آموزش کاشت ناخن

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای

دوره آموزش کاشت ناخن به صورت آنلاین و حضوری برگزار می شود. در دوره آموزش کاشت ناخن، روند کامل کاشت ناخن با روش های مختلف جهت افزایش زیبایی و استحکام بیشتر ناخن ها به شما آموزش داده می شود. این دوره شامل آموزش های جامع مربوط به کاشت ناخن از جمله: آشنایی با روش های کاشت ناخن، آشنایی با ابزارهای کاشت ناخن، آموزش کاشت پایه، کاشت ناخن با تیپ، آموزش کاشت ناخن با فرمر، آموزش کاشت ناخن پودری، کاشت ناخن هلویی و آموزش ژلیش و لمینت ناخن می شود. هنرجو در این دوره، نحوه کاشت انواع مدل ها را به صورت مرحله به مرحله می آموزد. هدف این دوره آموزشی، تربیت افراد ماهر و متخصصی است که توانایی اجرای تمام روش های کاشت ناخن را با توجه به خواست و سلیقه مشتری دارند.

گالری عکس دوره های قبلی:

آموزش کاشت ناخن
کاشت ناخن با فرمر
	آموزش کاشت ناخن از صفر تا صد
جدیدترین روش مانیکور و اجرای لاک ژل از زیر کوتیکول
	 کاشت ناخن با ژل
کاشت ناخن کوتاه
	 کاشت ناخن با پودر
کاشت ناخن اکریلیک
 کاشت ناخن با تیپ
کاشت و طراحی ناخن

مربی حرفه ای کاشت ناخن تارا بهبودی مربی اختصاصی دترلند

 

توضیحات دوره کاشت ناخن صورت توسط مربی

سرفصل های دوره مبتدی و پیشرفته کاشت ناخن

 • معارفه و آشنایی با ساختمان ناخن
 • مانیکور و پدیکور خشک و تر
 • اکسپرس مانیکور (سالنی)
 • اسمارت مانیکور و ایجاد قاب
 • ژلپولیش ناخن طبیعی (ژلیش)
 • نحوه صحیح تیپ گذاری و آماده سازی بدون آسیب به ناخن طبیعی
 • موادگذاری انواع کاشت: طبیعی / هلویی / میکس / کاور
 • سوهانکشی سرعتی و اصولی
 • ایجاد قاب برای ناخن و لاک ژل زدن از زیر کوتیکول
 • اینتریور دیزاین: گل خشک، مرمریت، سیلک، آکریل، تور، گرانیتی، پولک
 • ترمیم / شناخت عوامل لیفت مواد / ترمیم شکستگی ناخن
 • کاشت بدون سوهان کشی(قالب / دوآل سیستم)

 

دوره کاشت ناخن در دترلند

مدارک بین المللی فنی و حرفه ای

کلاس های مبتدی و پیشرفته آموزش دوره کاشت ناخن با تضمین یادگیری کامل و پشتیبانی نامحدود هنرجویان حتی بعد از ورود به بازار کار، برگزار می شود. در پایان دوره کاشت ناخن، هنرجویان جهت دریافت مدرک معتبر توسط آموزشگاه به سازمان فنی حرفه ای معرفی می شوند و همچنین قادر به دریافت مدرک TQS انگلستان، با هزینه جداگانه نیز می باشند.

دریافت مدرک از
سازمان فنی و حرفه ای

مشاهده مدرک فنی هنرجویان

مراحل آموزش ناخن کاری

 

 1. در ابتدای کلاس کاشت ناخن با انواع ابزارهای کاشت ناخن آشنا می شوید.
 2. سپس مربی به توضیح در مورد انواع روش های کاشت ناخن می پردازد.
 3. در این مرحله، تمام روش های کاشت ناخن را به صورت کامل آموزش می بینید.
 4. در مرحله چهارم، چند مدل طراحی ناخن کاربردی را یاد می گیرید.
 5. در نهایت با کمک مربی، ترمیم و ریمو کاشت ناخن را روی مدل انجام می دهید.

