آموزش رنگ و مش

دوره های آموزش رنگ و مش شامل آموزش رنگ مو حرفه ای ، مش با فویل، ترمیم مش، مش شعاعی، دکوپاژ، دکلره کامل، ، ترمیم دکلره، مردانساژ،هایلایت های فانتزی، آمبره، سامبره، انواع لایت، بالیاژ، کهکشانی با ارائه مدرک رسمی از سازمان فنی و حرفه ای در آموزشگاه دترلند در بازه های زمانی معین برگزار می شود. این دوره شامل ۲ بخش مبتدی و حرفه ای می باشد. دوره مبتدی و پیشرفته رنگ و مش۴۲ ساعته است که در جلسات دو ساعته برگزار می شود. ضمنا در صورتی که هنرجو در این دوره نتواند به مهارت کافی برسد تعداد جلسات، بدون دریافت هزینه اضافه برای هنرجو تکرار خواهد شد.

آموزش حرفه ای رنگ و مش

سرفصل های فنی حرفه ای

 • شناخت رنگها
 • آموزش کامل رنگ شناسی مبتدی و حرفه ای
 • شناخت مثلث رنگها
 • ترکیب رنگهای اولیه
 • ترکیب رنگهای ثانویه
 • آموزش شناخت رنگ های ترکیبی
 • کاتالوگ خوانی رنگها
 • شناخت پایه های رنگها
 • ژورنالی خوانی عکسهای ژورنالی
 • رنگ گذاری چند مرحله ای
 • رنگ ریشه و رنگ کامل
 • شناخت پایه های رنگها
 • انواع رنگساژهای مکمل
 • پوشش سفیدی با رنگهای پایه بالا
 • رفله گیری با رنگ
 • سرفصل های دکلره:
 • شناخت انواع اکسیدان
 • پودرهای دکلره بنفش سفید آبی
 • معرفی برندهای معتبر و مکمل ها و ویتامینه های ترمیمی دکلره
 • شناخت انواع پایه دکلره
 • خنثی سازی و رفله گیری زرد و نارنجی
 • دکاپاژ و رنگ بری
 • تکنیک های دکلره:
 • تمام دکلره
 • تکنیک آمبره ( پوش )
 • سامبره
 • بالیاژ با تکینیک پوش و لایت
 • هایلایت فویل و سوئیت مش
 • بی بی لایت و لولایت ترکیبی

دوره آموزش رنگ و مش در دترلند

دوره آموزشی آرایش و گریم کودک در قسمت آموزش خدمات مو دترلند ارائه شده است. هزینه های دوره ی آموزش رنگ و مش در جدول زیر ارائه شده است. آموزش های ارائه شده در دترلند با تضمین یادگیری کامل هنرجو جهت معرفی به سازمان فنی و حرفه ای برگزار می گردد.

دوره آموزش رنگ و مش در دترلند

هزینه های دوره ی مبتدی و حرفه ای متفاوت می باشد و آموزش های ارائه شده در دترلند با تضمین یادگیری کامل هنرجو جهت معرفی به سازمان فنی و حرفه ای برگزار می گردد.

دوره مبتدی رنگ و مش

دوره مبتدی رنگ و مش

دوره مبتدی: ابتدا آموزش پایه رنگ کردن به صورت تئوری به هنرجو داده می شود پس ازآنکه هنرجو اطلاعات کاملی از (ساختار مو، مراقبت از مو، کاتالوگ خوانی، رنگ شناسی، ترکیب رنگ، رنگ کردن موی طبیعی و رنگ شده، رنگ کردن موی سفید، دکلره (بی رنگ کردن مو)، مش با کلاه، رنگساژ ) دریافت کرد، دوره عملی آغاز می شود.

