آموزش بافت مو

دوره آموزشی بافت مو در قسمت آموزش خدمات موی دترلند ارائه می شود. یکی از کارهای رایج در تمام سالن های زیبایی، انجام بافت مو است. هنرجو در این دوره می آموزد که ابتدا موها را براشینگ کرده و گره های مو از بین ببریم، سپس برای مرتب کردن مو از واکس مو استفاده می شود. مربی با کمک از ژورنال های معتبر، مدل های زیبا و متنوعی را به هنرجو می آموزد. تقریبا بی نهایت مدل بافت مو وجود دارد که انتخاب از میان آن ها کار دشواری است. اما در این دور بافت های اصلی مو آموزش داده می شود ، که با ترکیب آن ها نیز مدل های جدید می توان ایجاد کرد هنرجو در پایان دوره، تمامی نکات و فنون بافتن مو را یاد گرفته و می تواند وارد بازار کار شود. با توجه به گسترده طرح ها و زیاد بودن مشتری های بافت مو در سالن های زیبایی، این دوره آموزشی همواره یکی از محبوب ترین و پر طرفدار ترین دوره های آموزشی دترلند بوده و هنرجویان زیادی را جذب خود کرده است.

آموزش بافت مو

سرفصل های فنی حرفه ای

  • آموزش بافت مو آفریقایی، هلندی، فرانسوی و مکزیکی
  • آموزش بافت مو جلوی سر، کف سر و فرق وسط
  • آموزش بافت مو آبشاری و شاخه گل رز
  • آموزش بافت مو گیس بافت، پاپیونی، پروانه ای
  • آموزش بافت تیغ ماهی
  • آموزش بافت های سه بعدی
  • آموزش بافت چهارتایی پهن، مکعبی و شل
  • آموزش درد کردن مو یا بافت مو دردلاک (Dreadlock)
  • آموزش بافت مو با موی اضافه و تزئینات بافت مو با مهره، روبان و ...
  • آموزش بافت حصیری، بافت تاج، بافت تل، بافت مو با کاموا و ...

دوره آموزش بافت مو در دترلند

دوره آموزشی بافت مو در قسمت آموزش خدمات مو دترلند ارائه شده است. هزینه های دوره ی آموزش بافت مو در جدول زیر ارائه شده است. آموزش های ارائه شده در دترلند با تضمین یادگیری کامل هنرجو جهت معرفی به سازمان فنی و حرفه ای برگزار می گردد.

دوره مبتدی رنگ و مش

دوره بافت مو

در دوره ی آموزشی بافت مو، هنرجو زیر نظر مربی فنی حرفه ای آموزش می بیند و برای شرکت در آزمون فنی حرفه ای و گرفتن مدرک معتبر این سازمان، آماده می شود. این دوره به هنرجو این توانمندی را می دهد که پس از اتمام دوره و یادگرفتن موارد آموزش داده شده بتواند مستقیما وارد بازار کار شود. در دوره ی آموزشی بافت مو، هنرجو ابتدا با اصول اولیه که باید قبل از بافتن مو انجام شود، آشنا می شود. در این مرحله، نحوه انجام براشینگ و باز کردن گره های مو، مرتب کردن مو و استفاده از واکس را یاد می گیرد. سپس مدل های متفاوت بافت مو توضیح داده شده و چندین نمونه بصورت عملی آموزش داده شده و هنرجو نیز همزمان با کار کردن بر روی کلاه گیس، بافت مو را تمرین می کند. یاد گرفتن مدل های جدید، یکی از مهم ترین قسمت های بافت مو است و باعث پر رونق شدن کسب و کار می شود. از این رو، دترلند ژورنال های معتبر و صفحات محبوب اینستاگرامی را به هنرجویان خود معرفی می کند تا هنرجویان با دنبال کردن این صفحات، هموراه همراه با مد حرکت کرده و میزان رضایتمندی مشتریان خود را بالا برده و در نتیجه کسب و کار خود را گسترش دهند.

زمانبندی و هزینه دوره

نام حرفه آموزش بافت مو
مدت زمان آموزش ۵ ساعت
شهریه کلاس گروهی ۵۰۰.۰۰۰ تومان
شهریه کلاس نیمه خصوصی ۹۰۰.۰۰۰ تومان
شهریه کلاس خصوصی ۱.۲۰۰.۰۰۰ تومان
تاریخ شروع دوره اول هر هفته

نحوه برگزاری این دوره

تعداد شرکت کنندگان:

کلاس های دوره آموزش بافت مو به سه صورت، خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین ۱ تا ۳ نفر، نیمه خصوصی ۳ تا ۸ نفر و گروهی از ۸ تا ۲۰ نفر تشکیل می شود. کلاس ها بعد از به حد نصاب رسیدن با هماهنگی مربی، هفته ای سه بار برگزار می شود. ضمنا برای خانم های کارمند و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل و ساعت های عصر نیز وجود دارد.