 

دوره مبتدی کاشت ناخن

انواع کاشت پودر

در دوره آموزش مبتدی کاشت ناخن، بعد از این که هنرجو با روش های حفظ بهداشت ناخن و جلوگیری از ایجاد قارچ ناخن آشنا شد موارد عملی به ایشان آموزش داده خواهد شد. هنرجو روش های کاشت ناخن، مزیت های هر روش، تفاوت های آن ها، نحوه سوهان کشی و حرکت صحیح دست به هنگام سوهان کشی، میزان فشار مناسب و نحوه حرکت دست ها در گوشه های ناخن ها را طی دوره عملی کاشت ناخن، به صورت کامل آموزش می بیند. عناوین سرفصل های آموزشی دوره مبتدی عبارتند از: مانیکور خشک، مانیکور تر، پدیکور، کاشت پایه، کاشت هلویی، کاشت میکس، ریموور، کار با انواع قالب، کاشت تزیینی، مرمریت و گل خشک سیلک، طلاکوب، ماربل.

جدول زمانبندی و هزینه دوره کاشت ناخن – مبتدی

نام حرفه کاشت ناخن مقدماتی
(نام سرفصل فنی حرفه ای: آرایشگر   ناخن)
پیش نیاز ندارد
مدت زمان آموزش ۱۵ ساعت
شهریه کلاس نیمه خصوصی ۳.۲۰۰.۰۰۰ تومان
شهریه کلاس فشرده ۳.۵۰۰.۰۰۰ تومان
نحوه برگزاری حضوری و آنلاین

دوره پیشرفته کاشت ناخن

انواع کاشت ژل

در این دوره هنرجو زیر نظر مربی فنی حرفه ای موارد زیر را آموزش می بیند: شناخت ساختمان و معماری ناخن، آموزش مانیکور روسی با دستگاه، مواد گذاری تک مرحله ای با پودر(وان بال)، کاشت بیبی بومر، کار با پودرهای رنگی و گل برجسته، صدف سازی و گریم ناخن با پودر (قلم و شابلون)، فرنچ های ژورنالی(مرمید، فلاورینگ، حفره، اینتریور دیزاین)، شناخت متریال ژل، کاشت ژل پایه، ترمیم با ژل و لمینت (استحکام سازی ناخن طبیعی) • گیفت دوره: آموزش ساخت ژل و پلی ژل رنگی . در جدول زیر هزینه آموزش کاشت ناخن با مدرک فنی حرفه ای را مشاهده می کنید.

جدول زمانبندی و هزینه دوره کاشت ناخن – پیشرفته

نام حرفه کاشت ناخن پیشرفته
(سرفصل فنی حرفه ای: آرایشگر ناخن پیشرفته)
پیش نیاز کاشت ناخن مقدماتی
مدت زمان آموزش ۱۵ ساعت
شهریه کلاس نیمه خصوصی ۳.۰۰۰.۰۰۰ تومان
شهریه کلاس فشرده ۳.۳۰۰.۰۰۰ تومان
نحوه برگزاری حضوری و آنلاین

پکیج اقتصادی ناخن

۹.۶۰۰.۰۰۰۷.۹۰۰.۰۰فقط

پکیج ویژه ناخن با قیمت فوق العاده مناسب برای صرفه جویی در هزینه هنرجویان طراحی شده است. این پکیج شامل تمام دوره های کاربردی مربوط به ناخن از جمله: دوره کاشت ناخن مبتدی، کاشت ناخن پیشرفته، دوره طراحی تکنیکال ناخن و آموزش پدیکور تخصصی می شود. این دوره در ۱۵ جلسه سه ساعت برگزار می شود و وسایل تمرین از طرف آموزشگاه در اختیار هنرجو قرار می گیرد.

نحوه برگزاری دوره کاشت ناخن

تعداد شرکت کنندگان

کلاس های دوره ناخن کاری به دو صورت آنلاین و حضوری برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین ۲ تا ۳ نفر و نیمه خصوصی ۸ تا ۱۲نفر تشکیل می شود. کلاس ها بعد از به حد نصاب رسیدن با هماهنگی مربی هفته ای سه بار برگزار می شود. ضمنا برای خانم هایی کارمند و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل و ساعت های عصر نیز وجود دارد.

