آموزش لیفت و لمینت مژه

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای

آموزش لیفت و لمینت مژه به صورت آنلاین و حضوری برگزار می شود. در دوره آموزش لیفت و لمینت مژه، یک روند کامل لیفت مژه و تقویت مژه ها جهت زیبایی بیشتر مژه به شما آموزش داده می شود. این دوره شامل آموزش های جامع مربوط به لیفت و لمینت مژه از جمله: آموزش شناخت مواد لیفت و ابزار انجام لیفت مژه، آموزش نحوه صحیح گذاشتن مواد لیفت، روی مژه ها، آموزش تنظیم میزان فر مژه بر اساس درخواست مشتری، آموزش نحوه پاک کردن مواد و شست و شوی مژه ها بعد از انجام لیفت و آموزش مراقبت های بعد از لیفت مژه می شود. هنرجو در این دوره نحوه انجام لیفت و لمینت مژه ها به صورت مرحله به مرحله را می آموزد. هدف این دوره آموزشی، تربیت افراد ماهر و متخصصی است که توانایی اجرای لیفت و لمینت مژه را برای انواع مژه ها با سایزهای مختلف دارند.

نام حرفهلیفت و لمینت مژه و ابرو
پیش نیازندارد
مدت زمان آموزش2جلسه 3 ساعت
شهریه کلاس ۱.۸۰۰.۰۰۰ تومان
شهریه کلاس فشرده۲.۰۰۰.۰۰۰ تومان
تاریخ شروع دورهروزهای زوج و اخر هفته
مدرک فنی حرفه ایندارد
مدرک بین المللیدارد
تعداد نفرات هر کلاس4 تا 8 نفر
کارورزیدارد

معرفی دوره لیفت و لمینت مژه

سرفصل های لیفت و لمینت مژه

دوره آموزش لیفت و لمینت مژه در دترلند

مدارک بین المللی قابل ارائه

کلاس های آموزش دوره لیفت و لمینت مژه با تضمین یادگیری کامل و پشتیبانی نامحدود هنرجویان حتی بعد از ورود به بازار کار، برگزار می شود. در پایان دوره لیفت و لمینت مژه، هنرجویان با پرداخت هزینه جداگانه قادر به دریافت مدرک TQS انگلیس می باشند.

دریافت مدرک از سازمان فنی و حرفه ای
لیفت و لمینت مژه چقدر دوام دارد

مراحل آموزش لیفت و لمینت مژه

  • در ابتدای آموزش با انواع روش های لیفت و لمینت مژه آشنا می شوید.
  • سپس مربی به معرفی ابزار لیفت و لمینت مژه می پردازد.
  • در این مرحله، نحوه انجام لیفت و لمینت مژه را آموزش می بینید.
  • در مرحله چهارم، نحوه صحیح حالت دادن به مژه را یاد می گیرید.
  • در نهایت با کمک مربی، تمرین عملی لیفت و لمینت مژه را روی مدل انجام می دهید.

دوره آموزش لیفت و لمینت مژه

دوره آموزش لیفت و لمینت مژه به هنرجو این توانمندی را می دهد که پس از اتمام دوره و یادگرفتن موارد آموزش داده شده بتواند مستقیما وارد بازار کار شود. در مرحله اول، اصول بهداشتی و نکاتی که باید هنرجو در زمان انجام لیفت و لمینت مژه در نظر بگیرد، آموزش داده می شود. سپس در مرحله دوم، اصول آشنایی با آناتومی چهره، نحوه قرینه سازی مژه و انتخاب رنگ مناسب برای مژه (با مشورت مشتری) آموزش داده می شود. سپس وسایل و مواد استفاده شده در انجام لیفت و لمینت مژه معرفی و کاربرد هر یک توضیح داده می شود. از پد سیلیکون و موادی شامل چسب مخصوص، انواع کراتینه و ریموور برای لیفت و لیمنت مژه استفاده شده که هر کدام کاربرد مشخصی داشته و هنرجو کاربرد هر یک را یاد خواهد گرفت.
در قسمت آخر آموزش، نحوه گذاشتن مواد بر روی مژه، مدت زمان قرار دادن مواد و همچنین نحوه شست و شو به هنرجو آموزش داده می شود. برای انجام لیفت مژه، ابتدا باید مژه ها کاملا شسته شده و چربی آن ها گرفته شود. در غیر این صورت، مواد جذب مژه نشده و لیفت مژه کامل انجام نمی شود. سپس پد سیلیوکنی در زیر مژه قرار گرفته و با استفاده از میکروبراش مواد لیفت بر روی مژه گذاشته می شود.

دوره لیفت و لمینت مژه

پکیج اقتصادی مژه

فقط 5,200,00 4,900,000 تومان

پکیج ویژه مژه با قیمت فوق العاده مناسب برای صرفه جویی در هزینه هنرجویان طراحی شده است. این پکیج شامل تمام دوره های کاربردی مربوط به مژه از جمله: دوره اکستنشن مژه  و دوره لیفت و لمینت مژه و لیفت و لمینت ابرو می شود. این دوره در ۶ جلسه سه ساعته برگزار شده و وسایل تمرین از طرف آموزشگاه با هزینه جداگانه در اختیار هنرجو قرار میگیرد.

