آموزش لیفت و لمینت مژه

دوره آموزش لیفت و لمینت مژه در قسمت آموزش خدمات اکستنشن آموزشگاه دترلند ارائه شده است. در این دوره هنرجو می آموزد : که انحنا و ضخامت مژه، یکی از المان های مهم در زیبایی چهره افراد بوده که با انجام لیفت و لمینت مژه انجام می شود. مژه ها طول و انحناهای متفاوتی دارند. بصورت کلی هر چقدر طول مژه بلندتر بوده و به سمت بالا انحنا داشته باشد، جذابیت چهره بیشتر می شود. لیفت کردن مژه، یکی از خدمات رایجی است که آرایشگاه ها و سالن های زیبایی به مشتریان خود ارائه می کنند و بنابراین هنرجویان زیادی برای یادگرفتن مهارت لیفت و لمینت مژه، در دوره های آموزش لیفت و لمینت مژه شرکت می کنند. لیفت کردن مژه با استفاده از مواد شیمیایی انجام شده و تا چندین هفته ماندگار است. لمینت مژه با استفاده از ماده کراتین انجام شده که علاوه بر تقویت مژه، باعث پرپشتی و فردار شدن آن می شود. نحوه لیفت و لمینت مژه همانند ابرو بوده و هنرجو پس از یاد گرفتن لیفت مژه، می تواند لیفت ابرو را راحت تر یاد بگیرید. علاوه بر آن، لیفت و لمینت مژه فقط برای زیبایی نبوده، بلکه یک نوع روش درمانی نیز محسوب می شود که طی آن مژه ها خمیده تر، محکم تر و بلندتر خواهند شد. با توجه به بازار کار گسترده لیفت و لمینت مژه و مشتری های فراوان آن، هنرجویان زیادی مایل به شرکت در این دوره ها و یاد گرفتن مهارت انجام آن بوده تا بتوانند بعد از گرفتن مدرک معتبر، وارد بازار کار شده و کسب و کار مناسبی را راه اندازی کنند.

آموزش لیفت و لمینت مژه

سرفصل های دوره آموزشی

 • معرفی و شناخت لوازم و ابزار کار
 • معرفی و شناخت مواد مورد استفاده
 • آموزش انواع روش در لیفت مژه
 • آموزش انواع روش در لمینت مژه
 • آموزش نحوه صحیح مواد گذاری روی مژه
 • آموزش نحوه صحیح حالت دادن به مژه
 • آموزش نحوه صحیح شستشوی مژه و مراقبت های بعد از آن
 • آموزش انواع روش در لیفت ابرو
 • آموزش انواع روش در لمینت ابرو
 • آموزش نحوه پر پشت کردن ابرو
 • آموزش نحوه صحیح مواد گذاری روی ابرو به ۲ روش
 • آموزش روش صحیح حالت دادن به ابرو
 • آموزش روش صحیح شستشو ابرو و مراقبت های بعد از کار
 • آموزش انواع روش بوتاکس مژه و ابرو
 • آموزش رنگ روی مژه

دوره آموزش لیفت و لمینت مژه در دترلند

لیفت و لمینت مژه در دترلند در دسته ی آموزش خدمات اکستنشن ارائه شده است. هزینه های دوره ی آموزش لیفت و لمینت مژه در جدول زیر ارائه شده است. آموزش لیفت و لمینت در دترلند با تضمین یادگیری کامل هنرجو جهت معرفی به سازمان فنی و حرفه ای برگزار می گردد.

