آموزش کوتاهی مو

کوتاه کردن مو در قسمت آموزش خدمات مو دترلند ارائه شده است. این دوره آموزشی در دوره مبتدی و پیشرفته ارائه می شود. در دوره مبتدی هنرجو با کوتاهی مو آشنا می شود و اصول صفر تا صدی آن را می آموزد. دوره پیشرفته آن، آموزش کوتاهی از روی عکس و ژورنال است که با نگاهی گذرا به ژورنال های روز دنیا و دنبال کردن صفحات سلبریتی ها، مدل های روز دنیا رو بر روی مدل طبیعی آموزش می بیند. با توجه به کاربرد گسترده ی مهارت کوتاه کردن مو، در همه ی سالن های زیبایی و آرایشگاه های بانوان، دوره ی آموزشی کوتاه کردن مو همیشه هنرجویان زیادی را به آن علاقه مند کرده است. پس از یاد گرفتن مهارت کوتاه کردن مو، بازار کار گسترده ای برای هنرجویان این رشته ایجاد می شود.

آموزش کوتاهی مو

سرفصل های دوره آموزشی

  • حفاظت و بهداشت فردی
  • شستشوی موی سر
  • کوتاهی پایه
  • کوتاهی با زوایای مختلف
  • کم حجم کردن مو
  • فرم دهی به موها بعد از کوتاهی و ویتامینه کردن مو
  • پیتاژ ترکیبی
  • کوتاهی از روی عکس

دوره آموزش کوتاه کردن مو در دترلند

دوره آموزشی کوتاه کردن مو در قسمت آموزش خدمات مو دترلند ارائه شده است. هزینه های دوره ی آموزش کوتاه کردن مو در جدول زیر ارائه شده است. آموزش های ارائه شده در دترلند با تضمین یادگیری کامل هنرجو جهت معرفی به سازمان فنی و حرفه ای برگزار می گردد.

دوره مبتدی رنگ و مش

دوره مبتدی کوتاهی مو

در دوره ی آموزشی کوتاه کردن مو، هنرجو زیر نظر مربی فنی حرفه ای آموزش می بیند و برای شرکت در آزمون فنی حرفه ای و گرفتن مدرک معتبر این سازمان، آماده می شود. این دوره به هنرجو این توانمندی را می دهد که پس از اتمام دوره و یادگرفتن موارد آموزش داده شده بتواند مستقیما وارد بازار کار شود. در دوره ی آموزشی کوتاه کردن مو، ابتدا نکات کلی برای کوتاه کردن مو آموزش داده می شود. این موارد شامل شستن اولیه، شانه کردن مو، استفاده از ابزار مناسب، مراحل کوتاه کردن مو و خشک کردن مو بوده که تمامی این مراحل به صورت تئوری و عملی به هنرجو آموزش داده می شود.

زمانبندی و هزینه دوره مبتدی

نام حرفهکوتاهی مو (سرفصل فنی حرفه ای: پیرایشگر موی زنانه)
پیش نیاز ندارد
مدت زمان آموزش۱۲ ساعت
شهریه کلاس گروهی۱.۴۰۰.۰۰۰ تومان
شهریه کلاس نیمه خصوصی۲.۰۰۰.۰۰۰ تومان
شهریه کلاس خصوصی۲.۵۰۰.۰۰۰ تومان
تاریخ شروع دورهاول هر هفته
دوره حرفه ای رنگ و مش

دوره پیشرفته کوتاهی مو

در دوره ی آموزشی کوتاه کردن مو از روی عکس و تصویر، هنرجو زیر نظر مربی فنی حرفه ای آموزش می بیند که زمان هایی که مشتری مایل است تا مدل موهای خود را مشابه با عکسی که نشان می دهد، کوتاه نماید. هنرجو باید مهارت های لازم را کسب نموده و بتواند روش صحیح کوتاه کردن مو را اجرا کند. در دوره ی کوتاهی مو، تمامی نکات و روش های کوتاه کردن مو از روی ژورنال و یا عکس، آموزش داده می شود. برای کوتاه کردن مو نیاز به قیچی تیز، شانه، گیره و وسایل دیگری می باشد که در حین دوره در اختیار هنرجویان قرار می گیرد.

