آموزش طراحی ناخن

طراحی ناخن یکی از خدماتی است که مستقیما با ذوق و سلیقه ی ناخن کار مرتبط است. عموما خانم ها بعد از لاک زدن های ساده و تکراری خسته شده و به دنبال طرحی زیبا بر روی ناخن هایشان هستند. برای طراحی ناخن هم می توان از ذوق شخصی کمک گرفت و هم می توان با نگاهی به ژورنال های طراحی ناخن، یکی از طرح های مورد علاقه مشتری را انتخاب کرده و بر روی ناخن کشید. از این رو در در دروه آموزشی طراحی ناخن هم، طراحی با لاک، هم طرایح از طریق شابلون های آماده، هم طراحی های جدید از جمله دیزاین های کروم، شوگرافکت، طلاکوب و ... آموزش داده می شود. طراحی ناخن نه تنها باعث زیبا شدن دست ها شده بلکه به نوعی نمایش دهنده روحیه ی افراد نیز هست.. ظرافت در طراحی، تمیزی کار و استفاده از طرح های جدید و خلاقانه، باعث محبوبیت ناخن کار و جذب مشتری می شود.

آموزش طراحی ناخن

سرفصل های فنی حرفه ای

 • زیبایی شناسی
 • روش های طراحی ناخن
 • وسایل طراحی ناخن
 • طراحی ناخن
 • دیزاین کروم، هولوگرام و شوگر افکت
 • طراحی ناخن با فویل و دیزاین ناخن با ابر
 • کار با رنگ اکلرلیک
 • طلاکوب و نقره کوب
 • طراحی سه بعدی ناخن
 • فرنچ ناخن
 • دیزاین گل برجسته با قلم
 • دیزاین ناخن با اکلیل، سنگ، نگین و لنز

دوره آموزش طراحی ناخن در دترلند

دوره آموزشی طراحی ناخن در قسمت آموزش خدمات ناخن دترلند ارائه شده است. هزینه های دوره ی آموزش طراحی ناخن در جدول زیر ارائه شده است. آموزش های ارائه شده در دترلند با تضمین یادگیری کامل هنرجو جهت معرفی به سازمان فنی و حرفه ای برگزار می گردد.

دوره مبتدی رنگ و مش

دوره طراحی ناخن

در دوره ی آموزشی طراحی ناخن، هنرجو ابتدا با اصول اولیه ی زیبایی شناسی آشنا می شود. در این قسمت از آموزش، همخوانی رنگ ها، نحوه ست کردن رنگ ها و ... به هنرجو آموزش داده می شود. در مرحله بعد، هنرجو با روش های طراحی ناخن آشنا شده و همچنین ژورنال ها و صفحات اینستاگرامی معتبر برای گرفتن ایده به هنرجو معرفی می شوند. سپس، وسایل مورد نیاز برای طراحی ناخن به هنرجو معرفی می شود. در مرحله آخر، نحوه حرکت صحیح دست به هنگام لاک زدن و طراحی با استفاده از قلم مو (یا حتی سنجاق سر برای رسم خطوط نازک) آموزش داده می شود. نحوه حرکت دست ها در گوشه های ناخن از اهمیت زیادی برخوردار است چرا که به ظرافت و تمیزی طراحی کمک می کند. طی دوره ی آموزشی طراحی ناخن، هنرجو به صورت عملی تمام نکات را یاد گرفته و انجام می دهد. بنابراین می توان گفت روند آموزش طراحی ناخن به این شرح است: 1. زیبایی شناسی، هارمونی رنگ ها و نحوه ست کردن طرح ها 2. روش های طراحی ناخن (ذوق شخصی و استفاده از طرح های آماده) 3. ابزارهای ساده جهت کشیدن طرح های جدید (سنجاق سر، خلال دندان، طلق پلاستیکی، اسفنج و ...) 4. نحوه ی انجام طراحی ناخن و حرکت مناسب دست.

زمانبندی و هزینه دوره طراحی ناخن

نام حرفه آموزش طراحی ناخن (نام سرفصل فنی حرفه ای:‌ آرایشگر ناخن)
پیش نیاز ندارد
مدت زمان آموزش ۸ ساعت
شهریه کلاس گروهی ۱.۰۰۰.۰۰۰ تومان
شهریه کلاس نیمه خصوصی ۱.۴۰۰.۰۰۰ تومان
شهریه کلاس خصوصی ۱.۸۰۰.۰۰۰ تومان
تاریخ شروع دوره روزهای سه شنبه ساعت ۱۲ الی ۱۶

نحوه برگزاری این دوره

تعداد شرکت کنندگان:

کلاس های دوره آموزش طراحی ناخن به سه صورت، خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین ۱ تا ۳ نفر، نیمه خصوصی ۳ تا ۸ نفر و گروهی از ۸ تا ۲۰ نفر تشکیل می شود. کلاس ها بعد از به حد نصاب رسیدن با هماهنگی مربی، هفته ای سه بار برگزار می شود. ضمنا برای خانم های کارمند و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل و ساعت های عصر نیز وجود دارد.

