آموزش طراحی ناخن

دوره آموزش طراحی ناخن به صورت آنلاین و حضوری برگزار می شود. در دوره آموزش طراحی ناخن، روند کامل طراحی ناخن با روش های مختلف جهت زیبایی بیشتر ناخن ها به شما آموزش داده می شود. این دوره شامل آموزش های جامع مربوط به طراحی ناخن از جمله: آشنایی با روش های طراحی ناخن، آشنایی با ابزار طراحی ناخن، آموزش دیزاین های مختلف روی ناخن، آموزش طراحی سه بعدی روی ناخن، آموزش طراحی با قلم روی ناخن و آموزش فرنچ ناخن می شود. هنرجو در دوره طراحی ناخن، نحوه طراحی انواع مدل ها را به صورت مرحله به مرحله می آموزد. هدف این دوره آموزشی، تربیت افراد ماهر و متخصصی است که توانایی اجرای تمام مدل های رایج و مدل های ژورنالی طراحی ناخن را با انواع رنگ های درخواستی مشتری دارند.

گالری عکس دوره های قبلی:

آموزش طراحی ناخن
طراحی ناخن مجلسی
آموزش طراحی ناخن ساده
طراحی ناخن مشکی طلایی
	آموزش طراحی ناخن گل برجسته
کلاس پیشرفته طراحی ناخن
	دوره آموزش کاشت و طراحی ناخن
طراحی ناخن با برچسب
آموزش طراحی ناخن حرفه ای
طراحی ناخن ساده

مربی حرفه ای طراحی ناخن تارا بهبودی مربی اختصاصی دترلند

 

توضیحات دوره کاشت ناخن صورت توسط مربی

سرفصل های طراحی ناخن

 • طرح بافت
 • گلاشیر
 • حریر
 • پوست ماری
 • درتی براش
 • فیلاسوفی
 • اسموکی
 • آمبره
 • واتر ماربل
 • موج و کف
 • آشنایی با نحوه آنالیز چرخه رنگ
 • شناخت فرمول ترکیب و ساخت رنگ‌ها
 • آموزش فرم‌های اولیه طراحی
 • ساخت ژل‌های آبنباتی و رنگی

دوره آموزش طراحی ناخن در دترلند

مدارک بین المللی قابل ارائه

کلاس های آموزش دوره طراحی ناخن با تضمین یادگیری کامل و پشتیبانی نامحدود هنرجویان حتی بعد از ورود به بازار کار، برگزار می شود. در پایان دوره طراحی ناخن، هنرجویان با پرداخت هزینه جداگانه قادر به دریافت مدرک فنی حرفه ای و مدرک GRS انگلیس می باشند.

دریافت مدرک از
سازمان فنی و حرفه ای

 

مراحل آموزش طراحی ناخن

 

 1. در ابتدای آموزش طراحی ناخن با مباحث زیبایی شناسی، هارمونی رنگ ها و نحوه ست کردن طرح ها آشنا می شوید.
 2. سپس مربی به آماده سازی بستر ناخن قبل از طراحی ناخن می پردازد.
 3. در این مرحله، آموزش روش های طراحی ناخن را به چندین روش مختلف آموزش می بینید.
 4. در مرحله چهارم، کار با ابزارهای ساده جهت کشیدن طرح های جدید در هر روش را یاد می گیرید.
 5. در نهایت با کمک مربی، نحوه انجام طراحی ناخن و حرکت مناسب دست هنگام طراحی را روی مدل انجام می دهید.

 

 

دوره آموزش طراحی ناخن

در دوره آموزش طراحی ناخن، هنرجو ابتدا با اصول اولیه زیبایی شناسی آشنا می شود. در این قسمت از آموزش، همخوانی رنگ ها، نحوه ست کردن رنگ ها و … به هنرجو آموزش داده می شود. در مرحله بعد، هنرجو با روش های طراحی ناخن آشنا شده و همچنین ژورنال ها و صفحات اینستاگرامی معتبر برای گرفتن ایده به هنرجو معرفی می شوند. سپس، وسایل مورد نیاز برای طراحی ناخن به هنرجو معرفی می شود.
در مرحله آخر، نحوه حرکت صحیح دست به هنگام مراحل لاک زدن و طراحی با استفاده از قلمو (یا حتی سنجاق سر برای رسم خطوط نازک) آموزش داده می شود. نحوه حرکت دست ها در گوشه های ناخن از اهمیت زیادی برخوردار است چرا که به ظرافت و تمیزی طراحی کمک می کند. طی دوره آموزشی طراحی ناخن، هنرجو به صورت عملی تمام نکات را یاد گرفته و انجام می دهد.

