آموزش اصلاح ابرو

دوره آموزش اصلاح و ابرو به صورت آنلاین و حضوری برگزار می شود. در دوره آموزش اصلاح صورت و آموزش اصلاح ابرو در آموزشگاه آرایشگری دترلند، روند کامل حذف موهای زائد صورت و ابرو، برای داشتن پوستی لطیف و ابروهایی خوش حالت به شما آموزش داده می شود. این دوره شامل آموزش های جامع مربوط به انجام اصلاح و ابرو از جمله: نحوه مشاوره و پذيرش مشتري، موزدايي و اصلاح صورت با بند، آموزش وکس صورت، مراقبت های پوستی پس از انجام موزدایی، آشنایی با فرم های مختلف چهره، شناخت انواع فرم های ابرو، اصلاح ابرو و رنگ كردن ابرو می شود. هنرجو در این دوره نحوه اصلاح ابرو متناسب با فرم صورت هر مشتری و انتخاب بهترین روش اصلاح با توجه به پوست هر شخص را می آموزد. هدف این دوره آموزشی تربیت افراد ماهر و متخصصی است که توانایی برداشتن ابرو و اصلاح صورت را برای انواع فرم های چهره دارند.

گالری عکس دوره های قبلی:

آموزش اصلاح ابرو با موچین
اصلاح ابرو با موچین
	آموزش اصلاح ابرو دخترانه
اصلاح و فرم دهی به ابرو
آموزش اصلاح ابرو با نخ
اصلاح ابرو دخترانه
	آموزش بند انداختن
آموزش اصلاح ابرو
آموزش اصلاح صورت
آموزش بند انداختن
دوره تخصصی آموزش اصلاح و ابرو

مربی حرفه ای اصلاح و ابرو نرگس مولوی مربی اختصاصی دترلند

  سرفصل های فنی و حرفه ای اصلاح و ابرو

 • شناخت انواع چهره
 • شناخت انواع ابرو
 • آموزش قرینه سازی ابرو
 • شناخت ابزار کار
 • آموزش روشهای اصلاح کمانی، هشتی و صاف
 • آموزش روشهای اصلاح دخترانه، نچرال و هاشوری
 • آموزش خط انداختن ابرو به وسیله ی موچین
 • شناخت اصول و استاندارد ابرو بر پایه فرم صورت

دوره آموزش اصلاح و ابرو در دترلند

مدارک بین المللی قابل ارائه

کلاس های آموزش اصلاح صورت و ابرو با تضمین یادگیری کامل و پشتیبانی نامحدود هنرجویان حتی بعد از ورود به بازار کار، برگزار می شود. در پایان دوره آموزش اصلاح ابرو و صورت، هنرجویان جهت دریافت مدرک معتبر توسط آموزشگاه به سازمان فنی حرفه ای معرفی می شوند و همچنین قادر به دریافت مدرک GRS انگلستان، با هزینه جداگانه نیز می باشند.

دریافت مدرک از
سازمان فنی و حرفه ای

مراحل آموزش اصلاح و ابرو

 1. در ابتدای آموزش اصلاح ابرو شما با انواع فرم های چهره و ابرو آشنا می شوید.
 2. سپس مربی به ابزارهای مختلف مورد استفاده در اصلاح ابرو می پردازد.
 3. در این مرحله، نحوه صحیح براداشتن ابرو با فرم های مختلف و اصلاح صورت را آموزش می بینید.
 4. در مرحله چهارم، روش صحیح انجام کار، میزان فشار دست در اصلاح و نحوه قرینه سازی ابروها را یاد می گیرید.
 5. در نهایت با کمک مربی، تمرین عملی مدل های مختلف برداشتن ابرو و اصلاح صورت را روی مدل انجام می دهید.

