آموزش لیفت ابرو

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای

دوره آموزش لیفت ابرو به صورت حضوری و آنلاین برگزار می شود. در دوره آموزش لیفت و لمینت ابرو در آموزشگاه آرایشگری دترلند، یک روند کامل لیفت ابرو و تقویت ابروها جهت زیبایی بیشتر ابرو به شما آموزش داده می شود. این دوره شامل آموزش های جامع مربوط به لیفت و لمینت ابرو از جمله: آموزش شناخت مواد لیفت و ابزار انجام لیفت ابرو، آموزش نحوه صحیح گذاشتن مواد لیفت روی ابروها، آشنایی با انواع مواد لیفت و لمینت ابرو، آموزش نحوه پاک کردن مواد و شست و شوی ابروها بعد از انجام لیفت و آموزش مراقبت های بعد از انجام لیفت ابرو می شود. هنرجو در این دوره نحوه انجام لیفت و لمینت ابروها را به صورت مرحله به مرحله را می آموزد. هدف این دوره آموزشی، تربیت افراد ماهر و متخصصی است که توانایی اجرای لیفت و لمینت ابرو را برای انواع ابروها با فرم های متفاوت دارند.

نام حرفهلیفت و لمینت ابرو و مژه
پیش نیازندارد
مدت زمان آموزش2جلسه 3 ساعت
شهریه کلاس 1.800.000 تومان
شهریه کلاس فشرده2.000.000 تومان
تاریخ شروع دورهروزهای زوج و اخر هفته
مدرک فنی حرفه ایندارد
مدرک بین المللیدارد
تعداد نفرات هر کلاس4 تا 8 نفر
کارورزیدارد

سرفصل های لیفت ابرو

دوره آموزش لیفت ابرو در دترلند

مدارک بین المللی قابل ارائه

کلاس های آموزش دوره لیفت ابرو با تضمین یادگیری کامل و پشتیبانی نامحدود هنرجویان حتی بعد از ورود به بازار کار، برگزار می شود. در پایان دوره لیفت ابرو، هنرجویان با پرداخت هزینه جداگانه قادر به دریافت مدرک TQS انگلیس می باشند.

دریافت مدرک از سازمان فنی و حرفه ای
آموزش لیفت ابرو با مدرک تهران

مراحل آموزش لیفت ابرو

  • در ابتدای آموزش لیفت ابرو با انواع روش های لیفت ابرو آشنا می شوید.
  • سپس مربی به ابزارهای مختلف لیفت در لیفت و لمینت ابرو می پردازد.
  • در این مرحله، نحوه انجام انواع لیفت ابرو آموزش می بینید.
  • در مرحله چهارم، نحوه صحیح حالت دادن به ابرو را یاد می گیرید.
  • در نهایت با کمک مربی، تمرین عملی لیفت و لمینت ابرو را روی مدل انجام می دهید.

دوره آموزش لیفت ابرو

در دوره آموزش لیفت ابرو، هنرجو زیر نظر مربی فنی حرفه ای آموزش می بیند و برای شرکت در آزمون فنی حرفه ای و گرفتن مدرک معتبر این سازمان، آماده می شود. دوره آموزشی لیفت ابرو به هنرجو این توانمندی را می دهد که پس از اتمام دوره و یادگرفتن موارد آموزش داده شده بتواند مستقیما وارد بازار کار شود. در مرحله اول، اصول بهداشتی و نکاتی که باید هنرجو در زمان انجام لیفت ابرو یا مژه در نظر بگیرد، آموزش داده می شود.
سپس در مرحله دوم، اصول آشنایی با آناتومی چهره، نحوه قرینه سازی ابرو و انتخاب رنگ مناسب برای ابرو آموزش داده می شود و مواد استفاده شده در انجام لیفت ابرو معرفی و کاربرد هر یک توضیح داده می شود. این مواد شامل لیفت، فیکس و کراتین بوده که هر کدام کاربرد مشخصی داشته و هنرجو باید کاربرد هر یک را فرا بگیرد. نهایتا در قسمت آخر آموزش، نحوه گذاشتن مواد بر روی ابرو، مدت زمان قرار دادن مواد و همچنین نحوه شست و شو به هنرجو آموزش داده می شود.

دوره آموزش لیفت ابرو

پکیج اقتصادی مژه

پکیج ویژه مژه با قیمت فوق العاده مناسب برای صرفه جویی در هزینه هنرجویان طراحی شده است. این پکیج شامل تمام دوره های کاربردی مربوط به مژه از جمله: دوره اکستنشن مژه و دوره لیفت و لمینت مژه و لیفت و لمینت ابرو می شود. این دوره در ۶ جلسه سه ساعته برگزار شده و وسایل تمرین از طرف آموزشگاه با هزینه جداگانه در اختیار هنرجو قرار میگیرد.

بهترین صابون ابرو لیفت

نحوه برگزاری دوره آرایش دائم

تعداد شرکت کنندگان

کلاس های دوره آموزش لیفت و لمینت مژه به دو صورت آنلاین و حضوری برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین 2 تا ۳ نفر و نیمه خصوصی 4 تا ۸ نفر تشکیل می شود.

