آموزش فیبروز

فیبروز ابرو از زیر مجموعه تکنیک های میکروبلیدینگ که در چند سال اخیر به شدت مورد علاقه خانم های جوان شده است. Phibrows روشی است نیمه دایمی که در آن هاشور زدن ابرو یا اصطلاحا آرایش ابرو توسط سوزن های یکبار مصرف با رنگ هایی که پایه گیاهی دارند در قسمت اپیدرم پوست انجام می شود.

آموزش  فیبروز در دترلند

دوره آموزش فیبروز در دترلند

هزینه های دوره ی در جدول زیر به تفکیک ارائه شد است. آموزش های ارائه شده در دترلند با تضمین یادگیری کامل هنرجو جهت معرفی به سازمان فنی و حرفه ای برگزار می گردد.

دوره مبتدی رنگ مو و مش

دوره فیبروز ابرو

در این دوره هنرجو زیر نظر مربی فنی حرفه ای موارد زیر را آموزش می بیند: آموزش انتخاب رنگ ابرو متناسب با رنگ مو، آموزش استفاده ازمواد بی حسی برای انجام فیبروز، وارد کردن جوهر به پوست توسط سوزن های مخصوص، پاک کردن رنگ های اضافی، استفاده از پمادهای قندی بعد از انجام فیبروز بر روی مدل طبیعی، ترمیم و ریمو ابرو روش انجام کار در فیبروز:‌ ابتدا کشیدن روی کاغذ، سر ابرو، انتقال، کمر ابرو، هاشور بالایی، هاشور پایینی، دم ابرو، هاشور روی مدل طبیعی، اولین تجربه روی پوست، انجام فیبروز، بررسی توسط مربی می باشد که به تفکیک به هنرجو آموزش داده می شود.

زمانبندی و هزینه دوره

نام حرفه فیبروز ابرو
پیش نیاز پیرایشگر ابرو و صورت زنانه
مدت زمان آموزش ۱۲ ساعت
شهریه کلاس گروهی ۱.۱۰۰.۰۰۰ تومان
شهریه کلاس نیمه خصوصی ۱.۵۰۰.۰۰۰ تومان
شهریه کلاس خصوصی ۲.۰۰۰.۰۰۰ تومان
تاریخ شروع دوره روزهای پنجشنبه و جمعه ساعت ۱۰ الی ۱۶ و شنبه و دوشنبه ساعت ۱۰ الی ۱۶

نحوه برگزاری این دوره

تعداد شرکت کنندگان:

کلاس های دوره آموزش فیبروز ابرو به سه صورت، خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین یک تا سه نفر، نیمه خصوصی سه تا 5 نفر و گروهی از 5 تا 15 نفر تشکیل می شود. کلاس ها بعد از به حد نصاب رسیدن با هماهنگی مربی هفته ای سه بار برگزار می شود. ضمنا برای خانم هایی کارمند و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل و ساعت های عصر نیز وجود دارد.

ابزار و وسایل مورد نیاز:

ابزار لازم جهت این دوره: قلم دستی نقره ی سنگین، قلم خارج از مرکز، سوزن های یکبار مصرف ،سوزن سر کج، devider خط کش قرینه ساز ابرو، رنگ های فیبروز، پوست طبیعی

آموزش  فیبروز در دترلند

بعد از اتمام این دوره چه توانایی هایی کسب می کنید؟

پس از اتمام این دوره فیبروز شما قادر خواهید بود رنگ های مورد استفاده برای هر فرد را تشخیص دهید، هر چهار مدل ابرو تایید شده آکادمی فیبروز رو به تناسب ابروی مشتری انتخاب و انجام دهید. این آموزش تا تسلط کامل شما ادامه پیدا می کند. ما امیدواریم که شما پس از گذراندن این دوره شروع به کسب درآمد کنید و یا کسب و کار فعلی خودتان را بهتر کنید.

سوالات متداول

1اپلیکیشن فیبروز چیه و چطور به هنرجو کمک میکنه؟
یک اپلیکیشن بسیار کاربردی متعلق به آکادمی فی که برای قرینه سازی ابرو، خط لب، خط چشم استفاده می شود. این اپلیکیشن در زمان آموزش از طرف مربی آکادمی فی در اختیار هنرجو قرار می گیرد. از آن جایی که هنرجو در ابتدای کار به سختی قادر خواهد بود قرینه سازی را انجام دهد با استفاده از این اپلیکیشن شما به راحتی می توانید کادربندی متناسب برای ابرو را مشخص کنید.
2قیمت ابزار فیبروز برای شروع یک دوره آموزشی تقریبا چقدر است؟
قیمت ابزار فیبروز بدون رنگ ها تقریبا بین 250 تا 400 هزار تومان می باشد اما رنگ های فیبروز قیمت بالایی دارد و چون بسته به قیمت یورو تغییر میکند در هر زمانی ممکن است قیمت متفاوتی داشته باشد. نکته قابل ذکر این است که شما برای تمرین و آموزش فیبروز نیازی به استفاده از رنگ های اصلی فیبروز ندارید. و بعد از آموزش هم می توانید بنا به درخواست مشتری، رنگ مورد نیاز متناسب با رنگ موی مشتری خود را انتخاب کنید.
3آموزش فیبروز با رنگ های فیبروز انجام میشه ؟
رنگ های فیبروز پایه گیاهی دارند و بدون فلزات سنگین هستند، این رنگ ها در 5 مدل رنگی ارایه می شود . Blonde- auburn- chocolate- dark brown- ebony رنگ های فیبروز قیمت بالایی دارد و به همین دلیل، آموزش فیبروز با رنگ های غیر فی انجام می شود.
4تعداد جلسات مورد نیاز برای یادگیری فیبروز چقدر است؟
تعداد جلسات آموزشی فیبروز به دو قسمت تیوری و عملی تقسیم می شود که موارد تیوری آن در یک جلسه به صورت کامل آموزش داده می شود و جزوه آن در اختیار شما قرار می گیرد. در جلسه بعدی شما آموزش کامل فیبروز رو به صورت عملی از مربی آکادمی فیبروز دریافت میکنید، سپس روی پوست طبیعی مدل های مشخص شده را تمرین می کنید . در ادامه زیر نظر مربی، فیبروز را بر روی مدل طبیعی انجام می دهید . بسته به سطح یادگیری هنرجو تعداد جلسات عملی هنر جو قابل افزایش خواهد بود.
5آیا دوره فیبروز مدرک فنی حرفه ای دارد؟
بله. دوره های آموزشی فیبروز در دترلند با تدریس اساتید مجرب فنی حرفه ای برگزار شده و پس از آموزش دیدن، هنرجو به سازمان فنی حرفه ای معرفی می شود. در نظر داشته باشید برای گرفتن مدرک فنی حرفه ای آرایش دائم هنرجو می بایست علاوه بر دوره فیبروز دوره میکروپیگمنتیشن را هم بگذراند و بعد از قبول شدن در آزمون های سازمان فنی حرفه ای، مدرک معتبر خود را دریافت می کند.
6ریمو کردن فیبروز هم در دوره آموزشی گنجانده میشه ؟
رنگ های فیبروز گیاهی هستند و بعد از گذشت ۳ تا ۶ ماه خود به خود محو می شوند. البته روش کامل ریمو کردن و ترمیم فیبروز در این دوره آموزش داده می شود.
ثبت نام آنلاین