دوره آموزش اصلاح ابرو

در این دوره هنرجو زیر نظر مربی فنی حرفه ای سرفصل های: انجام دپیالسیون (فرم و حالت دادن به ابروها و رنگ ابرو و گذاشتن ماسک روی صورت)، دپیالسیون با مومک به روش دستی سرد و گرم، وکس صورت با مواد صد در صد گیاهی، دپیالسیون با روش برقی، اپیلاتور، دپیالسیون با تیغ و کرمهای موبر، دیپالسیون با موچین، استفاده صحیح از مواد مصرفی تمیز کردن پوست، استفاده صحیح از بند، اصلاح مناسب صورت، آشنایی با انواع فرم ابرو، روش تقسیم بندی ابرو ، اشکال هندسی چهره، زوایای چشم و ابرو ،فرم ابرو با توجه به چشم، پیشانی و بینی، استفاده از بند و موچین، پیرایش ابرو در ابتدا و انتهای کار با توجه به اشکال چهره، حالت دادن به ابرو در مدل های هشتی و راسته و هاشوری، قرینه نمودن ابروهای ناهماهنگ، آشنایی با رنگهای گیاهی و شیمیایی ابرو، انتخاب رنگ مناسب ابرو ، پراکسیدهای مناسب ابرو، ترکیب رنگ با پراکسید جهت رنگهای تیره و روشن ، طرز صحیح رنگ زدن به ابرو با رنگ شیمیایی ، پاک کردن رنگ ابرو و استفاده درست از رنگ و اکسیدان ها را آموزش می بیند.

جدول زمانبندی و هزینه دوره اصلاح و ابرو

نام حرفه آموزش اصلاح و ابرو
پیش نیاز ندارد
مدت زمان آموزش ۸ ساعت
شهریه کلاس خصوصی ۹۰۰.۰۰۰ تومان
نحوه برگزاری آنلاین و حضوری

نحوه برگزاری دوره اصلاح و ابرو

تعداد شرکت کنندگان

کلاس های دوره آموزش اصلاح و ابرو به دو صورت، آنلاین و حضوری برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین ۱ تا ۳ نفر و نیمه خصوصی ۳ تا ۸ نفر می باشد. کلاس ها بعد از به حد نصاب رسیدن با هماهنگی مربی هفته ای سه بار برگزار می شود. ضمنا برای خانم هایی کارمند و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل و ساعت های عصر نیز وجود دارد

ابزار و وسایل مورد نیاز:

ابزار و وسایل آموزشی در قالب پک های آموزشی به هنرجویان ارائه می شود. هزینه پک ها بر عهده هنرجو می باشد. این ابزار شامل موارد زیر می شود: حوله یکبارمصرف، کاسه یکبارمصرف، مواد ضد عفونی کننده ابزار، ساولن، الکل، نخ اصلاح، کیسه یخ یکبارمصرف، پیش بند، تل یکبار مصرف، پودر اصلاح، پودر بچه، مداد ابرو چرب و خشک، تنظیف پارچه ای، مرطوب کننده ،تیغ دسته پلاستیکی و فلزی،کرم های موبر با ph مناسب، موم های گیاهی خشابی و کاسه ای، موم های سنتی، موم های سرد، موم های آماده ورقه ای، پنبه، دستمال کاغذی، کرم های ضد التهاب گیاهی، رنگ های شیمیایی، گیاهی، اکسیدان کرم ضعیف و متوسط، مداد طراحی ابرو چرب و خشک، دستکش نخی، کاردک چوبی، موچین، قیچی دسته فلزی یا پلاستیکی، موچین انبری، قیچی مخصوص ابرو، کاسه پالستیکی، قلم رنگ کوچک ابرو، ابزار طراحی ابرو، مداد ابرو، برس مخصوص ابرو، آینه

آموزش اصلاح و ابرو با مدرک فنی و حرفه ای

بعد از اتمام دوره اصلاح و ابرو، چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از اتمام این دوره شما می توانید با تسلط کامل و به صورت حرفه ای به اصلاح صورت و ابروهای مشتریان بپردازید و در کار با انواع لوازم مربوط به اصلاح ابرو و صورت، حرفه ای شوید. در نهایت پس از شرکت دردوره آموزش اصلاح و ابرو، می توانید به راحتی شروع به کسب درآمد کنید و یا کسب و کار فعلی خودتان را بهبود ببخشید.

