آموزش براشینگ مو

در این دوره شما انواع براشینگ مو و تکنیک ها و روش های جذاب حالت دادن موها به این روش را آموزش خواهید دید. براشینگ مو درواقع به عمل حالت دادن موها با با برس و حرارت گفته می شود. از آنجایی که براشینگ مو یک روش سریع و شیک برای حالت دادن به موها قبل از مهمانی و مراسم هاست در حال حاضر محبوبیت زیادی بین خانم ها دارد، این روش برای کسانی که موهای فر و وزی دارند نیز بسیار مناسب است و ظاهر زیبا و مرتب تری به موهایشان می دهد، علاوه بر آن برای تمام خانم هایی که می خواهند موهای لخت و شیکی داشته باشند نیز مناسب است؛ از این رو دوره آموزش براشینگ مو نیز به یکی از دوره های پرطرفدار آرایشگری مو تبدیل شده است و هنرجویان با کسب مهارت در این دوره آموزشی می توانند آینده خوبی را برای خود رقم بزنند.

آموزش براشینگ مو

سرفصل های فنی حرفه ای

  • تقسیم بندی کردن مو
  • استفاده صحیح از سشوار، برس و اتوی مو
  • صاف کردن، پف دادن، مواج کردن مو با سشوار و برس
  • براشینگ موهای کوتاه، متوسط و بلند
  • براشینگ موی فر
  • کرلی مو
  • خشک کردن و فرم دهی موها با دیسپانسر (دیفیوزر)
  • فیکس کردن موها بعد از سشوار کشیدن

دوره آموزش براشینگ مو در دترلند

دوره آموزشی براشینگ مو در قسمت آموزش خدمات مو دترلند ارائه شده است. هزینه های دوره ی آموزش براشینگ مو در جدول زیر ارائه شده است. آموزش های ارائه شده در دترلند با تضمین یادگیری کامل هنرجو جهت معرفی به سازمان فنی و حرفه ای برگزار می گردد.

دوره مبتدی رنگ و مش

دوره براشینگ مو

در دوره ی آموزشی براشینگ مو، هنرجو زیر نظر مربی فنی حرفه ای آموزش می بیند و برای شرکت در آزمون فنی حرفه ای و گرفتن مدرک معتبر این سازمان، آماده می شود. این دوره به هنرجو این توانمندی را می دهد که پس از اتمام دوره و یادگرفتن موارد آموزش داده شده بتواند مستقیما وارد بازار کار شود. در دوره ی آموزشی براشینگ مو، شما نحوه آماده سازی مو و بازکردن گره های مو، استفاده اصولی از سشوار، برس، اتوی مو، ویو سایر ابزارهای حرارتی را یاد خواهید گرفت. علاوه بر آن کار با برس پیچ ریز و درشت، انواع برس های معمولی و گرد، شانه پوش و پوش بازکن، استفاده از انواع سرم و ژل حجم دهنده مو، انواع فیکساتور ها، انواع کلیپس ها و گیره های مو را نیز آموزش خواهید دید تا بتوانید انواع براشینگ ها را برای مشتریان پیاده سازی کنید.

زمانبندی و هزینه دوره

نام حرفه آموزش براشینگ مو
مدت زمان آموزش ۵ ساعت
شهریه کلاس گروهی ۷۰۰.۰۰۰ تومان
شهریه کلاس نیمه خصوصی ۹۰۰.۰۰۰ تومان
شهریه کلاس خصوصی ۱.۲۰۰.۰۰۰ تومان
تاریخ شروع دوره اول هر هفته

نحوه برگزاری دوره آموزش براشینگ مو

تعداد شرکت کنندگان:

کلاس های دوره آموزش براشینگ مو به سه صورت، خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین یک تا دو نفر، نیمه خصوصی سه تا پنج نفر و گروهی از پنج تا پانزده نفر تشکیل می شود. کلاس ها بعد از به حد نصاب رسیدن با هماهنگی مربی، هفته ای سه بار برگزار می شود. ضمنا برای خانم های کارمند و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل و ساعت های عصر نیز وجود دارد.

ابزار و وسایل مورد نیاز:

سشوار، اتوی مو، ویو، برس های گرد و معمولی، شانه پوش، سرم و ژل و فیکساتور مو، انواع کلیپس و گیره مو و ...

آموزش براشینگ مو

بعد از اتمام دوره براشینگ مو، چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از گذراندن این دوره، هنرجو نحوه صحیح براشینگ مو برای انواع جنس مو را یاد خواهد گرفت و اصول سشوار کشیدن، صاف کردن مو و حالت دادن مو را آموزش خواهد دید. در نهایت می تواند انواع براشینگ مو از جمله براشینگ کرلی، براشینگ لخت، براشینگ حالت دار، براشینگ آیرون، براشینگ هالیوودی، براشینگ پوش، براشینگ فر، براشینگ بافت؛ براشینگ مدل پر، براشینگ لول، براشینگ برس پیچ و انواع براشینگ مجلسی را برای مشتریان پیاده سازی کند.

سوالات متداول

1آیا میتونم کسب و کار خودمو راه بندازم؟
بله. بعد از گرفتن مدرک فنی حرفه ای، میتونید کسب و کار خودتون رو راه بندازید.
2من شهرستان زندگی می کنم. میتونم تو دوره های آموزشی شرکت کنم؟
بله. دترلند آموزش ها رو در زمان های متفاوتی ارائه می کند تا هنرجو بتواند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کند.
3آیا براشینگ رو برای موهای واقعی با انواع قد و جنس مو تمرین می کنیم؟
بله. در قسمت عملی دوره ی براشینگ مو، تمرین بر روی موهای واقعی با انواع جنس مو (صاف، فر و مجعد) و با قد مو کوتاه و بلند انجام می شود.
4پکیج آموزشی هم دارید؟
بله. در اتمام دوره، شما جزوه آموزشی کل دوره را دریافت خواهید کرد.
5آیا به دستگاه خاصی برای براشینگ مو نیاز است؟
خیر. برای انجام براشینگ مو فقط به ابزار معمولی مانند سشوار، اتوی مو، برس های گرد و معمولی، کیلیپس، گیره مو و ... نیاز می باشد.
ثبت نام آنلاین