آموزش اصلاح و ابرو

داشتن ابروهایی تمیز و پوستی بدون مو زائد نقش مهمی در زیبایی چهره شما دارد. در دوره اصلاح و ابرو به صورت تخصصی این مهارت آموزش داده می شود. داشتن چهره ای زیبا بدون داشتن ابروهایی تمیز که متناسب با چهره شما باشد ممکن نیست اما جهت اصلاح ابرو باید این به این نکته توجه داشته باشید که که داشتن ابروهایی پهن متناسب با چهره شماست یا ابروهایی نازک ، این چیزی است که تنها یک متخصص اصلاح و ابرو با توجه به حالت و فرم صورت باید برای شما تصمیم بگیرد. شما در این دوره نه تنها آموزش کامل اصلاح و ابرو را میاموزید، بلکه با توجه به صورت هر فرد مدل ابروی مناسب با چهره را انتخاب میکنید. اصلاح صورت نیز در قدیم فقط با روش بند انداختن صورت متداول بوده اما در حال حاضر روش های زیادی از جمله دپیلاسیون یا وکس صورت مرسوم شده که در این دوره به طور کامل با آن ها آشنا خواهید شد.

آموزش حرفه ای اصلاح و ابرو

دوره آموزش اصلاح و ابرو در دترلند

هزینه های دوره ی مبتدی و حرفه ای متفاوت می باشد و آموزش های ارائه شده در دترلند با تضمین یادگیری کامل هنرجو جهت معرفی به سازمان فنی و حرفه ای برگزار می گردد.

دوره مبتدی رنگ و مش

دوره اصلاح و ابرو

در این دوره هنرجو زیر نظر مربی فنی حرفه ای موارد زیر را آموزش می بیند انجام دپیالسیون (فرم و حالت دادن به ابروها و رنگ ابرو و گذاشتن ماسک روی صورت) دپیالسیون با مومک به روش دستی سرد و گرم، وکس صورت با مواد صد در صد گیاهی، دپیالسیون با روش برقی وکس، اپیلاتور، دپیالسیون با تیغ و کرمهای موبر، دیپالسیون با موچین، استفاده صحیح از مواد مصرفی تمیز کردن پوست، آماده سازی وسایل، ضدعفونی ابزار کار، پاک نمودن صورت قبل از اصلاح ، استفاده صحیح از بند، اصلاح مناسب صورت، روش های مراقبت از پوست، ماساژ، ویتامینه، ماسک، ماساژ صورت، فریز نمودن صورت، ماسک صورت، ویتامینه صورت آشنایی با انواع فرم ابرو، روش تقسیم بندی ابرو ، اشکال هندسی چهره، زوایای چشم و ابرو ،فرم ابرو با توجه به چشم، پیشانی و بینی، استفاده از بند و موچین، پیرایش ابرو در ابتدا و انتهای کار با توجه به اشکال چهره، حالت دادن به ابرو در مدل های هشتی و راسته، هاشوری، قرینه نمودن ابروهای ناهماهنگ ، طراحی ابرو به صورت موقت رنگ ابرو آشنایی با رنگهای گیاهی و شیمیایی، رنگ شیمیایی مناسب ابرو ، پراکسیدهای مناسب ابرو، ترکیب رنگ با پراکسید جهت رنگهای تیره و روشن ، طرز صحیح رنگ زدن به ابرو با رنگ شیمیایی ، پاک کردن رنگ ابرو ،استفاده درست از رنگ و اکسیدان ها

زمانبندی و هزینه دوره

نام حرفه پیرایشگر ابرو و صورت زنانه
پیش نیاز ندارد
مدت زمان آموزش ۵ ساعت
شهریه کلاس گروهی ۵۰۰.۰۰۰ تومان
شهریه کلاس نیمه خصوصی ۷۰۰.۰۰۰ تومان
شهریه کلاس خصوصی ۹۰۰.۰۰۰ تومان
تاریخ شروع دوره روزهای شنبه و دوشنبه ساعت ۱۰ الی ۱۲ و ۱۶ الی ۱۸