بازار کار اصلاح و ابرو چطوره؟

با توجه به تغییرات هر روزه در دنیای آرایشگری و درخواست های متغیر مشتریان، توجه افراد به خوش فرم بودن ابروها نسبت به گذشته چند برابر شده است. دترلند شما را برای ارائه تمام خدمات اصلاح و ابرو به مشتری، آماده می کند. این دوره در بین مشاغل آرایشگری جزو مشاغل پر مشتری محسوب می شود. در صورتی که به دنبال درآمد بالا در رشته های مربوط پوست هستید، پیشنهاد می شود همزمان با این دوره در دوره های مربوط به پاکسازی پوست نیز شرکت کنید.

سوالات متداول

دیگران در مورد دوره اصلاح و ابرو چی می پرسند؟
1بعد از اتمام دوره چه مدرکی دریافت میکنیم؟

بعد از اتمام دوره شما مدرک فنی حرفه ای اصلاح و ابرو را دریافت می کنید.

2آیا با مدرک اصلاح و ابرو از مو می توان اقدام به تاسیس سالن کرد؟

خیر، برای تاسیس سالن باید یک دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید و یا دوره های هفت مهارت جداگانه را بگذرانید.

3دوره آموزش اصلاح و ابرو در چند جلسه برگزار میشه؟

این دوره در ۴ جلسه ۲ ساعته برگزار می شود.

4من ساکن تهران نیستم. میتونم تو دوره های آموزشی شرکت کنم؟

بله. دترلند آموزش ها رو در زمان های متفاوت و به صورت فشرده و نیمه فشرده برگزار می کند تا هنرجویان بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند و همچنین در صورت نیاز از خوابگاه نیز استفاده کنند.

5جزوه آموزشی هم دارید؟

در اتمام دوره اصلاح و ابرو، شما جزوه آموزشی کل دوره را دریافت خواهید کرد.

6آیا به وسایل خاصی برای اصلاح و ابرو صورت نیاز است؟

بله، تمام ابزار و وسایل در اختیار شما قرار می گیرد.

7آیا برای دریافت مدرک فنی حرفه ای نیاز به مدرک تحصیلی دارم؟

خیر، برای دریافت مدرک فنی حرفه ای نیاز به هیچ گونه مدرک تحصیلی ندارید.

8اگر در پایان دوره، نیاز به آموزش بیشتر داشتم باید دوباره هزینه پرداخت کنم؟

خیر، در پایان کلاس ها، جلسات رفع اشکال برگزار می شود و تا ۶ ماه از پشتیبانی مربیان برخوردار خواهید بود.

9بعد از گرفتن مدرک میتونم در آموزشگاه به عنوان کارآموز مشغول به کار بشم؟

بله، در صورت تایید مربی با پرداخت هزینه جداگانه می توانید در آموزشگاه مشغول به کارآموزی شوید.

10بعد از پایان دوره میتونم بلافاصله وارد بازار کار بشیم؟

بله، سرفصل های تمام دوره های آموزشی دترلند، ویژه ورود سریع به بازارکار طراحی شده است.

انواع روش های برداشتن ابرو

اصلاح ابرو کمانی

ابروهای کمانی میتوانند چهره شما را برجسته کنند. برخی از افراد به طور طبیعی ابروهای کمانی دارند، در حالی که برخی دیگر دارای ابروهای پر و صاف هستند. ابرو کمانی مناسب صورت هایی است که به شکل مثلث و مربعی و لوزی است و همچنین برای صورت هایی که فاصله بین چشم و ابروی آنها زیاد است. ابرو به سه قسمت تقسیم می شود:

   تاج ابرو( ابتدای ابرو)
   قوس ابرو( آرک یا زاویه ابرو)
   دم ابرو( دنباله ابرو)

برای اصلاح ابرو به شکل کمانی، همان طور که از اسم آن معلوم است به قوس ابرو مانند کمان حالت بیضی داده می شود که با برداشتن پشت ابرو در قسمت آرک یا قوس ابرو انجام می شود و تاج ابرو زیاد برداشته نمی شود و میتوان با توجه به سلیقه مشتری به صورت پهن یا متوسط یا باریک برداشته شود.

