آموزش پاکسازی پوست صورت

در دوره آموزش پاکسازی پوست صورت در آموزشگاه آرایشگری دترلند، یک روند کامل درمانی برای بهبود ظاهر و زیبایی پوست صورت به شما آموزش داده می شود. کلاس پاکسازی پوست شامل آموزش های جامع مربوط به پاکسازی پوست از جمله: آنالیز و بررسی ساختار پوست، پاکسازی انواع پوست، مراقبت های بعد از پاکسازی پوست و استفاده از انواع ماسک ها و اسکراب ها می شود. هنرجو در این دوره می آموزد چطور آلودگی‌ های سطحی و دانه‌ های سرسیاه را از سطح پوست بردارد و مواد معدنی و اکسیژن ‌دار را به سطح درمیست (لایه زیرین پوست) برساند و تمام منافذ آن را تمیز کند. هنرجویان بعد از گذراندن دوره های فیشیال صورت می توانند به دوره آشنایی با تجهیزات پزشکی که شامل کار با دستگاه های میکرودرم ابریژن، مینی هایفو، مینی RF و … می شود، ورود کنند. همچنین شما می توانید بعد از گذراندن این دوره با مراجعه به خانه پوست و مو، مجوز تاسیس یک اتاق پوست را بگیرید.

گالری عکس دوره های قبلی:

آموزش پاکسازی پوست
ماسک لایه بردار پوست
	آموزش پاکسازی پوست در آرایشگاه
آموزش اتوی صورت
آموزش پاکسازی پوست با مدرک
ماساژ صورت
آموزش پاکسازی با دستگاه میکرودرم
فیشیال تخصصی پوست
	دوره پاکسازی پوست
آموزش ماسک روشن کننده پوست

مربی حرفه ای پاکسازی پوست فاخته علی اکبری مربی اختصاصی دترلند

  سرفصل های فنی و حرفه ای پاکسازی پوست صورت

 • شناخت پوست
 • ساختن ماسک
 • آبرسانی پوست
 • لایه برداری
 • ماساژ صورت
 • پاکسازی پوست (فشیال)
 • بستن منافذ پوست
 • میکرودرم (پیلینگ)
 • اتوی صورت یا اولتراسونیک (درما اف)
 • شناخت انواع بیماری های پوست
 • شناخت انواع دستگاه های انالیزور پوست
 • ساخت انواع ماسک های ژله ای و گیاهی

دوره آموزش پاکسازی پوست صورت در دترلند

مدارک بین المللی قابل ارائه

کلاس های مبتدی و پیشرفته آموزش دوره پاکسازی پوست با تضمین یادگیری کامل و پشتیبانی نامحدود هنرجویان حتی بعد از ورود به بازار کار، برگزار می شود. در پایان دوره آموزش فیشیال، هنرجویان جهت دریافت مدرک معتبر توسط آموزشگاه به سازمان فنی حرفه ای معرفی می شوند و همچنین قادر به دریافت مدرک GRS، با هزینه جداگانه نیز می باشند.

دریافت مدرک از
سازمان فنی و حرفه ای

مراحل آموزش پاکسازی پوست صورت

 1. در ابتدای آموزش پاکسازی پوست با انواع پوست ها و مشکلات پوستی مختلف آشنا می شوید.
 2. سپس مربی به نحوه ساخت ماسک ها و آبرسان ها با توجه به نوع پوست می پردازد.
 3. در این مرحله، کار با انواع لایه بردارهای مخصوص هر پوست و محصولات مراقبتی را آموزش می بینید.
 4. در مرحله چهارم، روش صحیح ماساژ صورت و کار با انواع دستگاه های مخصوص پاکسازی پوست را یاد می گیرید.
 5. در نهایت با کمک مربی، تمرین عملی پاکسازی پوست صورت را روی مدل انجام می دهید.

دوره مبتدی پاکسازی پوست صورت

دوره مبتدی شامل آموزش آنالیز انوع پوست، شناخت انواع دستگاه های آنالیزور پوست، شناخت انواع ماسک ها و کارایی آن ها، ساختن انواع ماسک(رابر، کوماج، پیل اف…)، آماده سازی پوست، پاکسازی پوست، لایه برداری، فیشیال، اتوی صورت یا اولتراسونیک (درما اف)، میکرودرم (پیلینگ)، شناخت انواع لک و شناخت انواع بیماری های پوستی می شود.

