آموزش پلکسر(پلاسماجت)

ارائه مدرک رسمی فنی و حرفه ای

در دوره آموزش پلکسر(پلاسماجت) آموزشگاه آرایشگری زنانه دترلند، یک روند کامل درمانی برای بهبود ظاهر، رفع نواقص چهره و جوان سازی پوست به شما آموزش داده می شود. این دوره شامل آموزش های جامع مربوط به کار با دستگاه پلاسماجت از جمله: آشنایی با لایه های مختلف پوست، آشنایی با انواع دستگاه های پلکسر، فرم دادن و کوچک کردن بینی با پلاسماجت، نحوه از بین بردن افتادگی پلک با پلاسماجت، رفع خطوط و چین و چروک های صورت با پلکسر، لیفت ابرو با پلاسماجت و ریموو تتوهای قدیمی با پلاسماجت می شود. هنرجو در این دوره مشاوره صحیح برای انتخاب بهترین روش ترمیم و جوانسازی صورت مشتریان را می آموزد. هدف این دوره آموزشی، تربیت افراد ماهر و متخصصی است که توانایی کار با دستگاه پلاسماجت در روش پلکسر را برای تمام نقاط قابل درمان با این روش جدید، دارند.

 

نام حرفهآموزش پلکسر(پلاسماجت)
پیش نیازدوره آموزش تجهیزات پزشکی
مدت زمان آموزش1 جلسه 3 ساعت
شهریه کلاس 3.000.000 تومان
شهریه کلاس فشرده3.300.000 تومان
تاریخ شروع دورهروز های زوج ساعت نه تا 12
مدرک فنی حرفه ایندارد
مدرک بین المللیدارد
تعداد نفرات هر کلاس۴ تا ۸ نفر
کارورزیدارد

ویدئو معرفی دوره صفر تا صد پوست

سرفصل های پلکسر(پلاسماجت)

دوره آموزش پلکسر در دترلند

مدارک بین المللی قابل ارائه

کلاس های مبتدی و پیشرفته آموزش دوره پلکسر با تضمین یادگیری کامل و پشتیبانی نامحدود هنرجویان حتی بعد از ورود به بازار کار، برگزار می شود. در پایان دوره پلاسماجت، هنرجویان قادر به دریافت مدرک معتبر TQS با پرداخت هزینه جداگانه می باشند. هنرجویانی که تمایل به دریافت مدرک فنی حرفه ای دارند، می بایست مدرک فنی حرفه ای دوره تجهیزات پزشکی (پاکسازی پوست با دستگاه های غیر تهاجمی) را دریافت کنند.

دریافت مدرک از سازمان فنی و حرفه ای
درمان با پلکسر

مراحل آموزش پلکسر(پلاسماجت)

  1. در ابتدای آموزش پلکسر با انواع پوست های مختلف آشنا می شوید.
  2. سپس مربی به توضیح درباره انواع مختلف دستگاه های پلکسر می پردازد.
  3. در این مرحله، کار با دستگاه پلکسر برای تمام نقاط صورت را آموزش می بینید.
  4. در مرحله چهارم، با انواع معضلات پوستی و روش های رفع آن آشنا می شوید.
  5. در نهایت با کمک مربی، تمرین عملی انجام پلکسر را روی مدل انجام می دهید.

دوره آموزش پلاسماجت

آموزش های مربوط به دوره پلکسر در دو بخش تئوری و عملی انجام می‌گیرد. در مرحله اول، اصول بهداشتی و نکاتی که باید هنرجو در زمان انجام پلکسر در نظر بگیرد، آموزش داده می شود. سپس با نحوه عملکرد دستگاه آشنا شده و اصول ارگونومی در مدت انجام پلاسما جت را آموزش می بیند. نهایتا، در قسمت عملی، اصول انجام کار برای از بین بردن مشکلات پوستی از جمله افتادگی پلک، درمان استریا و اسکار، رفع گودی زیر چشم یا پف پلک، ریمو کردن تتو، لیفت لب و همچنین با نحوه برداشتن خال از نزدیک آشنا می‌شود.
پلکسر با استفاده از دستگاه‌های مختلفی انجام شده که هر کدام نقاط قوت و ضعف خود را دارند. هنرجو ابتدا با تفاوت دستگاه‌ها آشنا شده و بسته به نیاز و علاقه خود به هر کدام از خدمات پلکسر، دستگاه مناسب خود را با مشورت کارشناسان دترلند انتخاب می کند. طی این دوره، مشاوران دترلند به هنرجویان در انتخاب صحیح دستگاه کمک می‌کنند. در مرحله آخر، نکاتی در خصوص بایدها و نبایدهای بعد از انجام پلاسما جت به هنرجویان آموزش داده می‌شود.

پکیج اقتصادی پوست

فقط 11,500,00 9,500,000 تومان

پکیج ویژه پوست با قیمت فوق العاده مناسب برای صرفه جویی در هزینه هنرجویان طراحی شده است. این پکیج شامل تمام دوره های کاربردی مربوط به پوست از جمله: دوره پاکسازی پوست زنانه (فشیال)، آموزش تجهیزات پزشکی ، اسید تراپی و کربوکسی تراپی می شود. این دوره در 8 جلسه سه ساعته برگزار می شود و وسایل تمرین از طرف آموزشگاه در اختیار هنرجو قرار میگیرد.

