آموزش میکرونیدلینگ

دوره آموزش میکرونیدلینگ در قسمت آموزش خدمات پوست در آموزشگاه دترلند ارائه شده است. هر بار که به آینه نگاه می کنیم، ابتدا پوست و بعد سایر قسمت های صورتمان را می بینیم با میکرونیدلینگ، نه تنها صورت افراد جوان تر شده، بلکه جای زخم ها و جوش ها نیز کمرنگ و یا به کلی از بین می رود. علاوه بر آن، پس از میکرونیدلینگ، دانه های سیاه زیر پوستی به شدت کاهش یافته و چهره جذاب تر می شود.با توجه به محبوبیت فراوان پاکسازی پوست و خصوصا روش میکرونیدلینگ، بازار کار گسترده ای برای کسانی که مهارت انجام این کار را داشته باشند، وجود دارد. از این رو، دوره ی آموزشی میکرونیدلینگ یکی از پرطرفدارترین دوره های ارائه شده در آموزشگاه دترلند بوده و هنرجویان زیادی را به خود جذب کرده است. پیش نیاز دوره آموزش میکرونیدلینگ، دوره آشنایی با تجهیزات پزشکی می باشد. هنرجو در پایان دوره ی آموزشی، می تواند مستقیما وارد بازار کار شده و درآمد مناسبی را برای خود ایجاد نماید.

آموزش میکرونیدلینگ

سرفصل های دوره آموزشی

  • 1- بهداشت؛ شناخت عوامل بیماری زا در انجام میکرونیدلینگ
  • 2- آشنایی با ابزار میکرونیدلینگ (درماپن)
  • 3- آموزش کار کردن با درماپن
  • بایدها و نبایدهای پس از میکرونیدلینگ
  • آموزش مزوتراپی
  • آموزش مزووایت(کرم پودر دائم)
  • آموزش RF

دوره آموزش میکرونیدلینگ در دترلند

دوره میکرونیدلینگ در قسمت آموزش خدمات پوست دترلند ارائه شده و بخشی از خدمات پاکسازی پوست صورت زنانه است. هزینه های دوره ی آموزش میکرونیدلینگ در جدول زیر ارائه شده است. آموزش های ارائه شده در دترلند با تضمین یادگیری کامل هنرجو جهت معرفی به سازمان فنی و حرفه ای برگزار می گردد.

دوره مبتدی رنگ و مش

دوره میکرونیدلینگ

در دوره ی آموزشی میکرونیدلینگ، هنرجو زیر نظر مربی فنی حرفه ای آموزش می بیند و برای شرکت در آزمون فنی حرفه ای و گرفتن مدرک معتبر این سازمان، آماده می شود. دوره آموزشی میکرونیدلینگ به هنرجو این توانمندی را می دهد که پس از اتمام دوره و یادگرفتن موارد آموزش داده شده بتواند مستقیما وارد بازار کار شود. آموزش های مربوط به میکرونیدلینگ در دو بخش تئوری و عملی انجام می گیرد. در مرحله اول، اصول بهداشتی و نکاتی که باید هنرجو در زمان انجام میکرونیدلینگ در نظر بگیرد، آموزش داده می شود. برای جلوگیری از انتقال بیماری، سوزن های درماپن (سَری قلم) پس از انجام میکرونیدلنگ باید تعویض شود. از آنجایی که میکرونیدلینگ مستقیما با سلامت افراد در ارتباط است، یادگیری نکات بهداشتی و جلوگیری از ایجاد و انتقال بیماری اهمیت زیادی دارد. سپس با نحوه ی عملکرد دستگاه میکرونیدلینگ آشنا شده و نحوه ی کار با درماپن (قلم میکرونیدلینگ) آموزش داده می شود. نهایتا، در قسمت آخر، نکات مراقبتی بعد از انجام میکرونیدلینگ به هنرجو آموزش داده می شود. هنرجو باید این نکات را یاد گرفته و بعدا در کسب و کار خود آن ها را به مشتری انتقال دهد. در مرحله عملی آموزش، هنرجو ابتدا با کار بر روی پوست مصنوعی آموزش داده شده و در مراحل بالاتر، میکرونیدلینگ بر روی پوست صورت انجام می شود. برای انجام میکرونیدلینگ، ابتدا ژل بی حسی در محل اعمال شده که پس از حدودا 45 دقیقه اثر می کند. سپس هنرجو با استفاده از درماپن (قلم میکرونیدلینگ) که دارای سوزن هایی با طول هایی متفاوت (عمق نفوذ متفاوت) است، زخم های بسیار ریزی که با چشم نمی توان دید، بر روی صورت ایجاد می کند. مدت زمان انجام میکرونیدلینگ در حدود یک ربع بوده و از این جهت وقت گیر نیست. در این دوره ی آموزشی، نحوه صحیح حرکت دست به هنرجو آموزش داده می شود.

