آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو

دوره آموزشی کاتالوگ خوانی رنگ مو در قسمت آموزش خدمات مو در آموزشگاه دترلند ارائه شده است. احتمالا بارها با این مشکل مواجه شده‌اید که موهایتان پس از رنگ کردن، به رنگ دلخواه در نیامده و به نظر اندکی سبز، قرمز و یا ... می آید. این دوره‌ی آموزشی نه تنها مناسب هنرجویانی است که به دنبال کار در سالن‌های زیبایی هستند، بلکه مناسب بانوانی است که موهای خود را به شکل مستمر رنگ کرده و می‌خواهند خودشان رنگ‌ موهای مناسب خود را انتخاب کنند.

آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو

سرفصل های فنی حرفه ای

  • شناخت رنگ‌ها، شامل انواع رنگ، تونالیته، دایره رنگ
  • آشنایی با انواع مو
  • همخوانی رنگ‌ها با جنس و رنگ اصلی مو
  • رنگ‌های همخوان و متضاد (برای از بین بردن رنگ موی ناخواسته)
  • اصول ترکیب رنگ‌ها برای رسیدن به رنگ دلخواه

دوره آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو در دترلند

دوره کاتالوگ خوانی رنگ مو در قسمت آموزش خدمات مو دترلند ارائه شده و بخشی از خدمات رنگ کردن مو بانوان است. هزینه های دوره ی آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو در جدول زیر ارائه شده است. آموزش های ارائه شده در دترلند با تضمین یادگیری کامل هنرجو جهت معرفی به سازمان فنی و حرفه‌ای برگزار می‌گردد.

دوره مبتدی کاتالوگ خوانی رنگ مو

دوره کاتالوگ خوانی رنگ مو

در دوره ی آموزشی کاتالوگ خوانی رنگ مو هنرجو زیر نظر مربی فنی حرفه ای آموزش دیده و برای شرکت در آزمون فنی حرفه ای و گرفتن مدرک معتبر این سازمان، آماده می شود. هنرجو پس از گذراندن این دوره، تمامی اصول و نکات را به صورت تئوری و عملی آموزش دیده و می‌تواند پس از گرفتن مدرک خود، مستقیم و بدون وقفه، وارد بازار کار شود. آموزش های مربوط به کاتالوگ خوانی رنگ مو در دو بخش تئوری و عملی انجام می گیرد. در مرحله اول، انواع کاتالوگ‌ها (مربوط به مدل‌های مختلف رنگ) به هنرجو نشان داده شده و اصول خواندن کدها، ترکیبات، تونالیته و ... آموزش داده می‌شود. سپس، دایره‌ی رنگ به ایشان آموزش داده شده تا بتواند رنگ نهایی را دقیقا مطابق با خواست مشتری ایجاد نماید. در مرحله آخر نیز، ترکیب و ساخت رنگ با توجه به خواست مشتری و به صورت عملی به هنرجو آموزش داده می‌شود.

زمانبندی و هزینه دوره

نام حرفه آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو
مدت زمان آموزش ۵ ساعت
شهریه کلاس گروهی ۷۰۰.۰۰۰ تومان
شهریه کلاس نیمه خصوصی ۹۰۰.۰۰۰ تومان
شهریه کلاس خصوصی ۱.۲۰۰.۰۰۰ تومان
تاریخ شروع دوره اول هر هفته

نحوه برگزاری دوره آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو

تعداد شرکت کنندگان:

کلاس‌های دوره آموزش کاتالوگ خوانی به سه صورت، خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می‌شود. طبق قوانین فنی حرفه ای، تعداد نفرات کلاس‌های خصوصی بین یک تا سه نفر، نیمه خصوصی سه تا پنج نفر و گروهی از پنج تا پانزده نفر تشکیل می‌شود. کلاس‌ها بعد از به حد نصاب رسیدن و با هماهنگی مربی، هفته‌ای سه بار برگزار خواهند شد. ضمنا برای خانم‌های کارمند و یا افرادی که از شهرستان تشریف می‌آورند، امکان برگزاری کلاس‌ها در آخر هفته‌ها، روزهای تعطیل و ساعت‌های عصر نیز وجود دارد.

ابزار و وسایل مورد نیاز:

ابزار و وسایل مورد نیاز دوره آموزش کاتالوگ خوانی در آموزشگاه دترلند موجود بوده و در اختیار هنرجویان قرار داده می شود. این ابزار شامل موارد زیر هستند: ۱- کاتالوگ برندهای مختلف ۲- دایره رنگ

آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو

بعد از اتمام دوره کاتالوگ خوانی رنگ مو، چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از گذراندن دوره کاتالوگ خوانی هنرجو اصول تئوری ترکیب و ساخت رنگ و نحوه اصولی انجام عملی کار را نیز یاد گرفته و می تواند در سالن های زیبایی کار کرده و یا کسب و کار خود را راه اندازی کند. با توجه به اینکه کاتالوگ خوانی پیش نیازی برای سایر دوره‌های خدمات مو است، پیشنهاد می‌شود که پیش از گذراندن دوره‌هایی همانند رنگ کردن، مش کردن و ...، ابتدا این دوره گذرانده شود.

سوالات متداول

1ابزار کاتالوگ خوانی رو چطور میتونم تهیه کنم؟
خواندن کدهای رنگ و فهم تونالیته، ترکیبات رنگ، نیاز به ابزار خاصی نداشته و در حقیقت یک دانش اولیه و مورد نیاز برای سایر خدمات آرایش دائم زنانه است.
2بعد از اتمام دوره کاتالوگ خوانی چه مدرکی دریافت میکنیم؟
بعداز اتمام دوره، شما مدرک فنی حرفه‌ای با عنوان آرایش دائم زنانه دریافت می¬کنید.
3کلا چند جلسه باید بگذرونیم تا کاملا حرفه‌ای بشیم؟
این سوال دقیقا به سطح مهارت و یادگیری شما برمیگرده. در دوره عملی، شما نیاز دارید حتما خودتون یک رنگ رو انتخاب کرده و با دانش و مهارت خودتون، اون رنگ رو با استفاده از ترکیبات مختلف ایجاد کنید. هر چقدر شما سریع‌تر به این مرحله برسید، نیاز به تعداد جلسات کمتری خواهید داشت و بالعکس.
4پکیج آموزشی هم دارید؟
بله. در اتمام دوره، شما جزوه آموزشی کل دوره را دریافت خواهید کرد.
5آیا دوره آموزشی کاتالوگ خوانی، بر روی موی واقعی آموزش داده می شویم؟
بله. آموزش های کاتالوگ خوانی در دو مرحله تئوری و عملی انجام می گیرد. در مرحله عملی، پس از کسب تجربه و بالا رفتن توانمندی، آموزش بر روی موی واقعی، انجام می شود.
6من ساکن تهران نیستم. میتونم تو دوره¬های آموزشی شرکت کنم؟
بله. دترلند آموزش ها رو در زمان های متفاوتی ارائه می کند تا هنرجو بتواند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند.
7آیا میتونم کسب و کار خودمو راه بندازم؟
بله. بعد از گرفتن مدرک فنی حرفه ای، میتونید کسب و کار خودتون رو راه بندازید. به یاد داشته باشید که دوره کاتالوگ خوانی، پیش نیاز چندین دوره‌ی آموزشی دیگر در دترلند است. بنابراین، بدون گذراندن این دوره، یادگیری آرایش دائم موی زنانه برای هنرجویان دشوار خواهد بود.
ثبت نام آنلاین