطه را نیز دریافت میکنند.

زمانبندی و هزینه دوره

نام حرفه آموزش پدیکور و پارافین تراپی
مدت زمان آموزش ۴ ساعت
شهریه کلاس گروهی ۵۰۰.۰۰۰ تومان
شهریه کلاس نیمه خصوصی ۷۰۰.۰۰۰ تومان
شهریه کلاس خصوصی ۹۰۰.۰۰۰ تومان
تاریخ شروع دوره تمامی روزهای هفته

نحوه برگزاری دوره آموزش پدیکور و پارافین تراپی

تعداد شرکت کنندگان:

کلاس های دوره آموزش پارافین تراپی به سه صورت، خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین ۱ تا ۳ نفر، نیمه خصوصی ۳ تا ۸ نفر و گروهی از ۸ تا ۲۰ نفر تشکیل می شود. کلاس ها بعد از به حد نصاب رسیدن با هماهنگی مربی، هفته ای سه بار برگزار می شود. ضمنا برای خانم های کارمند و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل و ساعت های عصر نیز وجود دارد.

ابزار و وسایل مورد نیاز:

ابزار و وسایل آموزشی در قالب پک های آموزشی به هنرجویان ارائه می شود. هزینه پک ها بر عهده هنرجو می باشد. این وسایل شامل موارد زیر هستند: ناخن گیر، سوهان، حوله، سطل آب گرم، انواع لاک و استون، تاپ کات، سوهان پا، سنگ پا، انواع لوسیون و روغن کوتیکول، لوازم مورد نیاز برای پارافین تراپی، اسکراپ دست، گوشت گیر و پولیش، ژل و کرم ناخن

دوره آموزش پدیکور و پارافین تراپی

بعد از اتمام دوره پدیکور و پارافین تراپی، چه توانایی هایی کسب می کنید؟

در پایان دوره شما نحوه صحیح و اصولی پدیکور ناخن را یاد خواهید گرفت و به استفاده از سوهان برقی و دستی در فرم دهی به ناخن، گرفتن گوشت اضافی اطراف ناخن، نحوه ساخت کوکتل، لایه برداری و کفسابی، اسکراپ پا، پارافین تراپی، نحوه صحیح لاک زدن در روش پدیکور و انواع ماساژهای درمانی و حرفه ای ریلکسی تا زانو و فوت ماساژ مسلط خواهید شد.همچنین علاوه بر عناوین گفته شده در سرفصل ها، آموزش کاشت ناخن پا و آموزش پدیکور ناخن نیز به شما داده خواهد شد.

سوالات متداول

1من ساکن تهران نیستم. میتونم تو دوره های آموزشی شرکت کنم؟
بله. دترلند آموزش ها رو در زمان های متفاوتی ارائه می کند تا هنرجو بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند.
2در دوره آموزشی روش های جلوگیری از قارچ و عفونت قارچی هم آموزش داده می شه؟
یکی از عواملی که باعث عفونت قارچی می شه ماندن رطوبت بین انگشتانه که باید از خشک شدن بین انگشتان مطمئن بشید، علاوه بر آن تمام روش های ضد عفونی کردن و پیشگیری از قارچ نیز به صورت تئوری و عملی به شما آموزش داده میشه. آموزش کاشت ناخن پا و آموزش پدیکور ناخن هم از دیگر مباحث این دوره هستند.
3پکیج آموزشی هم دارید؟
بله. در اتمام دوره، شما جزوه آموزشی کل دوره را دریافت خواهید کرد.
4وسایل مورد نیاز پدیکور رو از کجا باید تهیه کنیم؟
دترلند می تونه ابزار پدیکور رو بصورت پکیج آماده در اختیارتون قرار بده و یا برای خرید این ابزار، به شما مشاوره بده.
5آیا میتونم کسب و کار خودمو راه بندازم؟
بله. بعد از گرفتن مدرک فنی حرفه ای، میتونید کسب و کار خودتون رو راه بندازید.
6آیا با مدرک پدیکور و پارافین تراپی می توان اقدام به تاسیس سالن کرد؟
خیر، برای تاسیس سالن باید دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید و یا دوره های هفت مهارت جداگانه را بگذرانید.
ثبت نام آنلاین