ابزار و وسایل مورد نیاز:

لیفت ابرو به ابزار و وسایل خاصی نیاز ندارد که از این جهت، هنرجو می تواند پس از یاد گرفتن اصول فنی حرفه ای، بدون نیاز به هزینه زیاد، وارد بازارکار شده و درآمد کسب کند. برای انجام لیفت ابرو، هنرجو باید با مواد لیفت ابرو که شامل مواد لیفت، فیکس و کراتین هستند، آشنا بوده و از آن ها استفاده نماید. ابزار و وسایل آموزشی در قالب پک های آموزشی به هنرجویان ارائه می شود. هزینه پک ها بر عهده هنرجو می باشد

پد سیلیکونی، چسب مخصوص، مواد کراتینه، میکرو براش، شانه لیفت فلزی دو سر، برس لیفت ابرو، سلفون لیفت، مواد لیفت شماره یک دو

بعد از اتمام دوره لیفت ابرو، چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از اتمام دوره لیفت و لمینت ابرو شما می توانید با تسلط کامل و به صورت حرفه ای، لیفت و لمینت ابرو را با انواع مواد موجود در بازار برای انواع ابروهای با فرم متفاوت انجام دهید. در نهایت پس از شرکت دردوره آموزش لیفت و لمینت ابرو، می توانید به راحتی شروع به کسب درآمد کنید و یا کسب و کار فعلی خودتان را بهبود ببخشید.

بازار کار لیفت ابرو چطوره؟

لیفت و لمینت ابرو یکی از خدمات جدیدی است که اخیرا در سالن های زیبایی ارائه می شود. به همین دلیل داشتن مهارت انجام این کار، به هنرجو کمک می کند تا بتواند در بسیاری از مراکز زیبایی فعالیت نموده و یا کسب و کار خود را ایجاد کند. در صورتی که به دنبال درآمد بالاتر هستید، پیشنهاد می شود همزمان با این دوره در دوره های مربوط به اکستنشن مژه و لیفت و لمینت مژه نیز شرکت کنید.

سوالات متداول

بعد از اتمام دوره چه مدرکی دریافت میکنیم؟

بعد از اتمام دوره شما با پرداخت هزینه جداگانه مدرک GRS انگلیس را دریافت می کنید.

آیا با مدرک لیفت ابرو میتوان اقدام به تاسیس سالن کرد؟

خیر، برای تاسیس سالن باید یک دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید و یا دوره های هفت مهارت جداگانه را بگذرانید.

دوره آموزش لیفت ابرو در چند جلسه برگزار میشه؟

این دوره در ۲ جلسه ۳ ساعته برگزار می شود.

من ساکن تهران نیستم. میتونم تو دوره های آموزشی شرکت کنم؟

بله. دترلند آموزش ها رو در زمان های متفاوت و به صورت فشرده و نیمه فشرده برگزار می کند تا هنرجویان بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند و همچنین در صورت نیاز از خوابگاه نیز استفاده کنند.

جزوه آموزشی هم دارید؟

در اتمام دوره آموزش لیفت ابرو، شما جزوه آموزشی کل دوره را دریافت خواهید کرد.

آیا لیفت ابرو به دستگاه خاصی نیاز داره؟

خیر. لیفت ابرو با استفاده از مواد لیفت، چسب و کراتین انجام میشه و نیازی به خرید تجهیزات و دستگاه خاصی نداره.

فرق لیفت ابرو با لمینت ابرو چیست؟

در لمینت ابرو، از ماده ای به نام کراتین استفاده می شود که به ضخیم شدن موهای ابرو کمک میکند. لمینت ابرو مناسب کسانی است که ابروهای آن ها کمرنگ و کرک مانند است.

آیا لیفت ابرو همان بوتاکس ابرو است؟

خیر. برای لیفت ابرو، روش های متعددی استفاده می شود. یکی از این روش ها بوتاکس یا بی حس کردن عصب های خاص در برخی نقاط صورت است. اما لیفت ابرو، با استفاده از مواد حالت دهنده و پایدار کننده انجام می گیرد.

آیا برای دریافت مدرک فنی حرفه ای نیاز به مدرک تحصیلی دارم؟

خیر، برای دریافت مدرک فنی حرفه ای نیاز به هیچ گونه مدرک تحصیلی ندارید.

اگر در پایان دوره، نیاز به آموزش بیشتر داشتم باید دوباره هزینه پرداخت کنم؟

خیر، در پایان کلاس ها، جلسات رفع اشکال برگزار می شود و تا ۶ ماه از پشتیبانی مربیان برخوردار خواهید بود.

بعد از گرفتن مدرک میتونم در آموزشگاه به عنوان کارآموز مشغول به کار بشم؟

بله، در صورت تایید مربی با پرداخت هزینه جداگانه می توانید در آموزشگاه مشغول به کارآموزی شوید.

بعد از پایان دوره میتونم بلافاصله وارد بازار کار بشیم؟

بله، سرفصل های تمام دوره های آموزشی دترلند، ویژه ورود سریع به بازارکار طراحی شده است.