آموزش صاف کردن مو

دوره آموزشی صافی مو در قسمت آموزش خدمات مو آموزشگاه دترلند ارائه شده است. صاف کردن مو یکی از خدمات جذاب و پرطرفدار در سالن های زیبایی و آرایشگاه هاست و به تبع آن هنرجویان زیادی برای یادگیری این دوره آموزشی درخواست می دهند. صاف کردن مو به روش های متعددی مثل ریباندینگ، صافی و احیا مو، گلوبال، نانوگلوبال، پروتئین تراپی، پلکس تراپی، خاوریار تراپی و ... انجام می شود که هنرجو در این دوره آموزشی، تمامی این روش ها را آموزش می بینند. از آنجایی که در بیشتر روش های صافی مو، از مواد شیمیایی و اتوی مو استفاده می شود، باز کردن پولک های مو، مواد گذاری، اتوکشی، فیکس کردن مواد باید با دقت و ظرافت خاص آموزش داده شود، تا هنرجو حین انجام کار به مو آسیب نزند.

آموزش صافی مو

سرفصل های دوره صافی مو

 • شناخت انواع مو
 • شناخت روش های صاف کردن مو
 • آموزش ریباندینگ
 • آموزش کراتینه مو
 • آموزش صافی و احیا
 • آموزش گلوبال کردن مو
 • آموزش نانوگلوبال مو
 • آموزش پروتئین تراپی
 • آموزش پلکس تراپی
 • آموزش خاویار تراپی
 • آموزش بوتاکس مو

دوره آموزش صافی مو در دترلند

دوره آموزشی صافی مو در قسمت آموزش خدمات مو دترلند ارائه شده است. این دوره، شامل مباحث بسیاری بوده که هزینه های آن در جدول زیر ارائه شده است. آموزش های ارائه شده در دترلند با تضمین یادگیری کامل هنرجو جهت معرفی به سازمان فنی و حرفه ای برگزار می گردد.

دوره مبتدی رنگ و مش

دوره مبتدی آموزش صاف کردن مو

در دوره ی آموزشی صافی مو، هنرجو زیر نظر مربی فنی حرفه ای آموزش می بیند و برای شرکت در آزمون فنی حرفه ای و گرفتن مدرک معتبر این سازمان، آماده می شود. این دوره به هنرجو این توانمندی را می دهد که پس از اتمام دوره و یادگرفتن موارد آموزش داده شده بتواند مستقیما وارد بازار کار شود و بدون آسیب زدن به مو، بالاترین حد صافی و احیا مو را به مشتری ارائه دهد. در دوره ی آموزشی صافی مو ابتدا انواع مو (جنس، میزان فربودن، درجه آسیب دیدگی مو، درجه خشکی و ضخامت مو ...) به هنرجو آموزش داده شده، سپس روش های مختلف صاف کردن مو شامل ریباندینگ، صافی و احیا (گلوبال)، پلکس تراپی و خاویارتراپی با توجه به نوع مو، شرح داده می شود. نوع مواد، درجه حرارت ، میزان مکس مواد، به صورت کامل به هنرجو در جلسه تئوری آموزش داده می شود. مزایای هر یک از این روش ها در انواع مو ها آموزش داده شده و نهایتا هنرجو با صاف کردن موهای واقعی به روش های مختلف، این حرفه را بصورت عملی نیز یاد می گیرد و تمام موارد را روی مدلی واقعی اموزش می بیند. یکی از نکات مهمی که در صاف کردن مو، نحوه ی اتو کشیدن مو است. با توجه به اینکه حرارت زیاد ممکن است باعث صدمه رسیدن به ریشه مو شود، هنرجو باید نحوه اتو کردن مو، نحوه قرار گرفتن اتو روی مو(با توجه به ریشه مو)، فیکس ریشه را نیز بیاموزد.