دوره کارآموزی طراحی ناخن

یکی از بهترین روش ها برای مسلط شدن به تمام مباحث آموزشی، گذراندن دوره کارآموزی است. شما در دوره کارآموزی طراحی ناخن با افراد و سلیقه های مختلفی مواجه می شوید که هرکدام طرح خاصی را مد نظر دارند و شما باید بتوانید آن طرح را به بهترین شکل روی ناخن پیاده کنید. نداشتن تجربه کافی در ابتدا ممکن است شما را با چالش هایی مواجه کند. اما به مرور زمان و با کمک گرفتن از طراح حرفه ای که نزد او کار می کنید، می توانید این چالش ها را برطرف کرده و تجربیات ارزشمندی را بدست آورید. دوره کارورزی طراحی ناخن در ۳ جلسه و با هزینه هر جلسه ۲۰ هزار تومان برگزار می شود.

جدول زمانبندی و هزینه دوره طراحی ناخن

نام حرفه طراحی ناخن
پیش نیاز ندارد
مدت زمان آموزش ۹ ساعت
شهریه کلاس نیمه خصوصی ۲.۱۰۰.۰۰۰ تومان
شهریه کلاس فشرده ۲.۴۰۰.۰۰۰ تومان
نحوه برگزاری آنلاین و حضوری

پکیج اقتصادی ناخن

۸.۵۰۰.۰۰۰۷.۹۰۰.۰۰فقط

پکیج ویژه ناخن با قیمت فوق العاده مناسب برای صرفه جویی در هزینه هنرجویان طراحی شده است. این پکیج شامل تمام دوره های کاربردی مربوط به ناخن از جمله: دوره کاشت ناخن مبتدی، آموزش کاشت ناخن پیشرفته، دوره طراحی تکنیکال ناخن و آموزش پدیکور تخصصی می شود. این دوره در ۱۵ جلسه سه ساعت برگزار می شود و وسایل تمرین از طرف آموزشگاه با هزینه ۲۰۰ هزار تومان در اختیار هنرجو قرار می گیرد.

نحوه برگزاری دوره طراحی ناخن

تعداد شرکت کنندگان

کلاس های دوره آموزش طراحی ناخن به دو صورت آنلاین و حضوری برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین ۲ تا ۳ نفر و نیمه خصوصی ۴ تا ۸ نفر تشکیل می شود. کلاس ها بعد از به حد نصاب رسیدن با هماهنگی مربی هفته ای سه بار برگزار می شود. ضمنا برای خانم هایی کارمند و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل و ساعت های عصر نیز وجود دارد.

ابزار و وسایل مورد نیاز:

ابزار و وسایل آموزشی در طول دوره در اختیار هنرجویان قرار میگیرد اما هزینه قلم، پالت، بافر و نیپر بر عهده هنرجو می باشد. این وسایل شامل موارد زیر هستند: قلم های طراحی، چسب های نواری، اکلیل، لاک، تاپ کت و بیس کت، پنبه های آرایشی، لاک پاک کن، مهر ناخن، پرایمر، نگین، قلم های نقطه گذاری، استیکر ناخن، پودر کاشت، لیکوئید کاشت، سوهان برقی، سوهان چوبی و پلیش بافر و نیپر

آموزش طراحی ناخن با مدرک فنی و حرفه ای
 

بعد از اتمام دوره طراحی ناخن، چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از اتمام دوره طراحی ناخن شما می توانید با تسلط کامل و به صورت حرفه ای انواع طراحی ناخن از جمله طراحی با فویل، طراحی با ابر و انواع دیزاین سنگ، نگین، لنز را برای مشتری انجام دهید. در نهایت پس از شرکت دردوره آموزش طراحی ناخن، می توانید به راحتی شروع به کسب درآمد کنید و یا کسب و کار فعلی خودتان را بهبود ببخشید.

