آموزش اپیلاسیون

در دوره آموزش اپیلاسیون شما مهارت کافی برای رفع موهای زاید (نه تنها موهای ضخیم بلکه موهای کرکی و نازکی که معمولا دیده نمی‌شوند) را پیدا خواهید کرد. اپیلاسیون باعث رشد آهسته و مجدد موها می گردد و مشتری شما بعد از انجام صحیح اپیلاسیون شاهد پوستی صاف و براق و بدنی لطیف خواهد بود. لایه برداری سلول های مرده و احیای پوستی جوانتر نیز از جمله مزایای این روش می باشد. شما در این دوره می آموزید که بدون اینکه پوست را خراشیده و زخمی کنید. در این روش از ورود مواد شیمیایی به بدن و یا حساسیت که در بسیاری از روش ها از جمله استفاده از پودرهای موبر قدیمی و کرم‌های موبر جدید ایجاد می شود جلوگیری می نماید. جلوگیری از ایجاد جوش و تیرگی هایی که معمولا پس از استفاده از تیغ‌های اصلاح بوجود می‌آید نیز از مزیت های این روش می باشد که به همین دلایل اپیلاسیون را جز رشته های همیشه پر طرفدار آرایشگاه ها قرار داده است. هدف این دوره آموزشی تربیت افراد ماهر و متخصصی می باشد که در کار خود از وسایل و تجهیزات جدید، مواد با کیفیت و گیاهی به شیوه ای صحیح استفاده می کنند.

آموزش حرفه ای اپیلاسیون

دوره آموزش اپیلاسیون در دترلند

هزینه های دوره ی مبتدی و حرفه ای متفاوت می باشد و آموزش های ارائه شده در دترلند با تضمین یادگیری کامل هنرجو جهت معرفی به سازمان فنی و حرفه ای برگزار می گردد.

دوره مبتدی رنگ و مش

دوره آموزش اپیلاسیون

در این دوره هنرجو زیر نظر مربی فنی حرفه ای موارد زیر را آموزش می بیند آنالیز ساختمان پوست، آنالیز ساختمان مو، ساخت موم گیاهی و سنتی ، استفاده از ابزار و مواد متناسب با نوع پوست، تهیه انواع موم (سرد و گرم)، تهیه موم گیاهی، تهیه موم دایم، آموزش روش های استفاده از انواع موم، بکارگیری موم سرد، تهیه ست مواد مصرفی متناسب با نوع پوست، آموزش وکس صورت، پیرایش موهای زائد با موم، مو زدایی بالا تنه، مو زدایی صورت(دپیلاسیون) ، موزدایی پا، مو زدایی قسمت های حساس پوست، پاک کردنمواد اضافه، استفاده از روغن و لوسیون، استفاده از کیسه آب یخ یا کیسه آب گرم بعد از مو زدایی

زمانبندی و هزینه دوره

نام حرفه اپیلاسیون (نام سرفصل فنی حرفه ای: آرایشگر موهای زاید با موم)
پیش نیاز ندارد
مدت زمان آموزش ۵ ساعت
شهریه کلاس گروهی ۵۰۰.۰۰۰ تومان
شهریه کلاس نیمه خصوصی ۷۰۰.۰۰۰ تومان
شهریه کلاس خصوصی ۹۰۰.۰۰۰ تومان
تاریخ شروع دوره روزهای یکشنبه، سه شنبه، پنجشنبه ساعت ۹ الی ۱۰.۵ و ۱۰.۵ تا ۱۲

نحوه برگزاری این دوره

تعداد شرکت کنندگان:

کلاس های دوره آموزش اپیلاسیون به سه صورت، خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین ۱ تا ۳ نفر، نیمه خصوصی ۳ تا ۸ نفر و گروهی از ۸ تا ۲۰ نفر تشکیل می شود. کلاس ها بعد از به حد نصاب رسیدن با هماهنگی مربی هفته ای سه بار برگزار می شود. ضمنا برای خانم هایی کارمند و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل و ساعت های عصر نیز وجود دارد.