جدول زمانبندی و هزینه دوره آموزش پاکسازی پوست صورت – مبتدی

نام حرفه آموزش پاکسازی پوست صورت
پیش نیاز ندارد
مدت زمان آموزش ۱۲ ساعت (۳ جلسه ۳ ساعته)
شهریه کلاس نیمه خصوصی ۳.۵۰۰.۰۰۰ ۳.۰۰۰.۰۰۰ تومان
شهریه کلاس فشرده ۳.۲۰۰.۰۰۰ تومان
تاریخ شروع دوره روزهای فرد

دوره کار با تجهیزات پزشکی

این دوره شامل کار با دستگاه های پزشکی مانند: میکرودرم ابریژن پودری و الماسه، میکرونیدلینگ، مزونیدلینگ صورت و مو، مزو وایت(کرم پور دائم، بی بی گلو)، آموزش کار با دستگاه هیدرودرمی(گالوانیک)و دزن و نحوه ویتامینه کردن صورت با این دستگاه، تونل LED، دستگاه مینی هایفو و مینی RF می شود.

جدول زمانبندی و هزینه دوره کار با تجهیزات پزشکی

نام حرفه دوره آشنایی با تجهیزات پزشکی
پیش نیاز پاکسازی پوست صورت
مدت زمان آموزش ۱۵ ساعت (۴ جلسه ۳ ساعته)
شهریه کلاس نیمه خصوصی ۵.۰۰۰.۰۰۰ ۴.۰۰۰.۰۰۰ تومان
شهریه کلاس فشرده ۴.۲۰۰.۰۰۰ تومان
تاریخ شروع دوره روزهای فرد

پکیج پاکسازی، تجهیزات پزشکی، اسیدتراپی و ژل کربوکسی

سرفصل های دوره آموزش پاکسازی تخصصی پوست شامل نحوه مشاوره با مراجعه کننده(client)، ماساژ welcome ،آنالیز پوست (شناخت تیپ های پوستی)، شناخت انواع دستگاه های آنالیزور پوست، شناخت انواع ماسک ها و کارایی آن ها، ساختن انواع ماسک(لاتکس، پیل اف،ژلی، کرمی، پودری ..)، آماده سازی پوست، پاکسازی پوست، لایه برداری، فیشیال، اتوی صورت یا اولتراسونیک (درما اف)، شناخت انواع لک، شناخت انواع آکنه ها، شناخت انواع بیماری های پوستی, میکرودرم ابرژن پودری و الماسه، میکرونیدلینگ، مزونیدلینگ، مزو وایت(کرم پور دائم، بی بی گلو)، دستگاه هیدرودرمی (گالوانیک)و دزن و هایفرکوئنسی، طریقه ویتامینه کردن صورت با دستگاه، تونل LED، دستگاه مینی هایفو و مینی RF، دستگاه RF تریپلار مخصوص صورت، دستگاه تناسب اندام شامل سری RF, وکیوم ، cavitation،دستگاه پلاژن dermatology اسید تراپی و آموزش ژل کربوکسی تراپی می شود.

دوره کارآموزی پوست

بدون شک یکی از بهترین روش ها برای مسلط شدن به تمام مباحث آموزشی، گذراندن دوره کارآموزی است. شما در دوره کارآموزی پاکسازی پوست با تمام چالش های واقعی کار پوست از جمله مواجه شدن با انواع پوست و مشکلات پوستی، تلاش برای تشخیص درست روش پاکسازی و انجام روش های مختلف پاکسازی پوست به صورت عملی آشنا خواهید شد و این تجربه به شما کمک می کند که در مدت زمان کوتاهی به یک متخصص باتجربه تبدیل شوید و کار خود را با تسلط و اعتماد به نفس بیشتری آغاز کنید. دوره کارورزی پوست در ۱۰ جلسه و با هزینه هر جلسه ۵۰ هزار تومان برگزار می شود.

