آموزش شینیون عروس

دوره آموزش شینیون عروس در قسمت آموزش خدمات موی دترلند ارائه شده است. یکی از خاطره انگیز ترین لحظات زندگی هر فرد، شب عروسی است. برای شینیون عروس، همان روش شینیون مو انجام شده ولی کیفیت و زیبایی کار بسیار بالاتر بوده و برای بستن مو، از وسایل زیبایی همانند تل های کار شده، سنجاق های مخفی، توری های مخفی و ... استفاده می شود. یادگرفتن این مهارت و دانستن ریزه کاری های انجام شینیون عروس، بازار کار گسترده ای را برای هنرجو ایجاد کرده و هنرجو می تواند پس از گذراندن دوره و گرفتن مدرک معتبر، مستقیما وارد بازار کار شود. برای بالا بردن کیفیت کار و جلب رضایت مشتری، رعایت نکات کلیدی و ریزه کاری ها از اهمیت بالایی برخوردار است که همه ی این نکات در دوره ی آموزش شینیون عروس در دترلند آموزش داده می شود.

آموزش شینیون عروس

سرفصل های دوره آموزشی

  • مقدمه ای بر شینیون
  • شینیون های اروپایی
  • شینیون های خطی
  • شینیون های ترکیبی متناسب با چهره عروس

دوره آموزش شینیون عروس در دترلند

دوره آموزش شینیون عروس در قسمت آموزش خدمات مو دترلند ارائه شده است. هزینه های دوره ی آموزش شینیون عروس در جدول زیر ارائه شده است. آموزش مرحله به مرحله شینیون عروس با تضمین یادگیری کامل هنرجو جهت معرفی به سازمان فنی و حرفه ای برگزار می گردد.

دوره مبتدی رنگ و مش

دوره شینیون عروس

در دوره ی آموزش شینیون عروس، هنرجو زیر نظر مربی فنی حرفه ای آموزش می بیند و برای شرکت در آزمون فنی حرفه ای و گرفتن مدرک معتبر این سازمان، آماده می شود. این دوره آموزشی به هنرجو این توانمندی را می دهد که پس از اتمام دوره و یادگرفتن موارد آموزش داده شده بتواند مستقیما وارد بازار کار شود. در این دوره، هنرجو ابتدا با فرم های صورت آشنا شده و سپس مدل های مدرن شینیون مو آموزش داده می شود. با توجه به اهمیت شب عروسی برای همه، ظرافت و دقت انجام شینیون، بسیار مهم است. در دوره ی آموزش شینیون عروس، نکات کلیدی در انتخاب شینیون مو با توجه به فرم چهره و سلیقه عروس، به هنرجو یاد داده خواهد شد. پس از یادگرفتن مدل های جدید شینینون عروس، هنرجو چندین مدل شینیون را بصورت عملی انجام داده و تمرین می کند. یکی از مهم ترین بخش های انجام شینیون عروس، انتخاب مدل شینیون و انتخاب مدل تاج و یا توری است که متناسب با آن انتخاب می شود که به روز بوده و اصطلاحا مد باشد. در این دوره آموزشی، ژورنال های معتبر و صفحات اینستاگرامی محبوب معرفی شده که هنرجو با دنبال کردن آن ها همواره به روز بوده و مدل های جدید شینیون عروسی را یاد گرفته و انجام می دهد. این کار باعث جلب رضایت مشتری و پر رونق شدن کسب و کار هنرجویان می شود.

زمانبندی و هزینه دوره

نام حرفه شینیون موی عروس (نام سرفصل فنی حرفه ای: آرایشگر موی عروس)
پیش نیاز ندارد
مدت زمان آموزش ۱۰ ساعت
شهریه کلاس گروهی ۱.۲۰۰.۰۰۰ تومان
شهریه کلاس نیمه خصوصی ۱.۸۰۰.۰۰۰ تومان
شهریه کلاس خصوصی ۲.۴۰۰.۰۰۰ تومان
تاریخ شروع دوره اول هر هفته

نحوه برگزاری این دوره

تعداد شرکت کنندگان:

کلاس های دوره آموزش شینیون عروس به سه صورت، خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین ۱ تا ۳ نفر، نیمه خصوصی ۳ تا ۸ نفر و گروهی از ۸ تا ۲۰ نفر تشکیل می شود. کلاس ها بعد از به حد نصاب رسیدن با هماهنگی مربی، هفته ای سه بار برگزار می شود. ضمنا برای خانم های کارمند و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل و ساعت های عصر نیز وجود دارد.

