آموزش رنگ کردن مو

درباره حرفه رنگ کردن مو :

آن چه که در دوره آموزشی رنگ کردن مو آموزش داده می شود شامل مباحثی به شرح ذیل می باشد که در ادامه به طور مختصر به شرح آن پرداخته ایم.

  • آموزش دکلراسیون یا بی رنگ کردن مو
  • آموزش رنگ کردن مو
  • آموزش کار بر مواد شیمیایی در آرایش زنانه
  • آموزش استفاده از رنگهای سنتی و گیاهی در آرایش

آموزش دکلراسیون یا بی رنگ کردن مو

دکلره کردن مو یا دکلراسیون یا بلیچینگ در واقع همان بیرنگ کردن مو می باشد که باعث می شود پیگمنت های طبیعی مو از ساختمان مو خارج شود و رنگ مو روشن تر شود. آشنایی با انواع پودرهای دکلره و نسبت پودر دکلره به اکسیدان چیزی است که تنها یک آرایشگر مو و متخصص رنگ مو می تواند با توجه به رنگ موهای شما برایتان تجویز کند.

آموزش رنگ کردن مو

در هنگام انتخاب و رنگ کردن مو باید رنگ پوست و رنگ چشم را نیز مد نظر قرار داد زیرا ممکن است در صورت انتخاب رنگ موی نامناسب، رنگی را انتخاب کرده باشید که سن شما را چندین سال بالا برده و یا به صورت نامتعارف با رنگ پوست و چهره شما باشد. بنابراین قبل از رنگ کردن مو حتما با یک آرایشگر حرفه ای در این زمینه مشورت نمایید.

آموزش کار بر مواد شیمیایی در آرایش زنانه

بسته به نوع رنگ مو که ممکن است دائمی، نیمه دائمی و یا موقتی باشد از مواد شیمیایی مختلفی در ترکیب رنگ موها استفاده می شود. یک متخصص آرایش مو می تواند از بین رنگ موهای موجود در بازار، رنگ مویی را انتخاب نماید که از مواد با کیفیتی درست شده باشد و کمترین آسیب را به موهای شما بزند؛ در این دوره شما به طور کامل با این مباحث آشنا خواهید شد.

آموزش استفاده از رنگهای سنتی و گیاهی در آرایش

بسیاری از افراد در صورت رنگ کردن مو به دفعات مکرر و از دست دادن درخشش طبیعی موها و یا خشک شدن موهایشان ممکن است نگران سلامتی موهای خود شوند و در این صورت به رنگ های گیاهی و سنتی و نیز رنگ های طبیعی روی آورند. رنگ های گیاهی و طبیعی مو از آن جا که حاوی مواد شیمیایی نیستند نه تنها آسیبی به موهای شما نمی رسانند بلکه به سلامت موها کمک کرده و موها را نرم و درخشان می کنند و به آن ها جلا می دهند.

جهت ثبت نام در دوره رنگ کردن مو فرم روبه رو را تکمیل کنید

جهت ثبت نام در دوره رنگ کردن مو فرم زیر را تکمیل کنید

 
 
ثبت نام آنلاین