دوره آموزش کاشت ناخن

داشتن ناخن های بلند و مرتب، باعث زیباتر شدن دست ها و همینطور پا شده که به همین دلیل، کاشت ناخن امروزه بین خانم ها رواج بیشتری پیدا کرده است. در دوره آموزشی کاشت ناخن، هنرجو سه روش اصلی آن را می آموزد، که هر کدام مزایای خاص خود را دارند. این سه روش شامل کاشت ناخن پودری، ژله ای و قالبی می باشد. از آنجایی که کاشت ناخن هم به زیبایی دست ها، کمک می کند هم به کسانی که ناخن های شکننده دارند و یا ناخن هایشان دارای انحراف است، کمک می کند تا ناخن هایشان را تقویت کرده و شکل ظاهری همه ناخن ها را بهتر نمایند. بنابراین همیشه مورد توجه افراد می باشد.

آموزش کاشت ناخن

سرفصل های فنی حرفه ای

  • ابزار شناسی
  • مانیکور خشک و تر
  • پدیکور
  • آموزش کاشت پایه
  • آموزش کاشت هلویی
  • آموزش ژلیش
  • طراحی طلاکوب، ماربل، سیلک و گل خشک

دوره آموزش کاشت ناخن در دترلند

دوره آموزشی کاشت ناخن در قسمت آموزش خدمات ناخن دترلند ارائه شده است. هزینه های دوره ی آموزش کاشت ناخن در جدول زیر ارائه شده است. آموزش های ارائه شده در دترلند با تضمین یادگیری کامل هنرجو جهت معرفی به سازمان فنی و حرفه ای برگزار می گردد.

دوره مبتدی رنگ و مش

دوره مبتدی آموزش کاشت ناخن

در دوره آموزش مبتدی کاشت ناخن بعد از این که هنرجو با روش های حفظ بهداشت ناخن و جلوگیری از ایجاد قارچ ناخن آشنا شد موارد عملی به ایشان آموزش داده خواهد شد. هنرجو روش های کاشت ناخن، مزیت های هر روش، تفاوت های آن ها، نحوه سوهان کشی و حرکت صحیح دست به هنگام سوهان کشی، میزان فشار مناسب و نحوه حرکت دست ها در گوشه های ناخن ها را طی دوره ی عملی کاشت ناخن، به صورت کامل آموزش می بیند.

عناوین سرفصل های آموزشی دوره مبتدی عبارتند از: مانیکور خشک، مانیکور تر، پدیکور، کاشت پایه، کاشت هلویی، کاشت میکس، ریموور، کار با انواع قالب، کاشت تزیینی، مرمریت و گل خشک سیلک، طلاکوب، ماربل

زمانبندی و هزینه دوره مبتدی کاشت ناخن

نام حرفه کاشت ناخن مقدماتی (نام سرفصل فنی حرفه ای: آرایشگر ناخن)
پیش نیاز ندارد
مدت زمان آموزش۸ ساعت
شهریه کلاس گروهی۸۰۰.۰۰۰ تومان
شهریه کلاس نیمه خصوصی۱.۰۰۰.۰۰۰ تومان
شهریه کلاس خصوصی۱.۶۰۰.۰۰۰ تومان
تاریخ شروع دورهروزهای یکشنبه و سه شنبه
دوره حرفه ای رنگ و مش

دوره پیشرفته پودر و ژل

در این دوره هنرجو زیر نظر مربی فنی حرفه ای موارد زیر را آموزش می بیند: • شناخت ساختمان و معماری ناخن • آموزش مانیکور روسی با دستگاه (آپارات) • مواد گذاری تک مرحله ای با پودر(وان بال) • کاشت بیبی بومر • کار با پودرهای رنگی و گل برجسته • صدف سازی و گریم ناخن با پودر (قلم و شابلون) • فرنچ های ژورنالی(مرمید، فلاورینگ، حفره، اینتریور دیزاین) • شناخت متریال ژل • کاشت ژل پایه • ترمیم با ژل • لمینت (استحکام سازی ناخن طبیعی) • گیفت دوره: آموزش ساخت ژل و پلی ژل رنگی

زمانبندی و قیمت دوره پیشرفته کاشت ناخن

نام حرفهکاشت ناخن پیشرفته (سرفصل فنی حرفه ای: آرایشگر ناخن پیشرفته)
پیش نیاز کاشت ناخن مقدماتی
مدت زمان آموزش۱۲ جلسه آموزش و تمرین
شهریه کلاس گروهی(۸ نفره)۲.۵۰۰.۰۰۰ تومان
تاریخ شروع دورهروزهای یکشنبه و سه شنبه
دوره حرفه ای رنگ و مش

دوره پیشرفته آموزش کاشت روسی ناخن

موارد آموزشي دوره پيشرفته کاشت ناخن روسی عبارتست از: • ديپ مانيكور • كاشت آرك • ميندال سالني • ميندال ژورنالي • استليت • به همراه ٤ ديزاين معروف روسي • ساخت ژلها و پلي ژلهاي رنگي • *پنج جلسه آموزش و تمرين

*در پايان اين دوره مدرك مدرسه اينسپاير روسيه (Inspire school) را دريافت مي كنيد كه بين المللی و قابل ارائه در تمام دنياست.