ابزار و وسایل مورد نیاز:

ابزار و وسایل آموزشی در طول دوره در اختیار هنرجویان قرار میگیرد به جز هزینه قلم، پالت، بافر و نیپر یا قیچی ،سوهان دستی و عقب زن بر عهده هنرجو می باشد. این وسایل شامل موارد زیر هستند: سوهان برقی،دستگاه یو وی UV ، سوهان دستی،حوله، سطل آب گرم، انواع لاک و استون، تاپ کات، انواع لوسیون و روغن کوتیکول، لوازم مورد نیاز برای پارافین تراپی، اسکراپ دست، و پولیش،پودر ،سر سوهان،ژل بیس،کاتر،ضد قارچ،لیکویید ،فورمر و پلی ژل

آموزش کاشت ناخن با مدرک فنی و حرفه ای
 

بعد از اتمام دوره کاشت ناخن، چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از اتمام دوره کاشت ناخن شما می توانید با تسلط کامل و به صورت حرفه ای انواع روش های کاشت ناخن مانند کاشت ناخن پودری، کاشت فرنچ، کاشت هلویی، کاشت بیبی بومر و کاشت با تیپ را برای مشتری انجام دهید. در نهایت پس از شرکت در آموزش کاشت ناخن از مبتدی تا حرفه ای، می توانید به راحتی شروع به کسب درآمد کنید و یا کسب و کار فعلی خودتان را بهبود ببخشید.

بازار کار کاشت ناخن چطوره؟

خدمات ناخن یکی از پردرآمدترین مشاغل آرایشگاهی است و با توجه به این که مشتریان ناخن، ماهانه یا حتی بعد دو سه هفته برای ترمیم مراجعه می کنند می توان گفت که این رشته آرایشگاهی مشتریان خود را همواره در تمامی ماه های سال خواهد داشت. در صورتی که به دنبال درآمد بالاتر هستید، پیشنهاد می شود در دوره های پیشرفته کاشت ناخن نیز شرکت کنید.

سوالات متداول

دیگران در مورد دوره کاشت ناخن چی می پرسند؟
1بعد از اتمام دوره چه مدرکی دریافت میکنیم؟

بعداز اتمام دوره کاشت ناخن شما مدرک فنی حرفه ای آرایشگر ناخن را دریافت می کنید.

2آیا با مدرک کاشت ناخن میتوان اقدام به تاسیس سالن کرد؟

خیر، برای تاسیس سالن باید یک دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید و یا دوره های هفت مهارت جداگانه را بگذرانید.

3دوره اموزش کاشت ناخن در چند جلسه برگزار میشه؟

این دوره در ۱۵ جلسه ۳ ساعته برگزار می شود.

4من ساکن تهران نیستم. میتونم تو دوره های آموزشی شرکت کنم؟

بله. دترلند آموزش ها رو در زمان های متفاوت و به صورت فشرده و نیمه فشرده برگزار می کند تا هنرجویان بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند و همچنین در صورت نیاز به خوابگاه هماهنگی های لازم انجام می شود.

5جزوه آموزشی هم دارید؟

خیر ،در اتمام دوره آموزش کاشت ناخن، شما کتاب آموزشی دوره را دریافت خواهید کرد.

6کاور کردن ناخن چه فرقی با کاشت ناخن داره؟

لمینت یا کاور کردن ناخن که در واقع همان کاشت ناخن است، با این تفاوت که در کاور کردن ناخن از تیپ استفاده نمی شود و تمامی موارد روی ناخن طبیعی شما انجام میشود. در دوره حرفه ای کاشت ناخن، کاور کردن ناخن هم اموزش داده میشود.

7کاشت با فرمر و کاشت با تیپ آموزش داده می شود؟

بله، تمام متدهای کاشت ناخن شامل تیپ، فرمر، کاشت با ژل، کاشت با پودر، بی بی بومر لمینت و … آموزش داده می شود.

8طرح های بیبی بومر هم آموزش داده میشه؟

طرح های بیبی بومر جز طرح هایی از ناخن است که ترکیب رنگی آن حدودا دو سوم ناخن به رنگ هلویی یا صورتی است و یک سوم دیگر آن به رنگ کاراملی می باشد که تا قسمت سفید ناخن ادامه می یابد. علاوه بر این آموزش کاشت بیبی بومر، آموزش کاشت گریم، آموزش ژلیش کردن ناخن، آموزش لمینت ناخن با ژل، آموزش کاشت قالبی ناخن، آموزش ترمیم کاشت ناخن، آموزش صدف سازی ناخن، آموزش کاشت ژله ای ناخن، آموزش کاشت پودری ناخن، آموزش کاشت مرمریت، آموزش کاشت فرنچ و آموزش کاشت ناخن با پودر را نیز یاد میگیرید.

