صاف کردن مو

کراتین موجود در مو موجب نرمی، لختی و صاف شدن مو می شود که در موهای فر کمتر از موهای لخت و صاف وجود دارد. در روش های صاف کردن مو، کراتین به خورد مو داده می شود و طی فرایندی روی مو فیکس میشود .بنابراین اگر تصمیم دارین موهای صاف و شلاقی داشته باشین. ما به شما صافی مو ویژه دترلند رو پیشنهاد میکنیم. برای این کار کافیه عکسی از موهای خودتون رو بدون اینکه نرم کننده و یا ماسک مو زده باشین برای ما ارسال کنید، در کمترین زمان ، همکاران ما با شما تماس میگیرند و با توجه به جنس موهاتون به شما بهترین روش برای صافی مو رو پیشنهاد میدهند.

صافی مو ماندگار

صاف کردن مو مناسب چه کسانی است؟

افرادی که موهای فر و وزی دارند، کسانی که در اثر دکلره یا رنگ، موهایشان اسیب دیده ، کسانی که فرصت براشینگ روزانه موهای خود را ندارند می توانند با روش صاف کردن موی دائم ، موهای خود را کاملا لخت و صاف کنند.

نمونه کارهای انجام شده

رزرو نوبت صافی مو

ریباندینگ مو

ریباندینگ مو

در ریباندینگ مو ساختار مو تغییر پیدا می کند و حالت فر و مجعد موها از بین می رود. ساختار مو را مانند یک پله مارپیچ در نظر بگیرید که مواد ریباندینگ مو در بین این پله ها قرار میگیرد و پیوند هایی را که سبب ایجاد پیچش شده اند را از بین می برند. ریباندینگ به گونه است که برای افراد شیرده و باردار منع مصرف ندارد.ریباندینگ مو تنها بر روی موهای طبیعی قابل انجام است و افرادی که موهایشان رنگ شده و یا عملی بر روی موهایشان انجام داده اند، به هیچ وجه نباید از روش ریباندینگ برای صاف کردن مو استفاده کنند و می توانند از روش های دیگر صافی مانند گلوبال، نانوگلوبال و یا کراتین احیا استفاد کنند. مهم ترین مزیت ریباندینگ مو ، صافی مو به صورت دائمی می باشد که حتی اگر به صورت مادرزاد موهایی وز و فر داشته باشید می توانید موهای خود را برای همیشه صاف کنید.

1موی رنگ شده رو میشه ریباندینگ کرد؟
مویی که قرار است عمل ریباندینگ بر رویش انجام شود باید به هیچ عنوان از قبل رنگ نداشته باشد.
2ماندگاری ریباندینگ مو چقدر است؟
موهای شما برای همیشه صاف و ابریشمی باقی میمونه و تنها ریشه هایی که جدیدا رشد کردند نیاز به ترمیم ریباندینگ دارند.
3آیا عمل ریباندینگ به موها آسیب می رساند؟
اگر موادگذاری توسط متخصص این کار انجام شود و از مواد مرغوب استفاده شود هیچ گونه آسیبی برای موهای شما ندارد.

صاف کردن مو ژاپنی

صاف کردن مو ژاپنی یا صافی دائم به روشی اطلاق می شود صورت سلامت کامل مو، طبیعی بودن، بدون رنگ و آسیب دیدگی، موی فر، وز و مجعد را کاملا صاف، لخت و شلاقی می کند . در صافی ژاپنیکیفیت و اصل بودن مواد مورد استفاده بسیار مهم و اثر گذار می باشد و در صورتی که با مواد تقلبی موجود در بازار ، عمل صافی مو انجام شود، آسیب دیدگی بسیار بالایی را به همراه خواهد داشت. و این آسیب دیدگی حتی بالاتر از آسیب دیدگی با دکلره (که موجب کش سانی، قطع شدن مو و پودر شدن مو) خواهد بود. عمل مواد گذاری و اتو کشی عملی تخصصی است و پیشنهاد می شود برای انجام کارصافی ژاپنی حتما به متخصصین این حرفه مراجعه کنید. ضمنا به دلیل بوی زیاد مواد و تخصصی بودن موادگذاری و اتوکشی استفاده از این مواد در منزل به هیچ وجه توصیه نمی شود.

1صافی ژاپنی چقدر ماندگار می ماند؟
صافی ژاپنی مو دائمی می باشد و فقط رشد جدید ریشه ها نیاز به ترمیم دارد.
2آیا عمل صافی ژاپنی به موها آسیب می رساند؟
اگر موادگذاری به صورت صحیح و حرفه توسط متخصص این کار انجام شود و از مواد مرغوب استفاده شود هیچ گونه آسیبی برای موهای شما ندارد.
صاف کردن مو به روش ژاپنی
اولاپلاکسی

اولاپلکس تراپی

فرمول اولاپلکس کاملا متفاوت با کار صاف کردن مو و احیا می باشد. در فرایند اولاپلکس در مرحله اول پیوند های دی سولفیدی مو ترمیم می شود و تمامی پیوند های شکسته شده بر اثر براشینگ، اتو مو، رنگ، دکلره و سایر موارد را احیا می شود و برای افرای که مو های فوق آسیب دیده دارند بسیار مناسب می باشد برای بازسازی و احیای کامل باید مراحل اولاپلکس تراپی به صورت کامل طی شود و با یک جلسه تراپی نتایج مطلوبی حاصل نمی گردد و تنها با مداومت شاهد تاثیر فوق العاده این مواد خواهید بود. با استفاده از اولاپلکس به راحتی می توانید موهای تیره خود را به رنگ روشن تبدیل کنید و رنگ مشکی و شرابی را از روی موی خود پاک کنید. اولاپلکس از یک پکیج سه تایی تشکیل شده است که هر کدام از موارد این پکیج کاربردهای متفاوتی دارند.

1آیا اولاپلکس قابل استفاده در منزل است؟
خیر، به هیچ عنوان این محصول در منزل قابل استفاده نیست و باید حتما توسط متخصصین انجام شود. مواد شماره 3 این محصول برای مشتریانی است که دو مرحله اول را انجام داده اند و برای مراقبت بیشتر می توانند در منزل استفاده می شود.
2آیا بعد از انجام اولاپلکس حالت مو تغییر می کند؟
خیر، استفاده از این محصول حالت مو را تغییر نمی دهد و موی شما را لخت نمی کند. اولاپلکس فقط موی شما را احیا می کند.
3ماندگاری اولاپلکس چه مدت زمان است؟
اثر اولاپلکس دائمی است چون که پیوند های از هم گسسته موی آسیب دیده را برقرار می کند، مگر اینکه با استفاده از رنگ و یا دکلره موی خود را در معرض آسیب قرار دهید.
4در چه مواردی می توان از اولاپلکس استفاده کرد؟
برای بلوند کردن، رنگ کردن مو( هر رنگی) و احیای موی آسیب دیده می توان از اولاپلکس استفاده کرد.
ثبت نام آنلاین