زمانبندی و قیمت دوره پیشرفته کاشت ناخن

نام حرفهکاشت ناخن روسی
پیش نیاز کاشت ناخن مقدماتی
مدت زمان آموزش۱۰ ساعت
شهریه کلاس گروهی۱.۸۰۰.۰۰۰ تومان
شهریه کلاس نیمه خصوصی۲.۰۰۰.۰۰۰ تومان
شهریه کلاس خصوصی۲.۵۰۰.۰۰۰ تومان
تاریخ شروع دورهروزهای یکشنبه و سه شنبه

نحوه برگزاری این دوره

تعداد شرکت کنندگان:

کلاس های دوره آموزش کاشت ناخن به سه صورت، خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین ۱ تا ۳ نفر، نیمه خصوصی ۳ تا ۸ نفر و گروهی از ۸ تا ۲۰ نفر تشکیل می شود. کلاس ها بعد از به حد نصاب رسیدن با هماهنگی مربی، هفته ای سه بار برگزار می شود. ضمنا برای خانم های کارمند و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل و ساعت های عصر نیز وجود دارد.

ابزار و وسایل مورد نیاز:

ابزار و وسایل آموزشی در قالب پک های آموزشی به هنرجویان ارائه می شود. هزینه پک ها بر عهده هنرجو می باشد. این وسایل شامل موارد زیر هستند: دستگاه سوهان برقی، سوهان دستی، پرایمر، ضد قارچ، پودر کاشت، لیکوئید کاشت، سوهان برقی، سوهان چوبی و پلیش بافر، تیپ کاشت، کاتر، نیپر، سوهان ناخن، گوشت گير، ژل مخصوص مانيكور، كرم مخصوص مانيكور، ناخن گير، چسب ناخن، لنز ناخن، لاك مخصوص فرنچ، انواع لاك طراحي، انواع لاك رنگي، شابلون، محلول ضد عفوني، پنبه، ميز مخصوص مانيکور، صندلي مخصوص مانيكور، ميز مخصوص پديكور

آموزش کاشت ناخن

بعد از اتمام دوره کاشت ناخن، چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از گذراندن دوره کاشت ناخن، هنرجو روش های انجام کاشت ناخن و مانیکور، پدیکور، کاشت های هلویی، بیبی بومر و ... را به صورت کامل می آموزد. بعد از اتمام دوره وتمرین متناب شما به راحتی می توانید در این رشته، حرفه ای شوید و کسب و کار خود را راه اندازی کند یا در سالن های زیبایی مشغول به کار شوید. پیشنهاد ما این است که برای انجام خدمات کاشت ناخن، حتما مدرک خود را از سازمان فنی و حرفه ای کشور دریافت نموده و سپس وارد بازار کار شوید.

سوالات متداول

1پکیج آموزشی هم دارید؟
بله. در اتمام دوره، شما جزوه آموزشی کل دوره را دریافت خواهید کرد.
2بعد از اتمام دوره چه مدرکی دریافت میکنیم؟
بعداز اتمام دوره شما مدرک فنی حرفه ای آرایشگر ناخن را دریافت می کنید.
3کلا چند جلسه باید بگذرونیم تا کاملا حرفه ای بشیم؟
این سوال دقیقا به سطح مهارت و یادگیری شما برمیگرده. ولی بصورت میانگین، مدت زمان یادگیری کاشت ناخن بین 6تا 10 جلسه است.
4ابزار و مواد کاشت ناخن رو چطور میتونم تهیه کنم؟
برای تهیه دستگاه سوهان برقی و مواد کاشت ناخن، دترلند میتونه برای شما پکیج کامل رو تهیه کنه و یا شما را برای خرید راهنمایی کند.
5من ساکن تهران نیستم. میتونم تو دوره های آموزشی شرکت کنم؟
بله. دترلند آموزش ها رو در زمان های متفاوتی ارائه می کند تا هنرجو بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند.
6آیا به دستگاه خاصی برای کاشت ناخن نیاز است؟
بله. دستگاه سوهان برقی به همراه سوهان در سایزهای متفاوت.
7آیا میتونم کسب و کار خودمو راه بندازم؟
بله. بعد از گرفتن مدرک فنی حرفه ای، میتونید کسب و کار خودتون رو راه بندازید.
8کدوم مارک سوهان برقی مناسب هست؟
بستگی به میزان فعالیت شما در طول روز، دستگاه های متفاوتی وجود دارد که دترلند می تواند برای تهیه سوهان برقی مناسب، شما را راهنمایی کند.
9طرح های بیبی بومر هم آموزش داده میشه؟
طرح های بیبی بومر جز طرح هایی از ناخن است که ترکیب رنگی آن حدودا دو سوم ناخن به رنگ هلویی یا صورتی است و یک سوم دیگر آن به رنگ کاراملی می باشد که تا قسمت سفید ناخن ادامه می یابد. گه در دوره حرفه ای کاشت ناخن آموزش می بینید.
10کاور کردن ناخن همون کاشت ناخن هست ؟ چه فرقی با کاشت ناخن داره؟
لمینت یا کاور کردن ناخن که در واقع همان کاشت ناخن، با این تفاوت که در کاور کردن ناخن از تیپ استفاده نمی شه. و تمامی موارد روی ناخن طبیعی شما انجام میشه، تو دوره حرفه ای کاشت ناخن کاور کردن ناخن هم اموزش داده میشه.
11پارافین تراپی جز سرفصل های کاشت ناخن؟
پارافین تراپی به صورت جدا یه رشته محسوب میشه، در صورت تمایل هنرجو هم در دوره مبتدی هم در دوره پیشرفته و هم به صورت جدا آموزش می بینه.
12آیا با مدرک کاشت ناخن می توان اقدام به تاسیس سالن کرد؟
خیر، برای تاسیس سالن باید دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید و یا دوره های هفت مهارت جداگانه را بگذرانید.
13کاشت با فرمر و کاشت با تیپ آموزش داده می شود؟
بله، تمام متدهای کاشت ناخن شامل تیپ، فرمر، کاشت با ژل، کاشت با پودر، بی بی بومر لمینت و ... آموزش داده می شود.
ثبت نام آنلاین