ابزار و وسایل مورد نیاز:

ابزار و وسایل آموزشی در قالب پک های آموزشی به هنرجویان ارائه می شود. هزینه پک ها بر عهده هنرجو می باشد. این ابزار شامل موارد زیر می شود: کاردك پاك کننده مواد( پلاستیكی یا چوبی، کاردك مواد چوبی، قاشق بزرگ، دوش آب گرم، آب پاش، روپوش، حوله یكبار مصرف، کرم های آبرسان گیاهی، کاور تخت یكبار مصرف، پد اپیلاسیون رولی یكبار مصرف، روپوش یكبار مصرف، پماد سوختگی، زرورق یكبار مصرف، پودر بچه، پارچه متقال، روپوش کار نخی سفید، پیش بند یكبار مصرف، دستمال کاغذی، ظرف موم یكبار مصرف، دمپایی

آموزش اپیلاسیون در دترلند

بعد از اتمام این دوره چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از اتمام این دوره شما می توانید با تسلط کامل حذف موهای زاید تمام قسمت های بدن را بدون آسیب به پوست انجام دهید. این آموزش تا تسلط کامل شما ادامه پیدا می کند. ما امیدواریم که شما پس از گذراندن این دوره شروع به کسب درآمد کنید و یا کسب و کار فعلی خودتان را بهتر کنید.

سوالات متداول

1پکیج آموزشی هم دارید؟
بله. در اتمام دوره، شما جزوه آموزشی کل دوره را دریافت خواهید کرد.
2بعد از اتمام دوره چه مدرکی دریافت میکنیم؟
بعد از اتمام دوره شما مدرک فنی حرفه ای آرایشگر موهای زائد را دریافت می کنید.
3من ساکن تهران نیستم. میتونم تو دوره های آموزشی شرکت کنم؟
بله. دترلند آموزش ها رو در زمان های متفاوتی ارائه می کند، شما می توانید در دوره های فشرده ای که برای شهرستانی ها تعریف شده ثبت نام کنید.
4کلا چند جلسه باید بگذرونیم تا کاملا حرفه ای بشیم؟
بین 3 تا 5 جلسه
5آیا ابزار خاصی برای اپیلاسیون نیازه؟
بله، ولی تمام ابزار و وسایل در اختیار شما قرار می گیرد.
6آیا میتونم کسب و کار خودمو راه بندازم؟
بله. بعد از گرفتن مدرک فنی حرفه ای، میتونید کسب و کار خودتون رو راه بندازید.
7چطور پوست رو برای اپیلاسیون آماده کنیم؟
فقط کافیه یک روز قبل از اپیلاسیون یا حتی یک ساعت قبل از اپیلاسیون یک حمام خوب بکنید. آب گرم پوست شما را تمیز و مناسب برای اپیلاسیون می کند. همچنین لایه برداری سلول های مرده باعث می شود که تارهایی که در خروجی پوست مسدود شده اند کاملا بیرون زده شوند که این کار خود، باعث تسریع در فرایند اپیلاسیون می شود و در نهایت پوست تمیز و صافی به شما می دهد.
8وسایل مورد نیاز اپیلاسیون رو از کجا باید تهیه کنیم؟
دترلند می تونه ابزار اپیلاسیون رو بصورت پیکج آماده در اختیارتون قرار بده و یا برای خرید این ابزار، به شما مشاوره بده.
9آیا اپیلاسیون عربی، اسپانیایی و برزیلی هم آموزش می دهید؟
منظور از اپیلاسیون عربی، اسپانیایی و برزیلی، اسم موم به کار رفته می باشد و روند کار با اپیلاسیون معمولی تفاوتی نمی کند.
10آیا با مدرک اپیلاسیون می توان اقدام به تاسیس سالن کرد؟
خیر، برای تاسیس سالن باید یک دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید و یا دوره های هفت مهارت جداگانه را بگذرانید.
ثبت نام آنلاین