دوره مبتدی رنگ و مش

دوره لیفت و لمینت مژه

در دوره ی آموزشی لیفت و لمینت مژه، هنرجو زیر نظر مربی فنی حرفه ای آموزش می بیند و برای شرکت در آزمون فنی حرفه ای و گرفتن مدرک معتبر این سازمان، آماده می شود. دوره آموزش لیفت و لمینت مژه به هنرجو این توانمندی را می دهد که پس از اتمام دوره و یادگرفتن موارد آموزش داده شده بتواند مستقیما وارد بازار کار شود. در مرحله اول، اصول بهداشتی و نکاتی که باید هنرجو در زمان انجام لیفت و لمینت مژه در نظر بگیرد، آموزش داده می شود. سپس در مرحله دوم، اصول آشنایی با آناتومی چهره، نحوه ی قرینه سازی مژه و انتخاب رنگ مناسب برای مژه (با مشورت مشتری) و ... آموزش داده می شود. سپس وسایل و مواد استفاده شده در انجام لیفت و لمینت مژه معرفی و کاربرد هر یک توضیح داده می شود. از پد سیلیکون و موادی شامل چسب مخصوص، انواع کراتینه و ریموور برای لیفت و لیمنت مژه استفاده شده که هر کدام کاربرد مشخصی داشته و هنرجو کاربرد هر یک را یاد خواهد گرفت. نهایتا، در قسمت آخر آموزش، نحوه ی گذاشتن مواد بر روی مژه، مدت زمان قرار دادن مواد و همچنین نحوه شستشو به هنرجو آموزش داده می شود. برای انجام لیفت مژه، ابتدا باید مژه ها کاملا شسته شده و چربی آن ها گرفته شود. در غیر این صورت، مواد جذب مژه نشده و لیفت مژه کامل انجام نمی شود. سپس پد سیلیوکنی در زیر مژه قرار گرفته و با استفاده از میکروبراش مواد لیفت بر روی مژه گذاشته می شود. تمامی مراحل آموزش هم بصورت تئوری و هم بصورت عملی برای هنرجو آموزش داده می شود. نهایتا، مراحل آموزش دوره لیفت و لمینت مژه به شرح زیر است: ۱- بهداشت فردی؛ شناخت عوامل بیماری ۲- آناتومی صورت؛ نحوه قرینه سازی مژه ۳- آشنایی با مواد مورد استفاده در لیفت و لمینت مژه ۴- آموزش موادگذاری، حالت دادن مژه، آموزش بوتاکس مژه و شستشو ۵- بایدها و نبایدهای پس از لیفت و لمینت مژه

زمانبندی و هزینه دوره

نام حرفه لیفت و لمینت مژه
پیش نیاز ندارد
مدت زمان آموزش ۴ ساعت
شهریه کلاس گروهی ۵۰۰.۰۰۰ تومان
شهریه کلاس نیمه خصوصی ۱.۰۰۰.۰۰۰ تومان
شهریه کلاس خصوصی ۱.۲۰۰.۰۰۰ تومان
تاریخ شروع دوره اول هر هفته

نحوه برگزاری این دوره

تعداد شرکت کنندگان:

کلاس های دوره آموزش لیفت و لمینت مژه به سه صورت، خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین ۱ تا ۳ نفر، نیمه خصوصی ۳ تا ۸ نفر و گروهی از ۸ تا ۲۰ نفر تشکیل می شود. کلاس ها بعد از به حد نصاب رسیدن با هماهنگی مربی هفته ای سه بار برگزار می شود. ضمنا برای خانم هایی کارمند و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل و ساهت های عصر نیز وجود دارد.

ابزار و وسایل مورد نیاز:

ابزار و وسایل آموزشی در قالب پک های آموزشی به هنرجویان ارائه می شود. هزینه پک ها بر عهده هنرجو می باشد. این ابزار شامل موارد زیر هستند: 1- پد سیلیکونی 2- چسب مخصوص 3- مواد کراتینه (آبی و صورتی) 4- سرم مخصوص مژه 5- میکرو براش و شانه مژه

آموزش لیفت و لمینت مژه

بعد از اتمام دوره لیفت و لمینت مژه، چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از گذراندن دوره لیفت و لمینت مژه، هنرجو می تواند تمامی امور مربوط به لیفت و لمینت مژه و بوتاکس مزه را انجام داده و کسب و کار خود را راه اندازی کند. اما پیشنهاد ما به شما این است که حتما مدرک خود را از سازمان فنی و حرفه ای کشور دریافت نموده و سپس وارد بازار کار شوید. علاوه بر آن، با توجه به شبیه بودن نحوه انجام لیفت و لمینت مژه به لیفت ابرو، هنرجو می تواند لیفت ابرو را نیز سریع تر یادگرفته و در کسب وکار خود از هر دو مهارت استفاده نماید.