زمانبندی و هزینه دوره

نام حرفه آموزش میکرونیدلینگ
پیش نیاز آشنایی با تجهیزات پزشکی
مدت زمان آموزش ۶ ساعت
شهریه کلاس گروهی ۷۰۰.۰۰۰ تومان
شهریه کلاس نیمه خصوصی ۱.۰۰۰.۰۰۰ تومان
شهریه کلاس خصوصی ۱.۵۰۰.۰۰۰ تومان
تاریخ شروع دوره روزهای جمعه ساعت ۱۱ الی ۱۷

نحوه برگزاری این دوره

تعداد شرکت کنندگان:

کلاس های دوره آموزش میکرونیدلینگ به سه صورت، خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین ۱ تا ۳ نفر، نیمه خصوصی ۳ تا ۸ نفر و گروهی از ۸ تا ۲۰ نفر تشکیل می شود. کلاس ها بعد از به حد نصاب رسیدن با هماهنگی مربی هفته ای سه بار برگزار می شود. ضمنا برای خانم هایی کارمند و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل و ساعت های عصر نیز وجود دارد.

ابزار و وسایل مورد نیاز:

ابزار و وسایل آموزشی در قالب پک های آموزشی به هنرجویان ارائه می شود. هزینه پک ها بر عهده هنرجو می باشد. این ابزار شامل موارد زیر هستند: 1- ژل بی حس کننده 2- درماپن (قلم انجام میکرونیدلینگ) 3- سوزن های درماپن 4- دستگاه میکرونیدلینگ 5- دستگاه RF

آموزش میکرونیدلینگ

بعد از اتمام دوره میکرونیدلینگ، چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از گذراندن این دوره به دلیل کامل بودن شما می توانید هم در کلینیک های پوست و هم در سالن های زیبایی مشغول به کار شوید و یا حتی به صورت مستقل در این زمینه فعالیت کنید. با توجه به اینکه میکرونیدلینگ مستقیما با سلامت افراد در ارتباط است، پیشنهاد ما این است که حتما مدرک خود را از سازمان فنی و حرفه ای کشور دریافت نموده و سپس وارد بازار کار شوید.

سوالات متداول

1ابزار میکرونیدلینگ رو چطور میتونم تهیه کنم؟
برای تهیه ابزار، دترلند میتونه برای شما پکیج کامل رو تهیه کنه و یا شما را برای خرید راهنمایی کند.
2بعد از اتمام دوره چه مدرکی دریافت میکنیم؟
پیش نیاز دوره میکرونیدلینگ، دوره آشنایی با تجهیزات پزشکی می باشد و بعد از اتمام دوره شما مدرک تجهیزات پزشکی فنی حرفه ای را دریافت می کنید.
3کلا چند جلسه باید بگذرونیم تا کاملا حرفه ای بشیم؟
این سوال دقیقا به سطح مهارت و یادگیری شما برمیگرده. در دوره عملی، شما نیاز دارید حتما روی مانکن، پوست مصنوعی و در نهایت مدل طبیعی کارکنید. هر چقدر شما سریع تر به این مرحله برسید که روی مدل طبیعی کار کنید، نیاز به تعداد جلسات کمتری خواهید داشت و بالعکس.
4پکیج آموزشی هم دارید؟
بله. در اتمام دوره، شما جزوه آموزشی کل دوره را دریافت خواهید کرد.
5آیا به دستگاه خاصی برای میکرونیدلینگ نیاز است؟
بله. برای انجام میکرونیدلینگ باید دستگاه میکرونیدلینگ (درماپن) و سوزن خریداری شود.
6آیا در دوره آموزشی میکرونیدلینگ، بر روی پوست واقعی آموزش داده می شویم؟
بله. آموزش های میکرونیدلینگ در دو مرحله تئوری و عملی انجام می گیرد. در مرحله عملی، ابتدا بر روی پوست مصنوعی آموزش های لازم داده می شود. پس از کسب تجربه و بالا رفتن توانمندی، آموزش بر روی پوست صورت نیز انجام می شود.
7من ساکن تهران نیستم. میتونم تو دوره های آموزشی شرکت کنم؟
بله. دترلند آموزش ها رو در زمان های متفاوتی ارائه می کند تا هنرجو بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند.
8آیا میتونم کسب و کار خودمو راه بندازم؟
بله. بعد از گرفتن مدرک فنی حرفه ای، میتونید کسب و کار خودتون رو راه بندازید.
9برای جلوگیری از بیمار شدن مشتری هام بعد از میکرونیدلینگ چیکار کنم؟
پس از انجام میکرونیدلینگ، سوزن های درماپن را عوض کرده و سوزن های نو جایگزین کنید.
10اگر صورت مشتری بعد از میکرونیدلینگ قرمز شد، چیکار کنم؟
برای مشتری توضیح دهید که بسته به نوع پوست و عمق انجام دادن میکرونیدلینگ، قرمزی پوست بین 12 ساعت تا 48 ساعت بر طرف می شود. هرچقدر پوست حساس تر باشد و یا عمق نفوذ سوزن ها بیشتر باشد، مدت زمان بیشتری برای از بین رفتن قرمزی صورت نیاز است و این موضوع امری طبیعی بوده و جای نگرانی ندارد.
11آیا با مدرک میکرونیدلینگ می توان اقدام به تاسیس سالن کرد؟
خیر، برای تاسیس سالن باید یک دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید و یا دوره های هفت مهارت جداگانه را بگذرانید.
ثبت نام آنلاین