آموزش پاکسازی پوست صورت

دوره آموزشی پاکسازی پوست برای رسیدن به پوستی سالم، شاداب و جوان تر، همیشه طرفداران زیادی را به دنبال دارد. از آنجایی که پوست، اولین سد دفاعی بدن می باشد که وظیفه دفع سموم بدن و مواد زیان آور را از طریق تعرق به دنبال دارد، در دوره پاکسازی پوست آموزش آناليز كردن سـاختمان پوسـت ، آمـاده سـازي پوست مشتري ، پاكسازي انواع پوست ، مراقبت هاي بعد از پاكسازي پوست و به كـارگيري ماسـك صـورت به هنر جو داده میشود. هنرجو در این دوره می آموزد چطور آلودگی‌های سطحی و دانه‌های سرسیاه را از سطح پوست بردارد و مواد معدنی و اکسیژن‌دار را به سطح درمیست (لایه زیرین پوست) برساند و تمام منافذ آن را تمیز کند.

آموزش حرفه ای پاکسازی پوست صورت

سرفصل های فنی حرفه ای

  • ساختن صابون
  • بستن منافذ پوست
  • آبرسانی پوست
  • ساخت انواع ماسک های ژله ای و گیاهی

دوره آموزش پاکسازی پوست صورت

هزینه های دوره ی مبتدی و حرفه ای متفاوت می باشد و آموزش های ارائه شده در دترلند با تضمین یادگیری کامل هنرجو جهت معرفی به سازمان فنی و حرفه ای برگزار می گردد.

دوره مبتدی رنگ و مش

دوره مبتدی پاکسازی پوست صورت

در این دوره هنرجو زیر نظر مربی فنی حرفه ای موارد زیر را آموزش می بیند: آلودگي زدايي محيطي، آناليز كردن ساختمان پوست(آناتومي پوست صورت (اپيدرم، مزودرم، هيپودرم) ،انواع پوست (چرب، خشك، نرمال، حساس و مختلط) ،عوارض و مشكلات پوستي)، تشخيص نوع پوست، انواع بيماري هاي پوستي ،انواع پاك كننده هاي پوست، تشخيص مواد مصرفي متناسب با نوع پوست مشتری، استفاده از ابزار و مواد مناسب با نوع پوست مشتری آماده سازي پوست مشتري، استفاده صحيح از پاك كننده با توجه به نوع پوست مشتری، ضدعفوني كردن دست ها و ابزار كار، پاكسازي انواع پوست، مراقبت هاي بعد از پاكسازي پوست

زمانبندی و هزینه دوره مبتدی

نام حرفه آموزش پاکسازی پوست صورت زنانه
پیش نیاز ندارد
مدت زمان آموزش ۱۰ ساعت
شهریه کلاس گروهی ۱.۱۰۰.۰۰۰ تومان
شهریه کلاس نیمه خصوصی ۱.۴۰۰.۰۰۰ تومان
شهریه کلاس خصوصی ۱.۸۰۰.۰۰۰ تومان
تاریخ شروع دوره روزهای سه شنبه ساعت ۱۲ الی ۱۶
دوره حرفه ای رنگ و مش

دوره پیشرفته پاکسازی پوست صورت

در این دوره هنرجو زیر نظر مربی فنی حرفه ای موارد زیر را آموزش می بیند استفاده صحيح و متناسب از ضد آفتاب، استفاده از كرم هاي تقويتي مناسب پوست، استفاده از مواد گياهي موثر براي سلامت پوست، استفاده از ماسك ها، استفاده از ويتامينه های پوس ،مفهوم spf در ضد آفتاب، تاثير غذا و خواب براي داشتن پوستي سالم ،تاثير مواد آرايشي روي پوست، تاثير استراحت و خواب كافي و عدم استرس، انواع بازسازي كننده ها، انواع ويتامينه ها، انواع ماسك ها، تاثير كرم ضد آفتاب براي پوست انجام ماساژ ماساژ صورت و گردن ، ماساژ فرم دهنده پوست، نحوه ماساژ دادن پيشاني، طريقه پاكسازي پوست خشك،طريقه پاكسازي پوست چرب، طريقه پاكسازي پوست مختلط، طريقه پاكسازي پوست نرمال، استفاده صحيح از مواد لايه بردار، انواع پوست (خشك،چرب،مختلط،نرمال)ضمنا دوره هایی مثل : لیفتینگ، پیلینگ، میکرودرم، مزوتراپی در دوره تخصصی قرار میگیرند که برای اطلاعات بیشتر لطفا با آموزشگاه تماس بگیرید.