جدول زمانبندی و هزینه پکیج پیشرفته پوست

نام حرفه پکیج پاکسازی، تجهیزات پزشکی، اسیدتراپی و ژل کربوکسی
پیش نیاز ندارد
مدت زمان آموزش ۲۴ ساعت (۸ جلسه ۳ ساعته)
شهریه کلاس نیمه خصوصی ۸.۰۰۰.۰۰۰ ۷.۵۰۰.۰۰۰ تومان
شهریه کلاس فشرده ۷.۸۰۰.۰۰۰ تومان
تاریخ شروع دوره اول هر هفته

پکیج اقتصادی پوست

۷.۵۰۰.۰۰۰۶.۵۰۰.۰۰۰فقط

پکیج ویژه پوست با قیمت فوق العاده مناسب برای صرفه جویی در هزینه هنرجویان طراحی شده است. این پکیج شامل تمام دوره های کاربردی مربوط به پوست از جمله: دوره پاکسازی پوست زنانه(فشیال) و آموزش تجهیزات پزشکی می شود. این دوره در ۸ جلسه سه ساعته برگزار می شود و وسایل تمرین از طرف آموزشگاه در اختیار هنرجو قرار میگیرد.

نحوه برگزاری دوره پاکسازی پوست صورت

تعداد شرکت کنندگان

کلاس های دوره آموزش پاکسازی پوست صورت به دو صورت، خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین ۱ تا ۳ نفر و نیمه خصوصی ۳ تا ۸ نفر می باشد. کلاس ها بعد از به حد نصاب رسیدن با هماهنگی مربی هفته ای سه بار برگزار می شود. ضمنا برای خانم هایی کارمند و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل و ساهت های عصر نیز وجود دارد.

ابزار و وسایل مورد نیاز:

ابزار و وسایل آموزشی در قالب پک های آموزشی به هنرجویان ارائه می شود. هزینه پک ها بر عهده هنرجو می باشد. این ابزار شامل موارد زیر می شود: دستگاه بخور، قلم مو، کاسه، دما رولر، کاردک، پد پاک کننده، پیش بند، حوله،کرم ، ماسک و کرم آبرسان، ماسک زیبایی، محلول گیاهی شفابخش، اسکراب صورت، پک استریل مشتری، لوسیون، شیرپاک کن، انواع ماسکها، دستگاه میکرونیدلینگ، دستگاه میکرودرم، دستگاه RF، دستگاه های فرکانسی، سرم سدیم کلراید

آموزش پاکسازی پوست صورت با مدرک فنی و حرفه ای

بعد از اتمام دوره چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از اتمام دوره پاکسازی شما می توانید با دریافت مجوز از خانه پوست و مو، یک اتاق پوست را بگیرید و به راحتی شغل خود را راه اندازی کنید. بعد از گذراندن دوره کار با تجهیزات پزشکی شما به عنوان یک تکنسین حرفه ای برای پاکسازی پوست با دستگاه هایی مانند میکرودرم ابریژن، هایفو، RF و …. شناخته می شوید. در نهایت پس از شرکت در هر کدام از دوره ها می توانید به راحتی شروع به کسب درآمد کنید و یا کسب و کار فعلی خودتان را بهبود ببخشید.

بازار کار پاکسازی پوست صورت چطوره؟

با توجه به تغییرات هر روزه در دنیای مد و درخواست های متغیر مشتریان، توجه افراد به جوان سازی و حفظ پوست خود از اهمیت بالایی برخوردار شده است. دوره پاکسازی پوست و صورت شما را برای ارائه تمامی خدمات پوست به مشتری آماده می کند. در صورتی که به دنبال درآمد بالا در رشته اسکین کر (skin care) هستید، پیشنهاد می شود دوره های تخصصی و پیشرفته پاکسازی پوست را نیز بگذرانید.

سوالات متداول

دیگران در مورد دوره پاکسازی پوست صورت چی می پرسند؟
1بعد از اتمام دوره چه مدرکی دریافت میکنیم؟

بعداز اتمام دوره پاکسازی پوست شما مدرک فنی حرفه ای پاکسازی پوست صورت زنانه را دریافت می کنید و بعد از دوره آشنایی با تجهیزات پزشکی مدرک فنی حرفه ای آشنایی با تجهیزات پزشکی را دریافت می کنید.