نحوه برگزاری این دوره

تعداد شرکت کنندگان:

کلاس های دوره آموزش اصلاح و ابرو به سه صورت، خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین ۱ تا ۳ نفر، نیمه خصوصی ۳ تا ۸ نفر و گروهی از ۸ تا ۲۰ نفر تشکیل می شود. کلاس ها بعد از به حد نصاب رسیدن با هماهنگی مربی هفته ای سه بار برگزار می شود. ضمنا برای خانم هایی کارمند و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل و ساهت های عصر نیز وجود دارد

ابزار و وسایل مورد نیاز:

ابزار و وسایل آموزشی در قالب پک های آموزشی به هنرجویان ارائه می شود. هزینه پک ها بر عهده هنرجو می باشد. این ابزار شامل موارد زیر می شود: حوله یکبارمصرف، کاسه یکبارمصرف، مواد ضد عفونی کننده ابزار، ساولن، الکل، نخ اصلاح، کیسه یخ یکبارمصرف، پیش بند ، تل یکبارمصرف،پودر اصلاح، پودر بچه، مداد ابرو چرب و خشک، تنظیف پارچه ای، مرطوب کننده ،تیغ دسته پلاستیکی و فلزی،کرم های موبر با phمناسب، موم های گیاهی خشابی و کاسه ای، موم های سنتی، موم های سرد، موم های آماده ورقه ای، پنبه، دستمال کاغذی، کرم های ضد التهاب گیاهی، رنگ های شیمیایی، گیاهی، اکسیدان کرم ضعیف و متوسط، مداد طراحی ابرو چرب و خشک، دستکش نخی، کاردک چوبی، موچین، قیچی دسته فلزی یا پلاستیکی، موچین انبری، قیچی مخصوص ابرو، کاسه پالستیکی، قلم رنگ کوچک ابرو، ابزار طراحی ابرو، مداد ابرو، برس مخصوص ابرو، آینه

آموزش اصلاح ابرو

بعد از اتمام این دوره چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از اتمام این دوره شما می توانید با تسلط کامل بروهای افراد را اصلاح کنید و فرم زیبایی متناسب با چهره افراد ایجاد کنید. این آموزش تا تسلط کامل شما ادامه پیدا می کند. ما امیدواریم که شما پس از گذراندن این دوره شروع به کسب درآمد کنید و یا کسب و کار فعلی خودتان را بهتر کنید.

سوالات متداول

1من شهرستان هستم،‌چطور می تونم آموزش ببینم؟
بخش بزرگی از شرکت کنندگان دوره های آموزشی دترلند را عزیزان ما از سراسر ایران تشکیل می دهند به همین دلیل برای این دسته از شرکت کنندگان محل اسکان شبانه روزی در نظر گرفته خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر با دترلند تماس بگیرید.
2بعد از این آموزش می توانم وارد بازار کار شوم؟
اینکه شما پس از گذراندن این دوره بتوانید وارد بازار کار شوید، کاملا به توانایی شما مرتبط می باشد. دترلند متعهد است که تمام آموزش ها را به شما بیاموزد.
3اساتید این دوره چه کسانی هستن؟
اساتید دترلند همگی جزو بهترین های تهران هستند و رزومه کاری ارزشمندی دارند.
4بعد از اتمام دوره، شما هنرجوهاتون رو به آرایشگاه ها معرفی می کنید؟
بله در صورتی که شما دردوره های آموزشی، مهارت کافی برای انجام کار را کسب کنید حتما از طرف آموزشگاه به آرایشگاه های معتبر معرفی می شوید.
5آیا با مدرک اصلاح و ابرو می توان اقدام به تاسیس سالن کرد؟
خیر، برای تاسیس سالن باید یک دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید و یا دوره های هفت مهارت جداگانه را بگذرانید.
ثبت نام آنلاین