آموزش خودآرایی

دوره آموزش خودآرایی در قسمت آموزش گریم و میکاپ دترلند آموزش داده می شود. برای همه ی خانم ها مهم است که همیشه آراسته و زیبا باشند. این آراستگی نه تنها باعث جذابیت خانم ها می شود، بلکه اعتماد به نفس آن ها را نیز افزایش می دهد.اکثر خانم ها می خواهند، تا همواره چهره ی مطلوب خود را داشته باشند. به همین جهت، خودآرایی این روزها بر سر زبان ها افتاده است.در این دوره، هنرجو نحوه انجام خودآرایی بر روی صورت خود را می آموزد، مدل های میکاپ مناسب با چهره خود، نحوه آرایش کردن چشم ها، گذاشتن مژه، کانتور کردن و ... را می آموزد. این دوره فنی آموزشی همیشه از جذاب ترین دوره های آموزشی دترلند بوده که زیر نظر بهترین مربیان تمام فنون و نکات خودآرایی آموزش داده می شود و پس از پایان دوره، هنرجو به سازمان فنی و حرفه ای معرفی شده تا پس از آزمون های مربوطه، مدرک معتبر خود را بگیرد.

آموزش خودآرایی

سرفصل های فنی حرفه ای

  • شناخت پوست
  • ترکیب کرم پودر مناسب پوست صورت هر فرد
  • طرزاستفاده از پرایمر
  • آموزش خودآرایی با توجه به چهره خود فرد
  • آشنایی با دو روش سایه اصلی چشم
  • نحوه کشیدن خط‌ چشم، نحوه مژه گذاری
  • گریم چرب، گریم خشک، گریم لب
  • فیکس کردن آرایش
  • آرایش روز، آرایش شب

دوره آموزش خودآرایی در دترلند

دوره آموزشی خودآرایی در قسمت آموزش گریم و میکاپ دترلند ارائه شده است. هزینه های دوره ی آموزش خودآرایی در جدول زیر ارائه شده است. آموزش های ارائه شده در دترلند با تضمین یادگیری کامل هنرجو جهت معرفی به سازمان فنی و حرفه ای برگزار می گردد.

دوره آموزش خودآرایی

دوره خودآرایی

در دوره ی آموزشی خودآرایی، هنرجو زیر نظر مربی فنی حرفه ای آموزش می بیند و برای شرکت در آزمون فنی حرفه ای و گرفتن مدرک معتبر این سازمان، آماده می شود. این دوره به هنرجو این توانمندی را می دهد که پس از اتمام دوره و یادگرفتن موارد آموزش داده شده بتواند مستقیما وارد بازار کار شود. در دوره های خودآرایی، نحوه ی استفاده صحیح از تمام وسایل آرایش آموزش داده می شود. علاوه بر آن، هنرجو پس از اتمام دوره می تواند رنگ ها را بهتر ست کرده و ترتیب صحیح انجام آرایش های مختلف را می آموزد. از آن جایی که این دوره تاکید بر آرایش چهره خود هنرجو دارد بنابراین، آرایش های متفاوتی که برای صورت ایشان مناسب است، برطرف کردن ایرادات، حذف مشکلات پوستی از آرایش و ... را شامل می شود. همچنین نحوه گذاشتن مژه، کانتور کردن و دیگر موارد آرایشی با ارائه نکات ریز آرایشی به هنرجو آموزش داده می شود.

زمانبندی و هزینه دوره

نام حرفه خودآرایی
پیش نیاز ندارد
مدت زمان آموزش ۴ جلسه ۲ ساعته
شهریه کلاس گروهی ۸۰۰.۰۰۰ تومان
شهریه کلاس نیمه خصوصی ۱.۱۰۰.۰۰۰ تومان
شهریه کلاس خصوصی ۱.۵۰۰.۰۰۰ تومان
تاریخ شروع دوره شنبه ها و دوشنبه ها ساعت ۱۲ تا ۱۳.۳۰

نحوه برگزاری دوره خودآرایی

تعداد شرکت کنندگان:

کلاس های دوره آموزش خودآرایی به سه صورت، خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین ۱ تا ۳ نفر، نیمه خصوصی ۳ تا ۸ نفر و گروهی از ۸ تا ۲۰ نفر تشکیل می شود. کلاس ها بعد از به حد نصاب رسیدن با هماهنگی مربی، هفته ای سه بار برگزار می شود. ضمنا برای خانم های کارمند و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل و ساعت های عصر نیز وجود دارد.

ابزار و وسایل مورد نیاز:

ابزار مورد نیاز این دوره، همان ابزاری است که همه خانم ها در کیف های شخصی خود حمل می کنند. خط چشم مایع، جامد، فون متعادل سازي چهره چرب،خشک،نيمه چرب، مداد چشم چرب، رژگونه پودري، چرب، رژلب پالتی،ماتيکی،مایع، برق لب کرم، مایع، انواع ریمل رنگی، بري دار ،شانه ای،کرم مرعوب کننده کرمی، پاک کننده پوست، شيرپاک کن، انواع لوسيون مایع، قلم خط چشم مویی صفر و یک، قلم خط لب و رژلب مویی

آموزش خودآرایی

بعد از اتمام دوره خودآرایی، چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از گذراندن دوره خودآرایی، هنرجو مهارت های آرایش کردن صورت خود را یاد می گیرد. علاوه بر آن، با گرفتن مدرک سازمان فنی حرفه ای و کسب تجربه لازم، هنرجو می تواند خود به تدریس این حرفه مشغول شود.

سوالات متداول

1پکیج آموزشی هم دارید؟
بله. در اتمام دوره، شما جزوه آموزشی کل دوره را دریافت خواهید کرد.
2بعد از اتمام دوره چه مدرکی دریافت میکنیم؟
بعداز اتمام دوره شما مدرک فنی حرفه ای خودآرایی زنانه را دریافت می کنید.
3آیا به وسایل خاصی برای خودآرایی نیاز است؟
خیر
4کلا چند جلسه باید بگذرونیم تا کاملا حرفه ای بشیم؟
این سوال دقیقا به سطح مهارت و یادگیری شما برمیگرده. ولی بصورت میانگین، مدت زمان یادگیری خودآرایی بین 1 تا 2 جلسه است.
5یاد گرفتن خودآرایی، میتونه برای من درآمدزا هم باشه؟
بله. بعد از گرفتن مدرک فنی حرفه ای، میتونید کسب و کار خودتون رو راه بندازید. البته بهتر دوره میکاپ و گریم رو هم بگذرونید.
6من ساکن تهران نیستم. میتونم تو دوره های آموزشی شرکت کنم؟
بله. دترلند آموزش ها رو در زمان های متفاوتی ارائه می کند تا هنرجو بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند.
7آیا با مدرک خود آرایی می توان اقدام به تاسیس سالن کرد؟
خیر، برای تاسیس سالن باید دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید و یا دوره های هفت مهارت جداگانه را بگذرانید.
ثبت نام آنلاین