آموزش لیفت ابرو

دوره آموزش لیفت ابرو در آموزشگاه فنی حرفه ای دترلند از زیر مجموعه رشته های آرایش دائم (تتو) می باشد. با افزایش سن، ابروها و پلک ها بطور طبیعی، شکل اولیه خود را از دست می دهند. از این رو، لیفت ابرو یکی از خدماتی است که نسبتا پرکاربرد بوده و همیشه مورد علاقه هنرجویان بوده است. علاوه بر آن، اصول انجام لیفت ابرو با لیفت مژه یکی بوده و هنرجو می تواند پس از یاد گرفتن نحوه انجام لیفت ابرو، لیفت مژه را نیز یاد گرفته و در کسب و کار خود، از هر دو مهارت استفاده کند. همچنین برای انجام لیفت ابرو، نیاز به دستگاه یا ابزار خاصی نبوده که این نیز یکی از مزیت های یادگرفتن لیفت ابرو است. روش های دیگر لیفت ابرو از جمله بوتاکس، لیزر، جراحی کلاسیک، جراحی آندوسکوپی روش های جراحی هستند که زیر نظر پزشک و یا تکنسین مرتبط انجام می شود و مسلما امکان آموزش آن در آموزشگاه ها و سالن ها وجود ندارد.

آموزش لیفت ابرو

سرفصل های دوره آموزشی

  • لیفت ابرو با مواد
  • متد پیشرفته لیفت ابرو

دوره آموزش لیفت ابرو در دترلند

هزینه های دوره ی آموزش لیفت ابرو در جدول زیر ارائه شده است. آموزش های ارائه شده در دترلند با تضمین یادگیری کامل هنرجو جهت معرفی به سازمان فنی و حرفه ای برگزار می گردد.

دوره مبتدی رنگ و مش

دوره لیفت ابرو

در این دوره هنرجو زیر نظر مربی فنی حرفه ای موارد زیر را آموزش می بیند: در دوره ی آموزشی لیفت ابرو، هنرجو زیر نظر مربی فنی حرفه ای آموزش می بیند و برای شرکت در آزمون فنی حرفه ای و گرفتن مدرک معتبر این سازمان، آماده می شود. دوره آموزشی لیفت ابرو به هنرجو این توانمندی را می دهد که پس از اتمام دوره و یادگرفتن موارد آموزش داده شده بتواند مستقیما وارد بازار کار شود. در مرحله اول، اصول بهداشتی و نکاتی که باید هنرجو در زمان انجام لیفت ابرو یا مژه در نظر بگیرد، آموزش داده می شود. سپس در مرحله دوم، اصول آشنایی با آناتومی چهره، نحوه ی قرینه سازی ابرو و انتخاب رنگ مناسب برای ابرو (با مشاوره مشتری) و ... آموزش داده می شود. سپس مواد استفاده شده در انجام لیفت ابرو معرفی و کاربرد هر یک توضیح داده می شود. این مواد شامل لیفت، فیکس و کراتین بوده که هر کدام کاربرد مشخصی داشته و هنرجو باید کاربرد هر یک را فرا بگیرد. نهایتا، در قسمت آخر آموزش، نحوه ی گذاشتن مواد بر روی ابرو، مدت زمان قرار دادن مواد و همچنین نحوه شستشو به هنرجو آموزش داده می شود. 1- بهداشت فردی؛ شناخت عوامل بیماری 2- آناتومی صورت؛ نحوه قرینه سازی ابرو 3- آشنایی با مواد مورد استفاده در لیفت ابرو؛ لیفت، فیکس و کراتین 4- آموزش موادگذاری، حالت دادن ابرو و شستشو 5- بایدها و نبایدهای پس از لیفت ابرو

زمانبندی و هزینه دوره

نام حرفهدوره لیفت و لمینت ابرو
پیش نیاز ندارد
مدت زمان آموزش۳ ساعت
شهریه کلاس گروهی۷۰۰.۰۰۰ تومان
شهریه کلاس نیمه خصوصی۱.۰۰۰.۰۰۰ تومان
شهریه کلاس خصوصی۱.۲۰۰.۰۰۰ تومان
تاریخ شروع دورهروزهای شنبه و سه شنبه ساعت ۱۲ الی ۱۵

نحوه برگزاری این دوره

تعداد شرکت کنندگان:

کلاس های دوره آموزش لیفت ابرو به سه صورت، خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین ۱ تا ۳ نفر، نیمه خصوصی ۳ تا ۸ نفر و گروهی از ۸ تا ۲۰ نفر تشکیل می شود. کلاس ها بعد از به حد نصاب رسیدن با هماهنگی مربی هفته ای سه بار برگزار می شود. ضمنا برای خانم هایی کارمند و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل و ساعت های عصر نیز وجود دارد.