ابزار و وسایل مورد نیاز:

ابزار و وسایل آموزشی در قالب پک های آموزشی به هنرجویان ارائه می شود. هزینه پک ها بر عهده هنرجو می باشد. این وسایل شامل موارد زیر هستند: قلم های طراحی ،چسب های نواری ، اکلیل ، لاک ، تاپ کت و بیس کت ، پنبه های آرایشی ، لاک پاک کن ، مهر ناخن ، پرایمر، نگین، قلم های نقطه گذاری، استیکر ناخن، پودر کاشت، لیکوئید کاشت، سوهان برقی، سوهان چوبی و پلیش بافر، نیپر

آموزش طراحی ناخن

بعد از اتمام دوره طراحی ناخن، چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از گذراندن دوره طراحی ناخن، هنرجو با روش های متفاوت طراحی ناخن که عمدتا بر پایه ذوق و استعداد شخصی هستند، آشنا می شود. طی این دوره، نکات و اصولی مطرح می شود که هنرجو پس از یاد گرفتن آن، به سادگی و جذاب بودن طراحی ناخن علاقه مند شده و می تواند وارد بازار کار شود.

سوالات متداول

1پکیج آموزشی هم دارید؟
بله. در اتمام دوره، شما جزوه آموزشی کل دوره را دریافت خواهید کرد.
2بعد از اتمام دوره چه مدرکی دریافت میکنیم؟
بعد از اتمام دوره شما به تنهایی مدرکی دریافت نمی کنید برای دریافت مدرک حتما باید دوره مبتدی کاشت ناخن را بگذرانید بعد از آن شما مدرک فنی حرفه ای آرایشگر ناخن را دریافت می کنید.
3آیا به دستگاه خاصی برای طراحی ناخن نیاز است؟
خیر. طراحی ناخن با ابزارهای ساده مثل قلم مو، سنجاق و طلق پلاستیکی انجام شده که به همین خاطر بین هنرجویان بسیار محبوب است. البته برای بعضی از طرح ها می توان از شابلون های آماده استفاده نمود.
4کلا چند جلسه باید بگذرونیم تا کاملا حرفه ای بشیم؟
این سوال دقیقا به سطح مهارت و یادگیری شما برمیگرده. ولی بصورت میانگین، مدت زمان یادگیری طراحی ناخن بین 2 تا 4 جلسه است.
5آیا میتونم کسب و کار خودمو راه بندازم؟
بله. بعد از گرفتن مدرک فنی حرفه ای، میتونید کسب و کار خودتون رو راه بندازید.
6من ساکن تهران نیستم. میتونم تو دوره های آموزشی شرکت کنم؟
بله. دترلند آموزش ها رو در زمان های متفاوتی ارائه می کند تا هنرجو بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند.
7من به طراحی علاقه دارم ولی استعداد ندارم. آیا دوره ی کاشت ناخن دترلند می تونه کمکم کنه؟
بله. دترلند در این دوره ها با بیان نکات و روش های ساده ی طراحی ناخن قوه ی تخیل و تجسم هنرجو را تقویت کرده و هنرجو می تواند از هر موضوعی برای خلق ایده جدید طراحی ناخن استفاده کند. علاوه بر آن، در این دوره ژورنال های معتبر و صفحات اینستاگرامی محبوب معرفی می شوند که هنرجو می تواند از آن ها نیز برای طرح های خود ایده بگیرد.
8چطوری طرح های جدید رو پیدا کنیم؟
در کنار ذوق و سلیقه ی شخصی خودتون، می تونید از ژورنال های زیبایی و یا صفحات اینستاگرامی استفاده کنید تا هم طرح های جدید رو پیدا کنید و هم مد روز رو دنبال کنید.
9آیا با مدرک طراحی ناخن می توان اقدام به تاسیس سالن کرد؟
خیر، برای تاسیس سالن باید دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید و یا دوره های هفت مهارت جداگانه را بگذرانید.
ثبت نام آنلاین