زمانبندی و هزینه دوره پیشرفته

نام حرفهکوتاهی مو (سرفصل فنی حرفه ای: پیرایشگر موی زنانه از روی عکس و تصویر)
پیش نیازکوتاهی مو مبتدی
مدت زمان آموزش۱۰ ساعت
شهریه کلاس گروهی۲.۰۰۰.۰۰۰ تومان
شهریه کلاس نیمه خصوصی۳.۰۰۰.۰۰۰ تومان
شهریه کلاس خصوصی۳.۵۰۰.۰۰۰ تومان
تاریخ شروع دورهاول هر هفته

نحوه برگزاری این دوره

تعداد شرکت کنندگان:

کلاس های دوره آموزش کوتاه کردن مو و کوتاه کردن مو از روی ژورنال به سه صورت، خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین ۱ تا ۳ نفر، نیمه خصوصی ۳ تا ۸ نفر و گروهی از ۸ تا ۲۰ نفر تشکیل می شود. کلاس ها بعد از به حد نصاب رسیدن با هماهنگی مربی، هفته ای سه بار برگزار می شود. ضمنا برای خانم های کارمند و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل و ساعت های عصر نیز وجود دارد.

ابزار و وسایل مورد نیاز:

در دوره آموزش کوتاه کردن مو، ابزار و وسایل آموزشی در قالب پک های آموزشی به هنرجویان ارائه می شود. هزینه پک ها بر عهده هنرجو می باشد. مواد فرم دهنده مو، مواد فيكس كننده مو، اسپری دو فازي، پيش بند يكبار مصرف، شامپو موي معمولي-خشك-چرب، نرم كننده موي معمولی، حوله يكبار مصرف، پیش بند ضد آب، تيغ ليزري، ترميم كننده مو كرمي، قيچي معمولی، قيچي دندانه دار، قيچي چند سر، قيچي منحنی، برس گر، برس تخ، برس دو لبه، برس پهن چهار گوش كليپس كوچك، متوسط، بزرگ، شانه كوچك، متوسط،بزرگ، آبپاش، موپرا، سشوار دستي، اتو مو برقي(كوچك و بزرگ، دستگاه مو پيچ برقي

آموزش کوتاهی مو

بعد از اتمام دوره کوتاه کردن مو، چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از گذراندن دوره کوتاه کردن مو، هنرجو مهارت های کلی کوتاه کردن مو و همچنین نحوه کوتاه کردن مو از روی عکس یا ژورنال را فرا می گیرد. كوتاهي با زاويه هاي مختلف به روش شانه وقيچی، كوتاهي با زاويه هاي مختلف به روش شانه وماشين، كوتاهي انواع چتري، انواع روش های پیتاژ و پیتاژ ترکیبی، پیتاژ همراه با کوتاهی

سوالات متداول

1پکیج آموزشی هم دارید؟
بله. در اتمام دوره، شما جزوه آموزشی کل دوره را دریافت خواهید کرد.
2بعد از اتمام دوره چه مدرکی دریافت میکنیم؟
بعداز اتمام دوره شما مدرک فنی حرفه ای پیرایشگر موی زنانه در دوره مبتدی و در دوره پیشرفته: پیرایشگر موی زنانه از روی عکس و تصویر را دریافت می کنید.
3آیا به وسایل خاصی برای کوتاه کردن مو نیاز است؟
خیر. ابزار استفاده شده برای کوتاه کردن مو، ابزارهای معمولی استفاده شده سالن های زیبایی است.
4کلا چند جلسه باید بگذرونیم تا کاملا حرفه ای بشیم؟
این سوال دقیقا به سطح مهارت و یادگیری شما برمیگرده. ولی بصورت میانگین، مدت زمان یادگیری کوتاه کردن مو بین 1 تا 2 جلسه است.
5آیا میتونم کسب و کار خودمو راه بندازم؟
بله. بعد از گرفتن مدرک فنی حرفه ای، میتونید کسب و کار خودتون رو راه بندازید.
6من ساکن تهران نیستم. میتونم تو دوره های آموزشی شرکت کنم؟
بله. دترلند آموزش ها رو در زمان های متفاوتی ارائه می کند تا هنرجو بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند.
7چطوری باید مد روز رو دنبال کنیم؟
برای دنبال کردن مد روز، هنرجو باید همواره ژورنال های جدید را بررسی کرده و همچنین صفحه اینستاگرامی سلبریتی ها را دنبال کند.
8آیا در دوره کوتاه کردن مو، بر روی موی واقعی کار میکنم؟
بله. پس از گذراندن آموزش های تئوری و انجام تمرین و تکرار، نهایتا کار بر روی موی واقعی نیز انجام می شود.
9آیا با مدرک کوتاهی مو می توان اقدام به تاسیس سالن کرد؟
خیر، برای تاسیس سالن باید دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید و یا دوره های هفت مهارت جداگانه را بگذرانید.
ثبت نام آنلاین