آموزش اکستنشن مژه

دوره آموزش اکستنشن مژه در قسمت آموزش خدمات اکستنش آموزشگاه دترلند ارائه شده است. برای افزایش طول مژه ها و پرپشت کردن آن ها، از اکستنشن مژه استفاده می شود. بلند بودن مژه و فر داشتن آن رو به بالا با زیبایی و جذابیت صورت می شود. در اکستنشن مژه از تارهای مصنوعی مو استفاده شده و با استفاده از چسب و مواد طبیعی طول مژه افزایش می یابد. تار مصنوعی از جنس ابریشم و یا موی انسان ساخته شده و طول آن به دو سانتی متر نیز می رسد. در اکستنشن مژه، تارهای مصنوعی تک تک به مژه افراد چسبانده می شود. برای ایجاد ظاهر بهتر، تعداد مژه های اکستند شده در گوشه چشم (به سمت بیرون)، بیشتر از نواحی دیگر چشم می باشد. یکی از نکات مثبت اکستنشن مژه، ماندگاری بالا و ظاهر طبیعی آن است که دیگران به سادگی قادر به تشخیص اکستنشن مژه نمی باشند. ماندگاری مژه های اکستند شده معمولا تا شش ماه بوده و باید در مدت زمان معینی، ترمیم شوند. با توجه به کاربرد گسترده اکستنشن مژه و گستردگی بازار کار آن، همواره هنرجویان زیادی مایل به یاد گرفتن مهارت اکستنشن مژه بوده تا بتوانند پس از یادگیری، وارد بازار کار آن شده و درآمد مناسبی داشته باشند.

آموزش اکستنشن مژه

سرفصل های دوره آموزشی

  • بهداشت
  • انواع مژه
  • روش های اکستنشن مژه
  • انجام اکستنشن مژه
  • بایدها و نبایدها

دوره آموزش اکستنشن مژه در دترلند

دوره آموزشی اکستنشن مژه در قسمت آموزش خدمات اکستنشن دترلند ارائه شده است. از آنجایی که نحوه انجام اکستنشن مژه همانند اکستنشن مو و ظریف تر از آن است، هنرجو می تواند پس از یاد گرفتن اکستنشن مژه، اکستنشن مو را نیز یاد بگیرد. هزینه های دوره ی آموزش اکستنشن مژه در جدول زیر ارائه شده است. کلاس های آموزشی دترلند، با تضمین یادگیری کامل هنرجو برگزار می گردد.

دوره مبتدی رنگ و مش

دوره اکستنشن مژه

در دوره ی آموزشی اکستنشن مژه، هنرجو ابتدا با روش های حفظ بهداشت آشنا می شود. از آنجایی که مژه بسیار به چشم نزدیک بوده و ممکن است خطراتی برای بینایی مشتری ها ایجاد شود، یادگیری و اعمال موارد بهداشتی از اهمیت زیادی برخوردار است. در مرحله بعد، هنرجو با انواع مژه ها آشنا شده و سپس نحوه انتخاب طول مژه مناسب و همچنین تعداد تارهای بکار گرفته شده در اکستنشن مژه را یاد می گیرد. سپس مواد مورد استفاده در انجام اکستنشن همانند چسب و مواد معدنی معرفی شده و هنرجو کاربرد هر یک را یاد گرفته و نهایتا نحوه ی انجام اکستنشن مژه را بصورت عملی یاد می گیرد. همچنین پس از انجام اکستنشن، رعایت نکات بهداشتی باعث ماندگاری مژه می شود. برای مثال در صورت گریه کردن پس از انجام اکستنشن مژه، مژه های اکستند شده شروع به ریختن کرده و عملا انجام اکستنشن را بی اثر می کنند. در دوره آموزشی دترلند، تمام نکات مهم در خصوص نحوه نگهداری از مژه های اکستند شده به هنرجویان آموزش داده می شود تا پس از ورود به بازار کار، این نکات را به مشتری های خود اعلام کنند. 1- بهداشت؛ عوامل ایجاد بیماری های چشمی و نحوه ی پیشگیری از آن در اکستنشن مژه 2- مواد استفاده شده در انجام اکستنشن مژه 3- آشنایی با روش های اکستنشن مژه و مزایای هر روش 4- نحوه ی انجام اکستنشن مژه 5- بایدها و نبایدها پس از اکستنشن مژه برای ماندگاری بهتر اکستنشن ها

زمانبندی و هزینه دوره

نام حرفه اکستنشن مژه
پیش نیاز ندارد
مدت زمان آموزش ۸ ساعت
شهریه کلاس گروهی ۸۰۰.۰۰۰ تومان
شهریه کلاس نیمه خصوصی ۱.۲۰۰.۰۰۰ تومان
شهریه کلاس خصوصی ۱.۵۰۰.۰۰۰ تومان
تاریخ شروع دوره روزهای سه شنبه ساعت ۱۲ الی ۱۶

نحوه برگزاری این دوره

تعداد شرکت کنندگان:

کلاس های دوره آموزش اکستنشن مژه به سه صورت، خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین ۱ تا ۳ نفر، نیمه خصوصی ۳ تا ۸ نفر و گروهی از ۸ تا ۲۰ نفر تشکیل می شود. کلاس ها بعد از به حد نصاب رسیدن با هماهنگی مربی، هفته ای سه بار برگزار می شود. ضمنا برای خانم های کارمند و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل و ساعت های عصر نیز وجود دارد.