سوالات متداول

1اگر من لمینت مژه رو یاد بگیرم، میتونم اکستنشن مژه هم انجام بدم؟
خیر. اکستنشن مژه با چسباندن مژه بر روی مژه ها انجام می شود. در حالیه در لیفت و لمینت، مژه ها با استفاده از مواد شیمیایی فردار می شوند. بنابراین نحوه انجام آن ها متفاوت بوده و برای یادگرفتن اکستنشن، باید در دوره ی دیگری شرکت کنید.
2یاد گرفتن لیفت و لمینت مژه چند جلسه طول میکشه؟
آموزش ليفت و لمينت مژه دو تا چهار جلسه زمان می برد و بسته به توانمندی هنرجو میتواند متفاوت باشد.
3بعد از گذروندن دوره لیفت و لمینت مژه، همه جا میتونیم کار کنیم؟
بله. در دوره ی آموزش لیفت و لمینت، شما مهارت های انجام لیفت و لمینت مژه رو یاد میگیرید و بعد از اون با توانمندی های خودتون میتونید در هر سالن، کار کنید و یا کسب و کار خودتون رو راه بیندازید.
4برای لیفت و لمینت مژه، مدرک فنی حرفه ای هم میدن؟
خیر. متاسفانه به دلیل حساسیت های پزشکی، سازمان فنی حرفه ای مدرکی مبنی بر آموزش لیفت و لمینت مژه ارائه نمی دهد.
5مواد استفاده شده در لیفت و لمینت مژه چیست؟
چسب مخصوص، مواد کراتینه و سرم مخصوص لمینت مژه.
6آیا لیفت و لمینت مژه به دستگاه خاصی نیاز داره؟
خیر. لیفت مژه با استفاده از رول سیلیکون و مواد مختلفی انجام می شود و نیاز به دستگاه خاصی ندارد.
7کاربرد کراتین در لمینت مژه چیست؟
از کراتین برای تقویت مژه و ضخیم شدن آن استفاده می شود. در حقیقت کاربرد کراتین در لمینت مژه، مشابه استفاده از ریمل مژه می باشد.
8مواد مورد نیاز لیفت و لمینت مژه رو از کجا بخرم؟
دترلند میتونه پکیج مورد نیاز شما رو براتون فراهم کنه و برای خرید مواد مناسب بهتون مشاوره بده.
9آیا مواد استفاده شده برای لیفت مژه با لیفت ابرو یکسان است؟
بله.
10فرق لیفت مژه با لمینت مژه چیست؟
در لمینت مژه، از ماده ای به نام کراتین استفاده می شود که به ضخیم شدن موهای مژه کمک می کند. استفاده از کراتین باعث فر دار شدن مژه و ماندگاری بیشتر فرم آن کمک می کند.
11آیا یاد گرفتن لیفت مژه به یادگرفتن لیفت ابرو کمک می کند؟
بله. مواد استفاده شده و طرز انجام لیفت مژه و ابرو مشابه هم بوده و هنرجو می تونه با یادگرفتن لیفت مژه، لیفت ابرو رو راحت تر یاد بگیره.
12من ساکن تهران نیستم، میتونم تو دوره ها شرکت کنم؟
بله. دترلند برای کارمندان، دانشجویان و کسانی که ساکن تهران نیستن، زمان بندی متفاوتی را برای دوره ها ارائه میکند که مناسب تمام هنرجویان باشد.
13آیا با مدرک لیفت و لمینت مژه می توان اقدام به تاسیس سالن کرد؟
خیر، برای تاسیس سالن باید دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید و یا دوره های هفت مهارت جداگانه را بگذرانید.
ثبت نام آنلاین