زمانبندی و هزینه دوره مبتدی

نام حرفه کار بر مواد شیمیایی در آرایش زنانه مقدماتی
پیش نیاز ندارد
مدت زمان آموزش ۱۰ ساعت
شهریه کلاس گروهی ۱.۵۰۰.۰۰۰ تومان
شهریه کلاس نیمه خصوصی ۲.۰۰۰.۰۰۰ تومان
شهریه کلاس خصوصی ۲.۵۰۰.۰۰۰ تومان
تاریخ شروع دوره اول هر هفته
دوره حرفه ای رنگ و مش

دوره پیشرفته رنگ و مش

هنر جو در این دوره سرفصل های زیر را آموزش می بیند. مش با فویل، ترمیم مش، مش شعاعی، دکوپاژ دکلره کامل، ، ترمیم دکلره، مردانساژ هایلایت های فانتزی، آمبره، سامبره، انواع لایت، بالیاژ، کهکشانی آموزش عملی:هنرجو، (ترکیب رنگ، رنگ کردن موی طبیعی و رنگ شده، رنگ کردن موی سفید، دکلره (بی رنگ کردن مو)، مش با کلاه، رنگساژ) را آموزش می بیند و قادر خواهد بود تمام موارد آموزشی را بر روی مدل طبیعی انجام دهد.

زمانبندی و هزینه دوره پیشرفته

نام حرفه کار بر مواد شیمیایی در آرایش زنانه مقدماتی
پیش نیاز ندارد
مدت زمان آموزش ۲۸ ساعت
شهریه کلاس گروهی ۲.۵۰۰.۰۰۰ تومان
شهریه کلاس نیمه خصوصی ۳.۵۰۰.۰۰۰ تومان
شهریه کلاس خصوصی ۴.۵۰۰.۰۰۰ تومان
تاریخ شروع دوره اول هر هفته

نحوه برگزاری این دوره

تعداد شرکت کنندگان:

کلاس های دوره آموزش رنگ مو و مش به سه صورت، خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین ۱ تا ۳ نفر، نیمه خصوصی ۳ تا ۸ نفر و گروهی از ۸ تا ۲۰ نفر تشکیل می شود. کلاس ها بعد از به حد نصاب رسیدن با هماهنگی مربی هفته ای سه بار برگزار می شود. ضمنا برای خانم هایی کارمند و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل و ساهت های عصر نیز وجود دارد.

ابزار و وسایل مورد نیاز:

ابزار و وسایل آموزشی در قالب پک های آموزشی به هنرجویان ارائه می شود. هزینه پک ها بر عهده هنرجو می باشد. این ابزار شامل موارد زیر می شود: شانه ، برس گرد، کاسه رنگ، برس رنگ، کلیپس ، قلاب، بیگودی فر، ساده و ماژور، حوله يکبار مصرف ،پيش بند يکبار مصرف، كلاه رنگ نايلوني يکبار مصرف،فويل آلومينيوم با عرض 11 و 51 سانتي متر، كلاه مش متوسط و بزرگ(پلاستيک مقاوم 2)، سنجاق سر فلزي، مواد ضد عفوني ابزار، نرم كننده فوري و عميق مواد ويتامينه رنگ مو در تن هاي مختلف )رنگ هاي دائم،موقت و نيمه موقت(، اکسیدان کرم : ۳درصد- ۶ درصد – ۹ درصد- ۱۱ درصد، تثبيت كننده رنگ مو مايع ، كرم بي رنگ كننده كرمي، پودر بي رنگ كننده پودر آبي و سفيد، سرشوی، سشوار كلاهي برقي، سشوار دستي، اتو مو

دوره آموزش رنگ مو و مش

بعد از اتمام این دوره چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از اتمام این دوره شما می توانید با تسلط کامل رنگ و مش شامل آموزش رنگ مو حرفه ای ، مش با فویل، ترمیم مش، مش شعاعی، دکوپاژ، دکلره کامل، ، ترمیم دکلره، مردانساژ،هایلایت های فانتزی، آمبره، سامبره، انواع لایت، بالیاژ، کهکشانی را انجام دهید. علاوه بر مدل های توضیح داده شده در قسمت سرفصل ها، این آموزش ها شامل آموزش رنگ و مش با کلاه، آموزش مش سوزنی، آموزش رنگ مو فانتزی، آموزش رنگ مو فانتزی بدون دکلره، آموزش دكوپاژ، آموزش هایلایت، آموزش لایت مو با فویل، آموزش مش سوزنی با کلاه، آموزش مش کردن مو، آموزش رنگساژ مو و آموزش هایلایت با فویل نیز می شود. این آموزش تا تسلط کامل شما ادامه پیدا می کند. ما امیدواریم که شما پس از گذراندن این دوره شروع به کسب درآمد کنید و یا کسب و کار فعلی خودتان را بهتر کنید.