ابزار و وسایل مورد نیاز:

اکستنشن مژه با چسباندن تارهای مصنوعی مو بر روی مژه انجام می گیرد. در انجام اکستنشن، نیاز به ابزار خاصی نبوده و فقط باید از مژه، چسب و مواد معدنی جهت تقویت مژه استفاده شود که ابزار و وسایل آموزشی در قالب پک های آموزشی به هنرجویان ارائه می شود. هزینه پک ها بر عهده هنرجو می باشد..

آموزش اکستنشن مژه

بعد از اتمام دوره اکستنشن مژه، چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از گذراندن دوره اکستنشن مژه، هنرجو روش های انجام اکستنشن مژه و همچنین نحوه انجام هر یک را یاد گرفته و می تواند در سالن های زیبایی کار کرده و یا کسب و کار خود را راه اندازی کند. با توجه به نزدیک بودن مژه به چشم و احتمال بروز خطرات برای بینایی مشتری، پیشنهاد ما این است که حتما در یک آموزشگاه معتبر آموزش ببینید و سپس وارد بازار کار شوید.

سوالات متداول

1پکیج آموزشی هم دارید؟
بله. در اتمام دوره، شما جزوه آموزشی کل دوره را دریافت خواهید کرد.
2بعد از اتمام دوره چه مدرکی دریافت میکنیم؟
دوره اکستنشن مژه مدرک فنی و حرفه ای ندارد. شما می توانید مدرک QAL انگلیس را با هزینه جداگانه ۲۵۰.۰۰۰ تومان دریافت کنید.
3کلا چند جلسه باید بگذرونیم تا کاملا حرفه ای بشیم؟
این سوال دقیقا به سطح مهارت و یادگیری شما برمیگرده. ولی بصورت میانگین، مدت زمان یادگیری اکستنشن مژه بین 1 تا 2 جلسه است.
4مواد اکستنشن مژه رو چطور میتونم تهیه کنم؟
برای تهیه مواد اکستنشن مژه شامل تارهای مصنوعی (ابریشمی یا موی طبیعی)، چسب و مواد معدنی، دترلند میتونه برای شما پکیج کامل رو تهیه کنه و یا شما را برای خرید راهنمایی کند.
5من ساکن تهران نیستم. میتونم تو دوره های آموزشی شرکت کنم؟
بله. دترلند آموزش ها رو در زمان های متفاوتی ارائه می کند تا هنرجو بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند.
6آیا به دستگاه خاصی برای اکستنشن مژه نیاز است؟
خیر. اکستنشن مژه با استفاده از تارهای مصنوعی مو و با چسب بر روی مژه های طبیعی افراد، انجام می شود. از این روی اکستنشن مژه نیاز به خریدن دستگاه خاصی ندارد.
7آیا میتونم کسب و کار خودمو راه بندازم؟
بله. بعد از یادگیری تمام مباحث آموزشی به صورت کاملا عملی، میتونید کسب و کار خودتون رو راه بندازید.
8آیا انجام اکستنشن مژه، برای بینایی مشکل ساز است؟
خیر. در صورت انجام صحیح اکستنشن مژه و استفاده از مواد مرغوب، هیچگونه خطری برای بینایی وجود ندارد.
9چطوری اکستنشن مژه رو انجام بدم که مشتری راضی باشه و کسی متوجه نشه؟
از روش های جدید اکستنشن مژه استفاده کنید تا ظرافت و دقت انجام اکستنشن بالا بره.
10آیا اکستنشن مژه فقط برای بلند کردن مژه است؟
خیر. از اکستنشن مژه برای پرپشت نشان دادن مژه ها نیز استفاده می شود.
11آیا اکستنشن مژه مثل اکستنشن مو است؟
بله، اکستنشن مژه نیز با چسباندن تارهای مصنوعی بر روی مژه اصلی انجام می شود. اما ظرافت انجام اکستنشن مژه بالاتر است.
12اگر من اکستنشن مژه رو یاد بگیرم، کاشت مژه هم میتونم انجام بدم؟
خیر. در اکستنشن مژه، از تارهای مصنوعی مژه استفاده شده که با چسب بر روی مژه های فرد چسبانده می شوند. کاشت مژه پس از انجام جراحی و با کاشتن موی واقعی که قابل رشد هم هست، انجام می شود.
13آیا با مدرک اکستنشن مژه می توان اقدام به تاسیس سالن کرد؟
خیر، برای تاسیس سالن باید دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید و یا دوره های هفت مهارت جداگانه را بگذرانید.
ثبت نام آنلاین