زمانبندی و هزینه دوره مبتدی

نام حرفه دوره ریباندینگ، صافی و احیا مو
پیش نیاز ندارد
مدت زمان آموزش ۲۰ ساعت
شهریه کلاس ریباندینگ (خصوصی) ۲.۱۰۰.۰۰۰ تومان
شهریه کلاس صافی و احیا مو (سوپر صافی) (خصوصی) ۲.۱۰۰.۰۰۰ تومان
شهریه کلاس پروتئین تراپی، اولپلکس، خاویارتراپی (خصوصی) ۲.۱۰۰.۰۰۰ تومان
تاریخ شروع دوره اول هر هفته

نحوه برگزاری این دوره

تعداد شرکت کنندگان:

کلاس های دوره آموزش صافی مو به سه صورت، خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین یک تا سه نفر، نیمه خصوصی سه تا پنج نفر و گروهی از پنج تا پانزده نفر تشکیل می شود. کلاس ها بعد از به حد نصاب رسیدن با هماهنگی مربی، هفته ای سه بار برگزار می شود. ضمنا برای خانم های کارمند و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل و ساعت های عصر نیز وجود دارد.

ابزار و وسایل مورد نیاز:

برای صاف کردن مو به روش های مختلف، مهم ترین ابزار، اتو با درجه حرارت واقعی 230 درجه است که بیشتر مواقع با دستگاه اهمتر، دمای واقعی آن سنجیده می شود. اتو مو با درجه 230 ، سشوار دستی و کلاهی با دمای سرد و گرم، مواد کراتین و پلکس، روغن آرگان، برس کاچوئی، شامپو با ph بالا، شامپو فری سولفات، ماسک مو، عینک، ماسک، حوله، دورگردنی، گوش گیر پلاستیکی، کلیپس مو، هواکش قوی

آموزش کراتینه مو

بعد از اتمام دوره صافی مو، چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از گذراندن دوره صافی مو، هنرجو توانایی کامل در مورد شناخت انواع مو، ارائه بهترین پیشنهاد با توجه به جنس مو و آسیب دیدگی آن به مشتری، روش های مختلف صافی مو را می آموزد.

سوالات متداول

1پکیج آموزشی هم دارید؟
بله. در اتمام دوره، شما جزوه آموزشی کل دوره را دریافت خواهید کرد.
2بعد از اتمام دوره چه مدرکی دریافت میکنیم؟
بعد از اتمام دوره شما مدرک فنی حرفه ای کار با مواد را دریافت می کنید(لازم به ذکر است این دوره آموزشی، قسمتی از دوره کار با مواد فنی حرفه ای است)
3آیا به وسایل خاصی برای صافی مو نیاز است؟
بله. برای صاف کردن مو نیاز به اتو مو، سشوار، مواد صافی است.
4کلا چند جلسه باید بگذرونیم تا کاملا حرفه ای بشیم؟
این سوال دقیقا به سطح مهارت و یادگیری شما برمیگرده. ولی بصورت میانگین، مدت زمان یادگیری صافی مو بین 6تا 10 جلسه است.
5آیا میتونم کسب و کار خودمو راه بندازم؟
بله. بعد از گرفتن مدرک فنی حرفه ای، میتونید کسب و کار خودتون رو راه بندازید.
6من ساکن تهران نیستم. میتونم تو دوره های آموزشی شرکت کنم؟
بله. دترلند آموزش ها رو در زمان های متفاوتی ارائه می کند تا هنرجو بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند.
7وسایل صافی مو رو از کجا باید تهیه کرد؟
دترلند می تونه وسایل مورد نیاز رو به صورت یک پکیج در اختیار هنرجو قرار بده و یا برای خرید این وسایل مشاوره بده.
8برای بهتر اتو کردن مو، چقد باید اتو رو روی مو نگه داشت؟
با توجه به جنس مو و ضخامت مو، مدت زمان نگهداشتن اتوی مو متفاوت هست که در این دوره ی آموزشی نحوه ی حرکت دست و مدت زمان مناسب اتو کردن با توجه به نوع مو، آموزش داده می شود. تعداد اتوکشی مو برای هر قسمت از مو بین 5 تا 20 بار متفاوت است.
ثبت نام آنلاین