9آیا برای دریافت مدرک فنی حرفه ای نیاز به مدرک تحصیلی دارم؟

خیر، برای دریافت مدرک فنی حرفه ای نیاز به هیچ گونه مدرک تحصیلی ندارید.

10اگر در پایان دوره، نیاز به آموزش بیشتر داشتم باید دوباره هزینه پرداخت کنم؟

خیر، در پایان کلاس ها، جلسات رفع اشکال برگزار می شود و تا ۶ ماه از پشتیبانی مربیان برخوردار خواهید بود.

11بعد از گرفتن مدرک میتونم در آموزشگاه به عنوان کارآموز مشغول به کار بشم؟

بله، در صورت تایید مربی با پرداخت هزینه جداگانه می توانید در آموزشگاه مشغول به کارآموزی شوید.

12بعد از پایان دوره میتونم بلافاصله وارد بازار کار بشیم؟

سرفصل های تمام دوره های آموزشی دترلند،بصورت کامل به شما آموزش داده می شود ، برای ورود سریع به بازار کار دوره ی کارورزی و یا دستیاری ناخن به شما پیشنهاد می شود. 

13آیا در طول دوره آموزشی هماهنگی با مدل به عهده هنرجو است؟

آموزش طی دوره ابتدا بر روی تیپ و در ادامه روی ناخن های خود هنرجو انجام می شود بنابراین در طی دوره نیازی به آوردن مدل نیست

[/faq_item]

 

چرا دوره آموزش کاشت ناخن خیلی خوب و پولساز است؟

 
تقاضای بالا: در اکثر شهرهای ایران از جمله تهران، اصفهان، شیراز و …، خدمات کاشت ناخن به دلیل تقاضای بالا از سوی مشتریان، طرفداران زیادی دارد. افراد در این دوره و زمانه، علاقه دارند ناخن‌های خود را زیبا و مرتب نگه دارند و این موضوع را به عنوان یک عنصر از زیبایی و آرایش شخصی خود می‌پذیرند. بنابراین دوره آموزش کاشت ناخن می تواند نقطه عطف و تغییر بزرگ در شرایط مالی بد هر کسی باشد.
 
پیشرفت تکنولوژی با انواع کاشت با ژل: تکنولوژی‌های جدید در حوزه کاشت ناخن به عنوان نمونه انواع کاشت ناخن با ژل، امکان ایجاد ناخن‌های زیبا و ماندگارتری را فراهم کرده‌اند. علاوه بر زیبایی برای مشتریان، تکنولوژی ها و ابزار جدید، کار را برای ناخن کاران نیز بسیار راحت تر کرده است. این امکانات و ابزار جدید به آرایشگران ناخن اجازه می‌دهد تا خدمات با کیفیت و متنوع‌تری ارائه دهند. کاشت ژل علاوه بر راحتی و سریع تر بودن، چون دیگر بدون پودر انجام می شود، برای سلامتی ناخن کار ضرری ندارد.
 
مهارت‌های تخصصی: دوره‌های آموزش کاشت ناخن به افراد مهارت‌های تخصصی در زمینه‌های مختلفی نظیر نقاشی روی ناخن، طراحی مدل‌های مختلف، و کاشت ناخن‌های مصنوعی می‌آموزند. این مهارت‌ها افراد را به متخصصان در زمینه کاشت ناخن تبدیل می‌کنند و این می‌تواند به تعداد مشتریان و درآمد آن‌ها اضافه کند.
ایجاد کسب و کار شخصی: آموزش کاشت ناخن به افراد این فرصت را می‌دهد که کسب و کار خود را راه‌اندازی کنند و به عنوان یک ناخن کار مستقل، فعالیت کنند. حتی می توانند با گذراندن دوره آموزش کاشت ناخن، سالن خدمات ناخن خود را تاسیس کنند.
ارتقاء مالی: با توجه به تقاضای بالا برای خدمات کاشت ناخن و هزینه‌های نسبتاً بالایی که برای انجام این خدمات دریافت می‌شود، می‌تواند به دختران و زنان کمک کند تا درآمد خود را افزایش دهند و کسب و کار موفقی در این زمینه راه‌اندازی کنند.
با این حال، برای موفقیت در این حرفه، هر هنرجو نیاز به مهارت، تجربه، انگیزه، و اطلاعات به‌روز در زمینه مراقبت از ناخن و بهداشت دارد. همچنین، باید مد نظر داشت که بازار ممکن است رقابتی باشد و لازم است در تبلیغات و ارتقاء خدمات خود تلاش کنید تا به موفقیت بیشتری دست یابید.