سوالات متداول

1من شهرستان هستم،‌چطور می تونم آموزش ببینم؟
بخش بزرگی از شرکت کنندگان دوره های آموزشی دترلند را عزیزان ما از سراسر ایران تشکیل می دهند به همین دلیل برای این دسته از شرکت کنندگان محل اسکان شبانه روزی در نظر گرفته خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر با دترلند تماس بگیرید.
2در دوره مبتدی شرکت کنم یا حرفه ای؟
همانطور که گفته شد این آموزش در دو سطح مبتدی و حرفه ای برگزار می گردد.توصیه می کنیم افرادی که تابحال هیچ آموزشی ندیده اند ابتدا دوره ی مبتدی را طی کنند و پس از مدتی کار در محیط واقعی، برای ثبت نام دوره پیشرفته اقدام کنند.
3بعد از این آموزش می توانم وارد بازار کار شوم؟
اینکه شما پس از گذراندن این دوره بتوانید وارد بازار کار شوید، کاملا به توانایی شما مرتبط می باشد. دترلند متعهد است که تمام آموزش ها را به شما بیاموزد.
4در شهرستان ها دوره برگزار می کنید؟
در صورتی که تعداد درخواست کنندگان به حد نصاب برسد، بله.
5اساتید این دوره چه کسانی هستن؟
اساتید دترلند همگی جزو بهترین های تهران هستند و رزومه کاری ارزشمندی دارند.
6برای آموزش انواع لایت، نیاز هست مدل طبیعی بیاریم ؟
بله شما برای هر یک از موارد آموزشی می بایست تمام آموزش های عملی لایت رو زیر نظر مربی بر روی مدل طبیعی انجام دهید تا ریزه کاری های انجام آن را به صورت کامل آموزش ببینید.
7آیا ابزار کافی برای انجام کار در آموزشگاه وجود دارد؟
بله ابزار کافی برای آموزش شما در آموزشگاه موجود است. مواد مصرفی مثل رنگ و اکسیدان بنا به درخواست هنرجو و مربی برای رنگ های ترکیبی ارائه می شود.
8من با گذراندن دوره مبتدی رنگ و مش میتونم وارد بازار کار بشم؟
در صورتی که تمایل به داشتن درآمد بالا از این حرفه دارید، پیشنهاد میکنیم حتما دوره پیشرفته رنگ و مو را بگذرانید.
9در این دوره مش با کلاه و مش با فویل هر دو آموزش داده می شود؟
بله علاوه بر این دو مدل و مدل های ذکر شده در قسمت سر فصل ها، شما با آموزش های لایت مو با فویل، آموزش رنگ مو با فویل، آموزش های لایت مو، آموزش رنگ هایلایت، آموزش رنگ و مش با فویل، آموزش رنگ و لایت مو، آموزش آمبره كردن مو، آموزش رنگ مو بدون دکلره، آموزش رنگ مو با دکلره و آموزش مش کلاهی نیز آشنا می شوید.
10بعد از اتمام دوره، شما هنرجوهاتون رو به آرایشگاه ها معرفی می کنید؟
بله در صورتی که شما دردوره های آموزشی، مهارت کافی برای انجام کار را کسب کنید حتما از طرف آموزشگاه به آرایشگاه های معتبر معرفی می شوید.
11آیا با مدرک رنگ و مش می توان اقدام به تاسیس سالن کرد؟
خیر، برای تاسیس سالن باید دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید و یا دوره های هفت مهارت جداگانه را بگذرانید.
ثبت نام آنلاین