زمانبندی و هزینه دوره پیشرفته

نام حرفه آموزش پاکسازی پوست صورت زنانه
پیش نیاز دوره مبتدی همین رشته
مدت زمان آموزش ۱۵ ساعت
شهریه کلاس گروهی ۱.۱۰۰.۰۰۰ تومان
شهریه کلاس نیمه خصوصی ۱.۴۰۰.۰۰۰ تومان
شهریه کلاس خصوصی ۱.۸۰۰.۰۰۰ تومان
تاریخ شروع دوره روزهای سه شنبه ساعت ۱۲ الی ۱۶

نحوه برگزاری این دوره

تعداد شرکت کنندگان:

کلاس های دوره آموزش پاکسازی پوست صورت به سه صورت، خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین یک تا سه نفر، نیمه خصوصی سه تا 5 نفر و گروهی از 5 تا 15 نفر تشکیل می شود. کلاس ها بعد از به حد نصاب رسیدن با هماهنگی مربی هفته ای سه بار برگزار می شود. ضمنا برای خانم هایی کارمند و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل و ساهت های عصر نیز وجود دارد.

ابزار و وسایل مورد نیاز:

ابزار لازم جهت این دوره که در آموزشگاه دترلند به هنرجویان ارايه می شود: ابزار لازم جهت این دوره که در آموزشگاه دترلند به هنرجویان ارايه می شود: دستگاه بخور، تیرچه کومدرنکاسه، قلم مو، کاسه، دما رولر، کاردک، پد پاک کننده، پیش بند، حوله،کرم ، ماسک و کرم آبرسان، ماسک زیبایی،محلول گیاهی شفابخش، اسکراپ،پک استریل مشتری، لوسیون ،شیرپاک کن

آموزش پاکسازی صورت در دترلند

بعد از اتمام این دوره چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از اتمام دوره مبتدی، پیشرفته و تخصصی، شما می توانید با تسلط کامل تمامی درخواست های مشتریان خود را مبنی بر پاکسازی، آبرسانی، ترمیم پوست و صورت را انجام دهید. این آموزش تا تسلط کامل شما ادامه پیدا می کند. ما امیدواریم که شما پس از گذراندن این دوره شروع به کسب درآمد کنید و یا کسب و کار فعلی خودتان را بهتر کنید.

سوالات متداول

1پکیج آموزشی هم دارید؟
بله. در اتمام دوره، شما جزوه آموزشی کل دوره را دریافت خواهید کرد.
2بعد از اتمام دوره چه مدرکی دریافت میکنیم؟
بعداز اتمام دوره شما مدرک فنی حرفه ای پاکسازی پوست صورت زنانه را دریافت می کنید.
3آیا به وسایل خاصی برای پاکسازی پوست و صورت نیاز است؟
بله. دوره پاکسازی پوست صورت یکی از جامع ترین دوره های تدریس شده در آموزشگاه بوده و برای آن باید تمام وسایل را در اختیار داشته باشید. در دوره آموزشی، تمامی این وسایل در اختیار هنرجو قرار داده می شود.
4کلا چند جلسه باید بگذرونیم تا کاملا حرفه ای بشیم؟
این سوال دقیقا به سطح مهارت و یادگیری شما برمیگرده. ولی بصورت میانگین، مدت زمان یادگیری آرایش و پیرایش بین 2 تا 4 جلسه است.
5آیا میتونم کسب و کار خودمو راه بندازم؟
بله. بعد از گرفتن مدرک فنی حرفه ای، میتونید کسب و کار خودتون رو راه بندازید.
6من ساکن تهران نیستم. میتونم تو دوره های آموزشی شرکت کنم؟
بله. دترلند آموزش ها رو در زمان های متفاوتی ارائه می کند تا هنرجو بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند.
7وسایل پاکسازی پوست صورت رو از کجا باید تهیه کرد؟
دترلند می تونه وسایل مورد نیاز رو به صورت یک پکیج در اختیار هنرجو قرار بده و یا برای خرید این وسایل مشاوره بده.
ثبت نام آنلاین