انواع روش های کاشت ناخن

کاشت ناخن به روشهای مختلفی انجام میشود که بستگی به سلیقه و نیاز مشتری دارد. با انجام سوهان کشیهای مختلف وتنوع در زدن مواد و لاک ژلیش میتوان تنوع کاشتها را بالا برد. از پرکاربردترین آنها میتوان به کاشت ناخن ژلیش، کاشت ناخن پودری، کاشت ناخن قالبی، کاشت ناخن پلی ژل اشاره کرد. در ادامه به توضیح بیشتر هریک از روش ها می پردازیم.

کاشت ناخن ژلیش

در کاشت ناخن ژلیش از سه مرحله ژل استفاده می شود:

 • بیلدینگ ژل( ژل زیرسازی)
 • فینیشینگ ژل( ژل استحکام دهنده)
 • تاپ شاین( ژل نهایی درخشان)

بعد از انجام سوهان کشی و زدن ضد قارچ، یک لایه پرایمر مخصوص کاشت ناخن ژل های روی صدف ناخن میزنیم و بعد با استفاده از یک قلم باریک بیلدینگ ژل( ژل زیرسازی) روی ناخن می زنیم. توجه کنید که ژل در یک قسمت ناخن جمع نشده باشد و به صورت یکسان پراکنده شده باشد زیرا حالت برجستگی پیدا می کند و ظاهر خوشایندی نخواهد داشت. در این نوع کاشت باید سرعت عمل بیشتری داشته باشید زیرا ژل حالت روان وآبکی دارد و به سرعت حرکت می کند و امکان دارد روی پوست و ناخن پخش شود. بعد از انجام مرحله اول دست را در دستگاه uv، بین 30 تا 120 ثانیه قرار دهید تا کامل خشک شود.


مرحله بعد استفاده از فیشینگ ژل است که باعث استحکام کاشت می شود. مانند مرحله اول انجام می شود و دوباره دست در دستگاه uv قرار میگیرد. قبل از استفاده از آخرین مرحله ژل، به وسیله سوهان یا دستگاه برقی فرمی که دوست دارید را به ناخن بدهیدو در مرحله آخر ژل نهایی که تاپ شاین است را روی ناخن بکشید. کاشت ژله ای از استحکام کمتری نسبت به کاشت پودری برخوردار است و بیشتر از دو هفته دوام ندارد. باید بعد از این مدت ترمیم شود.

کاشت ناخن پودری

کاشت ناخن پودری یکی از معروفترین روشهای کاشت ناخن است که به وسیله پودر اکریلیک و لیکوئید انجام میشود. لایهای محکم با تلفیق این دو بر روی ناخن ایجاد میشود که با استفاده از پرایمر در زیرسازی ناخن و سوهان کشی های مختلف بر روی ناخن کاشته شده می توان مستحکم بودن و شکل زیبای ناخن را با این روش ضمانت کرد. دوام و ماندگاری بالایی دارد. این نوع کاشت نیازی به دستگاه uv ندارد. مواد در این تکنیک بوی شدیدی دارد و ممکن است کمی آزار دهنده باشد. پودرهای مورد استفاده در این نوع کاشت به چند دسته تقسیم می شوند:

 • پودر اکریلیک: که در حالت خشک سفید است و بعد از انجام کار روی ناخن به صورت بیرنگ و کریستالی میشود.
 • پودر پینک: در حالت خشک صورتی رنگ است بعد از ترکیب شدن با لیکوئید شفاف می شود و زمینه ملایمی از رنگ صورتی ایجاد میشود. در هر دو پودر پس از ترکیب شدن با لیکوئید حالت پوشاننده و غیر شفاف ایجاد میشود و چیزی از سطح زیر دیده نمی شود.