ابزار و وسایل مورد نیاز:

برای بافتن مو، ابزار کمی نیاز است. ابزار و وسایل آموزشی در قالب پک های آموزشی به هنرجویان ارائه می شود. هزینه پک ها بر عهده هنرجو می باشد. البته داشتن ذوق فردی و استعداد در این زمینه، می تواند عامل مهمی در رونق کسب و کار هنرجو باشد. ماكت مو جهت آموزش، فيکساتور معمولی، فيکساتور قوي، چسب مو، ژل، واكس، سنجاق ريز، سنجاق درشت، سنجاق موئي ريز، سنجاق موئي رنگی، سرم مخصوص، کش قیطانی، برس، شانه، بیگودی، سشوار، کاموا و نخ های رنگی برای درد کردن

آموزش بافت

بعد از اتمام دوره بافت مو، چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از گذراندن دوره بافت مو، هنرجو مهارت بافتن مو را با توجه به مد روز یاد می گیرد. علاوه بر مدل های توضیح داده شده در قسمت سرفصل ها، این آموزش ها شامل آموزش بافت موی بلند، آموزش بافت مو به شکل تل، آموزش بافت مو چهل گیس، آموزش بافتن مو ساده، آموزش بافت کف سری، آموزش بافت مو از بغل سر، آموزش بافت مو کنار سر، آموزش بافت افریقایی مو، آموزش بافت جلو مو، آموزش بافت جلوی سر، آموزش بافت روی سر، آموزش بافت با موی اضافه، آموزش بافت مکزیکی و آموزش بافت مو مکزیکی نیز می شوند. علاوه بر آن، صفحات اینستاگرامی معتبر و محبوب نیز به هنرجویان معرفی می شود تا بتوانند همواره همراه با مد حرکت کرده و جدیدترین مدل ها را برای مشتریان اجرا کنند. اجرای طرح های جدید در بافت مو، باعث رونق کسب و کار شده که اهمیت زیادی برای هنرجو دارد.

سوالات متداول

1پکیج آموزشی هم دارید؟
بله. در اتمام دوره، شما جزوه آموزشی کل دوره را دریافت خواهید کرد.
2بعد از اتمام دوره چه مدرکی دریافت میکنیم؟
بعداز اتمام دوره شما مدرک فنی حرفه ای بافت مو را دریافت می کنید.
3آیا به وسایل خاصی برای بافت مو نیاز است؟
خیر. برای بافت مو تنها به چند کش مو نیاز است.
4کلا چند جلسه باید بگذرونیم تا کاملا حرفه ای بشیم؟
این سوال دقیقا به سطح مهارت و یادگیری شما برمیگرده. ولی بصورت میانگین، مدت زمان یادگیری بافت مو بین 1 تا 2 جلسه است.
5آیا میتونم کسب و کار خودمو راه بندازم؟
بله. بعد از گرفتن مدرک فنی حرفه ای، میتونید کسب و کار خودتون رو راه بندازید.
6من ساکن تهران نیستم. میتونم تو دوره های آموزشی شرکت کنم؟
بله. دترلند آموزش ها رو در زمان های متفاوتی ارائه می کند تا هنرجو بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند.
7چطوری مدل های جدید بافت مو رو یاد بگیرم؟
در دوره ی آموزشی بافت مو، دترلند ژورنال ها و صفحات اینستاگرامی محبوب رو به شما معرفی می کنه که میتونید با مطالعه اون ها همیشه همراه با مد حرکت کنید و جدیدترین مدل های بافت مو رو برای مشتریان خود اجرا کنید.
8آیا بافت موهای کوتاه رو هم یاد میگیرم؟
بله. نحوه بافتن موهای کوتاه در این دوره با انجام چند نمونه عملی توضیح داده شده و هنرجو نیز آن ها را تمرین می کند. همچنین آموزش بافت های مختلف مو، آموزش بافت مو چهل گیس، آموزش بافت مو بغل سر، آموزش بافت موی جلوی سر، آموزش بافت مکزیکی با موی اضافه و ... نیز به شما داده می شود.
9آیا بافت موهای فردار رو هم یاد میگیرم تو این دوره؟
بله. نحوه بافتن موهای فردار نیز در این دوره با انجام چند نمونه عملی توضیح داده شده و هنرجو نیز آن ها را تمرین می کند.
10آیا با مدرک بافت مو می توان اقدام به تاسیس سالن کرد؟
خیر، برای تاسیس سالن باید دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید و یا دوره های هفت مهارت جداگانه را بگذرانید.
ثبت نام آنلاین