اصلاح ابرو هشتی

ابروهای هشتی مناسب مدل صورت گرد است. این مدل ابرو باعث میشود تا صورتهای گرد کشیده تر به نظر برسد. برای اصلاح ابرو به شکل هشتی، ازقسمت بالای تاج ابرو تا قسمت آرک یا قوس ابرو را بردارید و بالای ابرو در قسمت آرک یا قوس ابرو را دست نزنید تا به صورت هشتی و تیز بماند و قسمت زیر ابرو در انتهای زاویه ابرو را بیشتر برداشته و حالت هشت را در زیر ابرو ایجاد کنید.

اصلاح ابرو صاف

ابروهای صاف برای افراد با صورت کشیده مناسب است و باعث میشود تا چهره این افراد کوتاهتر به نظر برسد. در این مدل ابرو، بیشتر از قیچی ابرو استفاده میشود. در مرحله اول با کوتاه کردن ابرو شروع میکنیم. به این صورت که با شانه مخصوص ابرو در قسمت تاج ابرو، موهای ابرو را به سمت بالا شانه کرده و با قیچی به صورت صاف کوتاه می کنیم و نکته ای که در این مدل وجود دارد قسمت تاج ابرو نباید پایینتر از انتهای ابرو باشد. این کار را با قیچی کردن بیشتر انتهای ابرو انجام میدهیم. زیر ابرو از ابتدا به سمت انتها طوری برداشته میشود که قوس پیدا نکند.

نحوه اصلاح دخترانه ابرو

برای دختران جوان ابروهای پهن و طبیعی مناسبتر است زیرا این مدل ابرو چهره را دخترانه تر و کم سنتر نشان میدهد. برای انجام این مدل ابرو، موهای ریز زائدی که در زیر ابرو روییده است را بردارید و زیر تاج ابرو را زیاد دست نزنید و در قسمت قوس ابرو میتوانید با برداشتن یک یا دو ردیف تا انتهای ابرو کمی به ابرو حالت دهید. با توجه به سلیقه افراد در بعضی موارد کمی از موهای زائد زیر ابرو را نگه میدارند تا قیافه طبیعیتر جلوه کند. ابرو را شانه زده و از بالا به صورت صاف قیچی کنید.

نحوه اصلاح هاشوری و نچرال

این مدل از اصلاح بسیار مد شده است و خیلی نچرال به نظر میرسد و میتوان به دو روش انجام داد. در روش اول در ابتدا کل ابرو را رو به بالا به وسیله شانه ابرو شانه کرده و با قیچی ابرو بالای ابرو را در یک ردیف کوتاه میکنیم. بالا و پایین ابرو را با وکس یا موم بردارید و در صورت باقی ماندن موی زائد با موچین بردارید و روش دیگری که وجود دارد پایین ابرو زیاد برداشته نمیشود و فقط موهای زائد را بر میداریم طوری که کمی از موهای زائد باقی میماند که با این روش ابرو نچرال به نظر میرسد.

قرینه سازی ابرو

برای قرینه سازی ابرو روش های مختلفی وجود دارد که در ادامه به آنها اشاره می کنیم:

قرینه سازی ابرو با نخ:

در این روش چند سانتی متر نخ را با مداد چشم رنگی میکنید و ابرو را نشانه گذاری میکنید. اول نخ را از وسط بینی تا وسط پیشانی گذاشته و وسط ابرو را مشخص میکنید و از کناره بینی و تاج ابرو کادر شروع ابرو را مشخص میکنید و بعد هشتی ابرو و از کناره ی چشم انتهای ابرو را مشخص میکنید و با دو خط موازی پهنای ابرو. با این روش میتوان به راحتی ابروها را قرینه کرد.

قرینه سازی ابرو با دیوایدر:

دیوایدر ابرو دقیق ترین وسیله برای قرینه سازی ابرو است که به صورت پلاستیکی و فلزی در بازار وجود دارد.

قرینه سازی ابرو با کولیس:

کولیس دارای درجه و اندازه است و در طراحی ابرو بسیار کاربرد دارد.

ثبت نام آنلاین رشته

لطفا اطلاعات خود را با دقت وارد نمایید. پس از تکمیل این فرم، پیش ثبت نام شما در آموزشگاه آرایشگری دترلند انجام خواهد شد.

ثبت نام آنلاین