کاشت ناخن پلی ژل

کاشت ناخن پلی ژل با موادی مانند ژل انجام میشود. این نو کاشت بو زیادی ندارد و به راحتی می توان سوهان کشی را انجام داد و تا زمانی که در دستگاه uv قرار نگیرد سفت نمیشود. نسبت به کاشت های دیگر ظاهر طبیعی تری دارد. اما نسبت به کاشت پودری ضعیف تر است و ممکن است هنگام خشک شدن ناخن با دستگاه احساس داغی در ناخن ایجاد شود. برای کاشت به روش پلی ژل میتوان از فرمر یا تیپ ناخن استفاده کرد.این روش کاشت بسیار سریعتر انجام میشود اما از نظر شکل و ساختار محدوت دارد.

کاشت ناخن قالبی

همانطور که از اسم این نوع کاشت مشخص است از قالب با سایز طبیعی ناخن استفاده میشود. این نوع کاشت نیاز به سوهان کشی ندارد و برای افرادی که زمانی کمتری برای انجام کاشت دارند توصیه میشود. در این کاشت مواد را به وسیله قالب هر ناخن روی صدف ناخن قرار می-دهیم و پس از خشک شدن مواد، قالب را جدا میکنیم. در این کاشت به علت ضخیم بودن مواد ناخن حالت طبیعی ندارد.

ابزار کاشت ناخن

برای انجام کاشت ناخن نیاز به ابزار و وسایل مخصوص به خود را دارد. که شامل ابزار زیر است:

 1. کاتر: برای کوتاه کردت تیپ استفاده می شود.
 2. تیپ: که به عنوان پایه برای شکل و قد کاشت روی ناخن چسبانده می شود.
 3. نیپر: ابزاری است که بعد از مانیکور پوست های اضافی دور ناخن را میتوان گرفت.
 4. پودر کاشت: که در رنگ های هلویی، کرم و صورتی در بازار وجود دارد.
 5. لیکوئید: این محلول برای ترکیب با پودر استفاده میشود که پودر حالت خمیری پیدا میکند و به راحتی روی صدف ناخن گذاشته میشود.
 6. پرایمر: برای از بین بردن چربی اضافه روی صدف ناخن استفاده میشود.
 7. ضد قارچ: برای جلوگیری از بروز قارچ استفاده میشود.
 8. پوشر: که برای عقب زدن پستی که روی ناخن آمده است، استفاده میشود.
 9. دستگاه uv: برای خشک کردن مواد است.
 10. قلم مویی برای کاشت و طراحی ناخن
 11. لاین اوت: برای از بین بردن خط ترمیم است.
 12. دستگاه سرسوهان: که برای سوهان کشی و فرم دادن ناخن در هنگام کاشت استفاده میشود.
 13. سوهان فرم دهنده: برای شکل دادن نوک ناخن است.
 14. پولیش ناخن: براق کردن روی ناخن.
 15. لاک ژل: در رنگهای گوناگون در بازار یافت میشود.

بازار کار کاشت ناخن در ایران

هنرجو پس از گذراندن دوره آموزش کاشت ناخن می تواند در دو حالت کار کند.

 • کاشت ناخن در منزل
 • کاشت ناخن در آرایشگاه و سالن های زیبایی.

کاشت ناخن در منزل

ارائه خدمات ناخن در خانه همانطور که خوبی هایی دارد، معایب خود را نیز دارد. شما با اینکه هزینه اجاره و پورسانت به مدیر سالن زیبایی را نمی دهید؛ اما از طرفی هم نمی توانید هر مشتری را قبول کنید. باید اکثر مشتری هایتان آشنا باشد. چرا که شما می خواهید به مشتریانتان در خانه خودتان خدمات کاشت ناخن ارائه دهید. پس برای گرفتن مشتری و درآمد بیشتر محدودیت دارید.

کاشت ناخن در آرایشگاه یا سالن زیبایی

پس از اتمام دوره آموزش کاشت ناخن، می توانید به صورت اجاره ای یا پورسانتی در یک سالن زیبایی شروع به کار کنید. حالا این یعنی چی؟ به این صورت که می توانید یا با اجاره صندلی در یک سالن زیبایی مشغول شوید و مشتری های خودتان را داشته باشید و هر ماه به مدیر سالن، اجاره پرداخت نمایید. حالت دیگر این است که به ازای ارائه خدمات کاشت ناخن به هر مشتری، به مدیر سالن پورسانت پرداخت نمایید. در این حالت معمولا هر مشتری که به سالن می آید و درخواست خدمات کاشت ناخن دارد، می تواند مشتری ثابت شما باشد.

