آموزش لیزر موهای زائد

دوره آموزشی لیزر موهای زائد در قسمت آموزش خدمات پوست آموزشگاه دترلند ارائه شده است. موهای زائد بدن یکی از دغدغه‌های اصلی افراد، خصوصا قبل از مهمانی‌ها و مجالس مهم است. این دغدغه مخصوص بانوان نبوده و آقایان نیز (خصوصا بدنسازان)، به دنبال از بین بردن موهای زائد بدن خود هستند. استفاده از دستگاه‌های مدرن لیزری باعث کند شدن رشد مو، از بین رفتن بخش عمده‌ی فولیکول‌ها (ریشه مو)، شفاف شدن پوست در محل و ... شده و به همین جهت، استقبال از این روش، روز به روز در حال بیشتر شدن است. از دیگر مزایای این روش می‌توان به بی درد بودن، از بین بردن دائم موهای زائد، از بین رفتن موهای زیرپوستی و سرعت بالای آن اشاره کرد. اگرچه از این روش عموما در نواحی حساس و خصوصی بدن استفاده می‌شود، اما صرفا مختص این نواحی نبوده و می‌توان از آن برای موهای ضخیم (ران، ساعد، بازو، زیربغل و ...) نیز استفاده کرد. این دوره آموزشی دترلند، مخصوص هنرجویانی است که قصد دارند نحوه اصولی کار با دستگاه‌های مدرن و به روز لیزر را یادگرفته و وارد این کسب و کار شوند. در پایان دوره ی آموزشی و گرفتن مدرک معتبر، هنرجو می تواند مستقیما وارد بازار کار شده و یا کسب و کار خود را راه‌اندازی کرده و درآمد مناسبی را برای خود ایجاد نماید.

آموزش لیزر موهای زاید

سرفصل های فنی حرفه ای

  • بهداشت؛ شناخت و جلوگیری از عوامل بیماری زا در انجام لیزر موهای زائد
  • آشنایی با لایه‌های پوستی
  • ارگونومی اپراتور برای انجام لیزر
  • مکانیزم عملکرد لیزر بر روی پوست
  • انواع دستگاه‌های لیزر و عملکرد هر یک
  • آموزش تنظیم دستگاه متناسب با محل موی زائد
  • آموزش عملی استفاده از دستگاه برای نواحی مختلف بدن
  • باید ها و نباید ها پس از انجام لیزر موهای زائد

دوره لیزر موهای زائد در دترلند

دوره لیزر موهای زائد در قسمت آموزش خدمات پوست دترلند ارائه شده و بخشی از خدمات پاکسازی پوست بدن زنانه است. هزینه های دوره ی آموزش لیزر موهای زائد در جدول زیر ارائه شده است. آموزش های ارائه شده در دترلند با تضمین یادگیری کامل هنرجو جهت معرفی به سازمان فنی و حرفه ای برگزار می گردد.

دوره مبتدی رنگ و مش

دوره لیزر موهای زائد

در دوره ی آموزشی لیزر موهای زائد، هنرجو زیر نظر مربی فنی حرفه ای آموزش دیده و برای شرکت در آزمون فنی حرفه ای و گرفتن مدرک معتبر این سازمان، آماده می شود. هنرجو پس از گذراندن این دوره، تمامی اصول و نکات را به صورت تئوری و عملی آموزش دیده و می‌تواند پس از گرفتن مدرک خود، مستقیم و بدون وقفه، وارد بازار کار شود. آموزش های مربوط به لیزر موهای زائد در دو بخش تئوری و عملی انجام می گیرد. در مرحله اول، اصول بهداشتی و نکاتی که باید هنرجو در زمان انجام لیزر موهای زائد در نظر بگیرد، آموزش داده شده، سپس با نحوه ی عملکرد دستگاه و شناخت دستگاه‌های مختلف (مزایا و معایب هر کدام) آموزش داده می‌شود. نهایتا، در قسمت عملی، نحوه استفاده صحیح از دستگاه شامل، تنظیم درجه برای نواحی مختلف بدن، حرکت صحیح دست، رعایت ارگونومی برای جلوگیری از خستگی و فشار به بدن به هنرجویان آموزش داده می شود. لیزر موهای زائد با استفاده از دستگاه های مختلفی انجام شده که هر کدام نقاط قوت و ضعف خود را دارند. هنرجو باید ابتدا با تفاوت دستگاه‌ها آشنا شده و بسته به نیاز و با توجه به بودجه (برای راه‌اندازی کسب و کار)، دستگاه مناسب را انتخاب کند. طی این دوره، مشاوران دترلند به هنرجویان در انتخاب صحیح دستگاه کمک خواهند کرد. در مرحله آخر، نکاتی در خصوص باید ها و نبایدهای بعد از انجام لیزر موهای زائد به هنرجویان آموزش داده می‌شود. رعایت این نکات برای بهتر انجام شدن لیزر موهای زائد، ضروری است. بنابراین برای راه اندازی کسب و کار موفق، هنرجویان باید این قواعد و اصول را یاد گرفته و به مشتری های خود گوشزد کنند.