2آیا با مدرک پاکسازی پوست می توان اقدام به تاسیس اتاق پوست کرد؟

بله، بعد از گذراندن دوره پاکسازی پوست می توانید با مراجعه به خانه پوست و مو، مجوز تاسیس یک اتاق پوست را دریافت کنید و دیگر نیازی به گذراندن دوره آرایش پیرایش نیست

3دوره آموزش پاکسازی پوست در چند جلسه برگزار میشه؟

این دوره در ۳ جلسه ۳ ساعته برگزار می شود.

4من ساکن تهران نیستم. میتونم تو دوره های آموزشی شرکت کنم؟

بله. دترلند آموزش ها رو در زمان های متفاوت و به صورت فشرده و نیمه فشرده برگزار می کند تا هنرجویان بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند و همچنین در صورت نیاز از خوابگاه نیز استفاده کنند.

5جزوه آموزشی هم دارید؟

در اتمام دوره آموزش پاکسازی صورت، شما جزوه آموزشی کل دوره را دریافت خواهید کرد.

6وسایل دوره پاکسازی صورت رو از کجا تهیه کنم؟

دترلند وسایل مورد نیاز دوره آموزش پاکسازی پوست رو به صورت یک پکیج و با دریافت هزینه جداگانه، در اختیار هنرجو قرار می دهد و یا برای خرید این وسایل به هنرجویان مشاوره می دهد.

7آیا برای میکرونیدلینگ به تنهایی مدرک فنی حرفه ای دارید؟

میکرونیدلینگ زیر مجموعه رشته تجهیزات پزشکی در فنی حرفه ای می باشد و مدرک آن تحت عنوان مدرک تجهیزات پزشکی فنی حرفه ای به هنرجو ارائه می شود.

8آیا با مدرک تجهیزات پزشکی می توان کلینیک پوست تاسیس کرد؟

خیر، برای تاسیس کلینیک پوست، نیاز به مدرک متخصص پوست دارید ولی برای تاسیس سالن مراقبت های پوستی باید در ابتدا دوره آرایش و پیرایش رو بگذرانید و بعد از آن در دوره های مربوط به پوست شرکت کنید.

9آیا در پکیج آموزشی شما میکرونیدلینگ هم آموزش داده می شود؟

بله به صورت کامل و هنرجو با دستگاه میکرونیدلینگ زیر نظر مربی روی مدل طبیعی کار می کند.

10آیا به وسایل خاصی برای پاکسازی پوست و صورت نیاز است؟

بله. دوره پاکسازی پوست صورت یکی از جامع ترین دوره های تدریس شده در آموزشگاه بوده و برای آن باید تمام وسایل را در اختیار داشته باشید. در دوره آموزش اسکین کر، تمامی این وسایل در اختیار هنرجو قرار داده می شود.

11آیا برای دریافت مدرک فنی حرفه ای نیاز به مدرک تحصیلی دارم؟

خیر، برای دریافت مدرک فنی حرفه ای نیاز به هیچ گونه مدرک تحصیلی ندارید.

12اگر در پایان دوره، نیاز به آموزش بیشتر داشتم باید دوباره هزینه پرداخت کنم؟

خیر، در پایان کلاس ها، جلسات رفع اشکال برگزار می شود و تا ۶ ماه از پشتیبانی مربیان برخوردار خواهید بود.

13بعد از گرفتن مدرک میتونم در آموزشگاه به عنوان کارآموز مشغول به کار بشم؟

بله، در صورت تایید مربی با پرداخت هزینه جداگانه می توانید در آموزشگاه مشغول به کارآموزی شوید.

14بعد از پایان دوره میتونم بلافاصله وارد بازار کار بشیم؟

بله، سرفصل های تمام دوره های آموزشی دترلند، ویژه ورود سریع به بازارکار طراحی شده است.

ثبت نام آنلاین رشته

لطفا اطلاعات خود را با دقت وارد نمایید. پس از تکمیل این فرم، پیش ثبت نام شما در آموزشگاه آرایشگری دترلند انجام خواهد شد.

ثبت نام آنلاین