آموزش پلکسر

نحوه برگزاری دوره پلکسر(پلاسماجت)

تعداد شرکت کنندگان

کلاس‌های دوره آموزشی پلکسر به دو صورت، خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می‌شود. طبق قوانین فنی حرفه‌ای، کلاس‌های خصوصی با تعداد نفرات بین ۱ تا ۳ نفر و نیمه خصوصی ۳ تا ۸ نفر تشکیل می‌شود. کلاس‌ها بعد از به حد نصاب رسیدن و با هماهنگی مربی، هفته‌ای سه جلسه برگزار می شوند. ضمنا برای خانم‌های کارمند و یا افرادی که از شهرستان تشریف می‌آورند، امکان برگزاری کلاس‌ها در آخر هفته‌ها، روزهای تعطیل و ساعت‌های عصر نیز وجود دارد.

ابزار و وسایل مورد نیاز:

در این دوره فقط به دستگاه پلکسر نیاز است که در اختیار هنرجویان قرار می گیرد.

بعد از اتمام دوره پلکسر، چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از اتمام دوره آموزش پلاسماجت، شما می توانید با تسلط کامل تمام درمان های مربوط به لیفت ابرو و پلک، برطرف کردن خطوط صورت، رفع گودی ها و چین و چروک صورت و … را برای هر مشتری انجام دهید. بعد از گذراندن دوره پلکسر(پلاسماجت) شما به عنوان یک تکنسین حرفه ای برای کار با انواع دستگاه های پلکسر شناخته می شوید. در نهایت پس از شرکت در کلاس آموزش پلکسر می توانید به راحتی شروع به کسب درآمد کنید و یا کسب و کار فعلی خودتان را بهبود ببخشید.

 

بازار کار پلکسر(پلاسماجت) چطوره؟

هزینه های بالای جراحی و از بین نرفتن جای بخیه بعد از عمل، باعث افزایش تقاضا برای انجام پلاسما جت شده است. این موارد باعث شده بازارکار گسترده ای برای هنرجویان این رشته وجود داشته باشد. در صورتی که به دنبال درآمد بالا در رشته های پوست هستید، پیشنهاد می شود همزمان با این دوره در دوره های مربوط به لیزر موهای زائد نیز شرکت کنید.

 

سوالات متداول

بعد از اتمام دوره پلکسر چه مدرکی دریافت میکنیم؟

بعد از اتمام دوره شما با پرداخت هزینه جداگانه مدرک TQS را دریافت می کنید.

آیا با مدرک پلکسر می توان اقدام به تاسیس سالن کرد؟
خیر، برای تاسیس سالن باید یک دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید و یا دوره های هفت مهارت جداگانه را بگذرانید.
دوره آموزش پلاسماجت در چند جلسه برگزار میشه؟

این دوره در ۱ جلسه 3 ساعته برگزار می شود.

من ساکن تهران نیستم. میتونم تو دوره های آموزشی شرکت کنم؟

بله. دترلند آموزش ها رو در زمان های متفاوت و به صورت فشرده و نیمه فشرده برگزار می کند تا هنرجویان بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند و همچنین در صورت نیاز از خوابگاه نیز استفاده کنند.

آیا استفاده از پلکسر برای قسمت های حساس (مثل پلک و زیر ابرو)، مجاز هست؟

بله. یکی از کارهای درمانی انجام شده با پلکسر، لیفت لب، از بین بردن پف چشم و رفع گودی زیر چشم است. این دستگاه‌ها مخصوص به همین کار طراحی شده و هیچگونه عارضه‌ای ایجاد نمی کنند.

اگر پس از پلکسر، صورت مشتری سرخ شد و حس سوختگی در ایشون ایجاد شد، چیکار کنیم؟

احساس گرما و ورم و قرمز شدن تا یک هفته بعد از درمان طبیعی بوده و به مرور زمان رفع می شود.

آیا در دوره آموزشی پلکسر(پلاسماجت)، بر روی پوست واقعی آموزش داده می شویم؟

بله. آموزش های پلکسر(پلاسماجت) در دو مرحله تئوری و عملی انجام می گیرد. در مرحله عملی، پس از کسب تجربه و بالا رفتن توانمندی، آموزش بر روی پوست واقعی و نواحی مختلف بدن، انجام می شود.

 
آیا برای دریافت مدرک فنی حرفه ای نیاز به مدرک تحصیلی دارم؟

خیر، برای دریافت مدرک فنی حرفه ای نیاز به هیچ گونه مدرک تحصیلی ندارید.

اگر در پایان دوره، نیاز به آموزش بیشتر داشتم باید دوباره هزینه پرداخت کنم؟

خیر، در پایان کلاس ها، جلسات رفع اشکال برگزار می شود و تا ۶ ماه از پشتیبانی مربیان برخوردار خواهید بود.

بعد از گرفتن مدرک میتونم در آموزشگاه به عنوان کارآموز مشغول به کار بشم؟

بله، در صورت تایید مربی با پرداخت هزینه جداگانه می توانید در آموزشگاه مشغول به کارآموزی شوید.

بعد از پایان دوره میتونم بلافاصله وارد بازار کار بشیم؟

بله، سرفصل های تمام دوره های آموزشی دترلند، ویژه ورود سریع به بازارکار طراحی شده است.