بازار کار طراحی ناخن چطوره؟

موفقیت در رشته طراحی ناخن به ذوق و سلیقه فردی هنرجو بستگی دارد. اگر در دوره آموزشی طراحی ناخن، همواره با مد روز جلو بروید مشتریان زیادی جذب می کنید. بازار کار طراحی ناخن درآمد بسیار خوبی دارد اما در صورتی که به دنبال درآمد بالاتر هستید، پیشنهاد می شود همزمان با این دوره در دوره های مربوط به کاشت ناخن نیز شرکت کنید.

سوالات متداول

دیگران در مورد دوره طراحی ناخن چی می پرسند؟
1بعد از اتمام دوره چه مدرکی دریافت میکنیم؟

بعد از اتمام دوره شما با پرداخت هزینه جداگانه مدرک فنی حرفه ای و GRS انگلیس را دریافت می کنید.

2آیا با مدرک طراحی ناخن میتوان اقدام به تاسیس سالن کرد؟

خیر، برای تاسیس سالن باید یک دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید و یا دوره های هفت مهارت جداگانه را بگذرانید.

3دوره آموزش طراحی ناخن در چند جلسه برگزار میشه؟

این دوره در ۳ جلسه ۳ ساعته برگزار می شود.

4من ساکن تهران نیستم. میتونم تو دوره های آموزشی شرکت کنم؟

بله. دترلند آموزش ها رو در زمان های متفاوت و به صورت فشرده و نیمه فشرده برگزار می کند تا هنرجویان بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند و همچنین در صورت نیاز از خوابگاه نیز استفاده کنند.

5جزوه آموزشی هم دارید؟

در اتمام دوره آموزش طراحی ناخن، شما جزوه آموزشی کل دوره را دریافت خواهید کرد.

6من به طراحی علاقه دارم ولی استعداد ندارم. آیا دوره طراحی ناخن دترلند می تونه کمکم کنه؟

بله. دترلند در این دوره ها با بیان نکات و روش های ساده طراحی ناخن قوه ی تخیل و تجسم هنرجو را تقویت کرده و هنرجو می تواند از هر موضوعی برای خلق ایده جدید طراحی ناخن استفاده کند. علاوه بر آن، در این دوره ژورنال های معتبر و صفحات اینستاگرامی محبوب معرفی می شوند که هنرجو می تواند از آن ها نیز برای طرح های خود ایده بگیرد.

7آیا به دستگاه خاصی برای طراحی ناخن نیاز است؟

خیر. طراحی ناخن با ابزارهای ساده مثل قلم مو، سنجاق و طلق پلاستیکی انجام شده که به همین خاطر بین هنرجویان بسیار محبوب است. البته برای بعضی از طرح ها می توان از شابلون های آماده استفاده نمود.

8چطوری طرح های جدید رو پیدا کنیم؟

در کنار ذوق و سلیقه شخصی خودتون، می تونید از ژورنال های زیبایی و یا صفحات اینستاگرامی استفاده کنید تا هم طرح های جدید رو پیدا کنید و هم مد روز رو دنبال کنید.

9آیا برای دریافت مدرک فنی حرفه ای نیاز به مدرک تحصیلی دارم؟

خیر، برای دریافت مدرک فنی حرفه ای نیاز به هیچ گونه مدرک تحصیلی ندارید.

10اگر در پایان دوره، نیاز به آموزش بیشتر داشتم باید دوباره هزینه پرداخت کنم؟

خیر، در پایان کلاس ها، جلسات رفع اشکال برگزار می شود و تا ۶ ماه از پشتیبانی مربیان برخوردار خواهید بود.

11بعد از گرفتن مدرک میتونم در آموزشگاه به عنوان کارآموز مشغول به کار بشم؟

بله، در صورت تایید مربی با پرداخت هزینه جداگانه می توانید در آموزشگاه مشغول به کارآموزی شوید.

12بعد از پایان دوره میتونم بلافاصله وارد بازار کار بشیم؟

بله، سرفصل های تمام دوره های آموزشی دترلند، ویژه ورود سریع به بازارکار طراحی شده است.

ثبت نام