پکیج آموزش اکستنشن مژه

نحوه برگزاری دوره لیفت و لمینت مژه

تعداد شرکت کنندگان

کلاس های دوره آموزش لیفت و لمینت مژه به دو صورت آنلاین و حضوری برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین 2 تا 3 نفر و نیمه خصوصی 4 تا 8 نفر تشکیل می شود. کلاس ها بعد از به حد نصاب رسیدن با هماهنگی مربی هفته ای سه بار برگزار می شود. ضمنا برای خانم هایی کارمند و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل و ساعت های عصر نیز وجود دارد.

ابزار و وسایل مورد نیاز:

ابزار و وسایل آموزشی در قالب پک های آموزشی به هنرجویان ارائه می شود. هزینه پنس و استفاده از مدل بر عهده هنرجو می باشد. این ابزار شامل موارد زیر هستند:

بعد از اتمام دوره لیفت و لمینت مژه، چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از اتمام دوره لیفت و لمینت مژه شما می توانید با تسلط کامل و به صورت حرفه ای، لیفت و لمینت مژه را با انواع مواد موجود در بازار برای انواع مژه های با سایز متفاوت انجام دهید. در نهایت پس از شرکت دردوره آموزش لیفت و لمینت مژه، می توانید به راحتی شروع به کسب درآمد کنید و یا کسب و کار فعلی خودتان را بهبود ببخشید.

بازار کار لیفت و لمینت مژه چطوره؟

لیفت و لمینت مژه یکی از خدمات رایجی است که در سالن های زیبایی ارائه می شود. به همین دلیل داشتن مهارت انجام این کار، به هنرجو کمک می کند تا بتواند در بسیاری از مراکز زیبایی فعالیت نموده و یا کسب و کار خود را ایجاد کند. در صورتی که به دنبال درآمد بالاتر هستید، پیشنهاد می شود همزمان با این دوره در دوره های مربوط به اکستنشن مژه نیز شرکت کنید.

سوالات متداول

بعد از اتمام دوره چه مدرکی دریافت میکنیم؟

بعد از اتمام دوره شما با پرداخت هزینه جداگانه مدرک TQS انگلیس را دریافت می کنید.

آیا با مدرک لیفت مژه میتوان اقدام به تاسیس سالن کرد؟
خیر، برای تاسیس سالن باید یک دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید و یا دوره های هفت مهارت جداگانه را بگذرانید.
دوره آموزش لیفت مژه در چند جلسه برگزار میشه؟

این دوره در ۲ جلسه ۳ ساعته برگزار می شود.

من ساکن تهران نیستم. میتونم تو دوره های آموزشی شرکت کنم؟

بله. دترلند آموزش ها رو در زمان های متفاوت و به صورت فشرده و نیمه فشرده برگزار می کند تا هنرجویان بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند و همچنین در صورت نیاز از خوابگاه نیز استفاده کنند.

جزوه آموزشی هم دارید؟

در اتمام دوره آموزش لیفت مژه، شما جزوه آموزشی کل دوره را دریافت خواهید کرد.

اگر من لمینت مژه رو یاد بگیرم، میتونم اکستنشن مژه هم انجام بدم؟

خیر. اکستنشن مژه با چسباندن مژه بر روی مژه ها انجام می شود. در حالیکه در لیفت و لمینت، مژه ها با استفاده از مواد شیمیایی فردار می شوند. بنابراین نحوه انجام آن ها متفاوت بوده و برای یادگرفتن اکستنشن، باید در دوره آموزش اکستنشن مژه شرکت کنید.

چطور میتونم از کیفیت آموزش کلاس ها مطمئن بشم؟

شما می توانید قبل از ثبت نام کلاس های آرایشگری، یک جلسه آزمایشی در کلاس مربوط به آن دوره شرکت کنید.

تمام مربیان دترلند مدرک فنی حرفه ای دارند؟

بله همه اساتید دترلند علاوه بر مدرک فنی حرفه ای، دارای مدارک بین المللی رشته مربوطه نیز می باشند.

مواد استفاده شده در لیفت و لمینت مژه چیست؟

چسب مخصوص، مواد کراتینه و سرم مخصوص لمینت مژه، میکرو براش ،شانه لیفت فلزی مواد لیفت ،بیگودی، چسب مخصوص.

آیا یاد گرفتن لیفت مژه به یادگرفتن لیفت ابرو کمک می کند؟

بله. مواد استفاده شده و طرز انجام لیفت مژه و ابرو مشابه هم بوده و هنرجویان می تونه با یادگرفتن لیفت مژه، لیفت ابرو رو راحت تر یاد بگیره.

آیا برای دریافت مدرک فنی حرفه ای نیاز به مدرک تحصیلی دارم؟

خیر