ابزار و وسایل مورد نیاز:

برای شینیون موی عروس، نباید از وسایل معمولی مثل کش مو یا تور معمولی استفاده کرد. بلکه باید از تل های زیبا، گیره ها و سنجاق های مخفی استفاده نمود که این لوازم در اختیار هنرجویان قرار می گیرد. بقیه لوازم ابزار و وسایل آموزشی در قالب پک های آموزشی به هنرجویان ارائه می شود. هزینه پک ها بر عهده هنرجو می باشد. این ابزار شامل موارد زیر می شود: ماكت مو جهت آموزش، فيکساتور معمولی، فيکساتور قوي، چسب مو، ژل، واكس، سنجاق ريز، سنجاق درشت، سنجاق موئي ريز، سنجاق موئي رنگی، سرم مخصوص، کش قیطانی، موی مصنوعی، برس، شانه، بیگودی، سشوار، وسایل تزیینی، انواع تاج، تور عروس

آموزش شینیون عروس

بعد از اتمام دوره شینیون عروس، چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از گذراندن دوره شینیون عروس، هنرجو مهارت طراحی و نحوه ی بستن مو را برای عروس و با توجه به مد روز یاد می گیرد. علاوه بر آن، صفحات اینستاگرامی معتبر و محبوب نیز به هنرجویان معرفی می شود تا بتوانند همواره همراه با مد حرکت کرده و جدیدترین مدل ها را برای عروس اجرا کنند. اجرای شینیون های جدید، باعث رونق کسب و کار شده که اهمیت زیادی برای هنرجو دارد.

سوالات متداول

1پکیج آموزشی هم دارید؟
بله. در اتمام دوره، شما جزوه آموزشی کل دوره را دریافت خواهید کرد.
2بعد از اتمام دوره چه مدرکی دریافت میکنیم؟
بعد از اتمام دوره شما مدرک فنی حرفه ای آرایشگر موی عروس را دریافت می کنید.
3آیا به وسایل خاصی برای شینیون عروس نیاز است؟
بله. برای انجام شینیون عروس باید از تل های تزیین شده، گیره و توری نامرئی استفاده کرد تا علاوه بر حداکثر جذابیت، وسایل استفاده شده برای انجام شینیون، پیدا نباشد.
4کلا چند جلسه باید بگذرونیم تا کاملا حرفه ای بشیم؟
این سوال دقیقا به سطح مهارت و یادگیری شما برمیگرده. ولی بصورت میانگین، مدت زمان یادگیری آرایش و پیرایش بین 2 تا 4 جلسه است.
5آیا میتونم کسب و کار خودمو راه بندازم؟
بله. بعد از گرفتن مدرک فنی حرفه ای، میتونید کسب و کار خودتون رو راه بندازید.
6من ساکن تهران نیستم. میتونم تو دوره های آموزشی شرکت کنم؟
بله. دترلند آموزش ها رو در زمان های متفاوتی ارائه می کند تا هنرجو بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند.
7چطوری مدل های جدید شینیون عروس رو یاد بگیرم؟
در دوره ی آموزشی شینیون عروس، دترلند ژورنال ها و صفحات اینستاگرامی محبوب رو به شما معرفی می کنه که میتونید با مطالعه اون ها همیشه همراه با مد حرکت کنید و جدیدترین مدل های شینیون رو برای عروس ها اجرا کنید.
8آیا با مدرک شینیون عروس می توان اقدام به تاسیس سالن کرد؟
خیر، برای تاسیس سالن باید دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید و یا دوره های هفت مهارت جداگانه را بگذرانید.
ثبت نام آنلاین