درآمد ناخن کار پس از دوره آموزش کاشت ناخن

به هر کسی که خدمات کاشت ناخن، طراحی ناخن، پدیکور و مانیکور ناخن را ارائه دهد، ناخن کار گفته می شود. بنابراین کسی که دوره آموزش کاشت ناخن را می گذراند و پس از آن مدرک آموزش کاشت ناخن را دریافت کند، می تواند یک ناخن کار تازه کار باشد. معمولا بهتر است در شروع کار ناخن کاری، نرخ دریافتی از مشتری از اغلب جاهای دیگر، کمتر باشد تا مشتری های خود را جذب کند. سپس می تواند با اندکی افزایش قیمت، به قیمت ثابت خدمات ناخنی که ارائه می دهد، برسد.

هر ناخن کار بسته به شهری که در آن فعالیت دارد، دارای نرخ دستمزد مختلفی است. اما درآمد ماهیانه ناخن کار در تهران، معمولا و حدودا با روزی یک مشتری، ماهیانه 12 میلیون تومان است. حال اگر خدمات ناخنی که ارائه دهد با کیفیت باشد و با ظرافت کار کرده باشد، مشتریانش بیشتر می شوند و می تواند به درآمد ماهیانه 25 تا 30 میلیون تومان نیز برسد.

کاشت ناخن برای مهاجرت

گذراندن دوره کاشت ناخن برای مهاجرت، یکی از تصمیمات قشنگی است که هر دختری می تواند این روز ها بگیرد. زیرا با این تصمیم، هنرجو و ناخن کار، با داشتن مدرک کاشت و طراحی ناخن، هم می تواند مهاجرت کند و هم یک کار عالی با درآمد بالا در کشورهای خارجی داشته باشد. بنابراین با این شرایط ویزایی که می تواند بگیرد، ویزای کار در زمینه خدمات زیبایی می باشد. درآمد ناخن کاران در کشورهایی مانند امارات متحده عربی یا ترکیه بسیار بالا است. علاوه بر این با مهارت کاشت و طراحی ناخن می توانید به کشور هایی همچون کانادا، استرالیا و همه کشور های حوزه خلیج فارس مهاجرت نماید. در این کشور ها تقاضا برای خدمات زیبایی با کیفیت بسیار بالا است. پس می توانید از این طریق برای مهاجرت و موفقیت بیشتر خود، اقدام نمایید.

کاشت ناخن در کشور های اروپایی

مهاجرت به اروپا برای شغل خدمات زیبایی از جمله کاشت و طراحی ناخن اصلا توصیه نمی شود. زیرا اکثر ناخن کاران چینی و فیلیپینی با قیمت های بسیار کم، بازار خدمات زیبایی را به دست گرفته اند. از این رو مهاجرت به اروپا برای کارها و خدمات زیبایی و آرایشگری توصیه نمی شود.

آخرین مقالات کاشت و طراحی ناخن

10 Comments

 1. سلام دوست عزیز
  لطفا با تلفن آموزشگاه تماس بگیرید
  ۰۲۱۲۲۹۰۳۵۷۲

  02122843062

  09120601462

 2. شهرزاد گفت:

  سلام ببخشید دوره پیشرفته ناخن کی شروع میشه ؟

 3. سپاس از شما
  خوشحالیم از رضاییتون دوست عزیز

 4. سپاس از شما
  خوشحالیم از رضاییتون دوست عزیز

 5. سپاس دوست عزیز خوشحالیم که تونستیم رضاییتون رو جلب کنیم

 6. شهرزاد گفت:

  به نظرم کلاستون بی نظیر بود من جایه دیگه رفته بودم همچین بازدهی برام نداشت واقعا از کادر خوبتون تشکر میکنم .

 7. سیما احمدی گفت:

  کلاس های عصر اگه مقدوره برگزار کنید🙏🙏

 8. مانیا گفت:

  واقعا خدماتتون عالی بود، محیط عالی، رفتار بسیار محترمانه

 9. Rozhin گفت:

  خیلی زیبا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت نام