ابزار و وسایل مورد نیاز:

لیفت ابرو به ابزار و وسایل خاصی نیاز ندارد که از این جهت، هنرجو می تواند پس از یاد گرفتن اصول فنی حرفه ای، بدون نیاز به هزینه ی زیاد، وارد کار و کاسبی خود شده و درآمد کسب کند. برای انجام لیفت ابرو، هنرجو باید با مواد لیفت ابرو که شامل لیفت، فیکس و کراتین هستند، آشنا بوده و از آن ها استفاده نماید. نخ های لیفت، مواد کراتین لیفت ابرو از جمله موادی هستند که در این دوره آموزشی از آن ها استفاده به عمل می آید. ابزار و وسایل آموزشی در قالب پک های آموزشی به هنرجویان ارائه می شود. هزینه پک ها بر عهده هنرجو می باشد.

آموزش لیفت ابرو

بعد از اتمام دوره لیفت ابرو، چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از گذراندن دوره لیفت ابرو، هنرجو می تواند تمامی امور مربوط به لیفت ابرو را انجام داده و کسب و کار خود را نیز راه اندازی کند. اما پیشنهاد ما به شما این است که حتما مدرک خود را از سازمان فنی و حرفه ای کشور دریافت نموده و سپس وارد بازار کار شوید. علاوه بر آن، با توجه به شبیه بودن نحوه انجام لیفت مژه به لیفت ابرو، هنرجو می تواند لیفت مژه را نیز سریع تر یادگرفته و در کسب وکار خود از آن استفاده نماید.

سوالات متداول

1برای لیفت ابرو، مدرک فنی حرفه ای هم میدن؟
خیر، برای لیفت ابرو مدرک DNW اتریش دریافت خواهید کرد.
2یاد گرفتن لیفت ابرو چند جلسه طول میکشه؟
یک جلسه سه ساعته که بسته به توانمندی هنرجو میتونه متفاوت باشه.
3آیا لیفت ابرو به دستگاه خاصی نیاز داره؟
خیر. لیفت ابرو با استفاده از مواد لیفت، چسب و کراتین انجام میشه و نیازی به خرید تجهیزات و دستگاه خاصی نداره.
4بعد از گذروندن دوره لیفت ابرو، همه جا میتونیم کار کنیم؟
بله. در دوره ی آموزشی، شما مهارت های انجام لیفت ابرو رو یاد میگیرید و بعد از اون با توانمندی های خودتون میتونید در هر سالن کار کنید و یا کسب و کار خودتون رو راه بیندازید.
5مواد مورد نیاز لیفت ابرو رو از کجا بخرم؟
دترلند میتونه پکیج مورد نیاز شما رو براتون فراهم کنه و برای خرید مواد مناسب بهتون مشاوره بده.
6مواد استفاده شده در لیفت ابرو چیست؟
مواد لیفت و فیکس کننده ابرو. در صورت نیاز از کراتین نیز استفاده می شود.
7کاربرد کراتین در لیفت ابرو چیست؟
از کراتین برای تقویت ابرو و ضخیم شدن آن استفاده می شود.
8فرق لیفت ابرو با لمینت ابرو چیست؟
در لمینت ابرو، از ماده ای به نام کراتین استفاده می شود که به ضخیم شدن موهای ابرو کمک میکند. لمینت ابرو مناسب کسانی است که ابروهای آن ها کمرنگ و کرک مانند است.
9آیا لیفت ابرو همان بوتاکس ابرو است؟
خیر. برای لیفت ابرو، روش های متعددی استفاده می شود. یکی از این روش ها بوتاکس یا بی حس کردن عصب های خاص در برخی نقاط صورت است. اما لیفت ابرو، با استفاده از مواد حالت دهنده و پایدار کننده انجام می گیرد.
10آیا مواد استفاده شده برای لیفت ابرو با لیفت مژه یکسان است؟
بله
11من ساکن تهران نیستم، میتونم تو دوره ها شرکت کنم؟
بله. دترلند برای کارمندان، دانشجویان و کسانی که ساکن تهران نیستن، زمان بندی متفاوتی را برای دوره ها ارائه میکند که مناسب تمام هنرجویان باشد.
12اگه بعد از اتمام دوره بخوایم مدل بیاریم و زیر نظر مربی کار کنیم امکان پذیره؟
بله، شما بعد از اتمام دوره تون، میتونید با هماهنگی قبلی برای انجام لیفت ابرو روی مدل طبیعی، به آموزشگاه بیاید و زیر نظر مربی لیفت ابرو انجام بدید.
13بعد از اتمام دوره، مدرکی هم دریافت میکنیم؟
درصورت درخواست هنرجو، مدرک DNW اتریش ارائه خواهد شد.
14تو این دوره، لیفت ابرو با بوتاکس هم آموزش داده میشه؟
متاسفانه نه ، چون تزریق بوتاکس، زیر مجموعه فعالیت های پزشکی محسوب می شود، آموزش و انجام آن در آموزشگاه ها و آرایشگاه ها ممنوع است.
15آیا با مدرک لیفت ابرو می توان اقدام به تاسیس سالن کرد؟
خیر، برای تاسیس سالن باید دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید و یا دوره های هفت مهارت جداگانه را بگذرانید.
ثبت نام آنلاین