زمانبندی و هزینه دوره

نام حرفه آموزش لیزر موهای زائد
مدت زمان آموزش ۵ ساعت
شهریه کلاس گروهی ۴.۰۰۰.۰۰۰ تومان
تاریخ شروع دوره اول هر هفته

نحوه برگزاری دوره آموزش لیزر موهای زائد

تعداد شرکت کنندگان:

کلاس‌های دوره آموزش لیزر موهای زائد به سه صورت، خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می‌شود. طبق قوانین فنی حرفه ای، تعداد نفرات کلاس‌های خصوصی بین ۱ تا ۳ نفر، نیمه خصوصی ۳ تا ۸ نفر و گروهی از ۸ تا ۲۰ نفر تشکیل می‌شود. کلاس‌ها بعد از به حد نصاب رسیدن و با هماهنگی مربی، هفته‌ای سه بار برگزار خواهند شد. ضمنا برای خانم‌های کارمند و یا افرادی که از شهرستان تشریف می‌آورند، امکان برگزاری کلاس‌ها در آخر هفته‌ها، روزهای تعطیل و ساعت‌های عصر نیز وجود دارد.

ابزار و وسایل مورد نیاز:

ابزار و وسایل آموزشی در قالب پک های آموزشی به هنرجویان ارائه می شود. هزینه پک ها بر عهده هنرجو می باشد. این ابزار شامل موارد زیر هستند: ۱- ژل بی حس کننده ۲- دستگاه لیزر موهای زائد ۳- عینک محافظت از چشم

بعد از اتمام دوره لیزر موهای زائد، چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از گذراندن دوره لیزر موهای زائد، هنرجو اصول بهداشتی در انجام لیزر موهای زائد و نحوه اصولی انجام کار را یاد گرفته و می تواند در سالن های زیبایی کار کرده و یا کسب و کار خود را راه اندازی کند. با توجه به اینکه لیزر موهای زائد با سلامت افراد در ارتباط است، پیشنهاد ما این است که حتما مدرک خود را از سازمان فنی و حرفه ای کشور دریافت نموده و سپس وارد بازار کار شوید.

سوالات متداول

1ابزار لیزر موهای زائد رو چطور میتونم تهیه کنم؟
برای تهیه ابزار، دترلند میتونه برای شما پکیج کامل رو تهیه کنه و یا شما را برای خرید راهنمایی کند.
2بعد از اتمام دوره لیزر موهای زائد چه مدرکی دریافت میکنیم؟
بعد از اتمام دوره، شما مدرک فنی حرفه‌ای دریافت می کنید.
3کلا چند جلسه باید بگذرونیم تا کاملا حرفه‌ای بشیم؟
این سوال دقیقا به سطح مهارت و یادگیری شما برمیگرده. در دوره عملی، شما نیاز دارید حتما روی مدل طبیعی کارکنید. هر چقدر شما سریع‌تر به این مرحله برسید، نیاز به تعداد جلسات کمتری خواهید داشت و بالعکس.
4پکیج آموزشی هم دارید؟
بله. در اتمام دوره، شما جزوه آموزشی کل دوره را دریافت خواهید کرد.
5آیا به دستگاه خاصی برای لیزر موهای زائد نیاز است؟
بله. به دستگاه لیزر نیاز است که انواع مختلف آن به شما آموزش داده شده تا هوشمندانه دستگاه مورد نیاز خود را خریداری کنید.
6آیا دوره آموزشی لیزر موهای زائد، بر روی پوست واقعی آموزش داده می شویم؟
بله. آموزش های لیزر موهای زائد در دو مرحله تئوری و عملی انجام می گیرد. در مرحله عملی، پس از کسب تجربه و بالا رفتن توانمندی، آموزش بر روی پوست واقعی و نواحی مختلف بدن، انجام می شود.
7من ساکن تهران نیستم. میتونم تو دوره های آموزشی شرکت کنم؟
بله. دترلند آموزش ها رو در زمان های متفاوتی ارائه می کنه تا هنرجو بتواند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند.
8آیا میتونم کسب و کار خودمو راه بندازم؟
بله. بعد از گرفتن مدرک فنی حرفه ای، میتونید کسب و کار خودتون رو راه بندازید.
9آیا استفاده از لیزر موهای زائد برای قسمت های حساس (مثلا بیکینی)، مجاز هست؟
بله. یکی از رایج‌ترین کاربردهای این دستگاه، رفع دائمی مو در قسمت بیکینی است. عموما این روش بین سه تا پنج جلسه طول کشیده و بعد از آن، نه تنها موهای زائد از بین رفته، بلکه رنگ پوست این نواحی نیز روشن‌تر خواهد شد.
10اگر پس از لیزر موهای زائد، پوست مشتری سرخ شد و حس سوختگی در ایشون ایجاد شد، چیکار کنیم؟
احساس گرما و قرمز شدن تا یک هفته بعد از درمان طبیعی بوده و به مرور زمان رفع خواهد شد. با تنظیم درجه دستگاه، تا حد زیادی می‌توان از عواقب ناخوشایند این روش، جلوگیری کرد
11آیا با مدرک لیزر موهای زائد می توان اقدام به تاسیس سالن کرد؟
خیر، برای تاسیس سالن باید یک دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید و یا دوره های هفت مهارت جداگانه را بگذرانید.
ثبت نام آنلاین