آموزش کوتاهی مو کودک

کوتاه کردن موی کودک در قسمت آموزش خدماتی موی دترلند ارائه شده است. اگرچه کوتاه کردن مو، کار رایج و معمولی است، اما برای کوتاه کردن موی کودکان باید نکات مهمی را در نظر گرفت. معمولان کودکان دارای شیطنت هایی بوده و مدام سر خود را تکان می دهند. بنابراین هنرجو باید بیاموزد که همواره حواسش به حرکات ناگهانی کودک بوده تا در کوتاه کردن مو، مشکلی پیش نیاید. کوتاه کردن موی کودک نیازمند داشتن روحیه ی مناسب و علاقه به کودکان است. از این رو، هنرجویانی که روحیه ی مناسب و علاقه ی زیادی به کودکان داشته باشند، می توانند این مهارت را بهتر یاد گرفته و با توجه به بازار کار گسترده آن، کسب و کار مناسبی را برای خود ایجاد کنند.

آموزش کوتاهی موی کودک

سرفصل های فنی حرفه ای

  • لیر شوت
  • لیر
  • گرد(قارچی کلاسیک )
  • کلوش کوتاه
  • آموزش انواع چتری
  • مصری فانتزی
  • باب
  • کرنلی

دوره آموزش کوتاه کردن مو کودک در دترلند

دوره آموزشی کوتاه کردن مو کودک در قسمت آموزش خدمات مو دترلند ارائه شده است. هزینه های دوره ی آموزش کوتاه کردن مو کودک در جدول زیر ارائه شده است. آموزش های ارائه شده در دترلند با تضمین یادگیری کامل هنرجو جهت معرفی به سازمان فنی و حرفه ای برگزار می گردد.

دوره مبتدی رنگ و مش

دوره کوتاهی مو کودک

در دوره ی آموزشی کوتاه کردن موی کودک، هنرجو زیر نظر مربی فنی حرفه ای آموزش می بیند و برای شرکت در آزمون فنی حرفه ای و گرفتن مدرک معتبر این سازمان، آماده می شود. دوره آموزشی کوتاه کردن موی کودک به هنرجو این توانمندی را می دهد که پس از اتمام دوره و یادگرفتن موارد آموزش داده شده بتواند مستقیما وارد بازار کار شود. در دوره ی آموزشی کوتاه کردن مو کودک، ابتدا نکات کلی برای کوتاه کردن مو آموزش داده می شود. این موارد شامل شستن اولیه، شانه کردن مو، استفاده از ابزار مناسب، مراحل کوتاه کردن مو و خشک کردن مو بوده که تمامی این مراحل به صورت تئوری و تجربی به هنرجو آموزش داده می شود. در مرحله بعد، نکات کلیدی برای کوتاه کردن موی کودک آموزش داده می شود. کودک به دلیل شرایط سنی، تمایل به تکان خوردن داشته و به سرعت خسته می شوند. بنابراین هنرجو باید هر چه سریع تر موی کودک را کوتاه کرده و در ضمن تمرکز خود را حفظ کرده تا در صورت تکان خوردن کودک، موهای کودک خراب نشود. در این دوره، تمامی موارد و الزامات مورد نیاز برای گرفتن مدرک معتبر سازمان فنی و حرفه ای در رشته پیرایشگر کودک به هنرجو آموزش داده می شود.

زمانبندی و هزینه دوره

نام حرفه کوتاهی مو کودک (سرفصل فنی حرفه ای: پیرایشگر کودک)
پیش نیاز ندارد
مدت زمان آموزش ۱۰ ساعت
شهریه کلاس گروهی ۸۰۰.۰۰۰ تومان
شهریه کلاس نیمه خصوصی ۱.۴۰۰.۰۰۰ تومان
تاریخ شروع دوره اول هر هفته

نحوه برگزاری این دوره

تعداد شرکت کنندگان:

کلاس های دوره آموزش کوتاه کردن موی کودک به دو صورت نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های نیمه خصوصی ۳ تا ۸ نفر و گروهی از ۸ تا ۲۰ نفر تشکیل می شود. کلاس ها بعد از به حد نصاب رسیدن با هماهنگی مربی، هفته ای سه بار برگزار می شود. ضمنا برای خانم های کارمند و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل و ساعت های عصر نیز وجود دارد.

ابزار و وسایل مورد نیاز:

برای کوتاه کردن موی کودک، به ابزار خاصی نیاز نیست. ولی باید با استفاده از اسباب بازی های مختلف، کودک را مشغول کرده تا دیرتر خسته شده و هنرجو بتواند بهتر موی کودک را کوتاه کند. ماشین موزنی برقی، سشوار دستی، برس برقی، اتو مو برقی-کوچك و بزرگ، مو پیچ برقی، مو خوره گیر

آموزش کوتاهی مو کودک

بعد از اتمام دوره کوتاه کردن مو کودک، چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از گذراندن دوره کوتاه کردن مو کودک، هنرجو مهارت های کوتاه کردن مو و همچنین نحوه سرگرم کردن کودک برای بهتر انجام گرفتن کار را یاد گرفته و می تواند بعد از گرفتن مدرک فنی و حرفه ای کسب و کار خود را راه اندازی نماید.

سوالات متداول

1پکیج آموزشی هم دارید؟
بله. در اتمام دوره، شما جزوه آموزشی کل دوره را دریافت خواهید کرد.
2بعد از اتمام دوره چه مدرکی دریافت میکنیم؟
بعداز اتمام دوره شما مدرک فنی حرفه ای پیرایشگر کودک را دریافت می کنید.
3آیا به وسایل خاصی برای کوتاه کردن مو کودک نیاز است؟
خیر
4کلا چند جلسه باید بگذرونیم تا کاملا حرفه ای بشیم؟
این سوال دقیقا به سطح مهارت و یادگیری شما برمیگرده. ولی بصورت میانگین، مدت زمان یادگیری کوتاه کردن مو کودک بین 1 تا 2 جلسه است.
5آیا میتونم کسب و کار خودمو راه بندازم؟
بله. بعد از گرفتن مدرک فنی حرفه ای، میتونید کسب و کار خودتون رو راه بندازید.
6من ساکن تهران نیستم. میتونم تو دوره های آموزشی شرکت کنم؟
بله. دترلند آموزش ها رو در زمان های متفاوتی ارائه می کند تا هنرجو بتوانند در زمان های متفاوتی در دوره ها شرکت کنند.
7چطوری باید کودک رو آروم کرد تا بشه کار رو درست انجام داد؟
بهتر است به کودک اسباب بازی داده شده تا مشغول بازی با آن شود. البته همیشه باید مواظب بود که حرکت ناگهانی کودک باعث خراب شدن مو نشود.
8آیا با مدرک کوتاهی موی کودک می توان اقدام به تاسیس سالن کرد؟
خیر، برای تاسیس سالن باید دوره آرایش و پیرایش را بگذرانید و یا دوره های هفت مهارت جداگانه را بگذرانید.
ثبت نام آنلاین